Devlette tüp bebek süreci

Merhaba 3 ilacı Şişli tarafında bir ilacı ise bugün Beylikdüzü tarafında buldum kendim kocaelinde yaşıyorum yarın gidip alıcam ilaçları nasipse

Merhaba 3 ilacı Şişli tarafında bir ilacı ise bugün Beylikdüzü tarafında buldum kendim kocaelinde yaşıyorum yarın gidip alıcam ilaçları nasipse
İnşallah sorunsuz halledersin zor bir süreç

Ya oyle mi cok sevindim. Hangi doktorda yaptırdınız. Bende 2 ay once gitmistim banada direk tup bebek denildi sonrasinda ne yapacağımı şaşırdım bi iki ay daha bekleyelim dedik ama bu ay gitmeyi dusunuyorum
Teşekkür ederim O hastahanede belli bir doktorun yok sürekli asistanlar yönlendiriyor maalesef sabit biri yok biz hep farklı farklı asistanlarla Allah’a emanet devam ettirdik

Peki amh 0.06 ile 0.23 arasindaki fark ne oluyor bi bilginiz var mi?
Şöyle söyleyeyim amh düşüklüğü özel bir durum olduğu için devlette öncelik tanıyorlar sağlık raporu çıkartıp çok uygun fiyata tüp bebek tedavisi görüyorsun . Ama iki amh değeri de düşük yumurta rezervi en önemli olay gebelikte

Evet bende ilk gittigim gibi direk tüp bebek denildi ama sonrasinda hic bisey yapmadim biraz beklemek istedim

Evet bende ilk gittigim gibi direk tüp bebek denildi ama sonrasinda hic bisey yapmadim biraz beklemek istedim
Beklemeni anlayabiliyorum belki olur umudu oluyor ama imkansız değil 0.01 amh değeriyle bile gebe kalanlar var ben keşke dememek için acele ettim pişmanlık yaşamamak için

Bende zeynep kamilde baslayacagim. Transferden sonra nelere dikkat ettiniz ? Ne zaman ise basladiniz ? Kac yumurtaniz cikti kaci dollendi ? Tek embiryo transfer edildi sanirim. Hayirli olsun kalp atisini duydunuz mu
3 gün evdeydim ağır işler yapmadım evin içinde yürüyordum sürekli , sabahları aç karına kabız olmamak için zeytinyağı içtim bir çay kaşığı , 3 gün sonra işe başladım işim rahat genelde oturuyordum ama yine de çok dikkat ediyordum . Sağlıklı beslenmeye çalıştım ağır ve yağlı yemekler yemedim . 5 yumurta çıktı 2 tane döllendi bir tane transfer edildi orta kalite demişti bende pek umutlanmamıştım şükürler olsun kalp atışını duyduk umarım güzel haberlerini alırsınız

Cok guzel sevindim valla umut oldun bana bende 20 gun sonra zeynep kamilde baslayacagim. Transferden sonra herkese ayni receetemi verildi yoksa kisinin sorununa gore ozel ilac yazılıyor mu ? Ben 1.5 yil once orda denedim standart receteveriliyordu.

Çok sevindim umut olduğuma aynı ilaçlar verildi ama tabi yine de değişiklik olabilir herkes aynı değil .

Bende kocaelinde basliyacagim yalniz birsey sormak istiyorum.raporu aldim ben ama bir kac ay sonra baslamak istiyorum.raporda yazan ilaclar dikkatimi cekti tedaviye baslamadan bunlari aliyor muyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…