Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ben 14 aylık evliyim 33 yaşındayım bu ay 2.ci ayımız korunmadan ilişkiye girdiğimiz doktora da gittim herhangi bir sağlık sorunum yok testlerim temiz çıktı 3 aydır folik asit ile demir hapı kullanıyorum. bugün ovulasyonda 16. günüm adet olarak da 19 eylül gözüküyor

ben de iyi akşamlar diliyorum...ve herkese öncelikle merhaba diyorum...arkadaşlar dün ovulasyon testi yaptım.ikincicizgi çok netti..bugün biraz silikleşmiş...dün itibari ile 3 gün üst üste halvet vardı..bugün ikinci cizgi silik gibi...(foto koyablirim görmek isteyen olursa) sizce bugün devsm etmeli miyim yoksa ara mı vermeliyim?dün yeterli olmuşmudur?

net olduğu gün 24-36 saat arasında çatlama oluyormuş. Benim kullandığım teste öyle yazıyor. 2. çizgi silik olarak olsa bile negatif sayılır yazıyo. Umarım tutturmuşunuzdur:KK3:

Toplam 17 kullanıcı konuyu okuyor. (14 üye ve 3 ziyaretçi)

ebrar_53 Masumiyet sedefler kardelen5233+ ugurboncugum+ DerinSu+ ezgiezgi bernaece banu145145+ naz034 eecee+ derdanur+ mymyth minikler

valla süper maşallahımız var yaaa
herkes hoşgelmiş

Son düzenleme:
net olduğu gün 24-36 saat arasında çatlama oluyormuş. Benim kullandığım teste öyle yazıyor. 2. çizgi silik olarak olsa bile negatif sayılır yazıyo. Umarım tutturmuşunuzdur:KK3:

inş canım...bu test dün yaptığım...diğerini de hemen arkasından eklicem

Ben 14 aylık evliyim 33 yaşındayım bu ay 2.ci ayımız korunmadan ilişkiye girdiğimiz doktora da gittim herhangi bir sağlık sorunum yok testlerim temiz çıktı 3 aydır folik asit ile demir hapı kullanıyorum. bugün ovulasyonda 16. günüm adet olarak da 19 eylül gözüküyor
aynı yaştayız masumiyet,inşallah çok kısa zamanda gelir bebişlerimiz
ana bu ne masallagınız var hatunlar süpersınız yırım sızı ben :)))

gel de ben seni yiiiiiiim:125:

hadi hayırlısı sorunun olmaması çok güzel dilerim enkısa zamanda tedavilere gerek kalmadan gelir minişin
ana bu ne masallagınız var hatunlar süpersınız yırım sızı ben :)))

evet boncuğum bugün topicin maşallahı var yetişemiyorum :nazar:

derinim nerdesin canom sesin çıkmıyo telden zor oluyo değilmi

slm hanımlar benıde alırmısınız aranıza bı kac sorum olcaktı sıze yardmcıolurmusunuz banada.gecen ay serephone dıe bı ılac kullandım progestron degerım 9.81cıktı yumurtam 24 mm olmustu ama catlamadı snra adet oldum doktor adetımın ucuncu gunu ultrasonla baktı ve catlamayan yumurtamın kıste cevrdıgını soledı.bana kıstı erıtmek ıcın yazz die bi dogum kontrol hapı verdı bunu ıc bu kıstı erıtır sonra adetının ucuncu gunu gel dedı.ılacı ıcıorum ama gögüslerimde ve kasıklarımda agrı oldu bı kac gundur adet olacakmısım gıbı aynı ama adetıme 13 14 gun var daha.benım yasadıgımı yasayan varmıdır acaba aranzda yumurtası catlamayıp kıste cevıren daha sonra hamıle kalanlar varmı aranızda bana yardımcı olurmusunuz :26:

Kıslar cümletten hoscakalın.benım ıcın son yazdklarınıza smdı cvp veremyorm.esım geldı yemek koydum kacıyorm smdı.hoscakaln.

slm hanımlar benıde alırmısınız aranıza bı kac sorum olcaktı sıze yardmcıolurmusunuz banada.gecen ay serephone dıe bı ılac kullandım progestron degerım 9.81cıktı yumurtam 24 mm olmustu ama catlamadı snra adet oldum doktor adetımın ucuncu gunu ultrasonla baktı ve catlamayan yumurtamın kıste cevrdıgını soledı.bana kıstı erıtmek ıcın yazz die bi dogum kontrol hapı verdı bunu ıc bu kıstı erıtır sonra adetının ucuncu gunu gel dedı.ılacı ıcıorum ama gögüslerimde ve kasıklarımda agrı oldu bı kac gundur adet olacakmısım gıbı aynı ama adetıme 13 14 gun var daha.benım yasadıgımı yasayan varmıdır acaba aranzda yumurtası catlamayıp kıste cevıren daha sonra hamıle kalanlar varmı aranızda bana yardımcı olurmusunuz :26:

seraphone yumurtlama ilacı,dolayısıyla kist oluşması normal,çok sık rastlanan bi durum ama progesteron 3 ün üstünde çıkarsa yumurtanın kaliteli ve çatladığını gösterir diyo dr lar,ben o bölüme takıldım.

seraphone yumurtlama ilacı,dolayısıyla kist oluşması normal,çok sık rastlanan bi durum ama progesteron 3 ün üstünde çıkarsa yumurtanın kaliteli ve çatladığını gösterir diyo dr lar,ben o bölüme takıldım.

ama benımkı catlamadı işte hatta doktor istenılenden daha fazla buyumusama catlamamış dedı.oda kıste cevırmıs.yanı dogum kontrol hapını ıcmem dogrumu degılmıonu bılemedım ama ıcmye basladım.11 gun kaldı bıtmesıne hatta.ıcmesemıydım acaba kendılıgınden gecmezmıydı o kıst doktor kıstı erıtelım tertemız bı seklde dewam edelım dedı bende içtim.

Ay ya yetısemıyom of.
Kardelosum hergun gıdılmıcek tabı canom ama hormon testı ıcın kan alceklerya gec olmaz dımı?ay bıde ılk bomba dedınya helecan bastı icimi kıss.senden olcak desem:)

banum demınden berı dıcem bı yazamadım,hakketten ben bılıyom ertelendıgını tüpün ama eylül dedım bak:)Allah söylettı bence.

Ezgı hosgeldn umarım hamılesındır cnm.
İnşallah derincim.
hoşgeldin aramıza dilerim sende tek seferlik gelenlerden olmazsın muhabbetlerimize katılırsın .öncelikle kendini tanıt istersen canım

iyi akşamlar hoşgeldin kendini tanıtırmısın

al bendende okadar yanii

buarada BANUŞ öptüm görüşürüz canım
gene geldim ama giderim.

ben de yeniyim forumda...kendimi tanıtıyım...yaşım 29.3 buçuk yıldır evliyiz.2 aydır deniyoruz bebişi...son 3 bat
30 haziran
26 temmuz
26 ağustos

bu ay ov.testi aldım..öle devam edicem bakalım.az önce sorduğum sorunun cevabıhakkında fikri olan var mı?
valla teste devam et inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın canım
az önce yazdığına crvap yazmıştım ama okumadın sanırsam
Toplam 14 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233,Masumiyet,naz034,ezgiezgi,ebrar_53+,mymyth,sedefler,derdanur+,DerinSu+,minikler,banu145145+,
kızlar cümleten hoş geldiniz yeni gelenler,kusura bakmayın,eringeç günlerimdeyim,tek tek yazmak pek bi zor geliyo,inşallah uzun vadede daha güzel yazışmalarımız olur:KK30::KK30::KK30:
aaaaa ne ayıp ya smıle ekliyorum çıkmıyo dil çıkarma
aynı durum bendede oluyodu canım gerçi hamile kalamadım henüz ama kistin erir hiç merak etme bazı bünyede olabiliyo kistler bende aynıyım alıştım kistlerle yaşamaya .inşallah tedavinden sonra hemen hamile kalırsın
Kıslar cümletten hoscakalın.benım ıcın son yazdklarınıza smdı cvp veremyorm.esım geldı yemek koydum kacıyorm smdı.hoscakaln.

cano öptüm seni görüşürük gece

iyi akşamlar kızlar bende yeni sayılırım 2 yıldır deniyoruz geçen ay ilk defa klomen kullanmıştım ama olmadı gerği regl günüm yarın ama hissediyorum belirtileri var bizde sorun çıkmadı ama olmuyor işte

valla teste devam et inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın canım
az önce yazdığına crvap yazmıştım ama okumadın sanırsam

aaaaa ne ayıp ya smıle ekliyorum çıkmıyo dil çıkarma

aynı durum bendede oluyodu canım gerçi hamile kalamadım henüz ama kistin erir hiç merak etme bazı bünyede olabiliyo kistler bende aynıyım alıştım kistlerle yaşamaya .inşallah tedavinden sonra hemen hamile kalırsın

cano öptüm seni görüşürük gece

peki doktorun sanada kıstı erıtmek ıcın dogum kontrol hapı vermısmıydı yoksa tedavıne dewammı etmıstı benım aklımı karstıran bu

aynı yaştayız masumiyet,inşallah çok kısa zamanda gelir bebişlerimiz

gel de ben seni yiiiiiiim:125:
gelımmı:))kardelosum bgn cok havamdayım ..kımse bozamıyor nedense bgn mutlulugumu sen nasılsın sekerım görüşmeyelı
hadi hayırlısı sorunun olmaması çok güzel dilerim enkısa zamanda tedavilere gerek kalmadan gelir minişin

evet boncuğum bugün topicin maşallahı var yetişemiyorum :nazar:

derinim nerdesin canom sesin çıkmıyo telden zor oluyo değilmi

amin cnm nazar degmezın

X