Devlet hastanesinde meme protezi

Benim sağ memem boşaltıldı genetik test sonucunda diğer meme de boşaltılacak daha sonra meme onarımı yaptıracağım inşallah merak ettiğim konu meme ucu nasıl yapılıyor

İyi akşamlar farklı bir şey sorabilir miyim size meme ucu yapıldı mı
Canım merhaba. Merak ettiğin aklına takılan het şeyi sorabilirsin. Ben de tek memede ca vardı. Benimki genetik değil. Ama ben estetik açıdan diğer memeyide boşalttırdım. İyi ki öyle yapmışım. Tüm testlerde tetkiklerde sağlam çıkan diğer memede de patolojide in situ başlangıç çıktı. .Gelelim soruna evet tek meme ucu alınmıştı. Tedavi bitince meme ucu yapıldı. Kulak arkasından kıkırdak alınıp yapıldı. Hare içinde dövme yaptırdım. Ayrıca 2 memeye dikleştirme yapılıp protez öyle takdirdim. Ben meme ca ameliyatına estetik operasyona girer gibi girdim. Sadece ona odaklandım. Hiç korkma birtanem her şey çok güzel olacak. Yüce rabbim bir daha hiç birimize yaşatmasın. Çok öpüyorum. İstediğin her şeyi sor.

Ata
Yardimci oldu tabi.ne zaman soru sorsam cevap verdi mesela ama kesinlikle slikonlara bok atmadan.gercekten iyi bir cerrah ama malesef bu bll hakkinda konusmuyorlar hic.onlara gore herseyin sebebi başka.
Atmazlar tabii. Deli paralar dönüyor bu işten. Çünkü sen yaşadın bilinçlendin. Ne yapıcaksın? insanları elinden geldiğince bilinçlendiriceksin insanlar küçük bir ihtimal bile olsa bunu göz önünde bulınduracaklar hatta vazgeçenler kendini ve sağlığını riske atmak istemeyenler olucak. Sen zaten herkeste aynı şey olur yaptırmayın demiyorsun böyle bir açıklaman olmadı. Sen benim başıma geldi dikkatli olun böyle bir ihtimal var diyorsun nitekim tek de değilsin sayısı hayli fazla kadın aynı semptomları yaşamış ve bunu paylaşmış insanlarla. Yaptıran yaptırır istemeyen yaptırmaz herkesin kendi bileceği iş.

Hesabın şifresini unuttum giremedim uzun süredir sonra başlığı açtığımıda unutmuşum. Erhan beyle görüştüm depremden 1 hafta önce gitmiştim bana 13.000TL dedi kendi muayenehanesinde 18.0000TL dedi çok geldi malesef verecek durumum yok o yüzden baya üzgünüm Çok istiyordum gerçekten en fazla 10000 der diye düşünmüştüm. Benimde göğüs dokum hiç yok erkek memesi gibi aynı. Doktor bey muayene etmedi sadece fiyatı konuştu benimle asistanı ilgilendi bilgilendirme yaptı sonra bi göğüslerime baktı doktor beyin yanına gittik fiyatı söyledi sadece. Gerçekten çok fazla ne yapıcam bilmiyorum. Gittiğimde bana estetik işlemleri haftaya durdurulacak demişti ne oldu bilmiyorum. Hevesim kaçtı. Geçen Aralık’ta Urla devlet hastanesinde Mehmet çilengire gitmiştim yaşım küçük olduğu için bi sene daha bekle demişti malum pandemi gidemedim. O doktor daha ilgiliydi açıkçası parasında değildi beni vazgeçirmişti o zaman istemesemde. Erhan beyi çok övmüşlerdi internette ama direk kendi muayenehanesinde ameliyat olmayı söyledi açıkçası bende biraz uzaklaştım. Siz ne yaptınız gittiniz mi görüşmeye fiyat hakkında size ben söyledi?(biraz karışık yazdım uykum var kusura bakmayın)

Bende yaptırmak istiyorum ama yaşım 20 henüz erken.sizin göğüs bedeniniz kaç?
Bende 20 yaşındayım. Ama erken falan dayanmıyorum artık. Meme gelişimi durduysa ameliyat olabilirsin demişti bana dr. 75A doldurmuyor benimki dolguluyu bile(hesabın şifresini unuttum o yüzden burdan yazıyorum başlığı açtığımı unutmuştum

13000 TL çok geldi bana muhtemelen bunda doların yükselişinin etkisi vardır diye düşünüyorum. Ben Erhan beyden randevu almıştım ama gidemedim iyi ki de gitmemişim o zaman 13000 TL beni de aşar. İşigşenmeden direkt fiyat olayına girmesi çok şaşırtıcı. Benim teyzem Almanyada gelip murat tüzüner'e ameliyat oldu geçen sene meme ucu içine kaçmıştı ve sarkıktı göğüsleri. Dikleştirme, meme ucu çıkarma ve silikon toplamda 18000 TL hastane masrafları ve südyeni de dahil. Buradan fiyat yazmış oldum yanıltıcı olmasın belki yükselmiştir farklılık gösterebilir ameliyatına göre. Devlet hastanesinde ameliyatını 8000 lira olan insanlar var ve memnunlar.yaşın kaç Urladaki Dr neden vazgeçirdi seni 18 yaşından küçük müsün? Eğer erkek memesi gibi memen varsa yaşında 18 üzeri ise şimdiden adımlarını atmaya başla bence benim gibi 31 yaşına gelip bu yaşıma kadar özgüvensiz yaşayan biri olma benden sana tavsiye. Para biriktir çekebiliyorsan kredi çek ama mutlaka yaptır. Burada protezin risklerinden de bahsettik o yazıyı da okumanı tavsiye ederim tabii yaptırmadan önce. Ancak herkes de aynı şeyler olucak diye bişi yok. Bende riski düşünüp vazgeçtim burada okuduktan sonra ama şimdi yine yaptırmak istiyorum ne olursa olsun razıyım modundayım.

Yaşını şimdi gördüm yazmışsın zaten 20 yaş bence erken bir yaş değil psikolojini ve özgğvenimi etkiliyorsa hiç düşünme kendi kararını vermekte özgürsün. Kıyamam hevesini kırma imkanın yoksa da bunun için neler mümkün neler yapabilirsin ona odaklan. Her kafadan bir ses çıkar sen kendini dinle sadece. Ne istediğini bil ve mücadele et ulaşmak için. Umarım en yakın zamanda ben de kavuşurum güzel memişlere sen de isteyen herkes de

Yaa inan bende artık yaşa takılmıyorum ama arz talep meselesi fiyatlar o kadar çok arttı ki şu an üniversite okuyorum 10-20bin arası parayı veremem. Ailemin parasıyla da yaptırmak istemiyorum :)

Teşekkür ederim umarım ameliyat sonrası nasıl geçtiğini konuşmak nasip olur buralarda :) Evet yazlardan nefret ediyorum denize havuza gidemiyorum bir eksiklik hep. Umarım en kısa zamanda ayarlar yaptırırız :)

Yaa inan bende artık yaşa takılmıyorum ama arz talep meselesi fiyatlar o kadar çok arttı ki şu an üniversite okuyorum 10-20bin arası parayı veremem. Ailemin parasıyla da yaptırmak istemiyorum :)
Bende aynı şekilde üniversite okuyorum biriktirdiğim para maalesef yarısı bile değil. Keşke yaptırsaydım diyorum geçen sene. Neyse her işte vardır bir hayır diye kendimi teselli ediyorum :) Umarım yaptırırız en kısa sürede memişleri

Hahaha umarım

Merhaba ameliyat oldun mu bilmiyorum ama ben Erhan beyden çok memnun kaldım Mart ayında oldum ameliyatımı ben direk araştırıp hastaneye gittim görüştük zaten güvenimi kazandı hatta pandemiden 3-4 ay ileri atıldı farklı doktorlara gitmiştim ailem özelde olmamı teklif etti gerek duymadım bekledim fakat sonrasında benimde sağ mememde silikona karşı bi tepki oluştu çok ilgiliydi Erhan bey her gün mesajlaştık iğne ve ilaç tedavisiyle ve tekrar dikiş atmasıyla atlattık diyebilirim kesin olamamakla birlikte tabi.hatta bu hafta sıkıntılı bölgedeki dikişler alınacak, istediğim her anda cevaplaması beni rahatlatması işinin ehli bir insan olduğunun göstergesi zaten gözünüz kapalı Erhan beye güvenin derim. Bu arada bu konu insanın vücuduyla alakalı sizi korkutmak istemem nadir olan bir olay yani bir arkadaşımız yazmış inceyim vücudum zayıf diye onunla ilgilli olduğunu düşünmüyorum benim maşallahım var başıma geldi olabilir sabırla beklemek lazım ve bu süreçte yine babam farklı doktorlara gitmemi bu sorundan dolayı tek bir doktora bağlı kalmamamı istedi ama Erhan beyin zaten gerekeni fazlasıyla yaparak uğraştığını biliyorum zaten onun çabasıyla kurtulmazsa kabul etmiyor diye çıkartırdık yani
Baya uzun yazmışım kusura bakmayın

bu arada polyteck kullanıyor Erhan bey kas altı oldu benim ve tübüler memeydi zor bi meme yapısı şuan çok güzel görünüyor şu hastalığı atlatırsam keyfini çıkarcam inşallah

Çok pardon araya giriyorum ama sizde ne sorun olduda dikis atildi tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…