Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ne oldu boncuk üzme kendini canım gel sohpet edelim rahatla.Ağzına sağlık canım Allah razı olsun.
Kolay gelsin canım.
Moralim yerine gelemedim canım çok bozuldu valla.
Amin canım buzlar erimiş çok sevindim canım.
ebrar ablacım ayetel kürsileri okudum ben allah kabul etsin
Allah razı olsun canım.
Konuştuğumuz gibi arkadaşım...
Dikkat et kendine kız inşallah bir süpriz olur.

Çapa maceramda zort oldum arkadaşlar erkek faktörlü rapor için bir dha test istediler eğer normal çıkarsa kadın faktörü denirse bir aşılama daha gerekiyormuş çok sinir oldum ee o zaman neden o zaman demediniz dimi doktora anlattım fsh dalgalı lütfen dedim yaşım dedim yok adam illaki bir daha dedi çok sinir oldum şimdi dua ediyorum gene düşük çıkar diye yoksa bir daha aşılama ve en az 5 ay demek çok sıkıldım çok bu ne ya insanı parmaklarında oynatıyolar.

Selina naber senin gerçek isminin baş harfleri GN mi

iyiyim canım nolsun hastaneden geldik kociş hasta azcık iğne yaptırdık geldik.evet canım doğru o benim.sende bugun uğraştırmışlar herhalde seni.devlet işte karşılıyoda karşılayana kadar ak la karayı seçtiriyo baksana.yine aynı çıkar sonuç canım.daha kaç gün olduki yaptıralı.inş direk tüp yaptırırsınız.pc nin sarjı bıtiyo tlfndan gelirim birazdan canım.öptüm.

Geçmiş olsun canım gripmi oldu erkeklerin hastalığıda çok zor oluyor naz bakımından.Öyle canım inşallah aynı çıkar doktor bu tahlil yanlış olmuş olabilir dedi ne biliyim valla inşallah aynı çıkar geçen gün düşük diye üzülürken şimdi ne diyorum insanoğlunun hiç kolayı yok Allah afffetsin valla bizi.

Ben çıkıyorum bu sabah 06.30 da kalktım uykum geldi yatıyım yarında çocukluk arkadaşım doğum yapıyor büyük ihtimal ona gideriz erken saatte oda normal doğurucaktı nerdeyse 10 aylık olucak bebiş 3.800 olmuş bebeğin hala kafası yukardaymış rahat geldi heralde gelmek istemiyor zilli.
.....................................................

Ay Selinam hayrolsun seninki ilginçmiş valla inşallah bebektendir.Benim her zamanki halim olduğu için aklıma hiçbişey gelmiyo

Kızlar nerelerdesiniz

Hayırlı geceler canlar...kardelenım,banum selınam kacırdm sızı.ztn fazla durmamışsınız.bende üzülüyodum geç kaldm diye ama kimseler yok.ebuşkom yoruldu heral kıyamam bu saat oldu ugrayamadı cnm benim.misafirler cok canom kolay gelsın valla.ben şmdi bu hafta bide haftaya iki kafile alıcam kısmetse.şmdiden planlar ypyorm neler yapsam diye.inş en iyi şekilde karşılarım.
Selinam kocişin piknik fln derken üşüttü demekki.gecmıs olsn.bence sende şmdiden al önlemını cnm.tabı ilaç içme sakın da.sıcak tut kendini.bebis vardır belkim.inşallahhhhh.
Kardelenim senin gelen giden bitti galiba kuşum.sende braz kendine vakit ayır artık dinlen bol bol.
Sevcanım ugramamıs iyisn inş kuşum.
Tosticim Allah daha iyi etsn cnm.tabikı durma cok pc de zaten.hemen yazıp cıkınca vaktn yok sndım.aman iyi ol iyiyim de yeter bıze.bızı unutma başkaları gibi.mucukss.
Banucum bol bol konustk ztn cnm.bunda da bı hayır vardır hiiiiiç sıkma güzel canını.herşey iyi olacak.

Bu arada kızlar,sayfa 205 de geçen evlilik yıldönümümüzde yazdıklarımı okudum.icim burkuldu...1ekime 4 gun var ve yıne bebisim yok(

nasılsınız canım arkadaşlarım ben anca fırsat bulup yazıyorum çok yorgun ve uykusuzum yarın sabahda erken kalkmam gerek büyük gün geldi yARIN GİDİYORUM NASİPSE OKADAR HEYECANLIYIMKİ ANLATAMAM kalbim küt küt çıkıcak sanki ay inşallah ağlamam çocukların yanında .neyse yarın inşallah anlatırım size .
geçmişe zor zar gözattım
SELİNAM buara fena iştahın artmış hayrolsun kuzum inşallah bu belirtiler hamişlik beşlirtisidir
DERİNİM seni buara keyifsiz görüyorum cano inşallah önemli bişeyin yoktur kıyamam streslisin sanırsam herşey güzel gönlünce olsun öptüm senide
BANUŞUM konuştuk zaten herşeyin hayırlısı canım sıkma tatlı canını
TOSTİŞİM saol kuzum ağzına yüreğine sağlık teşekkürler .buarada iyi olmana sevindim inşallah 9 ayı sorunsuz geçirirsin kuzum
KARDELENİM kuzum sen nasılsın buara pe muhabbet edemedik :))))))))))))))
CİCİLİ sende iyiymişsin tatlım hep iyi ol inşallah buarada güzel düşüncelerin için çok saol
KARDELOŞUMU bende özledim ya epey ayrı kaldık :::((
buarada BİRSOŞUN ONU soranlarada sormayanlarada selamı var .çok hasta kuzum kıyamam ona .iğne yemiş boğazları çok kötüymüş emrede tam iyileşememiş oda durmuyomuş .sesi hiç iyi gelmiyodu gerçi bende çokı konuşamadım misafir yoğunluğundan .ALLAHIM şifa versin kuzuma .
ALEYNAMIDA merak ediyorum ya gelmediğine göre transferi yapıldı ay inşallah öyledir ve sıkı sıkı tutunur bebişler
neyse kızlar ben kaçtım birkaç gün dajha böyle olur sonra nasipse bolca konuşuruz hepinizi çok öpüyorum
bide duayı herkes anladı umarım geçen haftaki sayı aynı kişiler bitince bildirirsiniz canım arkadaşlarım

Birbirine sarılan smile yapıcaktım ama olmuyo gene öptümmm.
Bu arada kızlar,sayfa 205 de geçen evlilik yıldönümümüzde yazdıklarımı okudum.icim burkuldu...1ekime 4 gun var ve yıne bebisim yok(
Canım ya üzelme inşallah önümüzdeki sene bak hem tedavin çok güzel bir zamana denk geldi dimi ama.
Canım hadi bakalım gidiyosun demek ben bile burdan heyecan yaptım aman lütfen kendini hasta etme aklım sende hgelir gelme< yaz bize öpüldün canım.

Bende aleynayı çok merak ettim keşke bir uğrasa inşallah transfer yapılmıştır inşallah tutunur bebişkoları tüm dualarımız seninle canım.

Birsencim hastacık olmuşsun gene daha yeni düzelmiştin aslında çok geçmiş olsun bende diyorum bu kız nerelerde diye biran önce düzelde gel yanımıza.

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...

eboşum ben ayetel kürsüleri okudum canım...bu arada minişleri görmeye gitcekmişsin ne güzel ya burda da öyle bi yer olsa bende giderdim inş moralli dönersin canım arkadaşım..

banucum hakkında hayırlısı olsun canım inş her şey senin istedigin gibi gider...ve bebişin en kısa zamanda gelir inş..

derinim üzülme canım inş bu sefer rabbim yüzünü güldürcek ve bidaki evlilik yıldonumune bebişin kucagında gireceksin hayırlısıyla inş...

selinacım inş iştahının acıklıgı güzel bir habere vesile olur canım...

kızlar bende bir an once adet olup doktora gitmek istiyorum...bu aralar cok duygusalım durup durup aglıyorum hic böyle olmamıştım dogum knt hapı yaptı heralde hic bişey yapasım gelmiyo...dün carşıya indim hemen alışverişimi yapıp eve geldim...hic bişeyden zevk alamıyorum...rabbim inş en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürür...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder inş

günaydınlar kızlar
koçişim gec gidecek bugün bende fırına börek koydum eşimin kalkmaısını bekliyorum
derincim üzülme canım inş. bu bebişsiz son evlilik yıldönümüz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…