Devam der miydin?

nurayin

prenseslerin annesi
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
324
6
nişan öncesi evlenme planı yaptığın sevgilinin, ablanın eski flörtü olduğunu tesadüf eseri öğrensen devam dermiydin? :uhm:

tabikide hayır sonuçta aile ortamlarında bir araya gelinir onlara baktıkçada hep aklıma gelir delirirdim hep bir şüpheyle yaşardım acaba hala hoşlanıyorlarmı birbirlerinden diyejeyyarjeyyar

Nişan aşamasına gelmeden önce ailenle tanıştırmak daha doğru değil mi?

Başka bir soru daha; ablanın eski flörtünü sen tanımaz mısın?

Nolcak canımmm,
dün tv de hiç izlemediğim yaprak dökümüne takıldım bir süre,
birisi kardeşinin kocasıyla kaçıyordu,böyle filmleri izleye,izleye nerdeyse herşey bizlere normal gelmeye başladığı bir hayat sürer olduk.Eskiden bizim ahlak kurallarımız vardı şimdi hepsi yıkıldı gitti ve daha da betere doğru gidiyoruz.

Nişan aşamasına gelmeden önce ailenle tanıştırmak daha doğru değil mi?

Başka bir soru daha; ablanın eski flörtünü sen tanımaz mısın?

toplumumuzun kaldıramayacağı bir konu ama ne yazıkki oluyor.Önceden böyle şeyler köşe bucak gizlenirdi şimdi medya sayesinde herşeyi görüyoruz.Sadece filmlerde kalmadı.örneğin neşe karaböcek olayı ve niceleri...
Ayrıca gizli köşede sakladığınız hiç mi flörtünüz olmadı sanki.Yada ablanızın gizli saklı sevgilisi hiçmi yoktu.Çok yaşlı değilim ama bizim ergenliğimizde böyle şeyler gizli yaşanır arkadaşlarla gizli gizli konuşulurdu.utanırdık.Çok zaman sonra ailemize söylemeye başladık.Doğru olan bu değil ama öğrenciliğimde ve meslek hayatımın ilk yıllarında çok arkadaşımın ailesine söylemeden yüzük taktığını da gördüm.
neyse başıınıza gelse tavrınız ne olurdu?:uhm:

Bizim ailede pek gizli saklı bir şey olmadığı için ben bu konuda yorum yapma hakkına sahip değilim... En azından kızkardeşim ve ablam(biz 3 kız kardeşiz) hayatımdaki tüm erkekleri bilir. Ben de onların hayatına girenlerle tanıştım. Çocukluk da olsa,ciddi de olsa tanışmışımdır

SEVGİLER...MUTLULUKLAR...

canım benim en doğrusu bu aslında.inşallah bende çocuğuma bunu aşılayıp arkadaşlık kurabilirim.umarım tv ve etrafımızda gördüğümüz bu olumsuzlukları çocuklarımızdan uzak tutabiliriz...:a015:

bence kesinlikle olmamali,onun eskiden hoslanmis olmasi bile yeterli uzaklasmak icin,hadi babanin haberi olmasin,ama annenin ve kardeslerin özellikle hem cins`inse birbiriyle paylasmali.amin insaallah GÜL GÜZELI cocuklarimiz ne böyle olur,ne de böyle arkadaslari olur,hic kimse böyle kötü durumlarla karsilasmasin.

inşallah Canım,kötü örneklerimiz çok etrafta.çocuklarımızı uzak tutarız böyle hayatlardan...a.s

olmaz, bir kere erkeğin niye böyle bir seçim yaptığı da önemli. Bir de flört döneminde kimse kardeş kardeş gezmez. Çok yanlış, sağlıklı gitmez böyle bir ilişki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…