Dilan Polat mı nez demir mi

Soprano kullanıp,doktoru olmayan çok yer biliyorum. Hastane bünyesinde olan çoğu yerde doktor işleme girmiyor, yine güzellik uzmanı giriyor. Mekan doktor kontrolünde olduğu için cihazi alabiliyorlar vs. Soprano,Cynosure,Deka,Candela güzel cihazlar. Çoğu yer Ipl cihazı,epilasyon diye kakaliyor. Kil kökleri siyah değilse, hiçbiri fayda etmez. Azaltır,seyreltir ama bitirmez.Benim gibi sarisinlar,sağlam yerde iğneli yaptırmalı kalanlar icin.Siyah kokluler gidiyor ama sari kokler asla bitmiyor. SOPRANo'nun da çok şikayeti var bu arada çünkü cihaz kadar,işlemi uygulayan kişi önemli. Kaç derecede çalıştığı gibi gibi..
E yani. Doktorun lazer yaptığı nerde görülmüş 🙈 sadece herhangi bir problem yaşandığında ilgilenecek doktor var.

Ben düz soprano ile değil son çıkan titanium ve platınum cihazlarıyla yaptırdım ve çok memnun kaldım 😊😇

Son düzenleme:
E yani. Doktorun lazer yaptığı nerde görülmüş 🙈 sadece herhangi bir problem yaşandığında ilgilenecek doktor var.

Ben düz soprano ile değil son çıkan titanium ve platınum cihazlarıyla yaptırdım ve çok memnun kaldım 😊😇
Benim gittiğim bir klinikte doktor giriyordu ama beceremedi 1 seanstan sonra eledim onu :) %90 doktor girmiyor ama giren yerlerinde fiyatları ona göre. Genellikle kendi klinikleri

X