DEVRELERİ YANIKGİLLER

[QUOTE ="CatlakB, post: 43161550, member: 500237"]Vovvv :KK70:
Bursayı bilin mii ?[/QUOTE]

Ben biliyo m gittim de dayimlar orda hele hele o şeftalisi bursanın çok güzel yaaaaa

Ben biliyo m gittim de dayimlar orda hele hele o şeftalisi bursanın çok güzel yaaaaa

Neresindeler :KK70:[/QUOTE]

Valla canım semtini bilmiyorum.. Çünkü 14 yasindaiken gitmiştim baya bi zaman geçti.. hani şelale de vardı onu hatırlıyorum Ayy bursa çok güzel ya semptini öğrendiğim zaman yazarim :p

Benim babam da sevmiyor onun için kedicigim bir kizkardesim var
:KK70: onun haricinde küçük görümcemin izmirde baya bir kedisi var fotoğraf ini çekip çekip bana yolluyor
kız o kız kardeşin kediden daha muhteşem :KK22: o ne tatlılık ya Allah nazardan saklasın bayıldım ben ona:KK68: benim annem istemiyor korkuyor tırmalar diye birazda bakımı ürkütüyor :/

kız o kız kardeşin kediden daha muhteşem :KK22: o ne tatlılık ya Allah nazardan saklasın bayıldım ben ona:KK68: benim annem istemiyor korkuyor tırmalar diye birazda bakımı ürkütüyor :/

Aynen kediler gibi miyavliyo bide o küçük süslü köpişler olur ya onun taklidini yapio yiyesim gelio :) ama bütün kediler aynı değil ki tirmalayacagini sanmam :p

Aynen kediler gibi miyavliyo bide o küçük süslü köpişler olur ya onun taklidini yapio yiyesim gelio :) ama bütün kediler aynı değil ki tirmalayacagini sanmam :p
benimde yiyesim geldi kaç yaşında o şeker kız :KK28: tırmalasa birşey olmazki aşı olduktan sonra ama gelde anneme anlat bunu anlamıyor ki :KK12:

X