Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım üzme kendini lütfen sen normal yolla 2 kere hamile kalmış birisin biri dış gebelikti doktorlar onu düşükten bile saymıyorlar inş. 3. bebişim hayırlısıyla gelecek

İnşallah pelincim herşeyin hayırlısı canım inşallah biran önce düzel moral bozukluğuda çok etkili unutna tamammı canım.
günaydın kızlar cee diyip kaçıcam kahvaltıya misafir var.öptüm hepinizi.
Kolay gelsin selinacım.

Arkadaşıma gidicektim ama olmadı bugün zeynonun aşısı var onu doktora götürücez ordana ayşeye bakmaya gidicem neyse zaten o kadar çok özledimki zilloşları gidip moralli bir gün geçireyim hepinizi çok öptüm uykucular.

Selam kızlar...anca girebıldım.esim ızınlı annesine kahvaltıya geldık onlar kaynımla biyere kadar gttler bende burdaym...
Pelinim kıyamam ya bende öyleyim inan.bıde aşırı sinirim var herşeye sinir oluyorum,yaptgm seylerden zevk almıyorm fln.neyse saglık olsun önemli olan.çok şükür herşeye...
Ebrarım kimbilir napıyodur ya.aramak istiyorum aslında ama müsait olmaz diye arayamıyorum.
Tosticim afiyet olsun cnm,sagolasın.yanı ne bilim cnm,gecenlerde öncekı sayfalara bakasm geldı tesadüfen gecen yılki evlilik yıldönümündeki yazdıklarımı buldum. Tek hayalim çünkü evlilik yıldönümünde kocise hamile oldugumu söylemek.4gün kaldı ama bu seferde olmadı.anca doktor kntrolüne denk geldı.ins bidahakıne bebis haberı dglde bebışın kendisini verir rabbim,bende kocişin kucagına :)
banuşşş benden de sana ennnn güzel öpen sarılan smıleyı yolluyorum.kızçeleri öp benim için:)
birsoşum cok gecmiş olsn ya.inş bugun daha iyisindir...yazı hep hastalıklarla gecırdınız ana ogul ya,inş bundan snra iyi olursunuz.
Selinam senide öpüyorum cnm.aynen aleynayı bende merak ettım.bu arada kardeloşumla konuştm selamı var,o gunden snra hic vaktı olmamıs gelmeye hafasonu eve dönerz heralde dedı.
Neyse ben kactm kıslar.Selam kızlar...anca girebıldım.esim ızınlı annesine kahvaltıya geldık onlar kaynımla biyere kadar gttler bende burdaym...
Pelinim kıyamam ya bende öyleyim inan.bıde aşırı sinirim var herşeye sinir oluyorum,yaptgm seylerden zevk almıyorm fln.neyse saglık olsun önemli olan.çok şükür herşeye...
Ebrarım kimbilir napıyodur ya.aramak istiyorum aslında ama müsait olmaz diye arayamıyorum.
Tosticim afiyet olsun cnm,sagolasın.yanı ne bilim cnm,gecenlerde öncekı sayfalara bakasm geldı tesadüfen gecen yılki evlilik yıldönümündeki yazdıklarımı buldum. Tek hayalim çünkü evlilik yıldönümünde kocise hamile oldugumu söylemek.4gün kaldı ama bu seferde olmadı.anca doktor kntrolüne denk geldı.ins bidahakıne bebis haberı dglde bebışın kendisini verir rabbim,bende kocişin kucagına :)
banuşşş benden de sana ennnn güzel öpen sarılan smıleyı yolluyorum.kızçeleri öp benim için:)
birsoşum cok gecmiş olsn ya.inş bugun daha iyisindir...yazı hep hastalıklarla gecırdınız ana ogul ya,inş bundan snra iyi olursunuz.
Selinam senide öpüyorum cnm.aynen aleynayı bende merak ettım.bu arada kardeloşumla konuştm selamı var,o gunden snra hic vaktı olmamıs gelmeye hafasonu eve dönerz heralde dedı.
Neyse ben kactm kıslar.

Son düzenleme:
selamlar canım arkadaşlarım şimdi eve geldim ve hemen size yazmak istedim aslında kelimeler yeticekmi onuda bile miyorum .hayatımın enkeyifli ve en hüzünlü dakikalarını yaşadım .yarım saatcik bir görüşme ve yağmur dolu bir bulut gibi çıktım dışarı.
en başından başlıyım isterseniz okadar heyecanlıydıkki giderken kalbimizin sesi heralde dışarıya çıkıyodu .neyse girdik içeri bağışımızı yaptık .tabi bazı götürdüklerimiz büyükmüş onları değiştirmek üzere geri verdiler .kayıt yapıldıktan sonra içeri girdik .çıktık yukarı kocaman bir salon ve içinde 8,9 çocuk 2 tanesi erkek diğerleri kız .biz girer girmez çok sevindiler .öğretmenleri ablalara hoşgeldiniz diyin dedi onlarda hoşgeldiniz dediler .hadi bakalım dedi öğretmen ablalarla oynayın sohbet edin .o lafı duyar duymaz etrafımızı sardılar .inanılmazdı anca yaşamak gerek .biz isimlerini soruyoruz onlar başka şeyler soruyo ama hemen kaynaştık .hele bizim gelin direk oyunlar oynamaya başladı .ece vardı bitane bana gelip beni kucağına alırmısın dedi aldım kucağıma öyle sarıldıki ve öyle öptükki birbirimizi .biliyomusunuz kızlar hepsinde aynı şey var koklayarak öpüyolar nasıl bir özlem Allahım .okadar savunmasız okadar yanlızlarki .büşra,kübra,kardelen,ece,gamze,efecan,abbas hepsi kucağıma tek tek geldi .okadar tatlılrdiki anlatamam ya hepsiyle bol bol kucaklaştık .daha biri inmeden diğeri benide al diyodu .sonra ece bana dediki başını açarmısın saçlarınla oynuycam kız kardeşimin ve gelinimizin hep saçlarıyla oynadılar .bitanesi diyoki sen nekadar güzelsin .asıl güzel olan onlardı meleklerdi canlarım yaa .neyse oyunlar kucaklaşmalar ve öğretmenleri dedi artık veda vakti .içimiz gitti sadece yarım saat öyle dedi ve biz hadi öpelim sizi dediğimizde hepsi bir kenara oturup elerini bağlayıp öpmeyin gidiyosunuz dediler offff kızlar çok kötü oldum o ana kadar okadar mutluydumki ama onların üzülmesi bitirdi beni .kübra geldi yine kokulu kokulu öptü beni boynuma sarıldı ben kendimi tutamadım süzüldü yaşlar gözümden şuan olduğu gibi biz yine gelicez dedik ama onlar biliyolar giden gelmiyo .çocuk ruhu işte .onları Allaha emanet edip yaşl gözlerle çıktık .ama şunu söylemeden edemiycem çok güzel bakılıyorlar SEMİHA ŞAKİR ÇOCUK YUVASI çalışanlarını kutluyorum .yavruların hepsi pırıl pırıldı mis kokuyolardı .hatta dışarı çıktık kızkardeşim dediki abla ellerini kola bak nasıl kokuyo .gerçekten öyle melek kokuyodu .ALLAHIM oyavruları herşeyden korusun inşallah hayırlı yuvaları olur çok dua ettim çıkışta .halada ediyorum .inşallah onlar sahiplenicek güzel yürekli insanlar olur .RABBİM bizlerede tatlı tatlı evlatlar verir inşallah .buarada odalarını gösterdiler minicik yatakları var kızların örtüleri pembe erkeklerinki mavi odaları ayrı .ama inanılmaz güzeldi yaa .dedimya anlatmak imkansız oduyguyu yaşamak gerek .şuanda duygu yüklüyüm ama sizle paylaşmak istedim .hepinizinde benim kadar heyecanlı olduğunuzu biliyorum canlarım .

slm kızlar nasılsınız ?
bende her zamanki gibi burun tıkanıklıgı bogaz yanması devam ediyo gökceninde burunu tıkalı fısfıs kullanıyom ıhlamur veriiyom ama bi türlü geçmek bilmedi neyse kimse yokken evimi biraz temizledim akşama ne yemek yapıcam diye düşünüp duruyorum yaa
ebroşum bebekleri görmeye gidicen demek ay ne güzel bi davranış canom takdir ettim seni sen onları sevindiricen rabbimde seni sevindirsin inş canım gelince yaz bakalım neler yaptın?
derinim bu yıl evlilik yıldönümüne gelmedi bebegin ama seneye gels,n ondan sonraki seneler hep sizinle olsun inş canım
pelincim senide üzgün gördüm üzülme canım adetinde gelsin inş herşey yoluna girer ..
boncugum sen nasılsın yogunsun galiba hiç karşılaşamadık senlede ..
diger kızlar sizlerde iyisiniz inş.

cokk duygulandım
canlarım yaaa kıyamam

ve kızlar şunu söylemeden geçemiycem aslında biz çok şanslıyız bazen çok fazla evlat acısı yaksada yüreğimizi onlardan çok daha şanslıyız bunu bilelim .sevdiklerimiz yaımızda yanlızız ev sessiz ıssız diyoruz ama bilinki onların ruhları ıssız .sevgiye açlar savunmasız ve yanlızlar .
ana baba kıymeti bilmeyen çocuklar bikez orya götürülüp o çocukların sevgiye ana babaya nekdar muhtaç olduğu gösterilmeli .ALLAHIM korusun yavrucukları gerçekten şuan neler hissettiğimi bilemez haldeyim .

canım gidip geldim ve yazdım amin kuzu yaa inşallah .
geçmiş olsun ya havalardan dolayı sanırsam herkes hasta dikkat edin kendinize gökcemide öpüyorum
cokk duygulandım
canlarım yaaa kıyamam

sorma kuzum yaa bende kıyamam onlara

cok doğru ablacım
halimize bin şükür

cano hoşgeldin yazını okudum gözyaşlarıma hakim olamadım inan ki ...off allah ım sen o yavruları koru kimseyi sahipsiz bırakma ...ben yakından tanık olmadım ama insan onları görünce çok üzülüyo

sorma cano yaa çıktığımdan beri gözü yaşlı dolaşıyorum ALLAHIM kimseyi sahipsiz bırakmasın aslında sahipsiz değiller yüce MEVLAM hepsinin koruyucusu ama ana baba sevgisine muhataşlar .ayrıca çokda güzel bakılıyolar yaa .helal olsun dedim

çok dogru diyosun cano onlar savunması sevgiye muhtaç geçen kk da bi yazı okumuştum ... öleceginizi bilseniz çocugunuzu kime emanet edersiniz ? die b i yazı .cano okudugum anla aglamaya başladım rabbim yavrumu kimsye muhtaç etmesin kimsesiz bırakmasın inş..

amin cano yaa amin ALLAHIM omelek yavruları korusun sıcacık yuvalar nasip etsin inşallah

amin canom yaa sen çok üzüldün bugün bence biraz git dinlen

saol cano ya napalım işte herkesin kaderi farklı
ama onlar resmen hayata yenik başlıyolar
aslında gitmem gerek daha namaz kılmadım
senide gökceyide çok öpüyorum canım Allahıma emanetsiniz

tamam canım o zaman görüşürüz sonra yine kib öptm seni aeo bende çıkayım burnum tıkalı oldugundan beri başım agrıyo yaa neyse öptmmm

tamam canım o zaman görüşürüz sonra yine kib öptm seni aeo bende çıkayım burnum tıkalı oldugundan beri başım agrıyo yaa neyse öptmmm

Ebrarım paylaştıkların için teşekkürler önce.Bende tutamadım kendimi yazdıklarını okuyunca.Anlattığın çocuklar gözümün önüne geldi birbir.Canlarım benim küçücük kalpleri sevilmeye ne kadar aç.Oraya gidenlerden daha öncede duymuştum öpmek için kucağa gelmek için nasıl can attıklarını.Çok güzel ifade etmişsin o kadar çocuğun içinde onlar kendini çok yalnız hissediyolar.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın onları sıcak yuvalara kavuştursun.Ben cesaret edemiyodum oraya gitmeye şimdi senin anlattıklarından sonra hiç gidemem herhalde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…