Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

1780+15

Arkadaslar herkes katilsin lutfen Allah rizasi icin. Yoksa bitmez. Daha yarilamadik. Listede baya kisi var. Hayirli es olsun mutlu yuvamiz olsun hepimize insaAllah!

ne okuyorsunuz kizlar bende size katilmak istiyorum Rabbim hepimize hayirli esler versin insAllah

Hosgeldin canim. Allah hayirlisi herseyin en guzeli nasib etsin

01.10.2012 güncel liste:

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
asli85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi
melancol
Nurbanusultan
Nazlim
miyanse
jane_90
turkuaz8
ergull
kares
AsiNaz
cokyorgunum
simorgh
Lilruba
cnn24
mevlude23
Jasmine 84
Umut dolu

Lutfen katilin duaya. Kimin duasi kabul olur bilemeyiz. Belkide o sensin. Hep ayni kisiler dua ediyor.

ececimx için okudum. Allah dualarını kabul etsin

forumda baya bekar varmış. Allah hepimize afiyetle hayırlı daim eş nasip etsin

esmeralda_2286
ayse0035 arkadaşlar için besmelelerimi okudum Allah dualarınızı kabul eylesin

merhaba arkadaşlar benim Allah nasip ederse ikiz bebeklerim olucak tek isteğim onların sağ salim doğması nolur benim için bol bol dua edin

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

bu duayı okuyoruz değil mi?

1840+20

Allah herkesin gönlüne göre versin..

Son düzenleme:
bugün ki besmeleleri okudum canım...

topiğin ikinci bebişi de geldi hııııııııııııı....
ilk önce keseni görmeni sonra pıtpıtlarını duymanı daha sonra cinsiyetini öğrenmeyi en sonra da kucağına sağ salim almanı mevlam nasip etsin canım...

ı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…