Devlet hastanesinde meme protezi

Bu söylediğinizde çok haklısınız. Birkaç haftadır araştırıyorum ve silikon insan vücuduyla en uyumlu madde. Bebeklerimizin ağzına veriyoruz emzik olarak, yapay kalp kapakçıklarında bile kullanılıyormuş. Hayatta her zaman risk var. Belki ben taktırdığım silikonların kapsül olduğunu bile göremeden ölebilirim. Insanin içinden gerçekten geliyorsa yaptırmalı bence de. Ben kararımı verdim ve yaptıracağım. Çok korkuyordum başıma bir iş gelir, sirf mükemmel olsun memelerim diye sağlığımdan olmayayım diye. Ama yarına çıkacağımız belli değil ki. Zaten retinam yırtıldı, spor hayatım bitti. Ağır falan kaldıramıyorum. Sadece koşuyorum. Kol hareketlerim sınırlansa da implant yüzünden sıkıntı etmem. Size de çok çok geçmiş olsun diyorum. Nice sağlıklı günleriniz olsun❤
Çok güzel günlerin olsun canım. Çok teşekkür ederim. Marka önemli dikkat et. Dikleştirme gerekiyorsa yaptır silikon daha güzel duruyor . Güzel haberlerini bekliyorum ❤❤ Silikon protez kanser yapmıyor. Allergan toplatıldı.Bir kaç markada daha çıktı. Ama Allergan iyi değil. O da büyük pürtüklü yüzeylerde çıktı. Mentor markada bu sorun yok. Umarım her şey yolunda gider.

Son düzenleme:
Çok güzel günlerin olsun canım. Çok teşekkür ederim. Marka önemli dikkat et. Dikleştirme gerekiyorsa yaptır silikon daha güzel duruyor . Güzel haberlerini bekliyorum ❤❤
Sizde kaç yıldır, hangi marka var? Ben mentor ya da nagor düşünmüştüm ama henüz bir doktorla görüşmedim. Fikir verebilirseniz çok sevinirim😊

Sizde kaç yıldır, hangi marka var? Ben mentor ya da nagor düşünmüştüm ama henüz bir doktorla görüşmedim. Fikir verebilirseniz çok sevinirim😊
Ben Mentor diyorum. Çünkü o markanın pürüzlü yüzeyinde sorun çıkmadı. FDA nın sitesinde sorunlu markalar var. Mentor iyidir. Pürtüklü olursa kapsül riski azalıyor. Ama yukarda arkadaşın yazdığı da çok iyidir

Yaptirmaya karar verirseniz politech yeni bir implant cikarmis blite diye yuzde 30 daha hafif.ben yaptirdigim zaman olsaydi kesin onu tercih ederdim.
Aklımda bulunacak bu marka. Hafiflik de onemli tabiki. 🙃 Sertliği nasil acaba? Normal göğüs dokusuna en yakin olan benim icin ilk sirada olur cunku.
Ben Mentor diyorum. Çünkü o markanın pürüzlü yüzeyinde sorun çıkmadı. FDA nın sitesinde sorunlu markalar var. Mentor iyidir. Pürtüklü olursa kapsül riski azalıyor. Ama yukarda arkadaşın yazdığı da çok iyidir
Mentor genel olarak cok tercih ediliyor diye güvenilir benim gözümde. Yumuşaklık olarak daha başarılı dendigi icin nagor düşünmüştüm. 😊

Aklımda bulunacak bu marka. Hafiflik de onemli tabiki. 🙃 Sertliği nasil acaba? Normal göğüs dokusuna en yakin olan benim icin ilk sirada olur cunku.

Mentor genel olarak cok tercih ediliyor diye güvenilir benim gözümde. Yumuşaklık olarak daha başarılı dendigi icin nagor düşünmüştüm. 😊
Bendede mentor var yumusacik.ben cok seviyorum duruslarini yumusakliklarini keske saglik sorunlarim cozulsede cikarmak zorunda kalmasam okadar guzel duruyorlar.direniyo vucut bakalim bekliyoruz neler olcak.

Bendede mentor var yumusacik.ben cok seviyorum duruslarini yumusakliklarini keske saglik sorunlarim cozulsede cikarmak zorunda kalmasam okadar guzel duruyorlar.direniyo vucut bakalim bekliyoruz neler olcak.
Siz profesyonel olarak spor yapiyordunuz ondan yaptirdiniz sanirim implanti. Oran orantiyi hemen etkiliyor meme gercekten. Umarim saglik sorunlariniz cozulur. Benim allerjik bi bunyem yok saniyorum. Ama tabi vucut ne tepki verir ben de bilmiyorum. Sagdan soldan sıkıştırınca implant hissediliyor mu peki? Ozel hayatimda hissedilir mi bu durum? Mantiken implant yumusak olsa da uzerini orten sey kas doku. Nasil altta yumusak hissediliyor diye dusunmeden edemiyorum.

Siz profesyonel olarak spor yapiyordunuz ondan yaptirdiniz sanirim implanti. Oran orantiyi hemen etkiliyor meme gercekten. Umarim saglik sorunlariniz cozulur. Benim allerjik bi bunyem yok saniyorum. Ama tabi vucut ne tepki verir ben de bilmiyorum. Sagdan soldan sıkıştırınca implant hissediliyor mu peki? Ozel hayatimda hissedilir mi bu durum? Mantiken implant yumusak olsa da uzerini orten sey kas doku. Nasil altta yumusak hissediliyor diye dusunmeden edemiyorum.
Valla benimde alerjik bir bunyem yoktu ne olduyda implantlardan sonra oldu zaten 🤣🤣sagdan soldan sıkıştırınca hissedilmiyor.kas dedigimiz yapı normal insanlarda dosya kagidindan bile incedir o yuzden korkmayin sert olmayacak sizinkiler benimkiler tabi bi tık daha sert spordan ötürü.özel hayata gelince yattiginiz zaman meme gibi dagilmiyo tas gibi duruyo memeler 🤣🤣baskasi ellediginde slikon oldugunu anlayamaz normal sartlarda

Valla benimde alerjik bir bunyem yoktu ne olduyda implantlardan sonra oldu zaten 🤣🤣sagdan soldan sıkıştırınca hissedilmiyor.kas dedigimiz yapı normal insanlarda dosya kagidindan bile incedir o yuzden korkmayin sert olmayacak sizinkiler benimkiler tabi bi tık daha sert spordan ötürü.özel hayata gelince yattiginiz zaman meme gibi dagilmiyo tas gibi duruyo memeler 🤣🤣baskasi ellediginde slikon oldugunu anlayamaz normal sartlard

Kick box, muay thai yaptim 2 yil kadar. Elledigim zaman biraz hipertrofik gibi omuzlarim ve gogsum ama meme dokum var biraz. Sadece yatinca dik duruyorsa problem yok benim icin😀 bir de kasin altinda implantin oldugunu hareket ederken kendiniz hissediyor musunuz?

Ben 3 gün önce nagor taktirdim şimdiden yumusamaya başladı çok doğal bi görüntü oldu şimdiden memnunum inşallah ileri zamanlarda da aynı. Memnuniyet devam eder

Ben 3 gün önce nagor taktirdim şimdiden yumusamaya başladı çok doğal bi görüntü oldu şimdiden memnunum inşallah ileri zamanlarda da aynı. Memnuniyet devam eder
Ay umarim uzun vadede saglicakla kullanirsiniz. Agriniz siziniz var mi? Kasalti mi yaptirdiniz bir de?

Çok hafif ağrı kaldı yok denecek kadar az yatıp kalkarken sıkıntı yaşıyorum sadece biraz. Kas alti 390 cc konuldu. Sizin ameliyat nerde ne zaman?
Ben maddi olarak kendimi daha ayarlayamadim maalesef. Ama izmirdeyim. Izmirde olurum diye dusunuyorum ameliyatimi. Arastiriyorum suanda hala. Ama mart ayini bulacak sanirim denklestirmem. En kotu kredi cekip hallederim diye dusunuyorum😊

Ben maddi olarak kendimi daha ayarlayamadim maalesef. Ama izmirdeyim. Izmirde olurum diye dusunuyorum ameliyatimi. Arastiriyorum suanda hala. Ama mart ayini bulacak sanirim denklestirmem. En kotu kredi cekip hallederim diye dusunuyorum😊
En kısa ve kolay şekilde halledebilirsiniz inşlahh bende 1 yıl bekledim sonunda birşeyi çok istediğinizde oluyor gerçekten beklemeye değer

Kick box, muay thai yaptim 2 yil kadar. Elledigim zaman biraz hipertrofik gibi omuzlarim ve gogsum ama meme dokum var biraz. Sadece yatinca dik duruyorsa problem yok benim icin😀 bir de kasin altinda implantin oldugunu hareket ederken kendiniz hissediyor musunuz?
Malesef o implantı her hareket ettiginizde hissediyorsunuz cok sinir bozucu 1 sene oldu hala kavanoz kapagi bile acarken hissediyorum.gogus kaslarinizi her kullandiginizda hissedeceksiniz malesef

Malesef o implantı her hareket ettiginizde hissediyorsunuz cok sinir bozucu 1 sene oldu hala kavanoz kapagi bile acarken hissediyorum.gogus kaslarinizi her kullandiginizda hissedeceksiniz malesef
1 sene sonra hala he.. üzücü biraz ama suanda ustu bos duran goguslerime bakinca goze alabilirim bunu da sanirim. Heykel bolumu okuyorum ben ve gorunus, oran ve oranti cok onemli benim icin🙃

1 sene sonra hala he.. üzücü biraz ama suanda ustu bos duran goguslerime bakinca goze alabilirim bunu da sanirim. Heykel bolumu okuyorum ben ve gorunus, oran ve oranti cok onemli benim icin🙃
Valla goruntulerini sevmiyorum desem yalan olur bir dekolte giyiyorum muhtesem duruyor.ama rahatmi degil🤣kan degerlerimin normale donmesini bekliyorum cikarmak icin

Valla goruntulerini sevmiyorum desem yalan olur bir dekolte giyiyorum muhtesem duruyor.ama rahatmi degil🤣kan degerlerimin normale donmesini bekliyorum cikarmak icin
Umarim son parami meme implantina verdigimde hemen cikartmak zorunda kalmam. Şöyle bir 5 yil en az kullansam icim yanmaz da 1 yil sonra cikarmak zorunda kalsam aglarim herhalde😂

İyi akşamlar farklı bir şey sorabilir miyim size meme ucu yapıldı mı

X