Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar nasılsınız?Misafirlerim vardı giremedim ne var ne yok
Eboşum kıl payı mı kaçırdır seni:KK43:
sen nasılsın tatlı hamıs görüşmeyelı

Ya kızlar unuttum gecmıs olsun dıleklerınız ıcın tsk ederım.gecer ınsallah.dun bı ıgne yedı mız mız mız sormayın gıtsın.dedım benım canım yokmu kac ıgne yedım 1kere sızlanmadım ne kıymetlıymıss hee.hakket herıfler hasta olmasınn aman amann :KK60:
anatolıam hosgeldınn,nasılsın canım?
selınam gecmıs olsun cnm ben kacırdım galıba esınmı hasta allah sıfa versın cnm

Cok sukur boncugum ıyıyım.sabahtan berı yogun bı gundu bıcı bıcı yaptım kocısı beklıyorum cok acıktımmm gelmek uzeredır kaybolursam gelmıstır kusuruma bakmayın ok.ılerleyen saatlerde gırebılırım ınsallah.gercı pzr gununden berı cıg kofte canım ıstıyo bızımkı bıraz toparlandıysa mızıklarım gotursun dıye :KK60:uff acım ya hersey canım ıstıyoo.sevıyorum sızı kızlarr.
He bu arada yarın sabah guzel haberler almak umıdıyle dıyorumm.ama ben degılll benım safak 6 :KK60:

ınsallah cnm yrn sabah bırılerı ıcın cok güzel olur:)))
tmm cnm bende kacıcam zaten kib

Evet boncugum sıfayı kapmıs pıknıkte.saolasın ınsallah hemen ıyılessın yoksa ben kafadan hasta olcamm :KK60:

selamlar canım arkadaşlarım şimdi eve geldim ve hemen size yazmak istedim aslında kelimeler yeticekmi onuda bile miyorum .hayatımın enkeyifli ve en hüzünlü dakikalarını yaşadım .yarım saatcik bir görüşme ve yağmur dolu bir bulut gibi çıktım dışarı.
en başından başlıyım isterseniz okadar heyecanlıydıkki giderken kalbimizin sesi heralde dışarıya çıkıyodu .neyse girdik içeri bağışımızı yaptık .tabi bazı götürdüklerimiz büyükmüş onları değiştirmek üzere geri verdiler .kayıt yapıldıktan sonra içeri girdik .çıktık yukarı kocaman bir salon ve içinde 8,9 çocuk 2 tanesi erkek diğerleri kız .biz girer girmez çok sevindiler .öğretmenleri ablalara hoşgeldiniz diyin dedi onlarda hoşgeldiniz dediler .hadi bakalım dedi öğretmen ablalarla oynayın sohbet edin .o lafı duyar duymaz etrafımızı sardılar .inanılmazdı anca yaşamak gerek .biz isimlerini soruyoruz onlar başka şeyler soruyo ama hemen kaynaştık .hele bizim gelin direk oyunlar oynamaya başladı .ece vardı bitane bana gelip beni kucağına alırmısın dedi aldım kucağıma öyle sarıldıki :KK14:ve öyle öptükki birbirimizi .biliyomusunuz kızlar hepsinde aynı şey var koklayarak öpüyolar :KK14:nasıl bir özlem Allahım .okadar savunmasız okadar yanlızlarki .büşra,kübra,kardelen,ece,gamze,efecan,abbas hepsi kucağıma tek tek geldi .okadar tatlılrdiki anlatamam ya :KK14:hepsiyle bol bol kucaklaştık .daha biri inmeden diğeri benide al diyodu .sonra ece bana dediki başını açarmısın saçlarınla oynuycam :KK14:kız kardeşimin ve gelinimizin hep saçlarıyla oynadılar .bitanesi diyoki sen nekadar güzelsin .asıl güzel olan onlardı meleklerdi canlarım yaa .neyse oyunlar kucaklaşmalar ve öğretmenleri dedi artık veda vakti .içimiz gitti sadece yarım saat :KK43:öyle dedi ve biz hadi öpelim sizi dediğimizde hepsi bir kenara oturup elerini bağlayıp öpmeyin gidiyosunuz dediler :KK43::KK43:offff kızlar çok kötü oldum o ana kadar okadar mutluydumki ama onların üzülmesi bitirdi beni .kübra geldi yine kokulu kokulu öptü beni boynuma sarıldı :KK43::KK43:ben kendimi tutamadım süzüldü yaşlar gözümden şuan olduğu gibi :KK14::KK14:biz yine gelicez dedik ama onlar biliyolar giden gelmiyo .çocuk ruhu işte .onları Allaha emanet edip yaşl gözlerle çıktık .ama şunu söylemeden edemiycem çok güzel bakılıyorlar SEMİHA ŞAKİR ÇOCUK YUVASI çalışanlarını kutluyorum .yavruların hepsi pırıl pırıldı mis kokuyolardı .hatta dışarı çıktık kızkardeşim dediki abla ellerini kola bak nasıl kokuyo .gerçekten öyle melek kokuyodu .ALLAHIM oyavruları herşeyden korusun inşallah hayırlı yuvaları olur çok dua ettim çıkışta .halada ediyorum .inşallah onlar sahiplenicek güzel yürekli insanlar olur .RABBİM bizlerede tatlı tatlı evlatlar verir inşallah .buarada odalarını gösterdiler minicik yatakları var kızların örtüleri pembe erkeklerinki mavi odaları ayrı .ama inanılmaz güzeldi yaa .dedimya anlatmak imkansız oduyguyu yaşamak gerek .şuanda duygu yüklüyüm ama sizle paylaşmak istedim .hepinizinde benim kadar heyecanlı olduğunuzu biliyorum canlarım .:KK43:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:ne desem,ne söylesem bilemedim ebrarim.öyle cok fena oldum kii,gözlerim sisti aglamaktan:KK14::KK14:dilerim rabbim o cocuklarin kaderini guzel eylesin,iyi alileler ile onlari karsilastirsin..ne guzel bir hayir yapmssin,rabbim kabul eylesin.:KK14::KK14::KK14:

Uebesli hakkında hayırlısı olsun canım.Çalışmak güzel bende çok istiyorum bakalım.
Ya arkadaşlar komşumuzun gelini doğum yapmış.Şİmdi ne var bunda diyebilirsiniz çok normal bişey tabi.Ama ben umreye gitmeden önce 3 aylık demişti o yüzden bi şok oldum.Bide bu bayanda 8 senelik evliydi ve bebeği yoktu.2 aşılama denemiş tutmuş ama düşmüş onlar.Bu bebeği normal yoldan gelmiş ve diyoduki bunda hiç dr a gitmiycem taki iyice büyüyene kadar ve bi kızı olmuş şimdi.Rabbim nelere kadir.

evet kardelenim,rabbim nelere kadir,O ol dedigi zaman hersey oluyor.dilerim rabbim komsunu sevindirdigi gibi hepimizin yuzunu guldursun,hepimize iki dunya saadeti avlatlar versin insallah:KK19::KK19::KK19:

boncugum sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardimcin olsun canim.:KK19::KK19:
selinam,masallah canim yaa,ne guzel istahlisin.bildigim kadari ile ince bir hatunsun,nerene yiyorsun bu kadar yiyecegi kizzzzzzz:KK52::KK52::KK52:insallah hamilelik belirtisidir canim.ayrica esine cok gecmis olsun insallah...:KK61:
pelinim,sende huzunlenmissin biraz.hersey allah'in taktiri canim,O dilerse hersey olur uzme kendini..bizimde bebislerimiz olucak insallah:KK19::KK19:
uebesli.canim calismak istiyormussun,hakkinda hayirlisi olsun insallah:KK19:
banucum sen nasilsin canim?uzme kendini herseyde bir hayir vardir:KK19::KK19:
kardelenim 1 hafta sonra geliyor demek,özledimmm yoklugu bellli:KK19:
birsen hasta imis,cok gecmis olsun.rabbim sifa versin insallah:KK19:

tosti,sevcan,rana,cicili, ve tum kizlar hepiniz iyisiniz insallah:26:

selam kizlar:KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah:26:geldim muhabbet etmeye ama,cikmak zorundayim esim leptobu istiyor,acil isi varmis:KK4::KK4::KK4:
sonra görusuruz insallah,hepinize iyi aksamlar:KK19::KK19::KK19:

Gene geldım:)demin kociş napıyon iki saattir çıkı çıkı dedı kapadm burda çıkı çıkı telefonun tuş sesleri oluyo:)
selinam sagol cnm amin inş hayırlısı hangısıyse o olsun.inş senin adet gelmez.valla bu iştahından dolayı az şüphelenmıyorum he hadi hayırlısı.bizim makbuşta hamile oldugunu bilmıyodu ve canı delı gibı çig köfte ıstıyodu :)

selamlar canım arkadaşlarım şimdi eve geldim ve hemen size yazmak istedim aslında kelimeler yeticekmi onuda bile miyorum .hayatımın enkeyifli ve en hüzünlü dakikalarını yaşadım .yarım saatcik bir görüşme ve yağmur dolu bir bulut gibi çıktım dışarı.
en başından başlıyım isterseniz okadar heyecanlıydıkki giderken kalbimizin sesi heralde dışarıya çıkıyodu .neyse girdik içeri bağışımızı yaptık .tabi bazı götürdüklerimiz büyükmüş onları değiştirmek üzere geri verdiler .kayıt yapıldıktan sonra içeri girdik .çıktık yukarı kocaman bir salon ve içinde 8,9 çocuk 2 tanesi erkek diğerleri kız .biz girer girmez çok sevindiler .öğretmenleri ablalara hoşgeldiniz diyin dedi onlarda hoşgeldiniz dediler .hadi bakalım dedi öğretmen ablalarla oynayın sohbet edin .o lafı duyar duymaz etrafımızı sardılar .inanılmazdı anca yaşamak gerek .biz isimlerini soruyoruz onlar başka şeyler soruyo ama hemen kaynaştık .hele bizim gelin direk oyunlar oynamaya başladı .ece vardı bitane bana gelip beni kucağına alırmısın dedi aldım kucağıma öyle sarıldıki :KK14:ve öyle öptükki birbirimizi .biliyomusunuz kızlar hepsinde aynı şey var koklayarak öpüyolar :KK14:nasıl bir özlem Allahım .okadar savunmasız okadar yanlızlarki .büşra,kübra,kardelen,ece,gamze,efecan,abbas hepsi kucağıma tek tek geldi .okadar tatlılrdiki anlatamam ya :KK14:hepsiyle bol bol kucaklaştık .daha biri inmeden diğeri benide al diyodu .sonra ece bana dediki başını açarmısın saçlarınla oynuycam :KK14:kız kardeşimin ve gelinimizin hep saçlarıyla oynadılar .bitanesi diyoki sen nekadar güzelsin .asıl güzel olan onlardı meleklerdi canlarım yaa .neyse oyunlar kucaklaşmalar ve öğretmenleri dedi artık veda vakti .içimiz gitti sadece yarım saat :KK43:öyle dedi ve biz hadi öpelim sizi dediğimizde hepsi bir kenara oturup elerini bağlayıp öpmeyin gidiyosunuz dediler :KK43::KK43:offff kızlar çok kötü oldum o ana kadar okadar mutluydumki ama onların üzülmesi bitirdi beni .kübra geldi yine kokulu kokulu öptü beni boynuma sarıldı :KK43::KK43:ben kendimi tutamadım süzüldü yaşlar gözümden şuan olduğu gibi :KK14::KK14:biz yine gelicez dedik ama onlar biliyolar giden gelmiyo .çocuk ruhu işte .onları Allaha emanet edip yaşl gözlerle çıktık .ama şunu söylemeden edemiycem çok güzel bakılıyorlar SEMİHA ŞAKİR ÇOCUK YUVASI çalışanlarını kutluyorum .yavruların hepsi pırıl pırıldı mis kokuyolardı .hatta dışarı çıktık kızkardeşim dediki abla ellerini kola bak nasıl kokuyo .gerçekten öyle melek kokuyodu .ALLAHIM oyavruları herşeyden korusun inşallah hayırlı yuvaları olur çok dua ettim çıkışta .halada ediyorum .inşallah onlar sahiplenicek güzel yürekli insanlar olur .RABBİM bizlerede tatlı tatlı evlatlar verir inşallah .buarada odalarını gösterdiler minicik yatakları var kızların örtüleri pembe erkeklerinki mavi odaları ayrı .ama inanılmaz güzeldi yaa .dedimya anlatmak imkansız oduyguyu yaşamak gerek .şuanda duygu yüklüyüm ama sizle paylaşmak istedim .hepinizinde benim kadar heyecanlı olduğunuzu biliyorum canlarım .:KK43:
Derininde dediği gibi söylenicek söz kalmamış çok duygulandım çok acı onlar için yavrularım bazen diyorum belki bizim görevimiz bu dünyda amacesaret edemiyorum ::::::KK43:((((((((((((((((((((((((((
ve kızlar şunu söylemeden geçemiycem aslında biz çok şanslıyız bazen çok fazla evlat acısı yaksada yüreğimizi onlardan çok daha şanslıyız bunu bilelim .sevdiklerimiz yaımızda yanlızız ev sessiz ıssız diyoruz ama bilinki onların ruhları ıssız .sevgiye açlar savunmasız ve yanlızlar .:KK43::KK43::KK43:
ana baba kıymeti bilmeyen çocuklar bikez orya götürülüp o çocukların sevgiye ana babaya nekdar muhtaç olduğu gösterilmeli .ALLAHIM korusun yavrucukları gerçekten şuan neler hissettiğimi bilemez haldeyim .:KK43:
::::::::::::::KK43:((((((((((((((((( :KK25:
Pelicim canım haplardandır duygusallık. Doğum kontrol hapıyla hormon veriliyorya ondan canım birde iştah arttırır dikkat et : Yakında alışırsın bünyede ki etkilerine ama İnşallah Rabbim içinin ferahlığını verir bir an önce

Canım hepimizi ağlattın ama güzelliğin iyiliğin yüzünden inşallah rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah O evlatcıklarında Allah yardımcısı olsun senin gibi insanları vesile kılıp mutlu etsin bahtlarını acık etsin inşallah

Banucum herseyden önce hayırlısını istemek lazım belliki doktor ümit kesmemiş sizden ki hemen yapalım dememiş canım benim iyi tarafından bakalım olaya gerci zorla bir iyilik değil bu gercekten inanarak söylüyorum canım benim. İnşallah en kısa zamanda sende kavuşcan yavruna

Kızlar nasılsınız ben iyiyim öyle dolanıyorum hafta sonu mevlüdümüz var bir kuzendeyim bir evde. Bugünoteldeydim pastanede Sefimle görüştüm iş aradığımı söyledim bakarız dedi ama hayırlısı bakalım birde dergi için bir teklif geldi. Dergiye reklam almam ve yüzdelikle calışmma için bakarım incelerim dedim bişey cıkarmı bilmem ama en azından aklım dağılır bişeylerle uğraşırım. Bu arada 3 kitap aldım onları okuyom bir yandan o yüzden de cok giremiyorum yarın öbur gün regli olurum herhalde belim ağrıyo biraz. Hepinizi çok öptüm
Öyle canım herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim sende iş araştırmasında hayırlısı.
Uebesli hakkında hayırlısı olsun canım.Çalışmak güzel bende çok istiyorum bakalım.
Ya arkadaşlar komşumuzun gelini doğum yapmış.Şİmdi ne var bunda diyebilirsiniz çok normal bişey tabi.Ama ben umreye gitmeden önce 3 aylık demişti o yüzden bi şok oldum.Bide bu bayanda 8 senelik evliydi ve bebeği yoktu.2 aşılama denemiş tutmuş ama düşmüş onlar.Bu bebeği normal yoldan gelmiş ve diyoduki bunda hiç dr a gitmiycem taki iyice büyüyene kadar ve bi kızı olmuş şimdi.Rabbim nelere kadir.
İlginç hızlı gitmiş hamileliği demekki.::))
Hamiş olup midesi bulanan arkadaşlarım halinize şükredin sizler yine iyisiniz.Dün hamile olan bi arkadaşım bize geldi ve içeri girmeden kırk tane soru sordu.Çamaşır yıkamadın dimi?Evi yeni silmedin dimi?.....vs.Düşünün kitap bile okuyamıyomuş kitabın kokusu midesi bulandırıyomuş.Elinin normal sabunla yıkayamıyo kokusuz sabun almış.Yemek bulaşık işini hiç söylemiyorum zaten.Eşi yıkıyomuş her akşam bulaşıkları işten gelince.3 tanede çocuğu var buda dördüncü ve her hamileliği böyle geçti kadının.:KK50:
Ne zor gerçekten Allahtan etrafı varmış.
Ebrarım selam cnm.bende konustm kardeloşla.yanlz sesı cokda keyiflı gelmıyodu kuzumun.iyiym dedı gercıde.
Of cnm sıkıldı ya hala kayınvalıdmdeyz nıyetı yok kalmaya bızımkının.hadı gdelm dıyemıyorm bu sefer,cünkü kırklarelıden amcasının oglu burda ayıp olur.bu arada şukurkı adet oldum,perşembe start verıcz ıns hayırlısı artık.
Hadi hayırlısı canım hastalanmışsın gözün aydın inşallah güzel sonuçlar öğrenicez.

canım yazdıkların yetti bile beni de sulandırdın rabbim inşallah bundan sonra güldürür yüzlerini ve bırakanlar inş. anlar hatalarını rabbim sizden de razı olsun canım sevindirmişsiniz onları
ya inan ne yazacagımı sasırdımm offf çok zor yaa

ayyy arkadaslar ebrarın yazdıkları beni bitirdi biz burda bebek hasretiyle yanarken onları nasıl bırakıyolarr aklım almıyo insan sokakta gördüğü çocuklara bile bakarken sevgi doluyo insan parcasına nasıl kıyar ya anlamıyorum anlamak istemiyorum yaa

:KK59::85::85: slm kızlar fazla kalamayacam malum ebrarım anlatmış hastayız oğluşumla ama ben biliyom en son banuyla telefonda konuştum o hastaydı kesin ondan geçmiştir çünkü oda hastaydı :KK71::KK71::KK71::KK71::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: neyse bu şakaydı durumumuz vahim inşallah enkısa zamanda toparlarız sormayın bide dudağımda kocaman uçuk çıktı sanrım sonunda vücut dayanamadı dışada vurdu neyse fazla yazamayacam herkese teşekkür ederim en kısa zamanda gelecem beni bekleyin bak unutmayın yoksa karışmam :KK4::KK4::KK4::84::84::84::84::83::83::83::KK43::KK43::KK43::KK43::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: $ankara tatil 020.jpg $ankara tatil 025.jpg $ankara tatil 004.jpg $ankara tatil 028.jpg $ankara tatil 023.jpg $ankara tatil 089.jpg $ankara tatil 003.jpg $ankara tatil 019.jpg $ankara tatil 026.jpg

Ebrarım ç.e'ye gittiniz demek çok kötü oldum yazdıgını okuyunca Rabbim yardımcıları olsun o yavrucakların,kıyamam...
Hele o koklayarak öpüyorlar dedin ya içim gitti yaa offfff

kızlar gelmedim ama resimler inşallah affetirir beni iyileşiyim gelcez byeee hepinizi öptüm yada öpmeyim sizedeburdan geçmesin iyigeceler :KK71::KK71::KK71::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:KK59::85::85: slm kızlar fazla kalamayacam malum ebrarım anlatmış hastayız oğluşumla ama ben biliyom en son banuyla telefonda konuştum o hastaydı kesin ondan geçmiştir çünkü oda hastaydı :KK71::KK71::KK71::KK71::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: neyse bu şakaydı durumumuz vahim inşallah enkısa zamanda toparlarız sormayın bide dudağımda kocaman uçuk çıktı sanrım sonunda vücut dayanamadı dışada vurdu neyse fazla yazamayacam herkese teşekkür ederim en kısa zamanda gelecem beni bekleyin bak unutmayın yoksa karışmam :KK4::KK4::KK4::84::84::84::84::83::83::83::KK43::KK43::KK43::KK43::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:Eki Görüntüle 264298 Eki Görüntüle 264300 Eki Görüntüle 264299 Eki Görüntüle 264301 Eki Görüntüle 264296 Eki Görüntüle 264302 Eki Görüntüle 264303 Eki Görüntüle 264304 Eki Görüntüle 264305

kızlar gelmedim ama resimler inşallah affetirir beni iyileşiyim gelcez byeee hepinizi öptüm yada öpmeyim sizedeburdan geçmesin iyigeceler :KK71::KK71::KK71::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Ben sana demiştim sanırım fazla konuşma benle::))Sana sattım demek gribimi çok geçmiş olsun birsencim bugün aramışsın ama ben yiğenle komşudaydım sonrada aradın müsait değildim yetişemedim.Uyyyy yerim ben bu paşayı yavlum kocaman olmuş maşallahhhh. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Öyle resimle afetme olmaz bari arad gir be özlüyoruz ama.

X