Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar merhaba,

ovulasyon testi kullanan var mı aranızda? ben 2 gündür kullanıyorum ama hala pozitifi göremedim...:26:

Yok be canım bu ayki imkansız teste bile gerek yok anlıycağın bu mıymışıklık galiba.
banuş imkansız diye bişey yokda hayırlısı olsun gerçi uzun zamandır hep yoğun günler geçirdin onun etkiside olabilir
görmemişim canım,bayada tikkatli baktıydım oysa:86::86:

yoğun falan değilim,tüm gün yatıyorum desem yeri,üzerimde büyük bi halsizlik var,gece çok tok tutacak şeyler mi yemiyorum,yoksa ramazanı şerrifteki gibi kolay mı olmuyo bilemedim cano.

hmmm demek tikatli baktın dün yazdıklarımıda görmedin emme neyse orçlu olmana veriyorum :KK1:
yoksam sendedemi bişeyler var gerçi senin daha var gününe ama
ya ramazanda çok farklıydı acayip bir kolaylık olmuştu bende diğer günlerde oruç tutunca baya zorlanıyorum
ALLAHIM kabul etsin canım
buarada unuttum yazmayı ALLAHIM anacığına şifa versin ağrıları hafiflesin inşallah

:79: yeni katıldım aranıza çok şey öğrendim burdan niye dışında kalıyorum dedimm bende geldim :KK1: dertler aynı umarım paylaşacak çok şeyimiz olurr...

Ay ya yetısemıyom of.
Kardelosum hergun gıdılmıcek tabı canom ama hormon testı ıcın kan alceklerya gec olmaz dımı?ay bıde ılk bomba dedınya helecan bastı icimi kıss.senden olcak desem:)

banum demınden berı dıcem bı yazamadım,hakketten ben bılıyom ertelendıgını tüpün ama eylül dedım bak:)Allah söylettı bence.

Ezgı hosgeldn umarım hamılesındır cnm.

kızlar merhaba,

ovulasyon testi kullanan var mı aranızda? ben 2 gündür kullanıyorum ama hala pozitifi göremedim...:26:

ben kullandım ama normalde 14.gün yumurtlayan ben,16.günde bile silik çizgi gördüm,dahada yapamadım zaten,evde değildim.
ama ben pek inanamadım,eğer 16. gün yumurtlamış olsam,adetim gecikirdi
bide günü geçen bi arkadaş yazmış,inşallah hamileliktendir diyorum.

kızlar merhaba,

Merhaba arkadaşım bende kullanıyorum laboquick markası
hatta birazdan yapıcam bugün 16.günümdeyim daha ikinci çizgiyi yakalayamadım inşallah yakalarım :18::18::18:

Herkese iyi akşamlar diliyorum
:21::21::21:

ben de iyi akşamlar diliyorum...ve herkese öncelikle merhaba diyorum...arkadaşlar dün ovulasyon testi yaptım.ikincicizgi çok netti..bugün biraz silikleşmiş...dün itibari ile 3 gün üst üste halvet vardı..bugün ikinci cizgi silik gibi...(foto koyablirim görmek isteyen olursa) sizce bugün devsm etmeli miyim yoksa ara mı vermeliyim?dün yeterli olmuşmudur?

:79: yeni katıldım aranıza çok şey öğrendim burdan niye dışında kalıyorum dedimm bende geldim :KK1: dertler aynı umarım paylaşacak çok şeyimiz olurr...
hoşgeldin aramıza dilerim sende tek seferlik gelenlerden olmazsın muhabbetlerimize katılırsın .öncelikle kendini tanıt istersen canım
iyi akşamlar hoşgeldin kendini tanıtırmısın
ben kullandım ama normalde 14.gün yumurtlayan ben,16.günde bile silik çizgi gördüm,dahada yapamadım zaten,evde değildim.
bide günü geçen bi arkadaş yazmış,inşallah hamileliktendir diyorum.

al bendende okadar yanii

buarada BANUŞ öptüm görüşürüz canım

banuş imkansız diye bişey yokda hayırlısı olsun gerçi uzun zamandır hep yoğun günler geçirdin onun etkiside olabilir

hmmm demek tikatli baktın dün yazdıklarımıda görmedin emme neyse orçlu olmana veriyorum :KK1:
yoksam sendedemi bişeyler var gerçi senin daha var gününe ama
ya ramazanda çok farklıydı acayip bir kolaylık olmuştu bende diğer günlerde oruç tutunca baya zorlanıyorum
ALLAHIM kabul etsin canım
buarada unuttum yazmayı ALLAHIM anacığına şifa versin ağrıları hafiflesin inşallah
ya ben o yazdığına genel cevap vermemiş miyim,ben çok ereniyom ebro,hatta artık kısa cümleler kuruyom ben:83::83:
hoş geldin,çok iyi yapmışın

sende hoş geldin masumiyet.

bide günü geçen bi arkadaş yazmış,inşallah hamileliktendir diyorum.[/QUOTE

ben ilk defa bu ay kullanmaya başladım baklım inşallah faydası olur. bide ovulasyon testleri ile birlikte hamileliği kolaylaştırıcı bir jel aldım. ovulasyon testi pozitif çıkınca jeli de kullancağım İnşallah bu ay olur. Biz 2 yıldır uğraşıyoruz ama maalesef olmuyor:KK25:

ben de iyi akşamlar diliyorum...ve herkese öncelikle merhaba diyorum...arkadaşlar dün ovulasyon testi yaptım.ikincicizgi çok netti..bugün biraz silikleşmiş...dün itibari ile 3 gün üst üste halvet vardı..bugün ikinci cizgi silik gibi...(foto koyablirim görmek isteyen olursa) sizce bugün devsm etmeli miyim yoksa ara mı vermeliyim?dün yeterli olmuşmudur?

hoşgeldiniz aramıza
bence bugünde olsa iyi olur tabi yinede siz bilirsiniz allah gönlünüe göre versin inşallah

sana da iyi akşamlar naz034 sende hoş geldin
bende yapmayı düşünüyorum birazdan o testlerden acaba senden rica etsem bi koyabilir misin testini göreyim de benimki öyle çıkacak mı kıyaslarım. belki burdaki arkadaşlardan bize yardımcı olanda çıkar inşallah

insallah kizlar agzinizdan bal damlioo uamrim hayirli haberler veririm en kisa zamanda.. icim icimi yesede kendime soz verdim ayin 15ine kadar test almiycam bakalim..

ben de yeniyim forumda...kendimi tanıtıyım...yaşım 29.3 buçuk yıldır evliyiz.2 aydır deniyoruz bebişi...son 3 bat
30 haziran
26 temmuz
26 ağustos

bu ay ov.testi aldım..öle devam edicem bakalım.az önce sorduğum sorunun cevabıhakkında fikri olan var mı?

Toplam 14 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233,Masumiyet,naz034,ezgiezgi,ebrar_53+,mymyth,sedefler,derdanur+,DerinSu+,minikler,banu145145+,
kızlar cümleten hoş geldiniz yeni gelenler,kusura bakmayın,eringeç günlerimdeyim,tek tek yazmak pek bi zor geliyo,inşallah uzun vadede daha güzel yazışmalarımız olur:KK30::KK30::KK30:

ya ben o yazdığına genel cevap vermemiş miyim,ben çok ereniyom ebro,hatta artık kısa cümleler kuruyom ben:83::83:

hoş geldin,çok iyi yapmışın

sende hoş geldin masumiyet.

:KK60::KK60::KK60:ebro haaa kısa cümleler kullandığın belli bana ilk kez biri ebro dedi :KK60::KK60:koptum cano yaa
bende aynen öyleyim kafa nereye ben oraya :63:

X