Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

canım ben esma arkadaşımız için dua mı okudum bu arada ben önceki gün hamile oldugumu ögrendim sen sıranı vermiştin ya canım eski haline getir istersen sırayı allah razı olsun senden

Cnm hamile kalmışsın inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin Rabbim tamamına erdirir inş.

Kızlar ben bu duanın yazıldığı kitabı bulamadım dün 2yere baktım kitabın adı tam olarak ne yazarmısınız

arkadaşlar selam..
asinaz ve moon cnm burdaki dularımız hepimiz için. okuyandan da okuyamayandan da az okuyanda da Allah razı olsun. benden yana herkese helal olsun hakkım.
Ama Rabbim inş kabul etsin dualarımızı bizlere hayırlı insanlar çıkarsın inanın gerisi önemli değil.

moon cnm sen baştan kurtuldun. ilerde şükredeceksin. bu şerr in hayrını göreceksin. inanıyorum Rabbim sana hayırlı birini nasip edecek.
asinaz Allah sıkıntılarını gidersin inş. Beraber olduğun kişi ile Allah ım sana HAYIRLI BİR ŞEKİLDE yuva kurmayı nasip etsin. Hakkında hayırlı olsun.

hepinizi öpüyorum. yürekden de dualarım her zaman sizinle..
eğer yeni duaya başlayacaksanız ben katılamayabilirim. çünkü 1001 fatiha okumaya niyetlendim 1 hafta içinde onu başlayacağım. Sonra da Allah dan bir aksilik çıkmaz ise yine sizlerle olmayı isterim.

hepiniz üzmeyin kendinizi. herşey olacağına varıyor. ben yaşadığım evlilikden sonra sadece Rabbim e hayırlı olan biriyle olsun diyorum. başkada bir beklentim yok. olmayanada üzülmeyin zaman zaman insan üzülüp ağlasada sonra kalkıp yine umutla Rabbim e dua edin. yer gök dua üzerine canlarım.. Allah ım hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

Son düzenleme:
merhaba ececemix arkadaşım için okudum. iNş Allah ım gönlündeki ona hayırlı bir şekilde tez zamanda nasip eder inş.
Ececemix gönlündeki olursa inş hayırlı bir şekilde bizi hatırla
sevgiler

1001 Fatihayı neden okuyorsun cnm?

arkadaşlar hamileliğim sebebiyle internete giremiyorum çok kötü durumldayım bağışlayın beni ama besmeleleri çekiyorum buraya girip yazamasamda okudu diye yazın çünkü atlamıyorum

hamiş bayaaannn geçer bu günlerde merak etme. sağlıkla bebişini kucağına alınca unutursun hepsini :))))
bak sen yaw bu bebiş annesini nasıl zorluyor yaww.
dualarımız seninle cnm geçecek inş.

1001 Fatihayı neden okuyorsun cnm?

ya 1001 fatiha da insanın bir dileğini hacet etmesi için okunuyor. sıkıntılardan kurtulmak için. Fatiha suresinin fazileti diye araştırabilirsin yavru kuşum.
1 haftada bitirmek gerekli imiş. bu perşembe başlayıp haftaya perşembe de bitirmek istiyorum.

daha önce fetih süresini okumuştum psikolojik rahatladım mesela. dileğim henüz olmadı ama psikolojik rahatladım. huzur oldu içimde. ona da şükür.

bende başlayayım ozaman Fatiha'ya 1 haftada okunur cnm inş.Rabbim gönlüne göre versin inş.

bende başlayayım ozaman Fatiha'ya 1 haftada okunur cnm inş.Rabbim gönlüne göre versin inş.

amin canım cümlemizin. okunur tabii ya akşamları 1 saat okusam 150 -200 okurum herhalde. valla psikoloğa gidip yaşadıklarımı anlatıp iyice dertlenmek istemedim ben. bazen konuştum,ü bazen boşver dedim kendime, bazen ağladım ama hep dua ettim. çok şükür bugünlere geldim. Allah ın izniyle artık daha fazla üzlmicem inş.

Kuzum nasıl niyet ediyorsun birde illa abdestlimi olmak gerek?

Son düzenleme:
turkuaz8 için okumasını tamamlayanlar 09.10.2012 SALI

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8---------okundu
3. ececemix----------okudu
4. dttubakoc----------okudu
5. doga3----------okundu
6. aybirgen-------------okudu
7. moonlight_night---okundu
8. esmeralda---------okudu
9. ell82-----------okudu
10. nurlum------------okundu
11. burcu-------------okundu

allah razı olsun kızlar dün ki arkadaşımızın besmeleleri de tamam

ececemix için okumasını tamamlayanlar 10.10.2012 ÇARŞAMBA

1. hytdnze
2. turkuaz8--------------------okudu
3. ececemix-------------------okudu
4. dttubakoc------------------okudu
5. doga3----------------------okudu
6. aybirgen
7. moonlight_night-------------okudu
8. esmeralda--------------------okudu
9. ell82
10. nurlum
11. burcu------------------------okudu

canım esma için oknk ve ben okuduk dualarımızı.
esmanın gönlündekini nasip etsin Rabbim

biraz önden gidiyorum sanırım 41 zeynep için okudum Allah kabul etsin

ESMA ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİ OLAMASI
ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 21:00 'A KADAR DUAMIZI OKUYORUZ
Meral1987 (esra)------------
esma-----------------
41zeynep------------(OKUDU)
cemrem29 -----------
nur.sen--------------
sengelen------------(OKUDU)
flzaşk2003-----------
pıtırcık_43-------------(OKUDU)
oknk---------------(OKUDU)
tulay_20-----------(OKUDU)
nekadarzor--------------(OKUDU)
aruna------------------
whattodonow
hpk(pınar)-----------
burcu_81------------(OKUDU)
doga3------------(OKUDU)
nisanbu------------(OKUDU)
sevil61-------------
vck----------------(OKUDU)
cemre1987------------
mavimenekşe---------------(OKUDU)
bahar85-----------------
mrvb---------------(OKUDU)
as25-------------
ironik------

canım ben esma arkadaşımız için dua mı okudum bu arada ben önceki gün hamile oldugumu ögrendim sen sıranı vermiştin ya canım eski haline getir istersen sırayı allah razı olsun senden

canım benim çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza.allah senden de razı olsun

ne gereği cnm ya Rabbimiz var bizi dinleyen, dermanı bize verecek olan.

bizi dinlemekten hiçbir zaman sıkılmayan,bıkmayan Rabbimiz var o yeter bize. Kimseye söyleyemediklerimizi bilen rabbimiz var.

inş. canım herşey güzel olacak.

güzel düşünelim güzel olsun dimi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…