Desenli (Çiçekli) emaye tencere kullananlar ???

BenDerin

Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.968
53
42
Arkadaşlar desenli çiçekli emaye teflon tencere seti almak istiyorum kullanan varmı aranızda hangi markayı önerirsiniz?
Takım halinde almayı düşünüyorum. 4' lü takım olarak almayı düşünüyorum.
a.s.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yokmu aranızda bu tencerelerden kullanan???

arkadaş artık yavaş yavaş herkes teflon kap kullanmayı bırakıyor .

her ne kadar pilav teflondaki gibi olmasada kalın tabanlı çelikte yapıyorum.

şimdi kullanım kolaylığı nedeniyle bazı yemeklerde teflon tercih edilse de ileri yaşlarda pişmanlık duymamak için bence teflon alma onun yerine bir tanede olsa çok kalın tabanlı kaliteli çelik bir tencereyi öneririm yani eline alınca ağır olmalı eskide hisarlar en iyisiydi hala kullanıyorum şimdi de o marka iyidir sanıyorum.

yukarıdaki nedenlerden dolayı kimse bir şey yazmamış olabilir canım.

Arkadaşlar desenli çiçekli emaye teflon tencere seti almak istiyorum kullanan varmı aranızda hangi markayı önerirsiniz?
Takım halinde almayı düşünüyorum. 4' lü takım olarak almayı düşünüyorum.
a.s.

merhaba derinnn ben eternity kullanıyorum 4 yıldır.benim tencerelerimin dışı lacivert hiç bi bozulma olmadı.sürekli onları kullanıyorum.

Ben yıllarca CEM marka tencere kullanırım,en son nazar boncuk desenli olan 7 parça setini aldım,kapak pyrex özellikli (kapak kapalı olduğu halde taşma yapmama özelliği).

ben teflon kullanmıyorumhangisini alırsanız alın çiziliyor bu şekilde yemek yapmakta içime sinmiyor o yüzden kalın tabanlı çelik tencere kullanıyorum

bende eternity kullanıyorum vede çok memnunum.kesinlikle tavsiye ederim canım.

benimde cok hosuma gıdıyor bende almayı dusunuyorum dogrusu eterniti iyi degıl dıyolar ama arastırmak lazım banada bılgı olmus oldu

yemek pişirmek için en sağlıklı ve uzun süreli kullanımı sağlayanlar çelik tencereler.
bunun dışında pilav için teflon bir tencerem var,bir de teflon tavalarım. teflonların yıkaması,kullanması daha özen istiyor.teflonda küçük bir çizik olsa bile kullanmayın diyor dr lar.

canım bende eternity kullanıyorum istediği kadar leke olsun yağ çözü döktün mü pırıl pırıl oluyor yani çok kullanışlı

merhaba arkadaşlar
ben cem kır çiçekleri tencere seti aldım,(nazar boncuğu serisi ile aynı) sanırım bu seriden alan arkadaşlar var ben fiyatını merak ediyorum acaba pahalıyamı aldım diye düşünüyorum da teşekkürler:nazar::nazar::nazar::nazar:

X