Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amin canım inş bizlerde bir gün bu güzel duyguyu tadarız hayırlısıyla...bebişine ve kendine iyi bak öpüyorum sizi...
haklısın derinim gönuller bir olsun...inş rabbim bir gün biyerlerde görüşmek nasip olur...oh icin canım bizde seni seviyoruz k.i.b öpüyorum cok...
canım seni boyle gördügüme cok sevindim rabbim sonununa kadar hep böyle mutlu olmanı nasip etsin...bizde seni seviyoruz...aminnn inş rabbim cok bekletmeden meleklerimizi gönderir hayırlısıyla...öptüm....
canım ya baya yogunmuşsun kolay gelsin bebişini kızını ve seni öpüyorum...ay samyelide bebişini aldı kucagına hayırlı olsun rabbim analı babalı buyutsun...hoşgeldin bebek... konuşursan bendende selam söylersin ikisinide öpüyorum...

canım inş tedavin bebişinin gelmesine vesile olur...sıkıntıların varmış rabbim inş en yakın zamanda feraha ulaştırır seni dualarım seninle lütfen üzülme rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek inş cok öpüyorum seni...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş k.i.b öpüyorum hepinizi...

amin canım inş bizlerde bir gün bu güzel duyguyu tadarız hayırlısıyla...bebişine ve kendine iyi bak öpüyorum sizi...
haklısın derinim gönuller bir olsun...inş rabbim bir gün biyerlerde görüşmek nasip olur...oh icin canım bizde seni seviyoruz k.i.b öpüyorum cok...
canım seni boyle gördügüme cok sevindim rabbim sonununa kadar hep böyle mutlu olmanı nasip etsin...bizde seni seviyoruz...aminnn inş rabbim cok bekletmeden meleklerimizi gönderir hayırlısıyla...öptüm....
canım ya baya yogunmuşsun kolay gelsin bebişini kızını ve seni öpüyorum...ay samyelide bebişini aldı kucagına hayırlı olsun rabbim analı babalı buyutsun...hoşgeldin bebek... konuşursan bendende selam söylersin ikisinide öpüyorum...

canım inş tedavin bebişinin gelmesine vesile olur...sıkıntıların varmış rabbim inş en yakın zamanda feraha ulaştırır seni dualarım seninle lütfen üzülme rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek inş cok öpüyorum seni...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş k.i.b öpüyorum hepinizi...

tamam eboşum evet kızlar sizlerde beni unutmayın hatırlatın eboşuma:))bizde seni öpüyoruz canım..amin eymen bebege hayırlısıyla saglıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum ailesiyle... semoşla konuşursan selamımı iletirsin canım bebişide öpüyorum güzel enneyide...

hayırdır yaa,ne araması,ne hatırlatması,ben bişey mi kaçırıyorum ki?

selammmm kızlarrr benıde aranıza alın...bende bebiş istiyorumm:)bizde 2 aydır korunmuyoruz bu 3.ayımız.ama hep ecikerek oluorum adet.32 33 günde br olurken 36 gündeye sonra en son geçen ay 38 güne çıktım

sgl canım evet sonunda geldim ve sizleride çok özledim
derinim sünnetiniz hayırlı olsun canım emrecik ameliyat olduğunda zaten sünnetide oldu ama ramazan diye mevlütünü yapmamıştık onu yapacaz buyrun gelin bekleriz canlı canlı emreyi görürsünüz
kız sevcan gelmeyeli beni unuttunmu yoksam ikizler nasıl ay az kalsın kızçeler nasıl diyecektim Allah hayırlısını versin
selinam hadi hayırlısı inşallah bu sefer kendi gelir
kardeloşum nasılsın yok ya dinlenmek nerde bu seferde gidenlerin arkasından temizlik yaptık biber domates kurusu yaptık bide emreciğin sünnet mevlütü var ona hazırlanacaz canım buyur gel beklerim
amin cnm benimde dileğim anne olmak zor oldu ama cok şükür onun için bu topikteğim
hem gebelik anne olduk demek değildir inş kucağımza alalım öle anne olduk diyebiliriz
seninle tanışmadım ama inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın canım
pelinim darısı sizlere canım inşallah sizlerde bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza alacaksınız
hayırdır yaa,ne araması,ne hatırlatması,ben bişey mi kaçırıyorum ki?
aanam nasıl kaçırdın kızlar buluşunca pelini arayıp konuşacaklarmış canım

Selam canlarım nasılsınız son sayfada gördüm demek egal hamile inşaallah herşey dilediğin gibi olur cnm Böyle bi dönemde bebişini göndermesinde bi hayır var demek ki sağlıcakla al kucagına inşaallah...
Samyeli doğum yapmış,Allah analı babalı büyütsün inşaalla
Birsenim Allah kabul etsin şimdiden cnm demek mevlüt okutacaksınız...

Eboşum bende özledim giremedim bu ara ağrım var,bulantılar falan derken anca cnm,birde bugun mecburi düğüne gittik karşıya çok kötü oldumBen buluşmaya gelemiyorum bu arada cnm,çok isterdim Sen buluş kızlarla bizde buluşuruz sonra inşaallah...

Eee kızlar ne var ne yok başka geçmişe bakmadım biraz göz atıyım ...

Ne zaman adetin aleynacım inşallah olucakk hep inan tamammı canım bebişimizin adı zeynep ece.
İçiçecez inşallah derincim inşallah olurda uykusuz oluruz.
iyi akşamalr kızlşar nasılsınız iyisiniz inş ben biraz fırsat buldum kaçtım jemen
Naber canım.
işlerim vardı dışarda canım,sabahta girmeye vaktim olmadı hiç.

sanada aynı cevabı verdim banucum
aleyna,inşallah bu defa pozitif olur sonucun,rabbim kolaylıklar nasib etsin.
Tamam canım bende çok yoğunum bu aralar.
Keşke aynı ilde olsaydık muhakkak gelirdim.
Canım sakın kendini sıkma boşverrrrrr.
Kolay gelsin derincim çok yoğunsunuz bilirim arnavut adetlerini babannem arnavuttu Anneciğim az yorulmadı aralarında ama genede o günlerde güzeldi kalabalık coşku.
İnşallah herşey güzeldir sevcancım haberini bekliyorum.
amin cnm benimde dileğim anne olmak zor oldu ama cok şükür onun için bu topikteğim
hem gebelik anne olduk demek değildir inş kucağımza alalım öle anne olduk diyebiliriz
Allah kucağına almayı nasip etsin canım az kalmış hayırlısıyla inşallah.

İyiyim ben valla anatoliacım bol bol uyu canım uykusuz gecelere kendini doğpingle bugün fıstığımızız gene yıkadfık çok güzel oldu teyzesi inşallah seninde bu günlerin az kaldı.

İyiyim ben valla anatoliacım bol bol uyu canım uykusuz gecelere kendini doğpingle bugün fıstığımızız gene yıkadfık çok güzel oldu teyzesi inşallah seninde bu günlerin az kaldı.

Ay cnm maşallah ona yaa mis kokuyordur şimdi fıstık...inşaallah cnm inşaallah Rabbim hepimize nasip etsin...Banum uyuyamıyorum kuzum yaa gece lavaboya kalkıyorum sürekli uyku muyku kalmadı,olsun Rabbim'e şükürler olsun bugunleride gördüm,inşaallah sizlerde tez zamanda görürsünüz cnm...

Neyse kimse yok,bende çıkıyorum hayırlı geceler hepinize...
Bu arada aleynam dondrulmuşları deneyeceksiniz demek Rabbim yardımcın olsun cnm emeğin boşa çıkmaz inşaallah bebişin gelir,duamdasın...

tutişim kendine dikat et canım bebiş iyidir umarım banucum gelmeyi düşünmen bile yeter canım sgl

Öyle valla canım burcu diyordu zaten bu tuvalete kalkmak bile önceden insanı hazılaömak için diye Allahtan diye.

Kızlar nasısınız ben bir kaç zamandır giremiyodum. Bu ara biraz yoğunduk. Nasıl herkes okudum gecmişi

Ecem canım tahlil sonuçların iyi çıkmış canım maşallah artık rahatla biraz sende

Sevcancım bitecek bulantıların innşallah az kaldı Bu arada gecen gün doktordaydım sevcanla bol bol sizi anlatıyoruz dedim Düzgün Beye:)

Bende yumurtalam kontrollerine gidiyorum duruma göre ilaç vercek bu ayda olmassa rahim filmine bakalım tekrar dedi yapışıklıklar ne durumda diye İnşallah o çeker ama tabi inşallah gerek kalmaz

Yeni doğum yapan arkadaşımız Semros tu galiba Allah analı babalı büyütsün inşallah

Ebrarcım Banucum Deribncim Cuma cevahirde toplaşıyoz sanırım saat 12:00 de

Anatolia Birsen Boncuk Garip nasılsınız kızlar. Kardelenler siz nasılsınız:)

Bende bir yaramazlık yok keyfim yerinde cok şükür:)

selam kızlar
keyifleriniz nasıl,aslında geçmişi okudum ama tlfndan deneyim dedim,meğer ne zormuş,derincim sen pek becerikli hatunmuşun kız,ben zorlandım.
gerçi pelin le aleyna da tlfndan yazıyolar ara ara ama ben ancak okuyabilirim heralde
elifcim demek sende yoğunsun canım,keyfin iyi olsun da,gerisi önemli değil.

günaydiiin,hayirli pazarlar kizlaracilis bugun benden olsun

selinam,sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardicin olsun canim.
ebrarim,ugramamis bir sorun yoktur insallah?:44:
kardelencim, dun gece gec saatlere kadar burdaymissin,masallah
uebeslicim,halimi sormussun,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?
pelinim seninlede uzun zamandir karsilasamiyoruz canim ya
boncugum gecen msn de seni gördum ama yazamadim canim,surekli netten dustum.kusuruma bakmayasin
cicili aramiza tekrar hosgeldin,benim jeton gec dusuyor birazbebis nasil?
derinim hem yogun,hemde yorgundur simdi..neyse tatli yorgunluklar bunlar
kardlen49,ugramamis.sanirim gelen giden yogun bu ara
sevcanim bulantilar devam ediyormus,allah yardimcin olsun.kontrole gidecekmissin doktora,ins iyi haberle ile gelirsin canim
birsencim mevlutun varmis,allah yardimcin olsun..kardelenimin dedigi gibi emrecigin yeni pozlarini bekliyoruz..

rana,aleyna,banu, ve unutugum diger kizlar,hepiniz iyisiniz insallah...:44:

nasılsınız güzel hatunlarrr ...???

SEVCANIM,
dün kontrolün wardı inş iki meleğinde iyidir...haberleşemedik merak ettim sizi kuzularım....
EBRAR ABLAM,
sen nasılsın ???ne güzel bi buluşma planlıyorsunuz keşke bende ist olsaydım wallahi koşa koşa gelirdim ...
BİRSENCİM,
hoşgeldin cnm özlemiştik seni...müwlüt okutcakmışsın şimdiden ALLAHIM kabul etsin cnm ...paşamız iyi mi ???küçük erkeğimiz bizim...
SAMYELİM,
canım gözün aydın RABBİM hayırlı bi ewlat olmasını nasip etsin uzun uzun ömürler wersin minik EYMENİMİZE...hoşgeldi aramıza....
SELİNACIM,
sen nasılsın canım???biraz sıkıntıların warmış inş geçer cnm...
DERİNCİM,
bu fırsatı iyi değerlendir kuzum bütün stresini at bol bol oyna walla...iyi eğlenceler cnm...
GARİPCİM,
cnm sen nasılsın ???öpüyorum senide kuzum...
ECECİM,
kan sonuçların temiz çıkmış ...inş hep böyle güzel haberlerle dewam eder9ay...
EGALCİM,
inş sende bu hafta içinde görürsün meleğini...
CİCİM,
seninde waktin az kalmış cnm...RABBİM sağlıkla oğluşunı kucağına almayı nasip etsin inş...
ANATOLİACIM,
mide bulantıların hala dewam ediyormuş cnm RABBİM kolaylık wersin inş...bebeğinde iyidir inş...
KARDELENLERCİM,
sizler nasılsınız kızlar ???

unuttuklarım warsa kusura bakmayın kızlar hepinizi öpüyorum...

bende bu hafta acayip yoğundum üst üste düğünler war...oynamak yasak eşim tarafından o yüzden gidip oturup oturup geliyorum ...
bu arada dün beni gören bi tane teyze bana senin oğlun olcak dedi
ayy güldüm her gören erkek diyor acep bu cocuk yine erkek mi çıkacak ki yaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…