Dilan Polat mı nez demir mi

Milyon kere yazıldı sitede. Güzellik merkezlerinde lazer epilasyon yaptırılmaz çünkü lazer değil ipl cihazları kullanıyorlar ve onlar da kılları, tüyleri yok etmiyor sadece geçici bir süre azaltıyor. Sonrasında daha fazla çıkıyor. Lazer epilasyonu kullanma yetkisi poliklinik ve hastanelerde var. Gidecekseniz bir klinik veya hastane bulun.

İki ismi de hiç duymamıştım. İkincisine bir bakayım kimmiş dedim asfahah sondan ikinci post beni benden aldı. Abla belediye seçimlerine katılmış sandım.
Ayrıca bu insanlar fotoları ile videolarında ne kadar farklı görünüyorlar.
3 milyon küsür insan da neden takip ediyor bunları hiç anlamış değilim.

Bu saydığıniz isimlerin yaptıkları iş ve verdikleri hizmet değil reklamları iyi sadece..
Seceneklerinizi bu kadar dar tutmanizin nedeni ; arkadaş ortaminda Nez'e yahut Dilan'a gittiginizi söylemek istemenizden mi kaynakli ?
Ben ikisini de önermem,klinik bakın derim.
Ha yok bu iki isim çok trend,birine gidip hava basacagim diyorsanız da bilemiyorum artık

Ben bu isimleri duymuştum da bunlar güzellik uzmanları mıymış? Şarkıcı sanmıştım ben. Başlığı görünce ne alaka dedim

Önceki mesajları şimdi fark ettim. Yalnız değilmişim.

İsmi geçen şahısları tanımıyorum bile. Parası ve takipçisi olan tüm Bülent Ersoy suratlı kadınlar ortalığa düşmüş iş yeri açmış, kaş çiziyor, süpürge gibi kirpik takıyor, kazulet gibi cadı tırnağı yapıyor, eline şırıngayı alan bulduğu yere saplayıp dolgu botoks yapıyor, iki çin malı lazer epilasyon cihazı alıp koyunca da insanlar sorgulamadan gidiyor. Çok var bunlardan, cevabım hiçbiri, profesyonel bir yer bulun.

Son düzenleme:
Bence doktor klinikleri en mantıkllısı ve en güveniliri diğerleri hakkında bilgim yok

Ben sadece yıllar önce nez olanı duymuştum. Ötekini bilmiyorum bile. Lazerle isimlerini yan yana görünce şaşırdım.

Buz lazer sayfası var internette, Alma markasının soprano ice larına ait. Sitelerine gir, orda hangi şehirlerde hangi merkezlere cihaz satmışlarsa "cihazımız şu şehirde şu klinikte var" diye çıkıyor. Ve sadece doktorlu yerlere satış yapılıyor. Öyle saçma sapan yerlere para yedirmeyin

Soprano kullanıp,doktoru olmayan çok yer biliyorum. Hastane bünyesinde olan çoğu yerde doktor işleme girmiyor, yine güzellik uzmanı giriyor. Mekan doktor kontrolünde olduğu için cihazi alabiliyorlar vs. Soprano,Cynosure,Deka,Candela güzel cihazlar. Çoğu yer Ipl cihazı,epilasyon diye kakaliyor. Kil kökleri siyah değilse, hiçbiri fayda etmez. Azaltır,seyreltir ama bitirmez.Benim gibi sarisinlar,sağlam yerde iğneli yaptırmalı kalanlar icin.Siyah kokluler gidiyor ama sari kokler asla bitmiyor. SOPRANo'nun da çok şikayeti var bu arada çünkü cihaz kadar,işlemi uygulayan kişi önemli. Kaç derecede çalıştığı gibi gibi..

Bu dediğiniz buz lazer yüzde etkili mi?

Böyle isim isim değilde önce kıl yapınıza göre cihaza karar verip sonra nereye gideceğinize karar verin.
Tesadüfünde bu kadarı yılbaşı hediyesi Dilan Polat maderise krem ve ikide lifli sabun geldi kullanayımmı ben bunları

Eger kalin ve siyah tuylere sahipseniz alexandrite lazer yapan klinikleri tercih edin. Fenomen insanlarin yaptiklari hicbir is bana guven verici gelmiyor. Bitanesi gittigi egitimleri paylasti 1 2 hafta egitim alip salon açtı. Salonun tadilati, aldigi eğitimden daha uzun sürmüştü

Gecenlerde burda konu vardi. Bir urun kullanip alerji olmustu kadin. Rise and shine olarak aratirsaniz belki cikar karsiniza. Ayni urun olup olmadigina bakin isterseniz

Hanımlar epilasyon a gitmek istiyorum ama dilan Polat mı nez demir mi sizce
Ikisi de değil clinikte yaptırın ben anlamıyorum güzellik merkezlerinde epilasyon yaptırani bende yaptırdım doktora miss gibi sonuç aldım herşeyim güvenli kendinizi sosyal medyadan zengin olup güzellik merkezi açan insanlara teslim etmeniz de bir acayip sağlık bakanlığına bağlı bir yere gidin özel hastahaneler de de yapılıyor niye fenomenler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…