Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayyy masallah rabbim nazarlardan saklasın yerim ben onu canım çokk gecmiş olsun uçuk varken sakın öpme yeğenimizi olur mu

Bırsenim tekrar gecmıs olsun cnm.ayy o emremıde cok öpuyorum yaa MAAŞALLAH ona en kocamanından büyümüş yaaa:)
of kızlar ya iyi dglm aslnda...kocisin tekirdagda işi var 12de gtcek kaynımla.bende ne onlarda nede kendı annemde kalmak istemedım...şmdıde aglayıp duruyorum nasıl durucam diye.ya korkarsamay ben kocişim askere gdnce napıcam ya off.bu gece gecmez bana aglayıp durcam kesın.bıde uyuyamam heralde.

canım ya üzülme bişey olmaz inş. aklına kötü seyler getirme korkarsam dersen korkarsın zaten

canım ya üzülme bişey olmaz inş. aklına kötü seyler getirme korkarsam dersen korkarsın zaten

Derinim üzülme kuşum kıyamam Allah o zmanda onun kolaylığını veriyo. sen niye bu kadar duygusallaştın bakim reglimisin kuşum

Banu kuş napıyosun canım ben bu akşam burdayım en azından bir kaç saat sonunda oturabildim

Ebrarım süpriz falan yok kuşum regli ağrılarım başladı bile yarın yada bir sonraki güne bekliyorum kırmızıları :)

Sagol elifim evet cnm reglım bugun oldum.ama gunlerdr herseye cok aglıyorum.gercı normalde de cok aglarım duygulanırım ama daha beterım son zamanlarda.bıde esim olmadan evımızde hıc yanlz kalmadımda.gurbete gtcekmıs gıbı sarılıp duruyorum:)itiraf ediyorum bu benım normal halim:)

Canım bende regli öncesi öyle duygusala bağlıyorum. Bebek istemeden öncede böyleydi tabi sonrasında daha da arttı:) Allah böyle dertler versin esi beklemek kavuşmak falan beterlerinden saklasın inşaşşahh

Tabıkı cnm ya ,Allah gecıcı ayrılık versın.ben işte...tipik yengeç:)e bırazda alıskın olmaya baglı.bunun askerlıgı var bide..ya ben küçüklgmden berı böyleyim,biri evden gtsin aglarım.ablam evlendı guatr oldum üzüntüden.hergece yatagına bakar aglardım.oturmaya geldıgınde gtme vaktı gelınce ugurlarken aglardım.halada ablam gıderken kötu olurum.üstüne abim askere gtmşti bide,beni düşün o zaman:)bazen babam işlerinden dolayı bizimle bandırmaya gelemezdı.o bizı ugurlarken aglardım yol boyunca gemıye gıdene kadar.of of daha nelerım var elifim garip bi vakayım ben:)aslında iyi bisy dgl bu hersey dozunda ıyı duygusallıkta...her işime duygusallık karısıyo ee buda kötu oluyo tabı.

Bu arada daha gtmedi,gelıp alcaktı göya kaynım 12de.isi cıkmıs.kociste uyukluyo,e tabı benımde işime gelıyo:)

selamlar arkadaşlar benide aranıza alıp cevap yazdığınız için hepinize teşekkür ederim kızlar benimevde şimdilik net yok ama yakında olacak ondan size nöbetlerde cevap yazabiliyorum kusura bakmayın ama sizleri yakından takip ediyorum öncelikle ben 31yaşındayim ocak ayında32 olucam benim ve eşiminde hiçbir sorunu yok herşey okadar normalki herkesler çok şaşırıyor zaten adetlerim bile süper düzenli eşimin spertestide çok iyi her şeyi yaptım bilemiyorum artık sorun gerçekten bendemi kafamaçokmu takıyorum acabaarkadaşlar bana onereceyiniz herşeylere açığım allah sizden razıolsun allah ım sizlerinde ellrini doldurur inşallah ben nöbetteyim bucgün bitane hasta yatt arkadaşlar inanmıyacaksınızama 350 grm behala yaşamakta allah herkesin hamilelikleri sonuna kadar götürsün şimdiden teşekküreden arkadaşlara teşekkürler

Sdo slm cnm,ne demek bız herkesı alırız aramıza...sen yenıdoganda calısıyodn dımı,Allah sabır versın valla.demek bebiş o kadarcık ama kac aylık kı daha cok minıkmis.

Sdo slm cnm,ne demek bız herkesı alırız aramıza...sen yenıdoganda calısıyodn dımı,Allah sabır versın valla.demek bebiş o kadarcık ama kac aylık kı daha cok minıkmis.

Merhaba, aranızda kendi veya yakını aşılama yaptıran varmı?

Valla sdo benım kociş yok bu gece ztn cok sıkılıyorum,uykumda var ama uyumak istemıyorum.iyi olur konusuruz azıcık...demek 30yasndasn ben 29aynı sayılırız.pkoluyum 6 yıldır beklıyorum.bu ay asılama olucam kısmetse.

Mamay hoşgeldın...ben kısmetse bu ay aşılama yaptırıcam cnm,henüz tecrubem yok yaşayıp görucem..ama bu topıcte asılama yaptıranlar var da şuanda çevrimiçi kimse yok daha sonra görür yazarlar mutlaka...ama anasayfaya gelip tüp bebek bölümünden "aşılama yolunda tecrübelerınız"konusunu oku cnm.daha iyi olur.

Hoşbulduk..Başbelası PKO! Bendede MCO var. önümüzdeki ay bende aşılama yaptıracğm kısmetse..Tecrübeliler varsa bir fikir almak istedim.Aşılama PKO'da uygun bir tedavi şeklimiymiş?

Son düzenleme:
Mamay sanırım sayfayı yenılemek icin ........... Yaptın.ona gerek yok cnm klavyeden f5 e tuşla yenılenır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…