Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

merhaba hanımlar sizden çok basit birşey isticem hergün kişi başına 1000 tane Besmele çekelim toplamda 10 kişi olunca 10.000 besmele yapar ve hergün 1 kişiye besmele çekersek 10 günde bitiririz listemizi herkesin dileğine isteğine göre niyetleniriz..o gün kimeyse o kişi kendi duasını eder nedersiniz

biizm topiğe bugun haber verdim kızlar okuyunca haber verecekler inşallah bugun anlaşır yarın pazartesi başlarız:KK16:
ii düşünmüşsün allah razı olsun tanışalım..
ben nurgül yozgatta yaşıyorum 22 yaşındayım evliyim çalışmıyorum ewdeyim..

süper kaldı geriye 2 kişi... onlarda gelince başlarız

merhabalr selam nurgulummm;burcucummm:KK3:
cok ıyı bır fıkır her vakıt dua ıle ınsl..ben suzan;kayseri de yaşıyorum 24yasında ve 4 yıldır sebebsız ınfertılıte yusunden bebek sahıbı olamadım ınsl..dualar la anne olmak üzereee herkese selamın aleykumm..bana da mesaj atım baslayalım ınsl...besmele ileenurgulcum senı ozledım yaaaaaa:26:

merhabalr selam nurgulummm;burcucummm:KK3:
cok ıyı bır fıkır her vakıt dua ıle ınsl..ben suzan;kayseri de yaşıyorum 24yasında ve 4 yıldır sebebsız ınfertılıte yusunden bebek sahıbı olamadım ınsl..dualar la anne olmak üzereee herkese selamın aleykumm..bana da mesaj atım baslayalım ınsl...besmele ileenurgulcum senı ozledım yaaaaaa:26:

hoş geldin...inşallah en kısa zamanda dualrımız kabul olur

1)burcu_81
1000 besmele
??
2)nurgu66
1000 besmele
3)ell82
1000 besmele
4)iremneva
1000 besmele
5)serap_serap
1000 besmele
6)suzan6638
1000 besmele
7)esmeralda_2286
1000 besmele
8)rüveyda12
1000 besmele
9)
10)

son iki kişi daha bulursak yarın başlıyalım kızçeler
suzziii seni sewiyoreee:KK54::KK54:

1)burcu_81
1000 besmele
??
2)nurgu66
1000 besmele
3)ell82
1000 besmele
4)iremneva
1000 besmele
5)serap_serap
1000 besmele
6)suzan6638
1000 besmele
7)esmeralda_2286
1000 besmele
8)rüveyda12
1000 besmele
9)
10)

son iki kişi daha bulursak yarın başlıyalım kızçeler
suzziii seni sewiyoreee:KK54::KK54:

bende senııı muck luyoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

biizm topiğe bugun haber verdim kızlar okuyunca haber verecekler inşallah bugun anlaşır yarın pazartesi başlarız:KK16:
ii düşünmüşsün allah razı olsun tanışalım..
ben nurgül yozgatta yaşıyorum 22 yaşındayım evliyim çalışmıyorum ewdeyim..

nurgül merhaba bende yozgatlıyım 21 yaşına kadar yozgattaydım

yarınmı başlıycaz
nasıl yapıcaz tekrar anlatırmısın hata yapmak istemiyorum

çok basit hergün 1000 tane besmele çekicez ve toplamda 10.000 olacak ve onu hergün birine bağışlıcaz böylece 10 günde listedeki herkese 10.000 besmele çekilmiş olacak

1000 tane besmele fazla vaktimi almayacak hemde belki içimizden birinin duasını allah kabul ederse hepimizin dileği allahın izniyle kabul olmuş olur diye düşünüyorum

çok basit hergün 1000 tane besmele çekicez ve toplamda 10.000 olacak ve onu hergün birine bağışlıcaz böylece 10 günde listedeki herkese 10.000 besmele çekilmiş olacak

1000 tane besmele fazla vaktimi almayacak hemde belki içimizden birinin duasını allah kabul ederse hepimizin dileği allahın izniyle kabul olmuş olur diye düşünüyorum[/QUOTE

teşekkürler bilgi için
hergün uğrayıp bilgi vericez demi okuduk diye
ne çok şey sordum demi nerden geldi bu diyceksiniz:KK1::KK1:
ilk kez böyle bişeye başlıyorum hayırlısı ile

Son düzenleme:

1000 tane besmele fazla vaktimi almayacak hemde belki içimizden birinin duasını allah kabul ederse hepimizin dileği allahın izniyle kabul olmuş olur diye düşünüyorum[/QUOTE

teşekkürler bilgi için
hergün uğrayıp bilgi vericez demi okuduk diye
ne çok şey sordum demi nerden geldi bu diyceksiniz:KK1::KK1:
ilk kez böyle bişeye başlıyorum hayırlısı ile

tabiki bilgi vericez hergün okunacağı için bende 2-3 gün oldu böyle toplu dua okuduğu topiklere gireli...bende acemiyim hep beraber halledicez bir şekilde

şimdi yarın mı başlıyoruz arkadaşlar.?

ben çalıştığım için iş yogunluguna göre devamlı topiği takip edemeyebılırım ama tamamladığımda mutlaka haber ederım

X