Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sobeee derinn buldum seni.Naber kayfin nasıl düzeldimi durumlar benimkide şimdi geldi yarın çapadayız bakalım ne diyecek doktorlar bir heyecan bastıki sorma içim hopluyor valla.

Oyyy gene kaçırmışım seni bende birazdan çıkıcam erken yatıyım sabah erkenden kalkıcaz hepinizi öptüm gezentiler.

slm kızlar nasılsınız arada gırıp okuyorum ama yazamıyorum:KK5:ebusum benı meraketmıssın cnm buralardayım hayalet gıbıyım ne ıs bıtıyo ne mısafır ne derdım bıtıyor ne stresım cnm yorgunum oda cok yorgun ümıtsız üzgün ınsallah sonum hayrolur :KK50:bıara yakalarım umarım sızlerı öpüyorum kendınıze ıyı bakın:KK54::KK54::KK70::KK71: buarada ebusum dua konusundada bıttı yazabılırsın gecen haftakının aynısı allah kabul etsın ınsallah:KK16::KK16:

canım arkadaşlarım geçmişe göz attım ama alıntı yapamadım kusura bakmayın çok yorgunum ve bu yorgunluk böyle devam edicek sanırsam .yarınada misafirim var .evde bişey yok ,temizlik yapmam gerek ve ayrıca yemeklik almak için dışarı çıkmalıyım .oyüzden bugün erkenden yatmayı planlıyorum .yarın geceye kadarda uğruyamam merak etmeyin .
buarada DERİNİM keyifsizmişsin üzüldüm canım inşallah düzelir aranız .
BONCUĞUM demek yoğunsun tatlım ve ayrıca da keyifsizsin sanırsam lütfen canını sıkma ALLAHIM yardımcın olsun .
nolur hanımlar kusuruma bakmayın ya herkese tek tek yazamıycam hepinizi çok öpüyorum .kendinize iyi bakın .iyi geceler

Sobeee derinn buldum seni.Naber kayfin nasıl düzeldimi durumlar benimkide şimdi geldi yarın çapadayız bakalım ne diyecek doktorlar bir heyecan bastıki sorma içim hopluyor valla.

Kızlar ben bir srü alıntı yaptım ama çıkmadı tek tek aklımda kalanları yazıyım bari Canım yarın Çapadasınız Allah işinizi rast getirsin canım güzel haberlerle moralin yerine gelsin inşallah

Kızlar aleynayla konuşan varmı Embriyolar ne durumda acaba cözülürken sorun olmassa yarın yapacaklardı ay inşallah güzel haberini alırım rabbim yardımcısı olsun inşallah

Uğur böceği hoşgeldin canım bu ara sende yogunmusun ama arada gel özletme kendini

Pelin Ebrarım Berrin Sevcanım Rana Derinim Garip ve Cradeleness kardelen 49 nasılsınız kızlar.

Cardelens inşallah yanlış yazmadım adını canım benimde reglim aynı seninki gibi düzenli ama düşükten sonraki ay bendedde kist oldu ama bende kanamada oldu. 2 ayrı doktorra gittim önemli değil dediler ilaç verdiler kayboldu diğer reglimde canım. Arada olabiliyomuş sorun değil yani gercekten kafana takma yani o yüzden diyorum. Kürtaj yada düşükte ara denge bozulabiliyor. Hamile arkadaşlarla konuştuğunda moralin bozulmasın tam tersi hamileliğin için dinle öğren böyle umutsuz olma canım Bir gün kaldığında onların anlattıkları işine yarıyabilir diye düşün içini kalbini bozma canım

Derinim arada oluyo öyle kavga napcan idare edecen ama hep değil tabiki arada diş göstermek zorunda kalıyoruz ama cok uzatma canım salla gitsin:)

Ebrar yarın yada carsamba eyüp sultanda oluıcam canım gel orayada buluşalım ama misafir var sendede dimi Banum sende

Allah dualarını kabul etsin Ebrarcım inşallah sağol kuşum

Kızlar ben dışarlardaydım yine simdi anca girebilildim iyiyim çok sükür. Bu arada radyotorma karar kıldım konuştum ordakilerle orada cektircem rahim filmini inşallah cok acımaz az acısın razıyım :) EE Kadın olmak kolay değil

Selamlar uyuyan guzeller...ben anca girebildim.kayınvalidedydk 12gibı geldık ve işim vardı,snrada bı korku filmı vardı tnt de.ama ne korku ..komedımı korkumu anlamadm.ama cok da sardı demın bıttı:)
BANUM,KARDELENİM görunup kayboldugum icin özur dilerim.ckmak zorunda kalıyorum bazen.
Boncugum ugramıssın,altta hep göruyodm senı bugun yazmaya karar mı verdın:)hiçbişeye sıkma canını boncugum bu gunler hep byle gtmıcek.
Elifcim eyüp sultana gidiyosn demek.Allah dualarını kabul etsın cnm...ya bizim tartışmalar saman alevi cnm.çok şükür uzun sürmez.şmdi iyiyiz cnm geldı gectı.
Banummm çapaya yarınmı gidiyodn sen cnm benım.hadı dualarım senınle banum hayırlısı.
Ebuşum,Allah kolaylıgını versın cano.bu ara baya yogunsn anlaşılan.özledımde ya neyse.öptm cnm.
Garıbım sevındım cnm iyi olmana gez toz valla en guzelı.
Selinam nicin gelmedıkı bugun:KK43:kocişinle cok gezdı tabı yoruldu uyudu delü.
Hee,kardelen49um,ne bılıyon bebiş yok diye,adetmı oldun sankı bak mutlaka ye istediklerını bebis varsa küser.
Kızlar umarım yazı yıne bozuk cıkmaz.ben iyiyim merak etmeyın.bugun anneme gttm 4gıbı.dertleştk baya iyi geldı.kocişle ilgılı degılde bazı seylere cnm cok skldıgı icın kendımıde tutamadım agladım agladım açıldım iyi oldu.akşamıda kocişle hafif soguk esen ruzgarı bitirdim,güneşin sıcaklıgına kavuştuk:KK66:aşık smleeeeeeeee!eyvah bu yazı kesın cift cıkack idare ediverın.şmdı duzeltym derken daha beter olcak.hepınızı öptm.iyi geceler mujksssssss!ar saman alevi cnm.çok şükür uzun sürmez.şmdi iyiyiz cnm geldı gectı.
Banummm çapaya yarınmı gidiyodn sen cnm benım.hadı dualarım senınle banum hayırlısı.
Ebuşum,Allah kolaylıgını versın cano.bu ara baya yogunsn anlaşılan.özledımde ya neyse.öptm cnm.
Hee,kardelen49um,ne bılıyon bebiş yok diye,adetmı oldun sankı bak mutlaka ye istediklerını bebis varsa küser.
Kızlar umarım yazı yıne bozuk cıkmaz.ben iyiyim merak etmeyın.bugun anneme gttm 4gıbı.dertleştk baya iyi geldı.kocişle ilgılı degılde bazı seylere cnm cok skldıgı icın kendımıde tutamadım agladım agladım açıldım iyi oldu.akşamıda kocişle hafif soguk esen ruzgarı bitirdim,güneşin sıcaklıgına kavuştuk:KK66:aşık smleeeeeeeee!eyvah bu yazı kesın cift cıkack idare ediverın.şmdı duzeltym derken daha beter olcak.hepınızı öptm.iyi geceler mujksssssss!

arkadaşlarben uzun zamandan beri sizleri takib ediyorumbende aynı sizler gibiyim artık sadece duaetmeyi yapıcam ben 4senlelik evliyim ve hiç korunmadık eşimdebende çocukllarıçok seviyoruz ve istiyoruz herşeyi yaptım 2kere aşılama hacı hoca kacakarı ilaçlaı ensonuda doktorumu deyiştirdim kloen artı ilişki denedik oda olmadı artık dedi aşılama yapalım kendini herşekilde hazır hissedince gel dedi maddiyat anlamındada800tl istede bende düşündüm 1milyar oraya vericeyimebiriktiririm paramı tüp bebye giderim arkadaşklar pes ettiyimi düşünmeyin gerçektençok mücadeleediyoruz bu ay adetti tam 11 gün gecikti ve hayatımda ilk defa adetim geciti öldüm heycandan 2kere kanbaktırdım ama malesef 11ci gün adet oldumeşimde bende bu ay okadar ümütliydikki resmen yıkıldık ama tabiki mücadeleye devam sizler gene benden şanslısınız arkadaşlar çünkü ben hastanede yenidoğanyoğun bakımda personel olarak çalışıyorum burdaki annelerin babaların ogözlerindeki sevinci herseferinde görüyorum ama kıskanmıyorum sadece imreniyorum anlarsınızya içlerim parçalanıyorallah en kısa zamanda hepimizio inanılmaz mutluluğu taddırsın şimdiden teşekkürler arkadaşlar 16 saatlik nöbetteyim salıya görüşürüz allaha emanet olun

gunaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı gunlerr.murlu haftalarr ınsallahh.
Sdo hosgeldın canım aramıza.bırazdan gecmıse bakıp gelcem kızlar.topıgı acım dedım once:KK60:

Selamlar uyuyan guzeller...ben anca girebildim.kayınvalidedydk 12gibı geldık ve işim vardı,snrada bı korku filmı vardı tnt de.ama ne korku ..komedımı korkumu anlamadm.ama cok da sardı demın bıttı:)
BANUM,KARDELENİM görunup kayboldugum icin özur dilerim.ckmak zorunda kalıyorum bazen.
Boncugum ugramıssın,altta hep göruyodm senı bugun yazmaya karar mı verdın:)hiçbişeye sıkma canını boncugum bu gunler hep byle gtmıcek.
Elifcim eyüp sultana gidiyosn demek.Allah dualarını kabul etsın cnm...ya bizim tartışmalar saman alevi cnm.çok şükür uzun sürmez.şmdi iyiyiz cnm geldı gectı.
Kızlar umarım yazı yıne bozuk cıkmaz.ben iyiyim merak etmeyın.bugun anneme gttm 4gıbı.dertleştk baya iyi geldı.kocişle ilgılı degılde bazı seylere cnm cok skldıgı icın kendımıde tutamadım agladım agladım açıldım iyi oldu.akşamıda kocişle hafif soguk esen ruzgarı bitirdim,güneşin sıcaklıgına kavuştuk:KK66:aşık smleeeeeeeee!eyvah bu yazı kesın cift cıkack idare ediverın.şmdı duzeltym derken daha beter olcak.hepınızı öptm.iyi geceler mujksssssss!ar saman alevi cnm.çok şükür uzun sürmez.şmdi iyiyiz cnm geldı gectı.
Kızlar umarım yazı yıne bozuk cıkmaz.ben iyiyim merak etmeyın.bugun anneme gttm 4gıbı.dertleştk baya iyi geldı.kocişle ilgılı degılde bazı seylere cnm cok skldıgı icın kendımıde tutamadım agladım agladım açıldım iyi oldu.akşamıda kocişle hafif soguk esen ruzgarı bitirdim,güneşin sıcaklıgına kavuştuk:KK66:aşık smleeeeeeeee!eyvah bu yazı kesın cift cıkack idare ediverın.şmdı duzeltym derken daha beter olcak.hepınızı öptm.iyi geceler mujksssssss!

canım ağlamak iyidir bazen insanın içi acılıyor ama biz bol bol gülelim kuşummm :)

arkadaşlarben uzun zamandan beri sizleri takib ediyorumbende aynı sizler gibiyim artık sadece duaetmeyi yapıcam ben 4senlelik evliyim ve hiç korunmadık eşimdebende çocukllarıçok seviyoruz ve istiyoruz herşeyi yaptım 2kere aşılama hacı hoca kacakarı ilaçlaı ensonuda doktorumu deyiştirdim kloen artı ilişki denedik oda olmadı artık dedi aşılama yapalım kendini herşekilde hazır hissedince gel dedi maddiyat anlamındada800tl istede bende düşündüm 1milyar oraya vericeyimebiriktiririm paramı tüp bebye giderim arkadaşklar pes ettiyimi düşünmeyin gerçektençok mücadeleediyoruz bu ay adetti tam 11 gün gecikti ve hayatımda ilk defa adetim geciti öldüm heycandan 2kere kanbaktırdım ama malesef 11ci gün adet oldumeşimde bende bu ay okadar ümütliydikki resmen yıkıldık ama tabiki mücadeleye devam sizler gene benden şanslısınız arkadaşlar çünkü ben hastanede yenidoğanyoğun bakımda personel olarak çalışıyorum burdaki annelerin babaların ogözlerindeki sevinci herseferinde görüyorum ama kıskanmıyorum sadece imreniyorum anlarsınızya içlerim parçalanıyorallah en kısa zamanda hepimizio inanılmaz mutluluğu taddırsın şimdiden teşekkürler arkadaşlar 16 saatlik nöbetteyim salıya görüşürüz allaha emanet olun

Allah yardımcın olsun canım gercekten zor biz birinin kırk yılda bir bebeği oluyo gidiyoruz hastaneyede saftımız kayıyor. Dilerim rabbimden en kısa zamanda olur bebişin.Peki doktor ne diyor neden olmuyomuş sebepsiz mi canım. Sen anlat biraz yaşın kaç olay ne ?

gunaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı gunlerr.murlu haftalarr ınsallahh.
Sdo hosgeldın canım aramıza.bırazdan gecmıse bakıp gelcem kızlar.topıgı acım dedım once:KK60:

Selinam naber canım ben de temizlik yapıcam şimdi bir acıyım topiği dedim canım

Ebuşum canım benim,cok haklısın.bızım ımtahanımız o bebelerın yanında ne ki:KK43:canım arkadasım.senı sevıyorum.

Selinaaamm delü şey,ebuşun dedigi gibi seni böyle görmek benımde cok hoşuma gdyor.bayadır sıkıntılı bı halın vardı,son zamanlarda kendine geldın MAAŞALLAH diyelim loçkam:)kız eşimi ugurladım sabah bıdaha uyumadan bakım dedım.aslında cogunlukla aynını yapıyorum ama yazmadan cıkıyorum.bu sabahta baktım gelmemışsin sana takılayım diye erkenden yazdım dogru bildin hemıde yattıgım yerden :KK60::KK60::KK60:eskiden makberımle sabahları yarıs ederdık kim topıcı açacak dıye kulakları cınlasın:)

kıslar temızlıge baslamadan bı bakım dedım.cok işim varrr çooookkk.
Ayyy fırça atmayı unuttum.selinaaaaa iyi halt ettın deli evi çamurmu göturuyodu,nıye beklemıyon al sana al:KK22:
he bıde ebusum tamamdır dua konusu cnm.aynı sayıyı okuyorum.gene uzun yazdım çift cıkıcak neyse alıstınız.
evet canım benimde hoşuma gidiyo hep boyle olayım sizlerde hep neşeli olun inşallahh.sabah benden başka erken gelen olmayınca seninde yattığın yerden yazdığını çözdüm zaten.:KK1:gecede geç saate kadar oturuyonuz ondandır canım.öptmm

Uykucu yat yat bende kalkıyım dermişim bende 12 gibi erken bir satte kalktım.

Selina benimkide korkar benden ama ne oldu bilmem bu aralar takmıyor bende fazla titizim banyoda su damlatsa olay olur ama bu aralar hastayım diye çok iş yapmadım ama hiçde değil dayanamam zaten dünde hadi deim memleketinin fındıklarıyla benim memleketin cevizlerini kırsın rahat bırakayım dedim halada evi süpürcem sabahtan farklı işlerim vardı şimdi temizlik zamanı.Hep mutlu ol selina her zman.

AMİN AMİN AMİN İNŞALLAH
kızlar cok teşekkür ederim ALLAHIM razı olsun sizden cok sagolun gün yaklaştıkca heyecaanım dahada arttı İNŞALLAH yarın gelişimlerinde bi sorun olmaz İNŞALLAH AMİN
Hayırlı haberler bekliyoruz öğrenince hemen haber ver.

Git arkadaşım sonrada ayarlayalım hep beraber gidelim ben gelirim ve çoğumuzda gelir.

Gezentii gene gitmiş::)))

Çok yormadan yap be canım ne olur ne olmaz...

Kolay gelsin söyleyene bak evi kazıyor:::)))Derin çok yorulup grip olma valla tam tedavi sırasında üstten al kazıma anacım madalya yok ben yaptım ama veren yok valla::))
amin canım yaa hepimiz mutlu olalım inşallah.bugun çapaya gidecekmişsin.güzel haberlerle dön canım inşallahh.öptm
Kızlar benim için dua edicekmişsiniz bu hafta hepinizden Allah razı olsun hakkınızı helal edin öptüm hepinizi.
helal olsun canım senden de Allah razı olsun.Rabbim duaların vesilesiyle yavrunu göndersin inşallahhh..aminn

Selinaaa inanmıyorum sana kızdım tabikide.Bana dedin hatun üstelik ben bi tane yıkamıştım sen iki tane:KK20:Neyse sağlık olsun üşütmemişsindir inşallah.
Banum çok sevindim devam et başta karışır marışır sonra düzelir canım benim bırakma lütfen

Hamile smıle larından biride benim olsunnnnnnbende tuttum bi tane zaten o niyetle sayıyı çoğaltmıştım:KK66::KK66::KK49:
ayy bak sen...sen bana yıkıcam demiştin yıkadım dememiştin.du ben kendi suçumu bastırmaya sana kızayım sen ne diye yıkadın halıı???ay bide komik bişe dicem benim halı yıkadığım günden 1 gün öncesi yan komşu adam halı yıkıyodu bahçede.aradada yağmur atıştırıyodu.deli bu havada halı yıkıyo dedim ertesi gün kendim yıkadım.ama güneşliydii benim havaa :KK60::KK60::KK60:
herkese hayirli aksamlar arkadaslar:KK3::KK3::KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah?hafta sonu kimse yok yine topikte:KK31:
bizde bugun esimle gezdik,alisveris yaptik vs vs,disarda da cok guzel bir hava vardi,cok iyi geldi bana:KK61::KK61::KK61:

ebrarim,gunun nasil gecti acaba miniklerle?gerci cok guzel gectigini tahmin edebiliyorum ama...:KK61:
derinim hala bitmedimi temizlik kizzzz,evi piril pril yaptin gunlerdirr:KK1:
selinam arkadaslarinda söyledigi gibi,seni böyle mutlu görmek benide sevindirdi:KK61:rabbim hic birimizin mutllulugunu bozmasin insallah..bu arada ne yaptin canim sen yaa halilar falan:KK4:neyse arkadaslar kizmis ben kizmiyim hadiiii..ayrica su hamile smellerininden bende sectim birini kendime:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:rabbim hepimize nasip etsin en yakin zamanda insallah:KK61:
banum cok sevindim canim baslamana,rabbim daim etsin insallah:KK61::KK61:
tosticim sen hosgeldin tekrar aramiza:KK71::KK71:
amin canım inş hepimiz hepp mutlu olalım.ayy saol canım valla azar yemişim herkesten sen acıdın en azından bana :KK1::KK54:en güzel hamile smile sen seçmişsin hadi inşallah gelsin smile yerine fotonu koy :KK1:öptmm
ben geldim ama kimsecikler yok
diğer pcden geçmişi okudum ama alıntı yapamadım burdan yazıyım dedim .çokda yorgunum aklımda kaldığınca yazıyorum kuzular
SELİNAM demek halı yıkadın sen tam dayaklıksın neyse umarım üşütmezsin kuzum aslına bakarsan varya umursamamak daha iyi oluyo gökcem kuzusuna hamile kaldığında okadar temizlik yapmışitıki olmaz kesinlikle diyodu ama geldi minişi inşallah seninde öyle olur kuzum .buarada saol canım ağzına sağlık
DERİNİM sende temizlik yapmışsın güle güle kirlet cano yada kirletme :))kocişini sıkma bu konuda canım aman sağlık olsun eskiden bende öyleydim ama sonuçta kirlensede kirlenmesede bu ev temizleniyo bırakın kirletsinler yaa :))
BANUŞ sıkıldınmı kuzum bugün kimsecikler yokmuş kıyamam senin karantina bitmedimi çık dolaş azcık ya.bide başlamışsın çok ama çok sevindim Allahım daim etsin kuzum .dualarımızda vesile olsun inşallah
KARDELENİM sen naaptın canım iyisinmi ?
SEVCANIM evine dönmüşsün inşallah sıkıntılar tekrarlamaz canım
TOSTİŞ hoşgeldin canım özlemiştik seni demek net bağlandı hadi hayırlı olsun .duaya başladık tatlım tamam nasipse sanada yazarım
GARİBİM sende gezip tozmuşsun ohh sefan olsun bacım değişiklik olmuş .buarada ziyaret bugün değildi tatlım salı nasipse
PELOŞUM başın ağrıyomuş geçmiş olsun canım Allahım şifa versin
BONCUĞUM nerdesin sen ya merak ediyorum çok bi ses ver
BİRSOŞUM senide özledim kuzu hadi ben gezekciyimde sen nerelerdesin :)))
ELİFİM sen nerelerdesin kuzum geziyosun galiba sende
ANATOLİŞ kuzusu sen nasıl oldun herşey yolundadır inşallah
ECECİM sen nasıl oldun tatlım gribin daha iyidir inşallah

kuzular geçmişden aklımda kalanlar bunlar umarım atladığım yoktur
bende bugün YUŞA ALEYHİSSELAMA gittim misafirleri gezdiriyoruzya .hepimiz için bol bol dua ettim ALLAHIM kabul etsin .yarında düğün var erkenden yollara düşücem karşıda çünkü arabayla gitmek istemiyorum trafik berbat oluyo geçen hafta 2 saat trafikde kalınca aklım başıma geldi .neyse benden bukadar .
:26::26:yıkadım bakalım inşş bişe olmaz hasta fln olmak istemiyom daha yeni topladım kendimi.Allah razı olsun abla ya bizleri de hiç unutmuyorsun maşallah.Allahım kabul etsin dualarını inşallah canım.öptmm.
herkese günaydın :KK19:bugün açılış benden :KK66:
güzel birgün olsun canım arkadaşlrım
bugün baya erkenciyim birazdan hazırlanıp yollara düşücem :KK52:neyse hepinizi çok öptüm .
topiği açmanın keyfide başka oluyomuş :KK60::KK60::KK60:selinamı şimdi çok daha iyi anladım :63:
:KK1::KK1::KK1:herkes denesin bi gün tavsiye ederiz dimi.
slm kızlar nasılsınız arada gırıp okuyorum ama yazamıyorum:KK5:ebusum benı meraketmıssın cnm buralardayım hayalet gıbıyım ne ıs bıtıyo ne mısafır ne derdım bıtıyor ne stresım cnm yorgunum oda cok yorgun ümıtsız üzgün ınsallah sonum hayrolur :KK50:bıara yakalarım umarım sızlerı öpüyorum kendınıze ıyı bakın:KK54::KK54::KK70::KK71: buarada ebusum dua konusundada bıttı yazabılırsın gecen haftakının aynısı allah kabul etsın ınsallah:KK16::KK16:
slm canım ya özletiyorsun ama kendini.yoğunmuşsun gerçi ama.Allah yardımcın olsun canım ya inşallah ferahlarsın en kısa zamanda.Rabbim yüzünü güldürsün inşallah canım.
ben pazar günleri tatil yapıyom şekerimm:KK60:topik patronu öyle dedi pazar günü izinlisin diye.ondan yaniii.pazar sabahtan uyandık kahvaltı hazırlık hopp piknik.geldiğimizde 8.30 tu duş alıp kütt yattık.sabahta eşim acıdı halime sen yat kalkma dedi.o bahaneyle 1 saat fazla uyudum 9 da kalktım.oda yorgunlukla 8 de uyanmış zaten.bide halı temizlik yaptığım günü akşamına misafirim vardı hiçç dinlenememiştim yani.dünde piiknik yordu.güzel geçti ama yorgunluk açık havanın çarpması fln.bugun hapşurup duruyom ya hadi hayırlısı.pikniktenmi halıdanmı :KK60::KK60::KK60:böyle diyince aklıma bi fıkrada geldi baya güldüm:KK60::KK60::KK60:
aramıza hoşgeldin canım.inşallah Rabbim daha fazla bekletmeden gönderir bebişini.4 senedir olmayışının bir sebebi varmı bahsetmemişsin yoksa sebepsiz ifertilitemi?
canım ağlamak iyidir bazen insanın içi acılıyor ama biz bol bol gülelim kuşummm :)

Allah yardımcın olsun canım gercekten zor biz birinin kırk yılda bir bebeği oluyo gidiyoruz hastaneyede saftımız kayıyor. Dilerim rabbimden en kısa zamanda olur bebişin.Peki doktor ne diyor neden olmuyomuş sebepsiz mi canım. Sen anlat biraz yaşın kaç olay ne ?

Selinam naber canım ben de temizlik yapıcam şimdi bir acıyım topiği dedim canım

iyiyim canım senden naber.geçmişten gelene kadar kaçırmışımdır belki seni.kolay gelsin.öptmm

aleynam naptı acaba meraktayım.inş herşey yolundadır.gelir transferim yapıldı der.

Son düzenleme:
naparsınız bakıyım şimdi yazıyorum tabi gönderirse ve düşmezsem
naaptınız hanımlar benim keyfim çok yerinde ya nasipse salı günü çocuk esirgemeye gidiyoruz bugün onlar için alışveriş yaptık nasıl keyifliydi sormayın .gerçi bugün konuştuk çok kısa tutuyolar yanlarında ama napalım oda yeter artık .inşallah o kimsesiz yavruları bir nebze mutlu edebiliriz ....

ben geldim ama kimsecikler yok
diğer pcden geçmişi okudum ama alıntı yapamadım burdan yazıyım dedim .çokda yorgunum aklımda kaldığınca yazıyorum kuzular
SELİNAM demek halı yıkadın sen tam dayaklıksın neyse umarım üşütmezsin kuzum aslına bakarsan varya umursamamak daha iyi oluyo gökcem kuzusuna hamile kaldığında okadar temizlik yapmışitıki olmaz kesinlikle diyodu ama geldi minişi inşallah seninde öyle olur kuzum .buarada saol canım ağzına sağlık
DERİNİM sende temizlik yapmışsın güle güle kirlet cano yada kirletme :))kocişini sıkma bu konuda canım aman sağlık olsun eskiden bende öyleydim ama sonuçta kirlensede kirlenmesede bu ev temizleniyo bırakın kirletsinler yaa :))
BANUŞ sıkıldınmı kuzum bugün kimsecikler yokmuş kıyamam senin karantina bitmedimi çık dolaş azcık ya.bide başlamışsın çok ama çok sevindim Allahım daim etsin kuzum .dualarımızda vesile olsun inşallah
KARDELENİM sen naaptın canım iyisinmi ?
SEVCANIM evine dönmüşsün inşallah sıkıntılar tekrarlamaz canım
TOSTİŞ hoşgeldin canım özlemiştik seni demek net bağlandı hadi hayırlı olsun .duaya başladık tatlım tamam nasipse sanada yazarım
GARİBİM sende gezip tozmuşsun ohh sefan olsun bacım değişiklik olmuş .buarada ziyaret bugün değildi tatlım salı nasipse
PELOŞUM başın ağrıyomuş geçmiş olsun canım Allahım şifa versin
BONCUĞUM nerdesin sen ya merak ediyorum çok bi ses ver
BİRSOŞUM senide özledim kuzu hadi ben gezekciyimde sen nerelerdesin :)))
ELİFİM sen nerelerdesin kuzum geziyosun galiba sende
ANATOLİŞ kuzusu sen nasıl oldun herşey yolundadır inşallah
ECECİM sen nasıl oldun tatlım gribin daha iyidir inşallah

kuzular geçmişden aklımda kalanlar bunlar umarım atladığım yoktur
bende bugün YUŞA ALEYHİSSELAMA gittim misafirleri gezdiriyoruzya .hepimiz için bol bol dua ettim ALLAHIM kabul etsin .yarında düğün var erkenden yollara düşücem karşıda çünkü arabayla gitmek istemiyorum trafik berbat oluyo geçen hafta 2 saat trafikde kalınca aklım başıma geldi .neyse benden bukadar .

ooo ablacım bütün sevapları topladın hee:KK9::KK9:
selam hanımlar nasılsınız hepinizi cok özledim ancak arada girip bakıyorum hala annemdeyiim

Yok canım çift çıkmamış merak etme.Kocişinle buzlar erimiş sevindim fazla dayanılmıyo zaten onlarla küs kalmaya Allah canlarını sağ etsin başımızdan eksik etmesin.Adet olmadım derinim ama karnım ağrımaya başladı inşallah olmam tabi.Bebekten önce benim canım herşeyi istiyo zaten bide bebiş olsa artık eşime Allah kolaylık versin:KK60:

Aramıza hoşgeldin misafirlerden biride belli oldu demek sendin.Canım Allah kolaylıklar versin önce gerçekten tam bölümünde çalışıyomuşsun.Selinanında dediği gibi biz arada bir görüyoruz dağılıyoruz.İnşallah bebeğin yada bebeklerin seni daha fazla bekletmez gelir.Böööle olursun sende:KK49:

selam kızlar napıyonuzz?? Ben nalları dıktım yatıyom bugun hıc bıse yapmadım uyandıgımdan berı yıyıp ıcmek dısında.ama yemek te yapmadım.dun aksamdan berı ıstahım felaket pıknıkte ne var ne yok yedım eve gelıncede yarım ekmej tost yaptım yedım.sabaha karsı 4gıbı uyandım wc sora mıdemın kazıntısından uyuyamadım peynır zeytınle yıne ekmegı yuvarladım esım dıyo dr a gıt barı kurt mu var mıdende..puff sımdı yatıp sabaha kadar uyuyasım var.
Kardelencım durduk yere as ermeler bendede fazla.esım hayretle ızlıyor suan.ılerde bebıs oolurda as erersem ben onu ızlıcem sanırım kosturmacalarını.dun tosttan once cıg kofte ıstemıstım ama adım atacak halı yoktu kı 2sokak asagı gıdemedı yanıı:KK60:.

Selamlarrr.
Selinam ohh maşallah cnm,haftasonunu iyi degerlendırmişsınız.aslnda bende piknik cok severım ama Allah muhafaza şu kene olayı cktgndan berı hıc yeşillik alanlara gdesm yok.
Tosti Allah kabul etsn...senin pek zamanın olmuyo snrm yazmaya cnm.gecmıste hosgeldn yazmstm bebişi sormştm.neyse.
Banum gelmemiş ya naptı acaba.
Kardelenim,adet olmazsn inş cnm ya.kız bellimi olur bu sefer belkı bebişten dolayı canın istıyodur.hadı inş ya.
er belkı bebişten dolayı canın istıyodur.hadı inş ya.

Sagol elifcim hep gulelim inş tabı.ama gercekten ıyı gelıyo bana..sen nptn cnm,gttın mı eyüpsultana?
Selinammm kız sende de bşyler olmasn.yumurtlama gunlerı bıttı dımı adet ne zmn?

Ay evet derıncım banudanda ses yok.aleynayı da merak edıyorumm.
Kardelenımıde ozledım ne zaman gelcekk ya.
Evet pıknık cok ıyı oluyo ıns usutmem 19dereceydı dagın bası.uzun kolllu ceketlerle oturduk gunes batınca kıs havası gıbıydı.keneye musaıt yer vermedık serın olunca ıyıce kapalı gıyındık zaten bızım burlarda o muhabbetten berı bı vaka duymadık.ondanda rahattık bıraz.sen naptın bugun pek gorunmedın?

Bılemem derıncım ama bende huylanmıyo degılım ama yınede umıtlenmemekte fayda var.safak 7 bu arada.asker yolu beklemedım ya bebıs yolu beklıyom :KK60:

Selamlarrr.
Selinam ohh maşallah cnm,haftasonunu iyi degerlendırmişsınız.aslnda bende piknik cok severım ama Allah muhafaza şu kene olayı cktgndan berı hıc yeşillik alanlara gdesm yok.
Tosti Allah kabul etsn...senin pek zamanın olmuyo snrm yazmaya cnm.gecmıste hosgeldn yazmstm bebişi sormştm.neyse.
Banum gelmemiş ya naptı acaba.
Kardelenim,adet olmazsn inş cnm ya.kız bellimi olur bu sefer belkı bebişten dolayı canın istıyodur.hadı inş ya.
er belkı bebişten dolayı canın istıyodur.hadı inş ya.

derincim kusura bakma tatlım ya hiç görmemişim vaktim var tabi ki sürekli evdeyim fakat pc başında cok oturmamaya gayret gösteriyorumyatıyorum sürekli bebek şimdilik iyi elhamdülillah rabbim en hayırlı zamanda tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu bizlerinkinide tamamına erdirsin

X