Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım tsklr e gerek yok biz ii gün dostu olmak demi dualrım sizinle canım

amin canım bu defa çıktım artık

ay cnm benım de oyle oluyordu bazen pıt pıt :)) hayr olsunn cnmm

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
cnm cok sewındım hayrlısı olsun.olsun zor zamanında sana ıyı geldı bebişin bak.allah saglıkla kucagına almanı nasıp etsın ınsallah

amın dıyorum tum kalbımle cnmmm

cnmmm ewet yaa asagıda yazacagım :KK43:(((

:KK43:((((

cnm annenın ıyı olmasına sewındım.inşallah daha da ıyı olur.ne demek her zaman dualarımdasınız benım de...

aminnnn tüm kalbımle ablacıgımmm

hepınız aramıza hoşgeldınız kızlarrrrrr

ewet benı gordun cnm ama ben gecmısı okuyana kadr cok kişi gıttı yaaa :S

ayy yerım ben sızıııııııııııııııııııııı kıs o kadr erkek dıye konusuyorduk bak ben sana demedım mı ben sankı kız hıssedıyorum dıyeeeee...hayrlısı olsun cnm saglıkla gelsın

stres yapma cnmmmm...rutın testler onlar hıc telaşlanma duamdasın :KK66:)

hayrdır cnmm :KK43:(

cnm ya cok gecmıs olsun ıcın acımıstır :KK43:((((( allah acıl sıfalar wersın ınşallah...

cnmm sormayın uzgunum cokk :KK43:((
eşime soyledım haftaiçi mi dedi ewet dedim yok tek olmaz haftasonu ollsaydı ben gotururdun dedı.hem sureklı yatıyorsun dedı.o güne dek kandırabılırsem ben de teşrif edecegım kızlar ya ınşallah kandırırım :KK43:((

SEMROŞ çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm ALLAHIM GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN KORUSUN
şimdi dha iyidir inşallah kuzucuk
DERİNİM merak ettim cao ya kimmiş ilk mesajı yazan habire atıyo kk beni yani kknın suçu değilde benim pcnin suçu .ayrıca buluşucaz cano yok öyle yağma .ben çok çok istiyorum

Canım benım ya,ınş ebusum.valla öyle gecırdım icimden ins dogru cıkar.

Semra cok gecmıs olsun cnm ya:KK43:

semracım çok geçmiş olsun evladına,rabbim görünür görünmez kazalardan korusun herkezi.

Çok geçmiş olsun canım Allahım görünen görünmeyen kazalardan korusun.

Bizde 3 kızız çok güzel oluyor dostun arkadaşın.

Yiğen arabayla getirecek ayarladım.

Napalım olsun eşinde haklı 3 canlısın üzülme canım.

Falcı gibi oldu derin eylül ayında hamile kalırsam yirim seni:::)))

OOOOOOOOOOOOOOO inşallahhhh :nazar::nazar::nazar:

Canımmmm inşallahhh.
Beni 11 gibi bırakırlar beklerim ben size artık.

Hayırlısıyla al kucağına saat 9 da dualarımızdasın sende girmeden bizim için dua et Allah kurtarsın canım.

Semracım geçmiş olsun oğluna Allah beterinden korusun.Ama bol bol oku sen oğluna nazarmı değiyor noluyor çocuğa sürekli bişeyler geliyo başına
Samyeli gözünaydın canım beklenen gün geldi demek sağlıcakla al kucağına inşallah.Rabbim herkese nasip etsin
Birsencim Emre ameliyatmı oldu dün baktım aceleyle iyice anlayamadım geçmiş olsun sünnet olucaktı galiba

amin kardeloşum inş hepimizin rüyaları bir gün gercek olur hayırlısıyla...

derinim kocişimin işleri yüzünden doktora pazartesi günü gidecem canım inş erimiştir kistim tahlil sonuclarımda güzel cıkar inş...bu arda yigenin sünnet olacakmış hayırlı olsun kiyafitininide iyi günlerde güle güle kullen cok öpüyorum seni...

hoşbulduk banucum amin inş hayırlara cıkar rüyam...sen nasılsın iyisindir inş...

eboşum hoşbulduk bitanem bende cok özlemiştim...ya ne güzel demek buluyosunuz sizlerin adına cok sevindim ama yanınızda olmayı cok isterdim...buluştugunuz yerde benide ararsanız ve sesinizi duyurursanız cok sevinirim...kocişin işleri yogun ebrarım keşeke gelebilsseydim cok sevinirdim ama olsun gönüller bir ya o bile yater bana öpüyorum seni canım...

canım hayırlısı olsun inş bidaki ay bebişinin haberiyle sevinirsin...

amin ebrarım inş rüyam hayırlara cıkar ve gercek olur..biliyorum canım ama sen böyle konuşunca ben dahada bir umutlanıyorum gecen de böyle dediginde hamile haberini kısa bir zamanda vermiştim inş hepimiz bu yıl cıkmadan hamiş haberlerimizi birbirlerimize veriririz hayırlısıyla canım...

canım benim ya hayırlısı olsun rabbim inş en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...

amin canım inş bende senin gibi en kısa zamanda hamiş oldugum haberini alırım hayırlısıyla...bizde seni cok seviyoruz güzel haberinide okurken aldım bu arada ama aşşagalarda yorumumu yazacam...

canım benim ya minişler mideni cok bulandırıyomuş olsun canım saglıklı olsunlarda bugunlerde gececek inş...

canım inan cok sevindim pıt pıt ları duymuşsun rabbim bu günleride gösterdi şükür sana darısı bizlerin başına...düşük riskini cogu doktor ilk aylarda söylüyo hic sıkma canını ben inanıyorum bu asefer hayırlısıyla saglıklı bebişini kucaklıycaksın inş...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...

canım hayırlısı olsun gec olsun güc olmasın derler..inş bu sefer her şey yolunda gider ve bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla..

canım bizde seni seviyoruz cok dogru söylüyosun derdacım burdaki dostluk arkadaşlık hic bi yerde yok bende sizleri iyiki tanımışım...bu arada prensesi ve seni cok öpüyorum...

canım bu soruyu ateş olcme topigine sorabilirsin daha iyi bilgilendirirler seni...

amin canım cok güzel şeyler yazmışsın...rabbim inş en kısa zamanda yüzmüzü güldürür...

canım aramıza hoşgeldin...inş rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip eder sana...

hoşgeldin canım inş bir sorun cıkmadan hamile kalıp bebişini kucagına almayı nasip eder rabbim...

canım ne güzel bir haber bu cok tebrik ederim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...dualarımız seninle sende bizim icin dua et olurmu öpüyorum seni...

canım annenin iyi olmasına sevindim sagolsun... dualarına bizleride eklesin yeter anneciginden allah razı olsun ellerinden öpüyorum...

ranacım yer onu teyzesi demek prenses geliyo hayırlısıyla saglıklı gelsin inş öpüyorum ikinizide...

canım benim cok gecmiş olsun ogluşuna rabbim şifa versin kazalardan belalardan korusun allahım inş daha iyidir şimdi...

maşşallah ogluşuna rabbim hayırlısıyla dogmasını saglasın...ne güzel cennet kokulunu yavrunu kucagına almana az kaldı inş allahım bizlerede bu güzel duyguyu taddırır bizlerde seni seviyoruz canım öpüyorum cok...

canım sevcanım valla gecmiş cok doluydu 1 saatte okuyup anca yazdım keşke biraz sohbet edebilseydik cok özledim seni...tamam canım sen yat dinlen kıyamam sana inş en kısa zamanda gecer bulantıların seni ve ikiz bebişlerini cok öpüyorum alaha emanet ol...

kızlar kimse yok ya bende sık giremiyorum annem bende biraz yogun geciyo günlerim sizlerle sohbeti cok özledim...cok öpüyorum hepinizi allaha emanet olun...:KK16:

selammmm ........çok şükür oğlum daha iyi ama benim piskolojim ne olacak onu bilmiyorum resmen panik atak oldum hepinizden allah razı olsun siteye pek sık giremiyorum ama aklım hepsizlerde iyiki varsınız hııııııııııııııııı bide sizlere birşey söylmek istiyorum çok ümitlenme istemiyorum ama bu gün lekelnmem oldu gerisi gelmedi normalde böyle birşey olmazdı.gelird devam ederdi .hayırlısı olsun inşallah .
bugün sabahtan doktora gittik. oğluşum 3.200 gr olmuş. kasılmaların 70 lere çıkmış. yarın sabah 7.30 da yatış yapıcaz. 9 da alacak sezeryana....
yol boyunca hep ağladım, Allahım sana şükürler olsun bugünleri gördüm. Oğlumuzu sağ salim elimize almayı da nasip et,
Çok güzel bir duygu, daha kucağımza almadan duygulandım.....
Kızlar hepinize söylüyorum HAKKINIZI HELAL EDİN, İyiki varsınız.. Bizi bizden başkası anlamaz..Rabbim herkese nasip etsin...

SİZLERİ SEVİYORUM......

ay canım ya belki geç kaldım ama olsun yazmadan geçemiyeceğim muhtemelen bebğin şu an kucağındadır rabbim analı babalı büyütsün inşallah eymenimiz oğlum olursa bendeadını eyme takıcam

egalcim çok sevindim canım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah :nazar:

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
garip,
AnaToLia_,
kardelen5233+,
derdanur,
berrin1985,
birsen29,
semraozsoy,
DerinSu

herkese hayirli aksamlar:KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah?kalabaligiz bu aksam masallah...
selam garibim,hoş geldin
naber derinim nasılsın balım

hoşgeldin kardelenim nasılsın canım

selam derdacım.nasıl gidiyo hayat?

Sohbete, orta yerinden katılmış oldum gerçi ama herkese merhaba. Çocuk sahibi olmak başlığını görünce damladım. Ümit verecek güzel şeyler okumaya ihtiyacım var. Kisti olup da çocuk sahibi olmayı düşünen var mı aramızda?

Semra hosgeldn cnm.oglun nasıl oldu?tekrar gecmıs olsun üzüldük ya..

hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun

Semra hosgeldn cnm.oglun nasıl oldu?tekrar gecmıs olsun üzüldük ya..

hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun

bende iyiyim berrincim,adet olmussun sanirim,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,dilerim bir daha ki ay bebisin gelir..

hosbulduk derdam,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?esma nasil?buyumustur artik dimi:KK69:
bende iyiym canım saol esma şükür mevlama büyüyo yavaş yavaş
selam garibim,hoş geldin

selam derdacım.nasıl gidiyo hayat?
nasıl gitsin canım aynı işte koşturmaca devam ediyo şükrü mevlama

# derdanur
# semraozsoy
# elifahsen
# kardelen5233+
# Doei
# berrin1985
# zeyno1982 biz geldik semroş canım geçmiş olsun oğluşuna yeni okudum nasıl şimdi kızlar sizlerde iyisiniz inşallah hep öyle kalırsınız:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

hosbulduk anatoliam,nasilsin canim?

Garibim sağol cnm çok şükür iyiyim..
Sohbete, orta yerinden katılmış oldum gerçi ama herkese merhaba. Çocuk sahibi olmak başlığını görünce damladım. Ümit verecek güzel şeyler okumaya ihtiyacım var. Kisti olup da çocuk sahibi olmayı düşünen var mı aramızda?

Hoşgeldin doei,kisti olupta hamile olan bi arkadaşımız var topicte kistinle alakalı bi durum aslında doktora gidiyorsan eğer bilgi verir sana zaten...

# derdanur
# semraozsoy
# elifahsen
# kardelen5233+
# Doei
# berrin1985
# zeyno1982 biz geldik semroş canım geçmiş olsun oğluşuna yeni okudum nasıl şimdi kızlar sizlerde iyisiniz inşallah hep öyle kalırsınız:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

hoşgeldinizzzzz canımmmmmmm sağol canım çok zor günler geçirdik ama şimdi daha iyi rabbim bu günlerimizi aratmasın inşallah kuzucukların gözlerinden kocaman kocaman öpüyorum canım allah emanet olsunlar

Son düzenleme:
ben çıkıyorum kızlar çok uykum geldi görüşürüz inş yine hepinizi çok ama çok seviyorum dularım sizinle canlarım mutlu huzurlu bie gece diliyorum hepinize

Hoşgeldin doei,kisti olupta hamile olan bi arkadaşımız var topicte kistinle alakalı bi durum aslında doktora gidiyorsan eğer bilgi verir sana zaten...

Teşekkür ederim. Anatolia, bu bile ümit verici bir haber. Umarım Allah sağlıkla çocuğunun kucağına almayı nasip etsin tüm anne adaylarına.

Semracım geçmiş olsun ben görmedim kusura bakma,senin oğlana nazar mı değiyor acaba ya?

teşkkürler canım herkez öyle söylüyor sürekli okuyoruz ama nebileyim .fotorafçının camında kocaman bir resmi var bu hafta ilk işim gidip o resimi camdan kaldırtmak .inşallah kaldırır

bende iyiyim berrincim,adet olmussun sanirim,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,dilerim bir daha ki ay bebisin gelir..

hosbulduk derdam,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?esma nasil?buyumustur artik dimi:KK69:

sağol canım allah razı olsun rabbim kimseyi boş bırakmasınn

bende iyiym canım saol esma şükür mevlama büyüyo yavaş yavaş

nasıl gitsin canım aynı işte koşturmaca devam ediyo şükrü mevlama

allah daha iyi etsin canim,esmayida öp benim icin..
[

QUOTE=birsen29;20868873]# derdanur
# semraozsoy
# elifahsen
# kardelen5233+
# Doei
# berrin1985
# zeyno1982 biz geldik semroş canım geçmiş olsun oğluşuna yeni okudum nasıl şimdi kızlar sizlerde iyisiniz inşallah hep öyle kalırsınız:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:[/QUOTE]

hosgeldin birsencim,nasilsin?emrecik nasil?

allah daha iyi etsin canim

X