Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Ya canım ben anlamadım şimdi bu olayı
Biz mi okuyacağız dediğimiz şeyi yoksa aşağıdaki üyeye mi bırakacağız:26:

Kk'da böyle bir topik görmek ne güzel..

Benden sonra gelen arkadaşıma 100 tane Ya Şafi okudum :)

Allah razı olsun cok sevindim cok ihtiyacım vardı

Sana ve benden sonra gelen kardesime 150 besmele o şerif bıraktım Rabbim ulaştırsın insaallah

Ya canım ben anlamadım şimdi bu olayı
Biz mi okuyacağız dediğimiz şeyi yoksa aşağıdaki üyeye mi bırakacağız:26:

Canım özelden yazdım ama buradan da yazayım duayı okuyup topige gelecek kardesimize bırakıyoruz o yüzden dua zinciri oluyor Rabbim ulaştırsın insaallah

En sondaki duanızda bana nasipmiş allah rağzı olsun. Benden sonraki arkadaşıma allah sağlık, mutluluk versin inşallah, Duamı okudum benden sonra gelen arkadaşım için.

hadi ya bende senin cevap yazmanı beklemeden okudum 83 taneyi :KK70: neyse fazla dua göz çıkarmaz Allah listedeki arkadaşlarımızın hepsi için kabul etsin inş .

Selam arkadaşlar yeni yapacağınız listeye beni de eklermisiniz..bende sizi birlikte dua edelimmi topiğine bekliyorum haftada bi arkadaşa yasin okuyoruz

En sondaki duanızda bana nasipmiş allah rağzı olsun. Benden sonraki arkadaşıma allah sağlık, mutluluk versin inşallah, Duamı okudum benden sonra gelen arkadaşım için.

duanız bana nasipmiş furtadoo arkadaşım çok saol sana ve benden sonra gelcek arkadaşa 20 ayetel kürsi okuorum sağlıklı olabilmeniz için ve huzurlu olup huzur için neye ihtiyacınız varsa elinize ulaşması için dua edicem şimdi benden sonrki arkadaşım sağlığın yerinde olsun allah bereketine bereket katsın çocun eşim sevdiklerin hep yanında olsun amin:)

aminn canım aminn
benden önceki ve sonraki arkadaşıma 19kez ALLAHU EKBER 19kez FERUDUN HAYYUM KAYYUMUN HAKEMUN ADLÜN KUDDÜSÜN
hakem olan allahım istediğiniz herşeyin hayırlısını adilini nasip etsin dualarımız kabul olsun inşallah

Allah razi olsun bana nasip oldu

sana ve benden sonra gelen kardesime 308 ya rezzak cc birakiyorum Rabbim bol kazanc, kalbine de bol iman nasip etsin insaAllah

Aldım, teşekkürler ve Allah kabul etsin.Ben de benden sonra gelecek arkadaşa 20 Ayetel Kürsi bırakıyorum.Hiç tanımadığımız insanlardan dua almak ve hiç tanımadıklarımız için dua etmek ne güzel...

Bana nasip oldu :))
Benden sonraki arkadaşıma 100 tane Salavatı Şerife bırakıyorum .

1-rukiye +
2-özge
3-bilge1991
4-eylul +
5-sevilay+
6-cigdem
7-beyhan
8-fatma +
9-Aysegul(tweety)
10-umut27
11-aysenur
12-aysegul +

okuyanlari isaretledim okumayanlar biraz acele etsek olur mu?

fatiha listesi icin yazan kardeslerim su an 12 kisilik listemizin 2. kisisindeyiz maalesef okumalar biraz yavas gidiyor bende kimseyi bunaltmamak adina her gun ozel mesaj yazip rahatsizlik vermiyorum

ama yakinda baslayacagim tesvik amacli:)) biran once okusak diger kisilere sira gelecek tabii okumalara katilmayanlar listeden cikarilmali su ana kadar oyle bir sorun olmadi tabii

aslinda kisi basina dusen adet cok degil ve insanin en cok 1 saatini alacak hepsini bir arada okuyamayacaklarda en uzun 1 gunde tamamlarlar diye dusunuyorum

merhaba hanımlar sizden çok basit birşey isticem hergün kişi başına 1000 tane Besmele çekelim toplamda 10 kişi olunca 10.000 besmele yapar ve hergün 1 kişiye besmele çekersek 10 günde bitiririz listemizi herkesin dileğine isteğine göre niyetleniriz..o gün kimeyse o kişi kendi duasını eder nedersiniz

X