Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

tam dua ariyordum ki uyesi oldugum topikte bu duanin linkini buldum guzel bir tesaduf oldu tesekkur ederim:) sadece sormak isterim okunusu tamamen dogru mu yazilmis? arapcasi iyi olan arkadaslar vardir belki farkedebilen. bu arada yarin asilama yapilacak ben bu gece okurum umarim hatali diildir dua:))) tesekkur tekrar

Serap cim ins duyda sonrada hayirlisi ile kucagina al ins.
Dua ediyorum sana cnm Allah im yardimcin olsun.

Cnm bu dua kitaplarda oluyormu eğer varsa alıp ordan okuyayım ben telden okumak zor oluyo bu arada bende okuyacam hergün birkişiyemi okuyacaz

Cnm bu dua kitaplarda oluyormu eğer varsa alıp ordan okuyayım ben telden okumak zor oluyo bu arada bende okuyacam hergün birkişiyemi okuyacaz

canım selavat-ı kübra isimli kitapcık var. (Ahmet Mahmut Ünlü)
içinde 4 dua var hepside tesirli
yıllardır okurum her okumamda faydasını gördüm
tecrübe edilmiştir.......

maşallah ne çok okumuşsun turkuazcım.
bana kısmet çıktı yine:) bir büyük tanıdık tanıştırmayı teklif etti, ben de olur dedim, bu hafta çay içeceğiz, ama çok stres oldum ben yaa:18: hayırlısı.

4140 + 30

Allah'ım dualarımızı kabul etsin.

"asli85" hayırlısı olsun canım.

Son düzenleme:
hydtnze için okumasını tamamlayanlar 08.10.2012 PAZARTESİ

1. hytdnze--------okudu
2. turkuaz8-------okundu
3. ececemix
4. dttubakoc
5. doga3--------okundu
6. aybirgen
7. moonlight_night
8. esmeralda
9. ell82
10. nurlum-------okundu
11. burcu---------okudu

ALLAH hepinizden razı olsun arkadaşlar
emeğinize yüreğinize sağlık
cümlemizin içinde de benim dualarımız kabul olsun inşallah

1000 adet okudum Rabbim kabul eder inş. yerine ulaşır dualarımız

ma indekum yenfedu vema indellahi BA'GK vallahu hayrurrazigiyn

CANIM büyük harfle yazdığım yerde bir yazım yanlışı var kelimeyi çözemedim nedir o canım?

sağol melancol, kısmet çıkıyor ama genelde sonu gelmiyor, hayırlısı artık...

bende okurum ancak ben arapçasından okuyamam
nasıl okuyacağım bir tane mi okuyoruz

Son düzenleme:
tam dua ariyordum ki uyesi oldugum topikte bu duanin linkini buldum guzel bir tesaduf oldu tesekkur ederim:) sadece sormak isterim okunusu tamamen dogru mu yazilmis? arapcasi iyi olan arkadaslar vardir belki farkedebilen. bu arada yarin asilama yapilacak ben bu gece okurum umarim hatali diildir dua:))) tesekkur tekrar

canım tabi arapça yazıların türkçe karşılığını yazmak imkansız örneğin arapçada 2 tane ha var 2 tane ze var ve okunuşları farklı
eğer kur-an okuyosan çözebilirsin kelimeleri.
bu arada Allah yardımcın olsun inşallah bebeğin sana tutunur.

X