Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

oooooh şimdi sana gelip bi çay içmek lazım ama yanında kekle.Mis gibi ev sıcak bi çay gibisi varmı bide sevdiğin bi arkadaşla ne güzel olur.Düğün iyiydi banucum biraz gidip geldim çok kalmadım ama aslında iyi fikirmiş pazarda düğün.Apartmanın önünde milleti rahatsız edene kadar pazarda rahat rahat yap düğününü.Bu arada komik bişeyde oldu.Bu sabah kızı almaya gelmişler aslında öğlen olmuş ama ben daha uyuyorum tabi.Rüyamda davul zurna düğün şenlik görüyorum sonra bi gözümü açtımki gerçekten davul zurna kızı almaya gelmişler.:KK60::KK60::KK60:
Gel canım sana cevizli tarçınlı kek yapıyım üstünede okkalı bir kahve içeriz.Çok güldüm hayır olsun canım.

Kimseler yok herkes nerelerde kimbilir ohh.Bizde kocişle balık yemeye gidecez kaynım arabayı götürdü getirsinde.Balığı özledik helede kış gelince aklıma hemen balık gelir benim.Ay balık balık diyorum şimdi hamişler okuyunca canları istemesin neyse zor bişey değil hemde mevsimi bişey olmaz dimi:kk77:
Afiyet olsun.
tosticim dün kötüydüm canım duramadım pc başında...her şay aynı işte bir degişiklik yok...sen nasılsın hamişlil nasıl gidiyo..:KK16:

evet derinim karşılaşmadık zaten dün kötüydüm o yüzden cıkmtım hemen canım...

sagol canım bügün daha iyiyim ama sersemlik var biraz bir başladımı baş agrısı bende bir kac gün sürer...tamam banucum sagol deniycem inş gecirir...

canım evinize gelmişsiniz bulantılarında azalmış oh ne güzel inş hic kalmaz da hamişligin tadını cıkarırsın ...seni ve yigenlerimi öpüyorum kendine iyi bak...

canım üzülme lütfen hayırlısı olsun...bende de kist var iki aydır dogum knt hapı kullanıyorum ilk ay kücüldü kistim şimdi inş tamamen kaybolmuştur bidaki ay doktor knt var...korkulcak bişey degil yani seninki inş ilac kullanmadan erir gider...

cok sagol ebrarım amin...rabbim dualarını kabul etsin allah razı olsun canım...dügüne gidiyomuşsun iyi eglenceler...

canım afiyet olsun size...dünde benim kociş balık getirmişti oları ayıklayıp yıkayıp dondurucuya attım bir gün erken gelirse bende evde pişircem inş...

selam kızlar... kimsecikler yok hadi gelinde biraz sohbet edelim...
Yap canım çok işe yarıyor.
Merhaba pelincim.Maalesef bizim balıklar hayal oldu kociş mızıkçılık etti.Of ya bozulan programlardan nefret ediyorum ve canım balık istiyoooo:KK4::KK4::KK4:
Olsun canım kısmet değilmiş bende sinir olurum ama napıcan.

Son düzenleme:
Selam hayırlı akşamlar...
Kardelenim ne o cnm herşey istiyo canın ay bişy olmasn sen böyle yapmazdın kuşummm:KK49:
ya ebuş syleyip sylemedıgımı unuttum,ben banuşumun duasını dün yaptım cnm,rabbim kabul ederse.
Pelinim benim blyorm cnm dun kötuydun,gecmıs olsun.bas agrısı geldımı gtmıyo bendende malesef.benımde suanda agrıyor.

Kardelenim ne o cnm herşey istiyo canın ay bişy olmasn sen böyle yapmazdın kuşummm:KK49:
ya ebuş syleyip sylemedıgımı unuttum,ben banuşumun duasını dün yaptım cnm,rabbim kabul ederse.
Pelinim benim blyorm cnm dun kötuydun,gecmıs olsun.bas agrısı geldımı gtmıyo bendende malesef.benımde suanda agrıyor.

:KK1::KK1:Ay derinim ben hep böyleyimdir burda yazmıyorum o başka.Valla evde yoğurt yokmuş yoksa kalkıp kek yapacaktım.Aklıma bişey düşmeye görsün yoksa bööööle değilim yanii:KK49::KK49:

Hoşgeldiniz canım.İnşallah tez zamanda.

İnşallah canım ne güzel güzel bir gün geçirmişsin.

evet canim dun guzel bir gundu,bugunde gezdik esimle,hafta sonu iyi gecti.moral depoladim en azindan:KK61:

ben geldim ama kimsecikler yok
diğer pcden geçmişi okudum ama alıntı yapamadım burdan yazıyım dedim .çokda yorgunum aklımda kaldığınca yazıyorum kuzular
SELİNAM demek halı yıkadın sen tam dayaklıksın neyse umarım üşütmezsin kuzum aslına bakarsan varya umursamamak daha iyi oluyo gökcem kuzusuna hamile kaldığında okadar temizlik yapmışitıki olmaz kesinlikle diyodu ama geldi minişi inşallah seninde öyle olur kuzum .buarada saol canım ağzına sağlık
DERİNİM sende temizlik yapmışsın güle güle kirlet cano yada kirletme :))kocişini sıkma bu konuda canım aman sağlık olsun eskiden bende öyleydim ama sonuçta kirlensede kirlenmesede bu ev temizleniyo bırakın kirletsinler yaa :))
BANUŞ sıkıldınmı kuzum bugün kimsecikler yokmuş kıyamam senin karantina bitmedimi çık dolaş azcık ya.bide başlamışsın çok ama çok sevindim Allahım daim etsin kuzum .dualarımızda vesile olsun inşallah
KARDELENİM sen naaptın canım iyisinmi ?
SEVCANIM evine dönmüşsün inşallah sıkıntılar tekrarlamaz canım
TOSTİŞ hoşgeldin canım özlemiştik seni demek net bağlandı hadi hayırlı olsun .duaya başladık tatlım tamam nasipse sanada yazarım
GARİBİM sende gezip tozmuşsun ohh sefan olsun bacım değişiklik olmuş .buarada ziyaret bugün değildi tatlım salı nasipse
PELOŞUM başın ağrıyomuş geçmiş olsun canım Allahım şifa versin
BONCUĞUM nerdesin sen ya merak ediyorum çok bi ses ver
BİRSOŞUM senide özledim kuzu hadi ben gezekciyimde sen nerelerdesin :)))
ELİFİM sen nerelerdesin kuzum geziyosun galiba sende
ANATOLİŞ kuzusu sen nasıl oldun herşey yolundadır inşallah
ECECİM sen nasıl oldun tatlım gribin daha iyidir inşallah

kuzular geçmişden aklımda kalanlar bunlar umarım atladığım yoktur
bende bugün YUŞA ALEYHİSSELAMA gittim misafirleri gezdiriyoruzya .hepimiz için bol bol dua ettim ALLAHIM kabul etsin .yarında düğün var erkenden yollara düşücem karşıda çünkü arabayla gitmek istemiyorum trafik berbat oluyo geçen hafta 2 saat trafikde kalınca aklım başıma geldi .neyse benden bukadar .

ben nedense dun sandim ziyaretini ebrarim.evet dun ve bugun gezdik ebrarim,iyi geldi inan.arada kendimize vakit ayirmak gerekiyormus bunu farkettim.bu arada demek yusa as ziyarete gittin,ne guzel böyle imkanin olmasi.ayrica orada yaptigin dualari rabbim kabul etsin insallah:KK61::KK61:

Selam iyi geceler herkese...
Banum daha erken gıremedım cnm,bazı nedenlerden...yanlz kalmışsın.neyse yarın telafi ederiz.
Ebrarım demek yuşa hz.gıttın oh ne guzel cnm...ç.esirgemeye ne zmn gtcen cano?ben bugun sanıyodum.
Sevcanım evıne dònmussun cnm gözünaydın.umarım bundan snra daha iyı olursun.
Garıbım sorma.aslnda halı yıkadgm gunden berı evı öylece bırakmstm,hem cnm ıstemıyodu hemde işim cıktı hep.smdı bıttı sayılır.sen napyosn cnm,dun konusamadık hıc msn de.
Gulşahcım,bence sen bu kist olayına çok taktn cnm.daha öncede dediım gıbı,erir gider ve gtmıs bıle ztn.o dedıgn birikme olayı pkolarda oluyo kendımden bılıyorum o genetık bşy.sende olsaydı herzaman yapardı kı adetlerınde duzenlı ztn...yapmaz herzaman merak etme.ı bıttı sayılır.sen napyosn cnm,dun konusamadık hıc msn de.
Gulşahcım,bence sen bu kist olayına çok taktn cnm.daha öncede dediım gıbı,erir gider ve gtmıs bıle ztn.o dedıgn birikme olayı pkolarda oluyo kendımden bılıyorum o genetık bşy.sende olsaydı herzaman yapardı kı adetlerınde duzenlı ztn...yapmaz herzaman merak etme.

Geldım banuşş kız ne temızlıgı ya hasta hasta.süpür toz al tamam.yorulma cnm ya..he salımı demıstı unutmusum...dun giremedim cünkü esım isten gelince bı tartısma yasadık,halada cok kızgınım ama işe moralı bozuk yollamak istemedigim icin yine konusuyorum.benımkı bıde konuşmamlada yetinmez,illa gülücen eskisi gibi olucan.insan gibi triplenemiyosnda ona ayrı bi sinir oluyorum.

insan baslayinca her yeri elden gecirmek istiyor,ara vererek yapman da iyi olmus derincim,daha az yorulmussundur.bende iyiyim canim disarda idik esimle eve gelince de cayimi aldim size bakim dedim:KK68::KK68:

oooooh şimdi sana gelip bi çay içmek lazım ama yanında kekle.Mis gibi ev sıcak bi çay gibisi varmı bide sevdiğin bi arkadaşla ne güzel olur.Düğün iyiydi banucum biraz gidip geldim çok kalmadım ama aslında iyi fikirmiş pazarda düğün.Apartmanın önünde milleti rahatsız edene kadar pazarda rahat rahat yap düğününü.Bu arada komik bişeyde oldu.Bu sabah kızı almaya gelmişler aslında öğlen olmuş ama ben daha uyuyorum tabi.Rüyamda davul zurna düğün şenlik görüyorum sonra bi gözümü açtımki gerçekten davul zurna kızı almaya gelmişler.:KK60::KK60::KK60:

ayyy ne guldum kardelenim yaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:allah'ta seni guldursun insallah:KK61::KK61::KK61:bu arada iptal edilen programlardan bende nefret ediyorum:KK31:neyse saglik olsun baska sefere gidersiniz insallah..ayrica balik sevgine de hayran oldum,benim hayatim boyunca yedigim baliklar parmak sayimi zor gecer:KK37:saglik acisindan cok tuketmek istiyorum ama,yiyemeyincede lokmalar buyuyor sankiii:KK59:

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 3 ziyaretçi)
garip,
kardelen49,
banu145145

hayirli aksamlar arkadaslar:KK3::KK3::KK3::KK3:slm vermeyi unutmusum yukarda daaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

banucum hoşgeldin canım nasılsın...
Hoşbulduk canım ben görmemiştim seni daha iyiyim canım bugünde evimi temizledim oh bir rahatladım.
Birisi cevizli tarçınlı kekmi dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ben dedimmmm ama canın çekmiş demeseydim keşke yakın olsan gelirdin bende yapardım.
Canım ağzına sağlık Allah tü dualarını kabul etsin.
:KK1::KK1:Ay derinim ben hep böyleyimdir burda yazmıyorum o başka.Valla evde yoğurt yokmuş yoksa kalkıp kek yapacaktım.Aklıma bişey düşmeye görsün yoksa bööööle değilim yanii:KK49::KK49:
Keşke demeseydim kız yarın yaparsın napalım oldu bir kere.

aaa balık yenmezmi garibim yaa.Ben maşallah herbişeyi yerim taştan yumuşak:nazar:

Derinim nereye gittin şimdi burdaydın:97:

Banum yarın yaparım inşallah bişey olmaz.Nefside o kadar şımartmamak lazım her dediğini yaparsak vay halimize:KK20:

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 3 ziyaretçi)
garip,
kardelen49,
banu145145

hayirli aksamlar arkadaslar:KK3::KK3::KK3::KK3:slm vermeyi unutmusum yukarda daaa:KK1::KK1::KK1::KK1:
Naber garipcim ne güzel bir hafta sonu geçirmişsin canım inşallah hergünün böyle güzel geçsin.

aaa balık yenmezmi garibim yaa.Ben maşallah herbişeyi yerim taştan yumuşak:nazar:

masallah kardelenim:nazar::nazar:özendim sana:KK34:ben önceden et de yemezdim hic,evlendikten sonra esimin en sevdigi yemekler et yemekleri olunca,az az yiyorum simdi.tavuk yemeklerini sevmeye basladim bile:KK1:zamanla baligada alisim insallah:KK61:

Valla bende balık çok severim ama evde yapmak çok zor oluyor ardından tüm evi temizle bende dışarda pişirtip öyle yiyorum tabi evdekine benzemiyor.
Banum yarın yaparım inşallah bişey olmaz.Nefside o kadar şımartmamak lazım her dediğini yaparsak vay halimize:KK20:
Doğru canım ne kokular ne yemekler dolanıyor etrafta hiç parası olmayan ne yapsın dimi gene bizler şanslıyız.

masallah kardelenim:nazar::nazar:özendim sana:KK34:ben önceden et de yemezdim hic,evlendikten sonra esimin en sevdigi yemekler et yemekleri olunca,az az yiyorum simdi.tavuk yemeklerini sevmeye basladim bile:KK1:zamanla baligada alisim insallah:KK61:
Kız sen vitamini nerde alıyodun bari kurubaklagil ve ceviz fındık badem ye onuda sevmem dersen ben nediyim san:)

kardelen ve banucum sanirim bizim pc de bir sorun oldu,ne yapsamda son sayfayi göremiyorum,yazdiklarinizada.:KK4::KK4::KK4:kusuruma bakmayin,ben simdi cikayim daha sonra belki yine girerim,simdilik aeo:KK61:

kardelen ve banucum sanirim bizim pc de bir sorun oldu,ne yapsamda son sayfayi göremiyorum,yazdiklarinizada.:KK4::KK4::KK4:kusuruma bakmayin,ben simdi cikayim daha sonra belki yine girerim,simdilik aeo:KK61:
Bazen öyle oluyor canım pc den değil siteden kaynaklanıyor sonra görüşürüz.

X