Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum ztn her kavgada aynı sey olsa cekılmez.genelde bız drdırlanyorz adamlar idare edıyo.tek sinirımı bozan bu defa cidden sacmalıyo.bide ilk icerı girdıgi gibı saldrmam o ankı soguklugumdan konuşmamamdan dolayı sinir oluyo ztn.snra bende tutamıyorm kendımı haklı oldugm zmn.

Bende dayanamıyorum ama haklı olduğumu hala kabul ettiremedim aramızda düzeldi ama hala o haklıymış boş ver derincim uğraşmayalım biz bu erkekler.
Tmm banum gt sen cnm bak işine.bende cay koydum bsyler yıyım.öptm konusuruz gene.
Afiyet olsun canım bende büyük işten vazgeçtim sil süpür yapıyorum.

Ayşe grip olmuş beni aradı öyle mutluyduki artık görüşebilcez diye bağırıyordu telefonda canım yaaa.Moralimi düzeltiyor bu zilli.

Geldım kıslar.kardelenım duğunmu vardı kız ben kacırmısım.naptnız nsl gectı cnm?
Banum iyi yaparsn cnm yorma kendını.ben bugun bsy ellememeye karar verdım mesela.iyı dglm pek ztn...bıde sinir bozuklkları devam edıyo hala...anlamıyorum bazı seylerı.belkıde nazarımız böyle syler.annem der hep herkesn yanında aşırı iyi olmayn diye...hersey iyiyken öyle düşüncesizce şeyler yapıyoki.of,offf.

Demek grip olmuş ayşecık bak göruşsen senden geçtı diye düşünüp üzülecektn boşa..cnm ya özlemiş seni belli:)

ebrar ve derinsu tşkler şimdi ben bu ay çalışmalara devam edeyim değil mi?bu ay çok hırslandım baştan sona kadar halvette olacam

Selam gülşah,iyim cnm nolsun...sen?
Evet aynen devam hıc aklına kist mist getirme,çalışmalara agrlık ver cnm.

Yedir tabi cnm,ne gerekiyosa yap...bide türk kahvesi olayı var.iliskiden 20dk önce eşine türk kahvesi içir.

Ben nazara inanırım canım durup dururken çıkıyor kavgalar sebeb ara yok ama benim var bu sefer...
Demek grip olmuş ayşecık bak göruşsen senden geçtı diye düşünüp üzülecektn boşa..cnm ya özlemiş seni belli:)
Valla bende öyle dedim tede ablama iyikide gelmemişim bak üstüme kalcaktı diye havalar çok kötü sorma nasıl özlemiş 25 dk telefonu kapatmadı şarkılar övgüler belli canı sıkılmış dışarı çıkartan yoksa beni bekliyodur yavlummm.

Ben geliyorum siz yoksunuz gene benimde işler şimdi bitti pazartesi temizliğini pazardan bitirdim ev mis gibi kokmuştur heralde burnum koku almadığından bilemiyorum şimdi keyif zamanı duşumu alıp dizi tekrarlarını izliycem inşallah hepinizi öptüm iyi hafta sonları...

oooooh şimdi sana gelip bi çay içmek lazım ama yanında kekle.Mis gibi ev sıcak bi çay gibisi varmı bide sevdiğin bi arkadaşla ne güzel olur.Düğün iyiydi banucum biraz gidip geldim çok kalmadım ama aslında iyi fikirmiş pazarda düğün.Apartmanın önünde milleti rahatsız edene kadar pazarda rahat rahat yap düğününü.Bu arada komik bişeyde oldu.Bu sabah kızı almaya gelmişler aslında öğlen olmuş ama ben daha uyuyorum tabi.Rüyamda davul zurna düğün şenlik görüyorum sonra bi gözümü açtımki gerçekten davul zurna kızı almaya gelmişler.

Kimseler yok herkes nerelerde kimbilir ohh.Bizde kocişle balık yemeye gidecez kaynım arabayı götürdü getirsinde.Balığı özledik helede kış gelince aklıma hemen balık gelir benim.Ay balık balık diyorum şimdi hamişler okuyunca canları istemesin neyse zor bişey değil hemde mevsimi bişey olmaz dimi

slm pelincim nasılsın kuşum
neler yaptın görüşmeyeli
tosticim dün kötüydüm canım duramadım pc başında...her şay aynı işte bir degişiklik yok...sen nasılsın hamişlil nasıl gidiyo..
Derdam naber cnm hg..
Pelinim karsılasamadık kuzu.
Tosticim sende ugramışsın nasılsın cnm,hamilelik nasıl gidiyor?
evet derinim karşılaşmadık zaten dün kötüydüm o yüzden cıkmtım hemen canım...
sagol canım bügün daha iyiyim ama sersemlik var biraz bir başladımı baş agrısı bende bir kac gün sürer...tamam banucum sagol deniycem inş gecirir...
ınşallah tez zmaanda gelecek yawrun cnmmm.cnm bugun bıraz daha ıyıyım.cıkarmadım şükür.ewımıze geldık sımdı ewımdeyım yok cnm valızlerı boşalttık eşimle yerleşıyoruz
canım evinize gelmişsiniz bulantılarında azalmış oh ne güzel inş hic kalmaz da hamişligin tadını cıkarırsın ...seni ve yigenlerimi öpüyorum kendine iyi bak...
canım üzülme lütfen hayırlısı olsun...bende de kist var iki aydır dogum knt hapı kullanıyorum ilk ay kücüldü kistim şimdi inş tamamen kaybolmuştur bidaki ay doktor knt var...korkulcak bişey degil yani seninki inş ilac kullanmadan erir gider...
cok sagol ebrarım amin...rabbim dualarını kabul etsin allah razı olsun canım...dügüne gidiyomuşsun iyi eglenceler...

canım afiyet olsun size...dünde benim kociş balık getirmişti oları ayıklayıp yıkayıp dondurucuya attım bir gün erken gelirse bende evde pişircem inş...

selam kızlar... kimsecikler yok hadi gelinde biraz sohbet edelim...

Merhaba pelincim.Maalesef bizim balıklar hayal oldu kociş mızıkçılık etti.Of ya bozulan programlardan nefret ediyorum ve canım balık istiyoooo

Merhaba pelincim.Maalesef bizim balıklar hayal oldu kociş mızıkçılık etti.Of ya bozulan programlardan nefret ediyorum ve canım balık istiyoooo

canım ya üzülme bu kocişler mızıkcılık yapıyo malasef ...sonra gidersiniz inş..yakın olsaydın gelirdin beraber yapar yerdik :))

sealam canım ya üzülme bu kocişler mızıkcılık yapıyo malasef ...sonra gidersiniz inş..yakın olsaydın gelirdin beraber yapar yerdik :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…