Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

yorum yazıp yazmamak arasında kararsızım ama hiç yazmamak ta bana göre değil.
ben kendi adıma bişey yazmadım çünkü sen sadece ankaralı bi arkadaşa selam verdin.
ayrıca sen ne kadar ince düşünsende,ifadelerin pek ince değil,en azından bikaç mesajın öyle,insanların elbetteki tepki yapma hakları var,sen tepkini kelimelerle dile getiriyosun,başkaları susarak dile getiriyodur,kimseyi yargılamakta,gel,yada gelme demekte bizim haddimize değil.
ama hiç şık bi cümle olmadı hamilelerin neden gittiğini anlıyorum demen
biz herkezin hamileliğine çok seviniyoruz ama kendimizde hamile olsak diye düşünüp hüzünleniyoz,hamile arkadaşlarımız geçmişteki üzüntülerini hatırlarlarsa ne demek istediğimi anlarlar heralde.
herkeze sevgiler.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar geçmişe biraz bakabildim aklımda kaldığı kadarıyla yazıyım.
Sevcancım ikizler geliyomuş ne güzel bi haber.Bende ikiz isterim hep herkes çok zor falan diyo ama olsun bi kerede iki tane ne güzel bi nimet
Derincim işten ayrılmışsın hayırlısı olsun inşallah daha rahat edeceğin bi iş bulursun
Boncuğum arı sütüne başlamışsın inşallah vesile olsun bende hurma poleni aldım ordan önümüzdeki ay başlıycaz inşallah bu ay biraz kendimize gelelimde

ewet cnm kısmetse ınşallah yawrularım ikiz.allahım sana ve tum arkadaşlarıma da nasıp etsın tekrar o guzel yerlerde bıze de dua ettıgın ıcın allah razı olsun senden.ben cıkıyorum sımıdbelım agrıdı bugun oturdum cok ya ondandır.hepınızı opuyorum.muckkk

Ay kıslar burdasınız ama pek yazamyorm.yemek yapyorm,yarın eyüp sultana götürcez yegenımı,ordanda eve gelıp esyalarımı alcam aksamıda ablama kalıya.o yüzden kocişe yemekler yapıp dolaba koyaym dedm.3 gun kendı yıcek...yatmadanda ütülerı yaparım gömlek tisört ne varsa hazır olsun.

Kardelenlerım,sevcanım az önce cok garıp bsy oldu yav,kasıklar degılde karnımın alt boşlugu nasıl ama nasıll pıt pıt pıt diye attı süreklı anlatamam.aha simdıde oluyo ay bu ne ya.5 aylık oldumda gızlenıyomu benımkıneresı atıyo anladınız demi:)

Allah iyiliğini versin senin,anladım da bebek olsa ordan hareket etmez sanırım,daha yukarılarda olur pıt pıtlar.

hanimlar nasilsinizz.. hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

yaa size bir sey diyecem ben hamileyim galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..

Son düzenleme:
Ay egall cok hayırlı olsun cnmm,Allah tamamına erdırsın ıns cnm ya.MAAŞALLAH.ben dun falandı galıba bı hamıle haberı alıcaz demıstm şükür dogru cıktı.ama bu sefer boş gebelık olsun derken?baska bsy yazcktn heralde yanlıs oldu.

canım konuştuk zaten ALLAHIM kolaylık nasip etsin tatlı yorgunluk bunlar .keşke bende gelebilseydim (
sevcanım çok geçmiş olsun canım baya etkiledi bu minişler seni olsun geçicek inşallah canım onlar iyi olsun sağlıkla büyüsünlerde .
buarada benim için farketmez ama taksim olmaz yani oraya gelemem eşimde izin vermez zaten neyse konuşuruz ogüne çok var daha kuzum
ececim galiba bir düşüğün olduğundan doktorda temkinli konuşmuş yan dikkat et demesinin sebebi odur çok şükür gözüken bir problem yokmuş inşallah sağlıkla 3 ayı bitirirsiniz .hep böyle pozitif düşün inşallah herşey iyi olucak canım .
ohhh sefan olsun cano gezmelerdeydin demek bugün aradım seni açmadın teli cano ?
valla iki yer benim için imkansız forum istanbul ve taksim diğer yerlere okeyim ben cano buluşmayıda sabırsızlıkla bekliyorum inanki
ne güzel sohbetler var burda takipteyim güzel şeyler öğreniyorum sizden...ne güzel buluşuyormuşsunuz
sizde katılın aramıza eğer isterseniz herkese açık topiğimiz
beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...
hoşgeldiniz inşallah daha fazla beklemeden gelir minişin sağlıkla
Kızlar kaçıyorum kardeşimdeyim şimdi kaka temizledim biraz oynaşalım şimdide.
ay ay sevsinler yaa benim içinde kuzuyu koklarmısın öpmek yasak daha çok minnacık
kuzu benim adet olacağım zaman rahimimde kasılma oluyo belkide adetin geliyordur

ayyyy süper bir haber bu canım yaaa nasıl sevindim hayırlısı olsun inaşllah boşgebelik değildir ozaman şimdi çok az halay çekelim yarın inşallah topicimiz i coştururuz canım

Nasılsınız canlar ben iyiyim şükür
benim koca asker uğurlamaya gitti bende size bakıyım dedim

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ derdanur+ banu145145+

selam hanımlar napıyosunuz bakalım
müjde var çok sevindim derinim pazartesi filan diyodun iki gün rötarlıda olsa tuttu cano benide bilirmisin nezaman gelcek benim sıpa

:))))
görüşürüz cnm kolay gelsın ıyı kaka temızlemeler,oynaşmalar
Darısı sana canım arkadanda hepimize.
Bravooooooooooooo kardelennnnnnnnnnn
o kadar külfetin,sefasını sürmek gerek,bizim yerimize de oynaş.
Oynaştım teyzesi hepiniz için kokladım boncukumu.
Kolay gelsin canım.Allah kabul etsin bizlerede dua et.
Hayırlı olsun canım inşallah doludur pıtpıtları duyarsın.

Derincimm bildin kızzzz bana ne olcak onuda bill ::)))

çok sevindim canım mevlşam tamamına erdirsin inş

Hosgeldın ebusum benım muckk..valla cnm ararken yoldaydm tam acıcam karsıdan yengemın geldıgını gordum amcamın karısı,acamadım o yüzden.acsaydım senı bekletmek zorunda kalacaktm cano.bulusmayı bende ıple cekıyorum cnm ya.

Naber canım ya ......................

Nasılsınız canlar ben iyiyim şükür
benim koca asker uğurlamaya gitti bende size bakıyım dedim

derdam selam kuzum bende iyiyim şükür işte .
demek asker uğurlamaya gitti ay bizim arka sokakdada asker gidiyo kıyamet koparıyolar ya davul zurna :))hayırlısıyla gidip gelsin hepsi inşallah
esma napıyo derdam nekadarlık oldu şimdi

hmm anladım cano olsun ya bende buluşmayla ilgili konuşalım demiştim neyse sonra konuşuruz
hayırlısıyla buluşuruız inşallah cano bende heyecanlıyım heme çoooooooooooook
Naber canım ya ......................

iyiyim banuşum sen nasılsın ?geldinmi evine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…