Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ebrar_53 banu145145+ eecee+ kardelen5233+ DerinSu+ derdanur+

kızlar sesiniz çıkmıyo
kardeloşum naber canım görüşemedik buara yoğunsun sanırsam

Ebusum evet bebıs yok zati canom bugunde yaptm test:)ama bı garıptı bsyler sökülüyo gibi.kistler sökülüyo olsa bari.ama 3 gun daha beklesın yaa.

Derdam bendende annecıgıne cok slm söyle cnm.ne demek bız ne gunler ıcın varız.dua herseyın ılaci.umarım bı daha rahatszlanmaz sende hep böyle mutlu olursun canım.sagolsun okumus kadar oldu annecıgın.bızler ıcın hayırlısını dılesın yeter gülüm.

Allah razı olsun annenden aman anneciklerimiz iyi olsunda hiçbişey istemeyiz onlardan.
Derdam o senım guzellıgın cnm sagolasın.gönlum herkesın bıran önce kalmasını istıyor ama topıcın demırbasları patlamalar yapacak artık ınanıyorum...
Hadi valla sırayla önce şişelim sonra bummmm::))
ya cano hayırlısı olsun ama benim genelde adetten önce oluyo yani inşallah bebiş vardır diycemde test yaptın zaten

banum sıkma canını vardır hikmeti
N:apıyım ya yapıcak birşey yok.
evet canım aynen öyle inşallah RABBİM dualarımıza karşılık vericek hayırlısıyla

o demirbaşlar tez vakitte hamiş kalsın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Amin inşallah tez vakitte.
ay canım ya yeterki o iyi olsunda bize özel bişey yapmasına gerek yok duasında olalım yeter
ALLAHIM anacığınada tüm hastalarada şifa versin
Aminnn

egalcim,hayırlı uğurlu olsun,çok sevindim senin adına,rabbim acısını göstermesin inşallah

rabbim dualarını kabul etsin canım annenin
inşallah hep iyi olur
kızlar benim annem içinde dua edin,bacaklarından çok zoru var,bazen hareket bile edemiyo.

ilginç canım ya hayırlısı olsun madem öyle düğünden sonra olsun evet rahat olamazsın hem tedavi içinde zor olur
neyse dur bakalım hayırlısı bitanem

derincim,her gün gitmicenki takibe,sakın atlama bu ayı
ilk bomba senden gelsin.
kızlar hepinize selamlar.

allah iyiliğini versin canım demek bummm hee
evet ya yeterki analarımız sağlıklı olsun

ay canım ya yeterki o iyi olsunda bize özel bişey yapmasına gerek yok duasında olalım yeter
ALLAHIM anacığınada tüm hastalarada şifa versin

saolun canlarım gözlrim doldu ben ki,mseden bişey isteyemem ama sizi okadar yakın hissettim kendime dua istedim mevlam temiz kalbinizi görüyo hepinize tekrar teşekkür ederim

Ederiz elbette canım Anneler başımızın tacı benim ödüm koptu Annem ameliyattayken 4.5 saat aklım kaçtı valla.

selam kizlar benbu yil hamle kalmak isteyenlerdenim ama kismet tabikide bu ayki adetim 3 gun gecikti ama bekliyorum cunku bi kere esimide kendimi de inandirdim hos goguslerim hassas yemek icmek istemem falan filan ama bu ay yien var goguslerime kendim bile dokunmuyorum cok acioo lar.. ama bekliycem bakalim umarim olur

Ben burdayım ama her an çıkabilirim beycezim gelirse yemek hazırlarım sonrada yatarım çok uykum var hemde geç kalktım sanki ben burcunun yerine pışpış yapıyorum.
benim daha 1 saatim var yani 1 saat daha muhabbet edebilirim :)))
hayırdır canım yoksa derinin dediği olucakmı yaa yoksam bebişmi var bu uyku nedenki ?
derincim,her gün gitmicenki takibe,sakın atlama bu ayı
ilk bomba senden gelsin.
kızlar hepinize selamlar.

selam canım hoşgeldin az öncede dedim emme görmedin sanırsam

saolun canlarım gözlrim doldu ben ki,mseden bişey isteyemem ama sizi okadar yakın hissettim kendime dua istedim mevlam temiz kalbinizi görüyo hepinize tekrar teşekkür ederim
nedemek be tatlışım dua etmek gibisi varmı hep birbirimizin duasındayız

allah gönlüne göre versin dilerim buyıl hamile kalırsın canım .

Banum,demın atlamısım cnm ya.dugun cumartesi.yarın olsam pazartesı adetın 5.günu oluyo gec olmuyomu.bu arada esımın spermıyogramı 1yıl olmadı.benım hormon testlerıde yenı sayılır bıkac ay oldu.rahım fılmıde 2 yıl olmadı bunları kabul edermı?yenımı ıster?

Kardeloşum hosgeldın cnm,annecıgıne cok gecmıs olsun.dua etmez olurmuyuz ederım cnm benım yeterkı analarımız ıyı olsun gece gunduz ederız.

Yok be canım bu ayki imkansız teste bile gerek yok anlıycağın bu mıymışıklık galiba.

görmemişim canım,bayada tikkatli baktıydım oysa:86::86:
ebrar_53 banu145145+ eecee+ kardelen5233+ DerinSu+ derdanur+

kızlar sesiniz çıkmıyo
kardeloşum naber canım görüşemedik buara yoğunsun sanırsam

yoğun falan değilim,tüm gün yatıyorum desem yeri,üzerimde büyük bi halsizlik var,gece çok tok tutacak şeyler mi yemiyorum,yoksa ramazanı şerrifteki gibi kolay mı olmuyo bilemedim cano.

En kısa zamanda inşallahhhhhhhhhhh güm bumbada şişip inicezzz görenlerde böyle kalıcaklar hani o laf sokanlar varya
inşallah canım ya inşallah nediyim hayırlısıyla olucak herşey

cano sen şimdi nereye başlıycaksın çapayamı yoksa özeldemi olucak ?

Heralde spermiyogramı tekrarlatır ötekileri istemez doktoru ara sor hafta sonu diye ya kaçırma derin
Kızlar ben kaçtım şuan kapı çalıyor ben yazıyorum kıl ediyorum adamı muckkk hepinize

üçüncü günü gitmelisin derincim,aşılama için bunlar sorun olmaz sanırım.
benim rahim filmimde üç yılı geçti ama hiç bi dr tekrar çektir demedi,demezde inşallah.
teşekkür ederim,annem çok üzülüyo,tabi bende üzülüyorum,beş dk ayakta dursa hemen fena oluyo,rabbim şifa versin tüm hastalara ve anneme inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…