Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Banaymış Kısmet

Rabbim benden sonra gelen arkadaşımın ne derdi ne sıkıntısı varsa bir anda çözülüversin, Gönlündekini hakkında hayırlı olan hakkında hayırlı olanı gönlündeki eyle Rabbim..

-birden giriverdim aklıma böyle dua etmek geldi

amin....bana nasipmiş.benden önceki ve benden sonraki arkadaşıma ve tüm ailesine allah sağlık,mutluluk versin.hakkında hayırlı olanı gönlüne eylesin.günlündekini hakkında hayırlı eylesin.

bende varım tatlım harika bi fikir

merhaba canım arkadaşlar toplanınca bana özelden mesaj at başlayalım bende bızim topikteki arkadaşlara
söyliym yazını katılamak isteyen buytursun ok

sayı tamamlanınca mesaj olarak bildirirmisiniz, ne zaman başlıyacağımızı ...

burcu_81
1000 besmele
?
nurgu66
1000 besmele
ell82
1000 besmele
iremneva
1000 besmele
serap_serap
1000 besmele

Birde sehitlerimiz icinde besmelle cekin arkadaslar, ruhlari sad olsun, Allah rahmet eylesin.
Ölen tüm askerlerimiz icin.

geriye kaldı 5 kişi

biizm topiğe bugun haber verdim kızlar okuyunca haber verecekler inşallah bugun anlaşır yarın pazartesi başlarız
ii düşünmüşsün allah razı olsun tanışalım..
ben nurgül yozgatta yaşıyorum 22 yaşındayım evliyim çalışmıyorum ewdeyim..

teşekkür ederim saol arkadaşım...allahdan başka sığınacak kimsem yok bende evliyim 30 yaşımdayım ünv mezunuyum ve işsizim 3 yıllık evliyim ve çocuğum olmuyor..bir çoklara göre güzel bir hayatım var ama herley üst üste gelir ya o anlardan birindeyim isyan etmemek için allahıma sığınıyorum..

adım burcu bilecik bozüyükte yaşıyorum memnun oldum tanıştığıma

anladım tatlım bende 3 yıllık ewlıyım 2 kez düşük yaptım pıhtılaşmam var bıde zor hamıle kalıyorum
inşallah senin bu attığın adımla rabbim herkesin gonlune göre versin

anladım tatlım bende 3 yıllık ewlıyım 2 kez düşük yaptım pıhtılaşmam var bıde zor hamıle kalıyorum
inşallah senin bu attığın adımla rabbim herkesin gonlune göre versin

amin inşallah canım ya...rabbim dualrımızı kabul etsin

1)burcu_81
1000 besmele
??
2)nurgu66
1000 besmele
3)ell82
1000 besmele
4)iremneva
1000 besmele
5)serap_serap
1000 besmele
6)suzan66381000 besmele
7)
8)
9)
10)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…