Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selinacım,rabbim yüzünü ve yüzümüzü güldürsün inşallah canım
ben 3 ekimde burda olamıcam ama sonucu birinden öğrenirim muhakkak

bence ok:KK1:

sen yeni gelenler içinde en istikrarlı yazansın sanırım,ekrardan hoş geldin aramıza

semracım hayırlı uğurlu olsun,rabbim sonuna kadar sağlıklı bi hamilelik nasib etsin

benide rüyanda gör derinciiiiiim

aleyküm selam canım
gerçi şu an yoksun ama
bide teşekkür ederim

ah derinim yaaa,inşallah canım,inşallah dediğin gibidir ama daha günüm gelmedi ki,insanlarda günüm geçti sanıp,helecanlanmasınlar.

biz iyiyiz,ya sennn?

uyku ilacı çocuk isteyenler için önerilmiyo bildiğim kadarıyla,bi dr una danış istersen berrincim
elifcim,senlede hiç konuşamıyoz,yoğunmuşsun,iş arıyomuşsun,aslında hepimize bi iş gerek ki,kafamızdan atabilelim şu stresleri
alttaki hatunlar selam:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
canım zaten kullanmadım hiçç bi umut diye hiç ilaç kullanmıyorum ama her ay elim boşş :KK43:

canlarım nerelerdesiniz anca fırsat buldum geldim ben çok mutluyum çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ay bir gülüyorum bir ağlıyorum çok şaşkınım canlarım bn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepinizi çok seviyorum rabbim hepinizden razı olsun inşallah iyiki varsınız
canım hayırlısı olsun bu defa üzmesin seni bebişin inşallah oğluna söyledinmi ne dedi
He bende dizı bakıyorum selinam...bugun benım diziler yok,dinle sevgili en iyisi dedim ona bakıyorum... İyiyim çok şükür canım.bide yarını düşünüyorum heyecanlanıyorum.gözlerim doluyo bi acaipim.

İyiyim peloş sen naptın kuzum?

İçimde büyük bi bomba var asıl kızlar...yani içimde tutayım diyorum olmuyo.peloş hep senin yüzünden:)))oh suçu da attım peloşa söyleyebilirim...bence bu ay KARDELOŞUM hamis gibi geliyo düşününce kıpır kıpır oluyorum.bicok isim olabilir ama semradan sonra kardeloşumdan bombayı bekliyorum...ondan sonrada ebuşum...ya demirbaşlardan kalan olcak biliyorum sırayla,kardelos,ebuş,boncuk...kıslar bunlar haber verme sırası tabi.hepımız kalcas sırayla:)
vay heyecanlı vayy derinim sen ilaçtan günde 2 tane iç fazla içme
Kızlar ben kaçtım.Birsencim nabersin canım ama gidiyorum duş alıyım yarın malum özel bir gün dimi;:KK66:
banucum sgl aradığın için sayende kızlarla konuştum gerçi önce ben aradım emme neyse olsun bu seferlik gününüz güzel geçmiş çok sevindim
iyi geceler arkadaşlar nasılsınız
Ben öle yorgunumki zor yazıyorum yemekli misafirler gitti.12 saattir ayaktayım.Komşular yardıma geldi sağolsunlar öyle yetişti.Bi ara baktım mutfakta 5 kişiyiz ve herkes bişeyler yapıyo.Ama çoğu arttı sinir oldum.Ankaradaki arkadaşlar yarın sizde bana gelin olmazmı yeriz içeriz keyif yaparız:21:

Semracım tebrikler Allah tamamına erdirsin.Dualarımın kabul olduğunu düşünmeye başladım bu kadar arka arkaya haberler alınca.İnşallah listedeki herkes bu güzel haberi vericek birer birer:KK64::KK64:

Selinacım çok güzel gidiyo maşallah senin süreçte.3 ekimde sende verirsin güzel haberi inşallah

Arkadaşlar çok yorgunum sadece okuycam yazamıyorum şimdilik iyi geceler:KK58:
ben gelirdimde emre hasta sen kaynanam gidince bize gel bizde onları çatlatalım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kızlar bazı sebeplerden ötürü yarın gidecekken,bugünden gitmek zorunda kaldım annemlere,ordan gelince de yıllık izne çıkcaz,bu sıra biraz bi arada olamıcaz sanırım,çok düşük cümleler kurdum ama işlerim çok,fazla kalamıcam,kusuruma bakmayın
iyiki tanıdım sizleri
hepiniz Allaha emanet olun.
fazla nisbet yapmayın,beni çatlatmayın,heralde sanırım benide ararsınızdır ordan,dememe gerek yoktur zaaaaar.:82:
hadi canım sana iyi yolculuklar inşallah tedaviye gerek kalmadan bebiş gelmiş olur
aaaa ablama selamlar bilsem bende gelirdim:KK59:
sen şişko halinle napacan otur oturduğun yere bakıım bebişi yorma adı mertti demi :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
evet büyük buluşma gerçekleşti süper birgündü inanın birbirimize doyamadık vakit nasıl geçti anlamadık
konuşucak okadar çok şey kaldıki ayrılırken çok ama çok üzüldük keşke biraz daha vakit olsaydı neyse nasip bidaha buluşuruz inşallah
canım arkadaşlarım sizinle olmak çok güzeldi yaşattığınız keyifli dakikalar için çok teşekkür ederim .dilerim bu topicde bulunan tüm can dostlarımızlada bigün biraraya gelebiliriz .
ya varya kızlar sanki yıllardır tanışıyo gibiydik ilk başta tutukluk oluyo ama sonra dediğim gibi doyamadık yaa .
resimler çekindik buraya koymamız pek uygun olmuycak ama albüme koymaya çalışıcam inşallah başarılı olurum .aslında çok şey varda inanın hala hayal gibi bazı şeyler :)))
ben hiç kıskanmadım banane gelmezdim zatende :63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:
birsen taze anne sana da selam.gcmıs olsun erkeğimiz hastaymış şimdi nasıl daha ıyı mı? bız bıle bogazdan kotu oluyoruz onun nasl acıyordur kımbılır...yerım onu.
sgl sevcanım emre hasta kanda enfeksiyon çıktı dr antibiyotikle ventolin verdi kullanıyoruz sen nasılsın bebişler nasıl
Birsoş gecmiştesın oku annem oku...geçmis olsun paşaya cnm benım ya...nevar neyok iyimisin?
evet canım oku oku geçmiyo çok konuşmayın dedim size hiç susmamışsınız neyse bugün dr daydık ilaçları aldık şimdi birazdaha iyi heyecanın bitmiştir nasıl canlı görüşmek sevindim sizin adınıza :90::90::90::90::90::90::90::90:

canım demek hala aynısın kıyamam ya az kaldı inşallah 3 ay bitince bulantılarda biter
canım nasipse seninlede buluşuruz bu sefer böyle oldu bizde isterdik sizlerde olun ama olmadı sen iyi olda yine buluşuruz yaa

saol canım inşallah nasip olur

canım çıkmıştım kusura bakma saol evet resimler hoş çıkmış teşekkürler sevcanım

kıyamam sanada bidaha olursa sende olucaksın ona göre şimdiden kocişinin kafasını yıka :)))
konuştuk zaten seninle kuzuşum
evet bugün hayal kurduk bebişlerlede geliriz diye hepimizde bebek arabaları nesüper olur yaa

:KK1::KK1::KK1:
teşekkürler selinam sizde aynen çok güzelsiniz
valla güzel mamalar yedik tepsiler boş gözüksede :))))

peloşum nedemek canım bizde mutlu olduk
inşallah canlı canlı konuşmakda nasip olur canım

hoşgeldin canom naaptın ?merak ettim sizleri nasıl gittiniz diye
ben çok rahat geldim cano şükür bi sıkıntı olmadı 1 saat sonra evdeydim
resimler nasıl ?

kıyamam yaa inşallah sizlerlede görüşücez canım nasip olucak birgün inanıyorum

kuzu sen ozaman günde 2 sefer iç hadi hayırlısı helecan oldum şimdi hee

selam hanımlar hepinize iyi akşamlar
herkese teşekkür ediyorum yorumlarınız için :KK19:

Selam hoşbulduk garibim.ben yazana kadar çkmışsın cnm.ya herkesı arayamadık zaten cnm ya..saglık olsun.
Sevcanım senınde gelebılmenı cok isterdım.inş başka zaman..bu arada daha iyimişsin maaşallah diyim.inş böyle gider.
Cicili kıss kaç gündür konusuyoruz zaten cnm buluşacaz diye keşke denk gelseydn seni de görürdük:)

kardeloşum muhtemelen gtmşşındir cnm.kendine cok iyi bak tatlım.

Anatolişim kıskandın mı kıs:)bigun senlede görusucez inş cnm.

ben takiliyorum size kizlar,ama gercekten bende orda olmayi isterdim..sizler bulusursunuz elbet birgun,ama ben bulusabilirmiyim sizlerle allah bilir:KK59:

Ay salatamı yaptm geldım...birsoş ben şakadan konusmcam birsoşla dedım hakkettende konuşamadım k.bkma cnm ya nolur...hadı gecmıs olsn ilaclar şifa olsun kuzuya...ilacıda öyle yapcam cnm ebuşta öyle dedı...canlı görusmek harika emin ol.inş senıde görmek nasip olur.

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 8 ziyaretçi)
garip,
AnaToLia_,
DerinSu

oooooooooooooooooo masallah,ne kadar cok takip ediliyoruz:KK23::KK23::KK23:

Kızlarr sohbet ederiz dye geldim ama çıkıyorum birden ağrı girdi görüşürüz daha sonra yarın giremem belki malum düğn var merak etmeyin :)İyi akşamlarrrr:KK16:

Ay salatamı yaptm geldım...birsoş ben şakadan konusmcam birsoşla dedım hakkettende konuşamadım k.bkma cnm ya nolur...hadı gecmıs olsn ilaclar şifa olsun kuzuya...ilacıda öyle yapcam cnm ebuşta öyle dedı...canlı görusmek harika emin ol.inş senıde görmek nasip olur.
yok canım niye küseyim önemli değil olsun
Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 8 ziyaretçi)
garip,
AnaToLia_,
DerinSu

oooooooooooooooooo masallah,ne kadar cok takip ediliyoruz:KK23::KK23::KK23:

garibim bellimi olur kader:KK9: belki buluşmak nasip olur :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16:

,birsen29,garip+,DerinSu+,kızlar geldim ama cıkmam lazım kociş geldi selam vermeden cıkmıyım dedim...sonra görüşürüz iyi geceler hepinize:KK16:

Kızlarr sohbet ederiz dye geldim ama çıkıyorum birden ağrı girdi görüşürüz daha sonra yarın giremem belki malum düğn var merak etmeyin :)İyi akşamlarrrr:KK16:

canim gecmis olsun,dikkat et kendine.sanda hayirli aksamlar canim:KK19::KK19::KK19:

yok canım niye küseyim önemli değil olsun

garibim bellimi olur kader:KK9: belki buluşmak nasip olur :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16:

haklisin birsencim kader,allah nasip ederse kavusur,bulusuruz...ben uzaktayim ya ondan dediydi,ama allah buyuk:KK19::KK19:

,birsen29,garip+,DerinSu+,kızlar geldim ama cıkmam lazım kociş geldi selam vermeden cıkmıyım dedim...sonra görüşürüz iyi geceler hepinize:KK16:

iyi geceler pelincim:KK19::KK19::KK19:

kizlar benim de cikmam gerek,esim gelir az sonraa..hepinize iyi aksamlar,bol muhabbetler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Anatoliş noldu kız birden gecmıs olsn.dıkkat et kendıne cnm.
Birsenim tmm taklım küsme zatn öptm seni.
Peloş güle güle cnm.
Kızlar bende kaçtm eşim gelir şmdi.ôptm sizi.

Sevcanım olsun.miden gecsın daha rahatla o zamam görüşces ıns.adamında haklı benimkide olsa aklı kalır...sagol cnm seninlede cekilicez inşallah.
ınşallah cnm ay ewet cnm çok pipirik kocam :))) aklı kalırdı...

canım demek hala aynısın kıyamam ya az kaldı inşallah 3 ay bitince bulantılarda biter
canım nasipse seninlede buluşuruz bu sefer böyle oldu bizde isterdik sizlerde olun ama olmadı sen iyi olda yine buluşuruz yaa

saol canım inşallah nasip olur

canım çıkmıştım kusura bakma saol evet resimler hoş çıkmış teşekkürler sevcanım

kıyamam sanada bidaha olursa sende olucaksın ona göre şimdiden kocişinin kafasını yıka :)))
konuştuk zaten seninle kuzuşum
evet bugün hayal kurduk bebişlerlede geliriz diye hepimizde bebek arabaları nesüper olur yaa

teşekkürler selinam sizde aynen çok güzelsiniz
valla güzel mamalar yedik tepsiler boş gözüksede :))))

peloşum nedemek canım bizde mutlu olduk
inşallah canlı canlı konuşmakda nasip olur canım

hoşgeldin canom naaptın ?merak ettim sizleri nasıl gittiniz diye
ben çok rahat geldim cano şükür bi sıkıntı olmadı 1 saat sonra evdeydim
resimler nasıl ?

kıyamam yaa inşallah sizlerlede görüşücez canım nasip olucak birgün inanıyorum

kuzu sen ozaman günde 2 sefer iç hadi hayırlısı helecan oldum şimdi hee

selam hanımlar hepinize iyi akşamlar
herkese teşekkür ediyorum yorumlarınız için :KK19:
inşallah gorusuruz ablam o günleri de görürüz...

s.a canlarr nasılsınız benim canım çok sıkkın yaaaa
cnm geldım çıkmışsın.hayrdır neyin war :S

Kociş aradı anca inmis otobusten.10dkya gelır.cıkmadan sorim dedim,berrin demın geldın gttn merak ettım neyin var cnm hayırdır?

ınşallah cnm ay ewet cnm çok pipirik kocam :))) aklı kalırdı...

inşallah gorusuruz ablam o günleri de görürüz...

cnm geldım çıkmışsın.hayrdır neyin war :
S

valla canım keyifsizim oturup aglayasım varyaa duvarlar üstüme geliyo sanki eşimide çok özledim. canım sen nasılsın tatlışlar iyiler inş.hiç görüşemiyoruz artık özlettin valla

valla canım keyifsizim oturup aglayasım varyaa duvarlar üstüme geliyo sanki eşimide çok özledim. canım sen nasılsın tatlışlar iyiler inş.hiç görüşemiyoruz artık özlettin valla

sağol canım yaa bilmiyorum bunalıma girdim sanki kaç gündür dizi izlerken insan aglarmı aglıyom sacma sapan seylere yaa

ayy cnm aynı ben gibisin..ben de 2 posta ağladım.eşim geldi şaşırdı sonra kafa dank etti aa hamilelik psıkolojkısı dedı sewdı beni :)))) sebep yok ağlıyorum bugun hep.daralıyorum sankı.
e cnm senın kocan nerdeydı ki? ben mı unuttum?
bbızım yaramazlar ıyı şükür cnm.annelerını yoruyorlar olsun o kadr can feda... :)

ayy cnm aynı ben gibisin..ben de 2 posta ağladım.eşim geldi şaşırdı sonra kafa dank etti aa hamilelik psıkolojkısı dedı sewdı beni :)))) sebep yok ağlıyorum bugun hep.daralıyorum sankı.
e cnm senın kocan nerdeydı ki? ben mı unuttum?
bbızım yaramazlar ıyı şükür cnm.annelerını yoruyorlar olsun o kadr can feda... :)

hadi sen hamilesin bana ne oluyo anlamıyorum.hep umutsuzluğa kapıılyorum.eşim kampa gitti canım onların her sene kampı oluyo gecen yılda evlendikten 10 gün sonra gitmişti allahtan bu sene azz ama vakit geçmiyo 1 hafta daha yokk.canımm zordur eminim ama şükürler olsun rabbim sana en güzel hediyeyi verdi inş. kısa sürede gecer rahatsızlığın .biliyomusun yan tarafta daha 11 aylık ikizler var iki üç gündür onları seviyorum camdan hep aklıma geliyosun valla çok sevimliler ama bi yardımcı sart benden sölemesi :)

hadi sen hamilesin bana ne oluyo anlamıyorum.hep umutsuzluğa kapıılyorum.eşim kampa gitti canım onların her sene kampı oluyo gecen yılda evlendikten 10 gün sonra gitmişti allahtan bu sene azz ama vakit geçmiyo 1 hafta daha yokk.canımm zordur eminim ama şükürler olsun rabbim sana en güzel hediyeyi verdi inş. kısa sürede gecer rahatsızlığın .biliyomusun yan tarafta daha 11 aylık ikizler var iki üç gündür onları seviyorum camdan hep aklıma geliyosun valla çok sevimliler ama bi yardımcı sart benden sölemesi :)
cnmm allah kavuştursun dıyeyım ozaman bır an once ınşallah.bellı oldu neden sıkıldıgın,ağladığın cnm :))))
ay cnm olsunlar da ben razıyım ben cok s abırlıyım cocuk konusunda allah bana sağlık werır de bakarım inşallah.annem hep dıyor zaten bir ayağı bende olacakmış.eşim de çok ilgilenır sağolsunlar bırlıkte buyuturuz ınşallah.allah sana da çifter çifter wersın ınsallah :KK66:

cnmm allah kavuştursun dıyeyım ozaman bır an once ınşallah.bellı oldu neden sıkıldıgın,ağladığın cnm :))))
ay cnm olsunlar da ben razıyım ben cok s abırlıyım cocuk konusunda allah bana sağlık werır de bakarım inşallah.annem hep dıyor zaten bir ayağı bende olacakmış.eşim de çok ilgilenır sağolsunlar bırlıkte buyuturuz ınşallah.allah sana da çifter çifter wersın ınsallah :KK66:

yaa biras öle tabi burda fazla tanıdığım yok eşimde olmayınca çok zor :)aminn canım rabbim hepimize sağlıklı bbeişler versinn. sende hayırlısıyla alırsın inş. kucagına .valla tabi bakarsın canım burdaki ikizler için mi bilmiyorumama babanne yanlarında kalıyo uyku filan yok diyolsr ama herseye degr diyolar tabi bide :)valla yine balkondalarr seslerigeliyo :)

X