Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Hoşgeldiniz kıslar sesimi mi duydunuz:)
pelinim gelmedı benımkıler kıs .oturuyorm gene tek basıma.gelırız deyp gelınmeyınce cok snr olyorum hee!

ama biz varısss olmaz mı bende tekim canım annem gelir 2 saat sonraa heralde ev sıkıyo insanı yaa bide sıcak olunca offff

Afiyet olsun berrincim..biz mecburen gec yıyoruz eşım gec gelıyor..ben önceden atıstırıyorum bazen.mesela az snra braz makarna yıcem. Annen gelcek demek ne guzel ynlz brakmyor.esin gelmedı heralde?

merhaba arkadaşlar benim söyle bir sorunum var dün adet olmam gerekiyordu olmadım kan testi yaptrdm 2 çıktı sonuç.bugünde olmadım sizce ümitlenmeliyim adet olana kadar hamile olsam kanda çıkardı dimi 3 ay önce kürtaj oldum heyecanlıyım birz lütfen bana cvp verin

Afiyet olsun berrincim..biz mecburen gec yıyoruz eşım gec gelıyor..ben önceden atıstırıyorum bazen.mesela az snra braz makarna yıcem. Annen gelcek demek ne guzel ynlz brakmyor.esin gelmedı heralde?

sağol canımm eşim sabah geldi ama az önce gitti evet canım sağolsun annem yanlız bırakmıyo evler yakın ya.canım bizde erken yiyoz eşim erken geliyo gelir gelmez de yemek istiyo :)bide kilo almışım geç yemek yemeyecem artık :)sana da afiyet olsun canım şimdiden

canım ben tam bilmiyorum ama kanda adet gününden 10 gün gectikten sonra diye biliyorum

Cardelens hoşgeldın...cnm valla kan testı kesın tabıkı.günün sadece 1gun gectıgı için belki erken yaptrmıs olabılırsn dıyede dusunmuyor degılım.normalde adetın gectıgı oluyomu?kürtajında etkısı olur gecıkmeye.

hoşbulduk tatlım kürtajdan sonra hep öne geliyordun yani şöyle bnm için hesaplarsan sevinirim 4 temmuz kürtaj 1.adet 31 temmuz 2.adet 24 ağustos..du.
hesaplarıma göre 17 si adet tarihimdi.dayanamayıp yaptrdm herkesinki ekenden çıkıyorr hatta 10 gün önce bnmki ne biliyimm adet tarihim mi değişiyo acaba

Cardelen cnm,sen agustosta erken olmuşsun zaten.normalde hep 24 gunde olmuyosun heralde.o zaman son adetıne göre hesapla bence.28 gün diye ele alalım canım 24 degıl.o şekilde düsünürsek günün geçmemiste olabilir.24 agustosta olduysan en son 21-22eylul gıbı olabılır.bence erken yaptrdn sen.

derinsu 22 eylül desek bile 5 gün var çıkardı kanda ama dimi?
çok istiyorum pozitif düşünmeye çalışıyorum heyecanlanıyorum ne biliimmmm yaa

DerinSu,
pelin67
s.a arkadaslar nasılsınız
a.s canım iyiyim sagol sen nasılsın...
Hoşgeldiniz kıslar sesimi mi duydunuz:)
pelinim gelmedı benımkıler kıs .oturuyorm gene tek basıma.gelırız deyp gelınmeyınce cok snr olyorum hee!

hoşbulduk canım ben buralardaydımda canım sıkıldı tickirimi degiştirdim...gelecez dedilerse gelirler derinim sıkma canını...bende tekim bugun evde beni yanlız bırakmayın olurmu...

derinsu 22 eylül desek bile 5 gün var çıkardı kanda ama dimi?
çok istiyorum pozitif düşünmeye çalışıyorum heyecanlanıyorum ne biliimmmm yaa

canım seni umutlandırmak istemem ama ben bugun bir topikte okudum kanda baktırıp sonucu 2 cıkanlar olmuş...bir hafta sonrada hamile olduklarını ögrenmişler...inş seninkide öyledir...hayırlısı olsun...

Cnm,insallah erkendır diyelım.evet cogu kişinin 5gun önceden cıkıyor.ama bak şöyle hesaplanması gerekmıyo mu?şmdı 24agstos adetn 1günü.yumurtlama en erken 11.günü başlıyor.yumurtlama adetn 18inci gününe kadar olsa ki daha gec yumurtlayanlarda oluyor,senin adetten snra yumurtladgn günler muhtemelen eylül 5-6 gibi.diyelim tuttu:)1hafta döllenip rahme yerlesme süresı var.yanı daha yeni yerlesmis ve 1haftalık bile degldr ki daha gec yumurtlama oldysa daha bebegn b sı yoktr rahımde...ay ne cok kafanı karıstrdm dımı.yanı ben illa vardr dıye dmyorm cnm olmuş olsa kanda cıkmama ihtimalini hesaplyorum da:)tabı bıde madalyonun dıger görmek istemedıgımız yüzüde var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…