Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

İnşallah hepimiz kalalım ama bak rüyaların sana işaret veriyor olucak inan ben inanıyorum burda sonunda bebeksiz kimse kalmıycakkkk.

Kardelenım öyle deme askolsun belkı bu defa olacaktır canım.cok saf ve temız bır rüya...
İnşallah senden alalım tatlım.ay ınsan herkes aynı anda tez zamanda kalsn ıstıyo dimi ama.rabbım için zor yok çogumuz yakında bebiş haberı verıcez rabbım ızın verırse.

İnşallah hepimiz kalalım ama bak rüyaların sana işaret veriyor olucak inan ben inanıyorum burda sonunda bebeksiz kimse kalmıycakkkk.
inşallah canım hepimizin dileğide bu

İnşallah derinim hayırlısı bakalım

İnşallah derincim bak aklıma ne geldi kuzenimi anlatmıştım ya onlar 3 cuma zuhuratbabaya gittiler sonraki ay hamile kaldı mucize gibiydi onlarınkide bizde gitsekmi beraber ne dersin ben yalnız gitmek istemiyorum çok kalabalık oluyor.

Ay banuş ya yatarsın fln dedın ya bi acaip oldum ya.inş cnm emeklerımızın karsılıgını alırız.bugun mevlutte yatak odasına girdım baktm komidinin üzerinde minnacık bi spor ayakkabı,amerıkadan hedıye gelmıs ablasına o da kızkardesıne vermıs bebıs olunca onun oglan iri biraz da:)bende bayıldım banane dedım bende bebişim olunca istyorum bunu gydırırım bıraz olmayana kadar dedım:)keşke olsn sana vercm onları dedı kıyamam...icım acaip oldu...
Ben kactm kıslar eşım geldı.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ kardelen49+ ugurboncugum+

selamlar canım arkadaşlarım ben biraz geçmişe bakıcam izninizle
inşallah ben dönesiye kaçmazsınız

İnşallah canım sen bi paşa doğur biz ne ayakkabılar alırız ona.Amerikadan olmaz belki ama made in turkey lerde fena değil hani

İnşallah kız bende yazarken bir hoş oldum tüm kalbimle dua ediyorum derin sende başal yunus duasına istersen aşılamaya kadar
Kızlar meryem suresini okusakmı sırayla ne dersiniz.
Naber canım hoşgeldin resimlerimiz çok hoş çıkmış birtek benim yaka kaymış ufff dedi ama genede çok güzeller siz varsınız yaBen kaçıyorum ebrracım eşimden gell tezaharatu var ama o birazdan uyur kaçarım.

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
ebrar_53+,
banu145145,
meltem85,
ugurboncugum,
kardelen49,
burina,
DerinSu

hayirli aksamlar kizlarnasilsiniz?

değilmi kesin kıskanmamışsındır :))delüm benim inşallah bigün seninlede kucaklaşırız canım
emre nasıl oldu daha iyidir inşallah
ben takiliyorum size kizlar,ama gercekten bende orda olmayi isterdim..sizler bulusursunuz elbet birgun,ama ben bulusabilirmiyim sizlerle allah bilir
kuzum yaa hiç belli olmaz belkide enkısa zamanda görüşürüz
Kızlarr sohbet ederiz dye geldim ama çıkıyorum birden ağrı girdi görüşürüz daha sonra yarın giremem belki malum düğn var merak etmeyin :)İyi akşamlarrrr
kuzum hayırdır niye ağrın olduki merak ettim iyisindir inşallah şimdi
ececim başınsaolsun canım ALLAH rahmet eylesin canım .üzülme lütfen bebişini düşün canım
elifim evet canım süperdi nasip olurda görüşürüz inşallah
tatlım buara millet habire doğuruyo bende okadar çok haber aldımki ah ah darısıda bize olsun inşallah
kıyamam yaa yorulmuşsun baya bizde merak ettik seni yaa neyse iyi olmANa sevindim
buarada harikasın bunuda bil tamamı
bu seferlik kaçırdım kıslar inş birdahaki sefere
inşallah canım ya çok mutlu oluruz
dün büyük buluşma gerçekleşmiş ne güzel ....resimlerde harikaaa...o anın ne kadar keyifli geçtiğini belgelemiş...
HEYYY ANKARALI HATUNLARRRRR...
e bizde bi araya gelsek olmaz mı ....ne dersiniz ???
ranacım saol canım inşallah siz ankaralılarda buluşursunuz
kanka buluştuk kucaklaştık darısıda seninle kucaklaşmaya reismleri görmüşsün zaten canım :))
buarda geçmiş olsun bitanem gökcemede sanada öpüyorum sizi
Ebuşum dügünden gelemedin mı kıs:)gece miydi yoksam dügün?gelmedın hic.
kuzu düğünden geldim ama okadar yorgundumki azcık dinlendim
felaket trafik vardı tam 2 saatte bahçelievlerden döndüm ayaklarım koptu yaa .bide sıcak mahvettei yaaa
afiyet şifa olsun cano ohh yarasın
kuzu düğün değildi nikahtı ama hem gidişte hem dönüşte öyle trafik vardıki .buarada arabaylada ilk karşıya geçtim onuda başardım buluşmalaraa arabayla gelirim dermişim .yok ya inanki metrobüs hepsinden süper dün nekadar rahattım
Hoşgeldin Banucum iyidir.Ya bende sizinle rüyamı paylaşmak istiyorum bugün.Rüyamda bi ceylan gördüm kucağıma aldım ve ona su içirdim ne olaki acep recep.Kardeloşun kulakları çınlasın
hayrolsun kuzum çok güzel rüyan hayırlara çıkar inşallah
bende güzel rüya gördüm hadi bakalım
inşallah olsunda kardelenin dediği gibi madeın turkey alırız ona :)))

evet banum ya çok güzel çıkmış yok ya herşey süper sende öylesin emin ol .
buarada dün gece aklıma yaş muhabbeti geldi hani doktora 22 demişsinya inanki kriz geçirdim yaa
valla canım meryem suresi uzun olurda ayetel kürsilere devam etsekmi gerçi dünde konuştuk ama
tamam hadi git ilgilen benimkide gelir çıkıcam canım öptümm

garibim hoşgeldin canım nasılsın ?

hosbulduk ebrarim,sende hosgeldinhamdolsun iyiyim canim,disarda idim bugun.arkadaslar ile guzel bir gun gecirdik,simdide dinleniyorum iste...ruya görmussun sende hayr olsun ruyan insallah

kardelenim seninde ruyan hayr olsun canim,okuyunca tabirini bilmeden bebek aklimdan gecti benim..insallah rabbim nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…