Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam anatolişim iyiym cnm sen nasılsın?
Berrn üzülme ya bozma moralinı.her yenı ay yenı bı baslangıc umut bızler ıcın.ıns bu ay kalırsın.

inşallah canım allah razı olsun ama yapamıyorum agladım bi sürü yine eşim ameliyat olalı 1 ay oldu 3 ay olunca eger o da bende düzelmezsek asılama istiyorum ya

inşallah canım allah razı olsun ama yapamıyorum agladım bi sürü yine eşim ameliyat olalı 1 ay oldu 3 ay olunca eger o da bende düzelmezsek asılama istiyorum ya

hayırlısı cnm.ıns asılamaya gerek kalmadan hamıle kalırsın.dur bakalm amelıyatı yenı oldu.sen sımdı adetn bıttgı gıbı yumurtlama gunlerını ıyı degerlendır..

Derinim naber cnm görüşemiyoruz
Derdam sen nasılsın esma hatun nasıl?
bende iyim canım esmada uyuyo şimdi saol sen nasılsın
canım 61 idim 64 olmusum ya bende hipotiroid varmış ondan yine alırım diye korkuyorumm. canım keske dısarıda otursa eşim 10 gün gelmeyecek

canım çok kilolu değilsin üzülmene gerek yok ben hamile kaldığımda 72 kiloydum hamileyken beş kilo verdim bişeycik olmaz

selam kızlar.
dün size yazmayı unuttum,ntv de bir insanın yumurtadan başlayıp,nasıl geliştiğini izledim,çok harika ve çok mucizevi bişeydi.
bir yumurtaya çift sperm girerse yumurta yaşayamazmış,tek girmeliymiş,yumurta kendini koruyomuş ama acaba kalitesiz yumurtalar koruyamıyo da bizim ondan mı olmuyo demeye başladım

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
garip,
AnaToLia_,
kardelen5233+,
derdanur,
berrin1985,
birsen29,
semraozsoy,
DerinSu

herkese hayirli aksamlarhepiniz iyisiniz insallah?kalabaligiz bu aksam masallah...

bende iyim canım esmada uyuyo şimdi saol sen nasılsın

canım çok kilolu değilsin üzülmene gerek yok ben hamile kaldığımda 72 kiloydum hamileyken beş kilo verdim bişeycik olmaz

ayyy inşallah canım ama ben bu kilolara alışık olmadığımdan 45 kilodan birden 3 yılda bu kloya geldim ondan korktum :) valla ne güzel daha fazla almamışsın canım

hayırlısı cnm.ıns asılamaya gerek kalmadan hamıle kalırsın.dur bakalm amelıyatı yenı oldu.sen sımdı adetn bıttgı gıbı yumurtlama gunlerını ıyı degerlendır..
naber derinim nasılsın balım

hoşgeldin kardelenim nasılsın canım

hayırlı aksamlar canımm sağolasın sen nasılsın

hoşgeldin aribim nasılsın

varikosel ameliyatı canım

canım üzülmene gerek yok benim eşim geçen sene oldu doktorumuz bize 3 ay olmaz zaten dedi hatta en erken 6 ay bi sene bile sürebilir dedi ilk ay olmaması çok normal ben 3. ay hamile kadım konturolümüz vardı ben hamile kaldım o ay gidetmedik inş seninde bu ay gelir bebeşin

inşallah canım beni rahatlattın allah razı olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…