DEVRELERİ YANIKGİLLER

Tam mutfakta oturuyorum küçüğüm koşa koşa geliyor bir baktım arkadan bir ses küçücük boyun var türlü türlü huyun var diye bağıran büyük kızım
Küçüğüde nasıl kaçıyor ama.
En son büyükten ses bıktım senden bıktım diye
Terlikle kafasına vurmuş hıyar çocuğumun.
Öbürüde saçını çekmiş ulan neyi paylaşamıyor bunlar anlamadım ki yaaa

Bende acı acı içiyorum
Şekerim var ben guzum ondan yane

Ben sana özel dibek kahvesi yaparım o daha güzennn, kahve desen değil,nescafe desen hiç değil böyle denişik birşey. Gelde hüpletek

değişik tatları severim süper olur kız o nasıl kuzum içinde özel birşey var mı?

Kakule var yavrum. Diğerlerini söylemiyorlar. O kadar baskı yaptım eşime ıhhh söylemedi
Harika bir tadı var. İç iç bıkmazsın

Piyasada vardır belirli yerlerde ama genelde restoran da oluyor

hiç içmedim açıkçası vayy içinde özel formülü var sanırım tıpkı kola gibi

Hıhı. Sen nerdesin? Bursa da olsan verirdim sana
Bende yapıyorum şuan
Çok içesim geldi be

Antalyadayım maalesef benim yerimede yudumla tatlım

mahperi sana buradan bir bakış atıyorummm taaaa antalyalara kadar gelsinnnnnn

bi kahveeee , yemek öncesi her kahve içisimde iştahım kapanıyor acaba kahvenin zayıflatıcı bir etkisi var mıdır

mahperi sana buradan bir bakış atıyorummm taaaa antalyalara kadar gelsinnnnnn

bi kahveeee , yemek öncesi her kahve içisimde iştahım kapanıyor acaba kahvenin zayıflatıcı bir etkisi var mıdır
kahvenin zayıtlatma etkisi şöyle tok tutuyor kendileri iştahın ondan gidiyor olabilir sütte koyuyorsan hepten kapar

ahahah çok tuz yemedim diyor her öğün öncesi iç böylelikle tuzdan uzak kalırsın şaka bir yana kahveyi içme yemek öncesi kapatmasın iştahını
bir aydır ilk defa kahve içtimm biliyor musun beni de gören her yemek öncesi kahve içiyorum sanacak öyle bi abartarak yazmışım ki kendimden utandım lşksdfjakşsdlkfjasdfasd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…