Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ecrincim bende doktoruma sordum insülin direnciyle ilgili ilaçları kullanıyımmı diye.Bana sen zayıfsın şu an gerek görmüyorum dedi.Ama bende 40 günde bir adet oluyorum anlamadım yani.
Pelinim idrar testiyle anlamış hamileliğini komşu.Ama ya geç öğrenmiş o kısmını bende anlamadım ama birazda erken doğmuş bebek.:emir_bebek:

Selam iyi akşamlar canlar.peloşum sagol cnm sen napıyosn.valla ebuşu okudum kalbim yerınden cıktı bende kötu oldum:KK43:
ebuşum cnm benım...syleneceklerın hepsını herkes syledı kelimelerın bıttıgı yerdeyım.yazarken saçlarıma kadar diken diken oluyorum.Allahım onlara sıcak birer yuva nasıp etsın tez zamanda:KK43:
elifcim iş durumlarını okudum cnm,hayırlısı inş.bakarsn hamiş olursunda biyerede baslamana gerek kalmaz.
Kızlar eşım geldı kacıyorum.

Ecrincim bende doktoruma sordum insülin direnciyle ilgili ilaçları kullanıyımmı diye.Bana sen zayıfsın şu an gerek görmüyorum dedi.Ama bende 40 günde bir adet oluyorum anlamadım yani.
Pelinim idrar testiyle anlamış hamileliğini komşu.Ama ya geç öğrenmiş o kısmını bende anlamadım ama birazda erken doğmuş bebek.:emir_bebek:

anladım canım allah analı babalı büyütsün bebişini...darısı başımıza inş...

Selam iyi akşamlar canlar.peloşum sagol cnm sen napıyosn.valla ebuşu okudum kalbim yerınden cıktı bende kötu oldum:KK43:
ebuşum cnm benım...syleneceklerın hepsını herkes syledı kelimelerın bıttıgı yerdeyım.yazarken saçlarıma kadar diken diken oluyorum.Allahım onlara sıcak birer yuva nasıp etsın tez zamanda:KK43:
elifcim iş durumlarını okudum cnm,hayırlısı inş.bakarsn hamiş olursunda biyerede baslamana gerek kalmaz.

sagol derinim iyi olmaya calışıyorum sorma ya bende okuyunca bende cok kötü oldum... dedigin gibi rabbim oyavrularıza sıcak bir yuva nasip etsin...tamam canım görüşmek üzre öptüm...

merhaba arkdşlr bn yeni üyeyim :) Rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin :) bende her ay bi umut diyorum ama yok bu ayda boşa geçti rabbim gelecek ay güldürsün yüzümüzü işnl :)

Ebrarım paylaştıkların için teşekkürler önce.Bende tutamadım kendimi yazdıklarını okuyunca.Anlattığın çocuklar gözümün önüne geldi birbir.Canlarım benim küçücük kalpleri sevilmeye ne kadar aç.Oraya gidenlerden daha öncede duymuştum öpmek için kucağa gelmek için nasıl can attıklarını.Çok güzel ifade etmişsin o kadar çocuğun içinde onlar kendini çok yalnız hissediyolar.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın onları sıcak yuvalara kavuştursun.Ben cesaret edemiyodum oraya gitmeye şimdi senin anlattıklarından sonra hiç gidemem herhalde:KK43:
amin canım benimde sabhtan beri aklımdalr gözümün önünden gitmiyo o sevimli halleri .ALLAHIM inşallah sıcak yuvalar nasip etsin onlara
valla canım aslında gidilmesi gerek ama bizim gibi evlat hasreti çekenler kötü oluyomuş onu çok iyi anladım :KK43:(
ebrar abla anlattıklarını yaşamış kadar içim parçalandı.Allahım hepsine yürekleri kadar güzel yuvalar ve ana babalar nasip etsin inşallah.ne kadar çocuklarla olsalarda bakıldıkları yer mükemmel olsada anne baba şevkati gibi olamaz.bende kardelenimin dediği gibi cesaret edemem yıkılırım.kelimelere bile dökemiyorum gözlerim sulu sulu yazıları bulanık görüyom zaten.hoşçakalın kızlar öpüyorum herkesi.
canım yaa kıyamam bende farklı değilim ama kendimi toparlamam gerekiyo eşim böyle görmemeli beni çünkü üzülceğimi bildiği için hiç istemiyodu gitmemi
ama yinede iyki gitmişim ve iyki tanımışım o melekleri .
sagol canım benim bazen böyle oluyorum oluyorum ama gecer heralde...amin tosticim inş...sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyo...

tamam banucum cok sagol ilk defa bu ay böyle oldum her gün en ufak şeye aglıyorum sanırım kullandıgım ilac yaptı beni böyle... rabbim sabır versin hepimize canım...

haklısın derinim saglıgımız yerinde bunada şükür sagol canım benim bende sana kıyamam inş en kısa zamanda rabbim yüzümüzü güldürür hepimizin...

ebrarım inan yazını aglayarak okudum zaten bu aralar cok duygusalım her şeye aglıyorum...canlarım benim ya kıyamam ben o yavrulara rabbim inş hayırlı yuvalar cıkarır karşılarına gercekten biz onlardan şanslıyız onların bir aileleri bile yok anne babaları yok üzüntülerini ve sevinclerini paylaşcak anneleri yok...rabbim hepsine yardımcı olsun o minik yavruları korusun...amin benim güzel yüraklı arkadaşım iyiki tanımışım seni gercekten yaptıgın şey cok güzel allah razı olsun senden burdada olsa bende giderim ama malasef yok burası kücük yer...eger bir gün istbula yolum düşerse gitmeye calışacam...cok öpüyorum seni...

gökcecim sagol canım ara sıra geliyo işte böyle inş rabbim yüzümüzü güldürür...aminn....canım gecmiş olsun bende bir aydır grip gibiyim gecmedi bir türlü hatta burnumu ceke ceke yara yaptım cok acıyo şimdi...kızını ve seni cok öpüyorum kendine iyi bak...
peloşum canımsın yaa saol güzel düşüncelerin için .sende iyi değilmişsin kuzum hapın etkisi muhtemelen inşallah çabucak biterde rahatlarsın kuzum
birgün istanbulayolun düşerse beraber gideriz inşallah
slm arkadaşlar bende anne olmak istiyorum 2 senedir istiyoruz ama olmuyorr allah nasip etmedi.allahın izniylee inş.isteyen herkes evlat sahıbı olurrr.eşimde varıkosel var bende pkoluyum 1sene oldu eşim amelıyta olalım degerleri düzeldi gibi aralıkda kontrolu var eşimin inş.degerleri biraz daha artmıstır ben aşılam düşünüyorum doktorumda sürekli aşılam diyorr ikimizdede sorun oldugu için hakkımızda hayırlısı olsun.
aramıza hoşgeldin canım dilerim daha fazla beklemeden gelir bebişin
ay ablacım bitirdin beni :KK14::KK14::KK14:
okurken bende göz yaşlarımı tutamadım allah sizden ve o bakanlardan razı olsun onlar birer melek kisesiz çocuklar inş. hepsinin güzel birer yuvası olur onların özlemiyle yanan o kadar cok insan var ki rabbim karşılarına merhametli aileler cıkarsın :KK14::KK14::KK14:
Allah sana da kendi bebeğini koklamayı nasip etsin:KK14::KK14:
ay kuzum kıyamam ya hakkınızı helal edin üzdüm sizi ama bazı şeyleride yaşamak gerekiyo .ALLAHIM hepsinin yardımcısı olsun
Pelicim canım haplardandır duygusallık. Doğum kontrol hapıyla hormon veriliyorya ondan canım birde iştah arttırır dikkat et : Yakında alışırsın bünyede ki etkilerine ama İnşallah Rabbim içinin ferahlığını verir bir an önce

Canım hepimizi ağlattın ama güzelliğin iyiliğin yüzünden inşallah rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah O evlatcıklarında Allah yardımcısı olsun senin gibi insanları vesile kılıp mutlu etsin bahtlarını acık etsin inşallah

Banucum herseyden önce hayırlısını istemek lazım belliki doktor ümit kesmemiş sizden ki hemen yapalım dememiş canım benim iyi tarafından bakalım olaya gerci zorla bir iyilik değil bu gercekten inanarak söylüyorum canım benim. İnşallah en kısa zamanda sende kavuşcan yavruna

Kızlar nasılsınız ben iyiyim öyle dolanıyorum hafta sonu mevlüdümüz var bir kuzendeyim bir evde. Bugünoteldeydim pastanede Sefimle görüştüm iş aradığımı söyledim bakarız dedi ama hayırlısı bakalım birde dergi için bir teklif geldi. Dergiye reklam almam ve yüzdelikle calışmma için bakarım incelerim dedim bişey cıkarmı bilmem ama en azından aklım dağılır bişeylerle uğraşırım. Bu arada 3 kitap aldım onları okuyom bir yandan o yüzden de cok giremiyorum yarın öbur gün regli olurum herhalde belim ağrıyo biraz. Hepinizi çok öptüm
elifim saol canım arkadaşım güzel düşüncelerin için amin diyorum gönülden
sende yeni iş görüşmesi yapıcaksın galiba hayırlısı olsun hakkında canım
adetini bekliyosun ama dilerim gelmez bebişin süpriz bir şekilde gelir kuzum
Uebesli hakkında hayırlısı olsun canım.Çalışmak güzel bende çok istiyorum bakalım.
Ya arkadaşlar komşumuzun gelini doğum yapmış.Şİmdi ne var bunda diyebilirsiniz çok normal bişey tabi.Ama ben umreye gitmeden önce 3 aylık demişti o yüzden bi şok oldum.Bide bu bayanda 8 senelik evliydi ve bebeği yoktu.2 aşılama denemiş tutmuş ama düşmüş onlar.Bu bebeği normal yoldan gelmiş ve diyoduki bunda hiç dr a gitmiycem taki iyice büyüyene kadar ve bi kızı olmuş şimdi.Rabbim nelere kadir.
inanmıyorum anlatmıştın bana şaşırdım kuzum
ebrar 53 yazını okudum vee çok duygulandım :KK43::KK43: allah evlat özlemi çeken herkese evlat nasip etsın o yavrularada iyi birer ailee:KK43:
amin canım inşallah yaa

canım arkadaşım kıyamam sana gittim gördüm ve yüreğimde buruklukla çıkıp geldim
RABBİM hepsinin yardımcısı olsun sıcacık yuvalar nasip etsin okuzucuklara

arkadaşlar KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var 1 hafta daha olamıycak aramızda hepinizi özlemiş sizin özlediğinizide ilettim .
eşim gelmeden bakıyım dedim bende aptal gibiyim inanın

Ebrarım selam cnm.bende konustm kardeloşla.yanlz sesı cokda keyiflı gelmıyodu kuzumun.iyiym dedı gercıde.
Of cnm sıkıldı ya hala kayınvalıdmdeyz nıyetı yok kalmaya bızımkının.hadı gdelm dıyemıyorm bu sefer,cünkü kırklarelıden amcasının oglu burda ayıp olur.bu arada şukurkı adet oldum,perşembe start verıcz ıns hayırlısı artık.

Sgl boncgm iyim cnm.
Ebusum toparlanda kocişin uzulmesn gule gule kuşum.
Bende kactm cnm bncugum k.bkma.snra grsrz.

Selamm kızlar hayırlı aksamlar hepınızee.
Boncugum nasılsın canım ??
Derıncım gozun aydın canım,rabbım hayırlısıyla tedavını mutlu haberle bıtırmenı nasıp etsın ınsallah.
Ebrar ablam kocısın gelmıs,ben yazana kadar kacırırım senı kesın.neyse optumm.
Pelıncım ılacların yan etkısı onlar.dogum kont ıcın olan hepsınde var bu etkı.evlendıgımde ıgne ıle korunuyodum ben ve kafayı sıyırmıstım ıcerıgı okuyunca ogrenmıstım allahtan cok kullanmadım 4ay fln vurulmustum.ınsallah bu aykı kontrolunde kıstın gıtmıs olucak bu durumları da yasamıcaksın bı daha canım.kendıne dıkkat et optum.
Elıfcım ınsallah bebıs gelırde calısmazsın canım.rabbım gonlune gore versın ınsallah.
Ya aleynam hala ugramamıs vallahı cok merak ettım hee.
Kardelenım demek 1hafta daha yokk puff ozlemıstım ama ben yoklugu cok bellı yaa.ınsallah mutlu mesut doner evıne.
Nasılsınız kızlarr kocıs gelmek uzere ama sıze bakım dedım.tlfndan gırdım aklımda kaldıgı kadarıyla yazdım.yenı gelen arkadaslarda hosgelmısler..

Selamm kızlar hayırlı aksamlar hepınızee.
Boncugum nasılsın canım ??
Derıncım gozun aydın canım,rabbım hayırlısıyla tedavını mutlu haberle bıtırmenı nasıp etsın ınsallah.
Ebrar ablam kocısın gelmıs,ben yazana kadar kacırırım senı kesın.neyse optumm.
Pelıncım ılacların yan etkısı onlar.dogum kont ıcın olan hepsınde var bu etkı.evlendıgımde ıgne ıle korunuyodum ben ve kafayı sıyırmıstım ıcerıgı okuyunca ogrenmıstım allahtan cok kullanmadım 4ay fln vurulmustum.ınsallah bu aykı kontrolunde kıstın gıtmıs olucak bu durumları da yasamıcaksın bı daha canım.kendıne dıkkat et optum.
Elıfcım ınsallah bebıs gelırde calısmazsın canım.rabbım gonlune gore versın ınsallah.
Ya aleynam hala ugramamıs vallahı cok merak ettım hee.
Kardelenım demek 1hafta daha yokk puff ozlemıstım ama ben yoklugu cok bellı yaa.ınsallah mutlu mesut doner evıne.
Nasılsınız kızlarr kocıs gelmek uzere ama sıze bakım dedım.tlfndan gırdım aklımda kaldıgı kadarıyla yazdım.yenı gelen arkadaslarda hosgelmısler..

ıyıyım selınam sen nasılsın cnm benım görüşmeyelı

Ya kızlar unuttum gecmıs olsun dıleklerınız ıcın tsk ederım.gecer ınsallah.dun bı ıgne yedı mız mız mız sormayın gıtsın.dedım benım canım yokmu kac ıgne yedım 1kere sızlanmadım ne kıymetlıymıss hee.hakket herıfler hasta olmasınn aman amann :KK60:
anatolıam hosgeldınn,nasılsın canım?

Cok sukur boncugum ıyıyım.sabahtan berı yogun bı gundu bıcı bıcı yaptım kocısı beklıyorum cok acıktımmm gelmek uzeredır kaybolursam gelmıstır kusuruma bakmayın ok.ılerleyen saatlerde gırebılırım ınsallah.gercı pzr gununden berı cıg kofte canım ıstıyo bızımkı bıraz toparlandıysa mızıklarım gotursun dıye :KK60:uff acım ya hersey canım ıstıyoo.sevıyorum sızı kızlarr.
He bu arada yarın sabah guzel haberler almak umıdıyle dıyorumm.ama ben degılll benım safak 6 :KK60:

X