Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 2 ziyaretçi)
garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece

amaniiiiiiiiiiiiiiiiin bu neeee:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::nazar::nazar::nazar::nazar:

herkese iyi aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah:44:bu saatte hic bu kadar kalabalik olmamisti burasi,:nazar:

garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece

amaniiiiiiiiiiiiiiiiin bu neeee:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::nazar::nazar::nazar::nazar:

herkese iyi aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3:hepiniz iyisiniz insallah:44:bu saatte hic bu kadar kalabalik olmamisti burasi,:nazar:
hoşgeldın cnm:)))

Son düzenleme:
Derincim görüşürüz canımmm.
Yeni gelenler hoşgeldiniz sefalar getirdiniz inşallah hepinizin en kısa zamanda olur ben artık ovulasyon takipleri klomen ve benzeri ilaçları bıraktığım için şuan çok yabancılar bana ondan sizlere cevap yazmıyorum sakın alınmayın.
Boncukkk naber kız.

garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece
:nazar::nazar::nazar::nazar:selam kızlarr

hoşgeldiniz aramıza
bence bugünde olsa iyi olur tabi yinede siz bilirsiniz allah gönlünüe göre versin inşallah

kusura bakma şimdi gördüm...tekrar hoşbulduk bu arada...görüşrüz yine...birazdan çıkacagım.inş Rabbim dileyen herkese bebiş verir....

ama benımkı catlamadı işte hatta doktor istenılenden daha fazla buyumusama catlamamış dedı.oda kıste cevırmıs.yanı dogum kontrol hapını ıcmem dogrumu degılmıonu bılemedım ama ıcmye basladım.11 gun kaldı bıtmesıne hatta.ıcmesemıydım acaba kendılıgınden gecmezmıydı o kıst doktor kıstı erıtelım tertemız bı seklde dewam edelım dedı bende içtim.
d.kontrol kullanman,kistin daha hızlı erimesine sebep olur,kendiliğindende geçebilir ama bi kaç aydada geçebilir,dr zaman kaybetmek istememiş anlaşılan
valla teste devam et inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın canım
az önce yazdığına crvap yazmıştım ama okumadın sanırsam

aaaaa ne ayıp ya smıle ekliyorum çıkmıyo dil çıkarma

aynı durum bendede oluyodu canım gerçi hamile kalamadım henüz ama kistin erir hiç merak etme bazı bünyede olabiliyo kistler bende aynıyım alıştım kistlerle yaşamaya .inşallah tedavinden sonra hemen hamile kalırsın

cano öptüm seni görüşürük gece
numaralarını kodlarsan çıkıyo ebrocum:KK52:
gelımmı:))kardelosum bgn cok havamdayım ..kımse bozamıyor nedense bgn mutlulugumu sen nasılsın sekerım görüşmeyelı

amin cnm nazar degmezın
gel canım,topici böyle neşeli görünce banada bi enerji geldiki sorma:KK76:
garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece

ahhh ahhh,eskiden hep böyleydik biz:97:

hoşgeldin canım naaptın verdinmi kocişine yemek
bende gidicem sadece 20 dakikam kaldı :)))
Verdim canım şimdide çay diyodu ama benim hiç halim yok yatmayı planlıyorum midem ağrıyor sanırım coraspin 300 içiyorum ondan uyuşuyo sanki birde bu ağrıya acı yedim delümüyüm neee::)))Seninki 20 dk mı gelicek.

iyi akşamlar kızlar bende yeni sayılırım 2 yıldır deniyoruz geçen ay ilk defa klomen kullanmıştım ama olmadı gerği regl günüm yarın ama hissediyorum belirtileri var bizde sorun çıkmadı ama olmuyor işte
dur bakalım gebelik belirtisiyle adet belirtileri çok benziyo birbirine inşallah hamilesindir tatlım
peki doktorun sanada kıstı erıtmek ıcın dogum kontrol hapı vermısmıydı yoksa tedavıne dewammı etmıstı benım aklımı karstıran bu
evet canım ben 3 ay doğum kontrol hapı kullandığım bile oldu hatta zoruma giderdi bebek isterken korunmak ama mecbur olduğumu söylüyodu doktorum yani kisti eritmek için tek çare doğumkontrol hapı canım .endişelenme inşallah eridikten sonra devam edersin tedavine
gelımmı:))kardelosum bgn cok havamdayım ..kımse bozamıyor nedense bgn mutlulugumu sen nasılsın sekerım görüşmeyelı

amin cnm nazar degmezın
:nazar::nazar::nazar:
aynen devam boncuğum iyi ol sen
garip,
aynelyakin,
ebrar_53+,
banu145145,
eecee,
kardelen5233+,
ugurboncugum,
sedefler,
DerinSu,
bernaece

hoşgeldin kuzum nasılsın evet değilmi maşallahı var bu akşam topicin

d.kontrol kullanman,kistin daha hızlı erimesine sebep olur,kendiliğindende geçebilir ama bi kaç aydada geçebilir,dr zaman kaybetmek istememiş anlaşılan

yanı kullanmakla ıyı yapmısım bende bu ay boş gectı dıye cok uzuluyodum ruyalarıma bıle gırıo gecelerı.saol ya bırazda olsa içimi rahatlattın cok tsk ederım:KK71:

insallah bundan sonra her daim böyle oluruz:KK61:

Toplam 17 kullanıcı konuyu okuyor. (14 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233,garip+,karabocuq,ugurboncugum+,makyaj_malzemesi,banu145145+,naz034,derdanur+,cicilii,ebrar_53+,uebesli+,eecee+,sedefler,DerinSu+,
vaffffffffffffffffffffffffff

dur bakalım gebelik belirtisiyle adet belirtileri çok benziyo birbirine inşallah hamilesindir tatlım

evet canım ben 3 ay doğum kontrol hapı kullandığım bile oldu hatta zoruma giderdi bebek isterken korunmak ama mecbur olduğumu söylüyodu doktorum yani kisti eritmek için tek çare doğumkontrol hapı canım .endişelenme inşallah eridikten sonra devam edersin tedavine

saol canım ya walla dedıgın gıbı benımde cok zoruma gıttı hatta doktor o ılacı yazarken nerdeyse aglıcaktım ıns bebeıslerımızı bıran önce alırız kucaklarımıza

hosbulduk ebrarim,iyiyim sukur canim.sen nasilsin?evet masallahi var bu aksam topigin.aman nazar degmesin 41 kere:nazar::nazar::nazar:

ama benımkı catlamadı işte hatta doktor istenılenden daha fazla buyumusama catlamamış dedı.oda kıste cevırmıs.yanı dogum kontrol hapını ıcmem dogrumu degılmıonu bılemedım ama ıcmye basladım.11 gun kaldı bıtmesıne hatta.ıcmesemıydım acaba kendılıgınden gecmezmıydı o kıst doktor kıstı erıtelım tertemız bı seklde dewam edelım dedı bende içtim.

merhaba bende de aynı sorun oldu malesef.geçen ay menagon diyi bir iğne oldum yumurtalarım büyüdü çatlatma iğneside oldum ama gebe kalmadım kısmet değilmiş.ama daha sonra doktora gittiğimde yumurtaların çok büyümüş 4cm olmuştu normali 18-20mm olması lazım.banada doğum kontrol hapı verdi bu yumurtaların yok olması için kullandım.bu ay gittiğimde herşey normale dönmüştü ama bu ayda olmadı artık kısmetse önümğzdeki aya..

Derincim görüşürüz canımmm.
Yeni gelenler hoşgeldiniz sefalar getirdiniz inşallah hepinizin en kısa zamanda olur ben artık ovulasyon takipleri klomen ve benzeri ilaçları bıraktığım için şuan çok yabancılar bana ondan sizlere cevap yazmıyorum sakın alınmayın.
Boncukkk naber kız.
ıyıdır banum sen nasılsın cnm benım görüşmeyelı :)
hosbulduk boncugum:KK61:yukarda okudum nesenin yerinde oldugundan söz etmissin.allah neseni daim etsin canim:KK61:
amın cnm hepımızınkını ınsallah ...

sen bu enerjıyle sabaha kadar kalırsın artık topıkte:))

yanı kullanmakla ıyı yapmısım bende bu ay boş gectı dıye cok uzuluyodum ruyalarıma bıle gırıo gecelerı.saol ya bırazda olsa içimi rahatlattın cok tsk ederım:KK71:
rica ederim,bildiğimiz şeyleri cevap vermeya çalışırız her zaman.
içinin rahatlamasına sevindim.
o söyledğin durumları da d.kontrol yapıyodu,hassasiyet falan.
insallah bundan sonra her daim böyle oluruz:KK61:

inşallah canım ama benimde çıkış vaktim yaklaştı

X