Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Uykucu yat yat bende kalkıyım dermişim bende 12 gibi erken bir satte kalktım.
Selina benimkide korkar benden ama ne oldu bilmem bu aralar takmıyor bende fazla titizim banyoda su damlatsa olay olur ama bu aralar hastayım diye çok iş yapmadım ama hiçde değil dayanamam zaten dünde hadi deim memleketinin fındıklarıyla benim memleketin cevizlerini kırsın rahat bırakayım dedim halada evi süpürcem sabahtan farklı işlerim vardı şimdi temizlik zamanı.Hep mutlu ol selina her zman.
İnşallah pazartesi güzel haberlerle gelir aleyna
klıma geldi aleyna olmasaydı tanımıyacaktım sizi iyiki başak topikte karşılaşmışımda sizi tanımışım.

AMİN AMİN AMİN İNŞALLAH
kızlar cok teşekkür ederim ALLAHIM razı olsun sizden cok sagolun gün yaklaştıkca heyecaanım dahada arttı İNŞALLAH yarın gelişimlerinde bi sorun olmaz İNŞALLAH AMİN[/QUOTE]
Hayırlı haberler bekliyoruz öğrenince hemen haber ver.
Git arkadaşım sonrada ayarlayalım hep beraber gidelim ben gelirim ve çoğumuzda gelir.
Gezentii gene gitmiş::)))
Çok yormadan yap be canım ne olur ne olmaz...
Kolay gelsin söyleyene bak evi kazıyor:::)))Derin çok yorulup grip olma valla tam tedavi sırasında üstten al kazıma anacım madalya yok ben yaptım ama veren yok valla::))

Kızlar benim için dua edicekmişsiniz bu hafta hepinizden Allah razı olsun hakkınızı helal edin öptüm hepinizi.

Kızlar dün konuştuğumuz şey vardı ya ben başladım bugün çok karıştı ama zamanla iyice düzelir unutmuşum utanıyorum valla kendimden.

cnm ılaçlar da pahalı mı ki? napcan kuzum açılıyor keselerın agızları yeter ki olsun dıye...cnm herşeyi denedım etimek bile kuru kuru ama yok yaramıyor.süper 3lü öpüyor seni teyzesi
cnm super ya ılerleme war yakın zamanda guler yuzun ınsallah...
bugün kan testi yaptırdım pozitif çıktı, çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu...
hyrlı olsun.allah kucagına almanı nasıp etsın

ay super abla ya allah kbul etsin.super düşünmüşsünüz

Öyle canım valla açtık keseleri yeterki gelsimler diye canım ya hiçmi geçmiyor bulantın kıyamam bende sizi öptümmm.

Selinaaa inanmıyorum sana kızdım tabikide.Bana dedin hatun üstelik ben bi tane yıkamıştım sen iki taneNeyse sağlık olsun üşütmemişsindir inşallah.
Banum çok sevindim devam et başta karışır marışır sonra düzelir canım benim bırakma lütfen

Hamile smıle larından biride benim olsunnnnnnbende tuttum bi tane zaten o niyetle sayıyı çoğaltmıştım

Ayy cok yoruldum hee,ama degdı,dahada işim varda bırazını erteledim.daha markete cıkıp yemek yapcm karanlık olmadan cıkayım...
Banum sorma kazıdım bıraz aynen madalya vermiler ama içimıs dayanmıyo kıs dimi.bu arada bende sizin gibi benim adamı evlendgmızden berı parmak ucunda yurutuyom,onu yapma oraya su damlatma bırsuru şey:)bazen isyan edıyo abartıyosn herşeyime karısıyosn dıye.napım ama.şmdı halıları serdım ya mesela inan düşünüp duruyorm ya leke olursa,ya yemek damlatırsa:)

kızlarrrrrrrrrrr seLaam.. bana yardımcı olabılecek bırılerı var mı..? adetıme 4 gun kaldı. ama 1 haftadr adet olacakmısım gıbı kasık agrısı ve bel agrısı cekıyorum. sankı her an adet olacakmısım gibi. ama bı bakıyorum agrı gecıyo. sonra yıne baslıyo. egılırken veya dogrulurken daha cok oluyo bu agrılar.. acaba hamıle mıyım.. benm gıbı olp da hamıle olan var mı... bu sabh test yaptım ngtf cıktı test yapmak ıcın erkendi sanırm... cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurlerr

selam kızlar nasılsınız...gecmişe bakamıycam kusura bakmayın başım agrıyo... internetimde cok agır ya virüs girdi heralde...

Selam kızlar ıyı aksamlar...kımseler yok...altta yenı arkadaslar göruyorum hosgelmişsiniz...
Oflu slm,soru sormuşsun cnm,valla bekleyıp görucen biz ne desek boş.adet gunun gecmeden yaptıgın teste guvenme zaten.kanda negatıf cıksaydı kesin derdık ama bekle cnm...o sancılar adet olacagın icindir büyük ihtimalle ama diger türlüde düsünmek gerek tabi.inşallah hamileliktendir agrılar.

Derdam naber cnm hg..
Pelinim karsılasamadık kuzu.
Tosticim sende ugramışsın nasılsın cnm,hamilelik nasıl gidiyor?

İnşallah canım sizde dua edinde bırakmayayım.
Valla sorma adamlara hiçmi rahat vermiyoruz acaba diye düşnüyorum ama tabi onlarda biraz dikkat etsinler bir arkadaşım demişti eşin evde rahat etmiyecek nerde edicek haklıda işte sen anlıyosun benim gibisin.
selam kızlar nasılsınız...gecmişe bakamıycam kusura bakmayın başım agrıyo... internetimde cok agır ya virüs girdi heralde...
Naber canım geçmiş olsun karanlıkta biraz yat şakaklarına ik tarafına elin bastır 10 say birdebaş parmağınla işaret parmağının birleştiği yere bastır acısın ma benim öyle geçiyor dene istersen ender saraç öğretmişti.

herkese hayirli aksamlar arkadaslarhepiniz iyisiniz insallah?hafta sonu kimse yok yine topikte
bizde bugun esimle gezdik,alisveris yaptik vs vs,disarda da cok guzel bir hava vardi,cok iyi geldi bana

ebrarim,gunun nasil gecti acaba miniklerle?gerci cok guzel gectigini tahmin edebiliyorum ama...
derinim hala bitmedimi temizlik kizzzz,evi piril pril yaptin gunlerdirr
selinam arkadaslarinda söyledigi gibi,seni böyle mutlu görmek benide sevindirdirabbim hic birimizin mutllulugunu bozmasin insallah..bu arada ne yaptin canim sen yaa halilar falanneyse arkadaslar kizmis ben kizmiyim hadiiii..ayrica su hamile smellerininden bende sectim birini kendimerabbim hepimize nasip etsin en yakin zamanda insallah
banum cok sevindim canim baslamana,rabbim daim etsin insallah
tosticim sen hosgeldin tekrar aramiza

Öyle canım valla açtık keseleri yeterki gelsimler diye canım ya hiçmi geçmiyor bulantın kıyamam bende sizi öptümmm.

Naber sevcan döndünmü eve nasılsın şimdi sakın eve gidip iş yapma.
ınşallah tez zmaanda gelecek yawrun cnmmm.cnm bugun bıraz daha ıyıyım.cıkarmadım şükür.ewımıze geldık sımdı ewımdeyım yok cnm valızlerı boşalttık eşimle yerleşıyoruz

ınşallah tez zmaanda gelecek yawrun cnmmm.cnm bugun bıraz daha ıyıyım.cıkarmadım şükür.ewımıze geldık sımdı ewımdeyım yok cnm valızlerı boşalttık eşimle yerleşıyoruz
Hoşgeldiniz canım.İnşallah tez zamanda.
İnşallah canım ne güzel güzel bir gün geçirmişsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…