Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Naber kızlar nasılsınız.
iyi canım sagol sen nasılsın...
hemde cokkk güzel olurr bazen çok sıkılıyorum yaaa bu aralar olduğu gibii:KK43:
evet canım bende cok sıkılıyorum...rabbim inş en yakın zamanda bir bebiş nasip eder hepimize...
teşekkürler canım evet yazılarınızdan anladıgım kadarıyla cok sıcak kanlısınızz :)))

sagol canım eminim sende öylesindir...

kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapıyım sonra görüşürüz...:KK16:

iyilik canım sen iyi oldun mu ?ben şimdi komsu oturmasına gidecem hiç canım istemiyo ya

benim eşim yemez fazla ama ben tam bi tursucuyummm ohh mis gibi bu arada ben daha kahvaltı yapmadım :)
Daha iyiyim ama ayşecim hasta büyük ihtimal tekrar başlıyacak bazen çok zor geliyor banada ama mecbur olunca napıcan iyi yerinden bakmaya çalış.Kız saat kaç olmuş yapsana kahvaltını sonra daha çopk acıkıcan.

Pelincim kolay gelsin şu ev işi kadar nankör işmi var hergün batıyor valla bazen bıkıyorum iş yapmaktan nasıl motive ettim seni dimi:::))))))))))))))

Daha iyiyim ama ayşecim hasta büyük ihtimal tekrar başlıyacak bazen çok zor geliyor banada ama mecbur olunca napıcan iyi yerinden bakmaya çalış.Kız saat kaç olmuş yapsana kahvaltını sonra daha çopk acıkıcan.

geçmiş olsun bende hasta olcam galıb aüstümde bir kırgınlık var çevremdekılerde hep grip inş. cabuk toparlarım kendımı

gecmiş olsun canımm ya kıyamam inş tez zamanda uzklasır ikinizdende.yaa tabi iyi yönü de var canım ama kendimi çok halsiz bitkin hissediyorum kaç 2 gecedir de üşüyorum hep. canım kahvalti yapmayacam galiba hiç canım istemiyo yanlız bişey yiyemiyorum ben ya :KK43:

Pelincim kolay gelsin şu ev işi kadar nankör işmi var hergün batıyor valla bazen bıkıyorum iş yapmaktan nasıl motive ettim seni dimi:::))))))))))))))

evet canım cok güzel motive ettin :)))sorma banucum ya valla her gün yap yine toz oluyo bide düşün bizim cocugumuz yok olunca heralde süpürge elimizden düşmez ama olsunda bende her saniye süpürmeye razıyım...neyse canım ben cıktım görürüşürüz....

aynen valla hemde nasıl nankör evde 2 kişiyiz nasıl oluyosa batıyo bende kış temizliğine baslayacam yakında kayınvalidemin de evide temizlenecekk

Ay kızlar hepınızı kacırmısım ya annem yemek hazır dıyınce yazamadan cıktım kusura bakmayın.
Pelıncım ıns hersey yolundadır da bebıs calısmalarına baslarsın hemen.
Banucum o motıvasyonundan bende de bol mıktarda mevcut.ama ıstemeye ıstemeyede olsa 2gunde bır supur sıl toz al yapıyorum.yapmadıgım gunlerdede camasır utu.gına gelıyo bazenn ama 3 5 gun sallasam ne yazar netıcede yıne ben yapıcam.kadın olmanın zorlukları sanırım.zaten bı onları becerebılıyorum baksana cocuk yapmayı beceremedımm :KK60:
derıncım naptı acep aksam huzursuz yatmıs ıns guzel uyumustur ugramamıs.
Ebrar ablamda gorunmuyo??
Bırsencımm o yakısıklıya ben talıbım senınde gonlun varsa :KK60:cok tatlı olmus yaaa cırkınn seyyy masallahhh masallahhh.gozlerı renklı gıbı duruyo oylemı??erkekım benım yaa cok begendım ...
Ayy bu arada tursu mevzusu ınsallah hamıslerımızı uzmez yoksa dedıgıme ben cok uzulcemm.dalgınlıkla akıl edemeden yazdım baktım herkesın canı cekmıs umarım hamısler sevmıyodurrr...

gecmiş olsun canımm ya kıyamam inş tez zamanda uzklasır ikinizdende.yaa tabi iyi yönü de var canım ama kendimi çok halsiz bitkin hissediyorum kaç 2 gecedir de üşüyorum hep. canım kahvalti yapmayacam galiba hiç canım istemiyo yanlız bişey yiyemiyorum ben ya :KK43:
Grp olucan heralde bol bol ıhlamur iç.
evet canım cok güzel motive ettin :)))sorma banucum ya valla her gün yap yine toz oluyo bide düşün bizim cocugumuz yok olunca heralde süpürge elimizden düşmez ama olsunda bende her saniye süpürmeye razıyım...neyse canım ben cıktım görürüşürüz....
İnşallah canım bende razıyım o zaman iş yapmaya.
aynen valla hemde nasıl nankör evde 2 kişiyiz nasıl oluyosa batıyo bende kış temizliğine baslayacam yakında kayınvalidemin de evide temizlenecekk
Kolay gelsin birde kayınvalidenin evimi zor iş valla.
Ay kızlar hepınızı kacırmısım ya annem yemek hazır dıyınce yazamadan cıktım kusura bakmayın.
Banucum o motıvasyonundan bende de bol mıktarda mevcut.ama ıstemeye ıstemeyede olsa 2gunde bır supur sıl toz al yapıyorum.yapmadıgım gunlerdede camasır utu.gına gelıyo bazenn ama 3 5 gun sallasam ne yazar netıcede yıne ben yapıcam.kadın olmanın zorlukları sanırım.zaten bı onları becerebılıyorum baksana cocuk yapmayı beceremedımm :KK60:
Bırsencımm o yakısıklıya ben talıbım senınde gonlun varsa :KK60:cok tatlı olmus yaaa cırkınn seyyy masallahhh masallahhh.gozlerı renklı gıbı duruyo oylemı??erkekım benım yaa cok begendım ...
Ayy bu arada tursu mevzusu ınsallah hamıslerımızı uzmez yoksa dedıgıme ben cok uzulcemm.dalgınlıkla akıl edemeden yazdım baktım herkesın canı cekmıs umarım hamısler sevmıyodurrr...
Güldürdün kız beni bende aynıyım anam bari evleri temizleyelim ::::::::::::)))))))))))))))))))Allah iyiliğini versin.

Ebrarım selam cnm.bende konustm kardeloşla.yanlz sesı cokda keyiflı gelmıyodu kuzumun.iyiym dedı gercıde.
Of cnm sıkıldı ya hala kayınvalıdmdeyz nıyetı yok kalmaya bızımkının.hadı gdelm dıyemıyorm bu sefer,cünkü kırklarelıden amcasının oglu burda ayıp olur.bu arada şukurkı adet oldum,perşembe start verıcz ıns hayırlısı artık.
cano evet banada öyle geldi keyifsizdi ee çok normal kayganasının yanında :)))
adet gelmiş canom hadi hayırlısı ya çok heyecanlandım inşallah herşey yolunda giderde başlarsın ve minişin göbüşüne gelir
Selam kızlar nasılsınız?Misafirlerim vardı giremedim ne var ne yok
Eboşum kıl payı mı kaçırdır seni:KK43:
kuzu yaa karşılaşamadık özledim seni ayrıca dün doğum günündü dünkü duygusal sağanakla bişey yazamadım kusura bakma kuzum iyki doğdun iyki varsın ve iyki benim güzel kardeşimsin $resimlidogumgunumesajla.jpg
$dogumgunu_0.jpg
görüşürüz kızlar cok kısa oldu ama :))kib
kuzum ya kusura bakma inanki yemek yiyip biyere gitmemiz gerekiyodu kalamadım yani çokda özlemiştim seni cano
Ya kızlar unuttum gecmıs olsun dıleklerınız ıcın tsk ederım.gecer ınsallah.dun bı ıgne yedı mız mız mız sormayın gıtsın.dedım benım canım yokmu kac ıgne yedım 1kere sızlanmadım ne kıymetlıymıss hee.hakket herıfler hasta olmasınn aman amann :KK60:
anatolıam hosgeldınn,nasılsın canım?
selinam öncelikle geçmiş olsun canım
ay bu erkekler benimkide aynı merasimle iğne oluruz :KK9:canları saolasıcalar :))))
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:ne desem,ne söylesem bilemedim ebrarim.öyle cok fena oldum kii,gözlerim sisti aglamaktan:KK14::KK14:dilerim rabbim o cocuklarin kaderini guzel eylesin,iyi alileler ile onlari karsilastirsin..ne guzel bir hayir yapmssin,rabbim kabul eylesin.:KK14::KK14::KK14:

evet kardelenim,rabbim nelere kadir,O ol dedigi zaman hersey oluyor.dilerim rabbim komsunu sevindirdigi gibi hepimizin yuzunu guldursun,hepimize iki dunya saadeti avlatlar versin insallah:KK19::KK19::KK19:

boncugum sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardimcin olsun canim.:KK19::KK19:
selinam,masallah canim yaa,ne guzel istahlisin.bildigim kadari ile ince bir hatunsun,nerene yiyorsun bu kadar yiyecegi kizzzzzzz:KK52::KK52::KK52:insallah hamilelik belirtisidir canim.ayrica esine cok gecmis olsun insallah...:KK61:
pelinim,sende huzunlenmissin biraz.hersey allah'in taktiri canim,O dilerse hersey olur uzme kendini..bizimde bebislerimiz olucak insallah:KK19::KK19:
uebesli.canim calismak istiyormussun,hakkinda hayirlisi olsun insallah:KK19:
banucum sen nasilsin canim?uzme kendini herseyde bir hayir vardir:KK19::KK19:
kardelenim 1 hafta sonra geliyor demek,özledimmm yoklugu bellli:KK19:
birsen hasta imis,cok gecmis olsun.rabbim sifa versin insallah:KK19:

tosti,sevcan,rana,cicili, ve tum kizlar hepiniz iyisiniz insallah:26:

selam kizlar:KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah:26:geldim muhabbet etmeye ama,cikmak zorundayim esim leptobu istiyor,acil isi varmis:KK4::KK4::KK4:
sonra görusuruz insallah,hepinize iyi aksamlar:KK19::KK19::KK19:
kuzum ya hakkınızı helal edin gerçekten üzüldünüz ama hayatın gerçekleri işte biz herşeyi toz pembe görüyoruz aslın nice canlar var savunmasız ve yanlız .ALLAHIM kimseyi yanlız bırakmasın .sen nasılsın tatlım adetden ses yoktur umarım
Derininde dediği gibi söylenicek söz kalmamış çok duygulandım çok acı onlar için yavrularım bazen diyorum belki bizim görevimiz bu dünyda amacesaret edemiyorum ::::::KK43:((((((((((((((((((((((((((

::::::::::::::KK43:((((((((((((((((( :KK25:

Öyle canım herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim sende iş araştırmasında hayırlısı.

İlginç hızlı gitmiş hamileliği demekki.::))

Ne zor gerçekten Allahtan etrafı varmış.

Hadi hayırlısı canım hastalanmışsın gözün aydın inşallah güzel sonuçlar öğrenicez.
banuşum evet kuzum yaa okadar korkutuyolarki gözümüzü ne düşüneceğimizi bilemez haldeyiz
canım yazdıkların yetti bile beni de sulandırdın rabbim inşallah bundan sonra güldürür yüzlerini ve bırakanlar inş. anlar hatalarını rabbim sizden de razı olsun canım sevindirmişsiniz onları
ya inan ne yazacagımı sasırdımm offf çok zor yaa
berincim canım ya kıyamam
ya evlat bu nasıl terk edilir gerçi bilemiyoruz nedurumdalar ama yinede çok acı
buarada mesajını aldım tatlım saol ağzına sağlık
:KK59::85::85: slm kızlar fazla kalamayacam malum ebrarım anlatmış hastayız oğluşumla ama ben biliyom en son banuyla telefonda konuştum o hastaydı kesin ondan geçmiştir çünkü oda hastaydı :KK71::KK71::KK71::KK71::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: neyse bu şakaydı durumumuz vahim inşallah enkısa zamanda toparlarız sormayın bide dudağımda kocaman uçuk çıktı sanrım sonunda vücut dayanamadı dışada vurdu neyse fazla yazamayacam herkese teşekkür ederim en kısa zamanda gelecem beni bekleyin bak unutmayın yoksa karışmam :KK4::KK4::KK4::84::84::84::84::83::83::83::KK43::KK43::KK43::KK43::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:Eki Görüntüle 264298 Eki Görüntüle 264300 Eki Görüntüle 264299 Eki Görüntüle 264301 Eki Görüntüle 264296 Eki Görüntüle 264302 Eki Görüntüle 264303 Eki Görüntüle 264304 Eki Görüntüle 264305
oyyyy teyzesi kurban yerim ben onu maşallah kuzuma ALLAHIM esirgesin ya çok datlu olmuş birsenim benim yerime kokulu kokulu öp :nazar:
sende düzelemedin demek kıyaam ya ALLAHIM şifa versin canım
Ebrarım ç.e'ye gittiniz demek çok kötü oldum yazdıgını okuyunca Rabbim yardımcıları olsun o yavrucakların,kıyamam...
Hele o koklayarak öpüyorlar dedin ya içim gitti yaa offfff
balım sorma yaa hala yanagımda duruyo öpücükleri nasıl tuhaf bir duygu normal bir çocuk öpmeyi sevmezya bunlarda tam tersi öpmeye doyamıyo yavrularım offf yine fena oldum heee .sen nasılsın ablam
Bırsenim tekrar gecmıs olsun cnm.ayy o emremıde cok öpuyorum yaa MAAŞALLAH ona en kocamanından büyümüş yaaa:)
of kızlar ya iyi dglm aslnda...kocisin tekirdagda işi var 12de gtcek kaynımla.bende ne onlarda nede kendı annemde kalmak istemedım...şmdıde aglayıp duruyorum nasıl durucam diye.ya korkarsam:KK43:ay ben kocişim askere gdnce napıcam ya off.bu gece gecmez bana aglayıp durcam kesın.bıde uyuyamam heralde.
ay kıyamam sana duygusal arkideşim benim yerim seni :)))ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin canom
Derinim üzülme kuşum kıyamam Allah o zmanda onun kolaylığını veriyo. sen niye bu kadar duygusallaştın bakim reglimisin kuşum

Banu kuş napıyosun canım ben bu akşam burdayım en azından bir kaç saat sonunda oturabildim

Ebrarım süpriz falan yok kuşum regli ağrılarım başladı bile yarın yada bir sonraki güne bekliyorum kırmızıları :)
belli olmaz kuzu hayırlısı olsun
selamlar arkadaşlar benide aranıza alıp cevap yazdığınız için hepinize teşekkür ederim kızlar benimevde şimdilik net yok ama yakında olacak ondan size nöbetlerde cevap yazabiliyorum kusura bakmayın ama sizleri yakından takip ediyorum öncelikle ben 31yaşındayim ocak ayında32 olucam benim ve eşiminde hiçbir sorunu yok herşey okadar normalki herkesler çok şaşırıyor zaten adetlerim bile süper düzenli eşimin spertestide çok iyi her şeyi yaptım bilemiyorum artık sorun gerçekten bendemi kafamaçokmu takıyorum acabaarkadaşlar bana onereceyiniz herşeylere açığım allah sizden razıolsun allah ım sizlerinde ellrini doldurur inşallah ben nöbetteyim bucgün bitane hasta yatt arkadaşlar inanmıyacaksınızama 350 grm behala yaşamakta allah herkesin hamilelikleri sonuna kadar götürsün şimdiden teşekküreden arkadaşlara teşekkürler
arkadaşım hoşgeldin aramıza sende zor bir görev yapıyorsun ama çokda kutsal ALLAH kolaylık versin
amin canım benimde sabhtan beri aklımdalr gözümün önünden gitmiyo o sevimli halleri .ALLAHIM inşallah sıcak yuvalar nasip etsin onlara
valla canım aslında gidilmesi gerek ama bizim gibi evlat hasreti çekenler kötü oluyomuş onu çok iyi anladım :KK43:(

aramıza hoşgeldin canım dilerim daha fazla beklemeden gelir bebişin

hoşbulduk arkadaşım çok sagol.amin inş dualrımız kabul olur
ne demek canım inşallah aramızdaki değerli dostlardan olursun sende
günaydın arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum benıde aranıza aldıgınız için çok sagolun paylaşımlarınız cok güzel arkadaşlıklarınızda süper :KK3:
bizim kapımız herkese açık canım arkadaşlarımında dediği gibi dost olmakdan yana olanlar burdalar zaten olmak istemiyende aramızda olmuyo dilerim güzel paylaşımlarımız olur
sende sagol canım benim... inş o yavruları görmeye seninle gitmek cok isterim ...eboşum hapım bitti adet olmayı bekliyorum bir an once olsamda doktora gitsem...artık calışmalara başlamak istiyorum hayırlısıyla tabi inş kistim erimiştir bide tahlil sonuclarım var onlarıda cok merak ediyoum bir sorun cıkmaz inş...bu arada canım be ayetel kursuleri okudum gecen sayfada yazmıştım ama göden kacırmışsındır diye yine yazayım dedim...

canım ya nerelerdesin sen artık sık gelmiyosun özlettin kendini...her şey yolundadır inş öpüyorum seni...

haklısın selinacım hapım bitti şükür inş bi daha kullanmak zorunda kalmam ama doktora söyliycem agır geldi bana o hap...sagol canım inş her şey yolunda giderde bende bebiş calışmalarına başlarım sende kendine iyi bak öptüm...

canım öncelikle gecmiş olsun ikinizede allahım şifa versin...ayyy ne kadar yakışıklı emremiz ya maşallah allahım nazarlardan saklasın şimdi yanımda olsada biraz sevsem...rabbim güzel yazılar yazzın cocuklarına birsencim öpüyorum sizi...

derinim yanlız kaldın demek kıyamam canım ya zor oldugunu bende biliyorum helede korku oluyosa icinde inş güzel gecirmişsindir geceni öpüyorum seni...

günaydın canım nasılsın...sende sagol burası herkeze acık...zaman gectikce daha cok kaynaşacaksın hepimizle ve hic kopamıycaksın cünkü burası bagımlılık yapıyo canım :)))

garipim sende sagol canım haplardan dolayı böyle oldum galiba...inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür kendine iyi bak öptüm...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...inş bugun güzel haberler alırız hayırlısıyla:KK16:
peloşum negüzel hapın bitmiş hadi hayırlısı inşallah erimiştirde birdaha ömrün boyunca kullanmazsın kuzum
tahlillerinde inşallah çok çok iyi çıkar .
ah be kuzum keşke imkan olsa gitsek
Iyıyım berrıncım cok sukur.annemdeyım pazara geldım kıslık patlıcan bıber alıp kozleyıp dolaba koyucam.bıde fasulye tursusu yapmayı dusunuyorum.tursu kavurması fln yapmak ıcın,ama hıc bılmıyorum hangı fasulyeden yapıldıgını?karadenız tarafları ıyı bılır ama kım varkı kardelenımde gelmedı daha o olsa ona sorardım.oyle ıste.
aaaa aşkol bende yarı karadenizliyim yaaa hem sen nerden biliyon kayserili turşu kavurmasını :)))sen mantı yap boşver turşuyu
canım işin şakası taneli fasulye olmasın yani boncuk ayşe filan olmaz diğerleri olur şimdiden afiyet olsun
benim görümcem yaptı ondan yapmıycam zaten yapmasalarda ben hazır kociş getiriyo yapıyorum kavurma
kıyamam ayşeme geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşir

he he he burdayım ama hepinizi kaçırmışım
ya kuzular misafir olayı çok yordu beni bide dün gerçekten hiç iyi değildim resmen süründüm kociş anlamasın diyerol yaptım ne zormuş rol yapmak oyuncuları kutluyorum :KK1:

buarada sevcanım nerelerde ya merak ettim onu umarım iyidir haberi olan varmı kızlAR

ALEYNAMIDA MERKA ETTİM sürekli profiline bakıyorum ama giriş yapmamış

neyse bende çıkıp işlerimi yapıyım daha sonra görşürüz hanımlar
ay zaten kimse yok deli gibi konuşuyorum işte :KK76::KK76:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2,5 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
ELİF.................1 YIL :KK55:
BERRİN...............7 AY:KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
RANA:KK49::KK49::nazar:(KIZ)
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:(ERKEK)
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ(EYMENİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:

canım nerelerdesin merak ettim seni rahatsızdın inşqallah iyisindir .öpüyorum seni canım

X