Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

he cnm malesef biz melek annesiyiz derken bebeklerimizi cennete yolladık.bunu demek istedim ve meleklerimizin kardeşine ihtiyacımız var.

Son düzenleme:
esmaul husna ile istemek gercekten insanı cok ama cok rahatlatan bisey.
helede anlamlarını bilip dudunerek cekince...

aysenazcm sımdı pazartesi ve ne cekıoruz tam olarak. manasını kac adet cekılcegınıde yazalım. gercı belkı yazmıssındır ben hıc okumadan direk daldımm

cnm bnm ya-rahman ve ya-rahim cekiyoruz bu hafta.hergün 1000 tane.pazartesi baslıyoruz.cuma gecesi ben bagıslıyorum.hergün rapor veriyoruz cektikten sonra.yani buraya bildirim olarak ben 1000 tane cektim diyoruz.

cnm bnm ya-rahman ve ya-rahim cekiyoruz bu hafta.hergün 1000 tane.pazartesi baslıyoruz.cuma gecesi ben bagıslıyorum.hergün rapor veriyoruz cektikten sonra.yani buraya bildirim olarak ben 1000 tane cektim diyoruz.

bunu yazdığın iyi oldu cnm ben pazartesiden cumaya kadar 1 kez 1000 adet çekeceğiz sanmıştım..her gün çekilecek sanırım di mi..

canım topiğin hayırlı olsun bende katılmak isterim canım

En güzel isimler Allah’ındır. O halde O’na en güzel isimlerle dua edin. O’nun isimleri hakkında eğri yola gidenleri bırakın. Onlar yapmakta olduklarının cezasına çarptırılacaklardır (Araf suresi, ayet 180).
” Kalp saniyede halden hale girer. Değişkendir. Onu bir noktada tutmak zordur. Hele zikir sırasında bu daha çok olur. Nefis ve şeytan vesveseleri ile kalbi bulandırırlar, zikri dünyevi bir amaç haline dönüştürebilirler.
O yüzden Nakşibendiler, lafza- Celal zikrini her tespih devredişinde (100 adetten sonra) ‘İlahi ente maksudi ve rızake matlubi (Allahım Sen maksadımsın, isteğim de Senin rızandır.)’ demektedirler. Böylece sapmış, sapacak, dönek, renkten renge giren, girecek olan kalbe rotasını gösterirler. Kalp bu rotadan saptı mı zikir yarar değil insana zarar vermeye başlar. Bu durum esma-i hüsna zikrinde daha çok kendisini gösterir. Yani kalp esma-i hüsna zikrinde rotasını şaşırmaya daha müsaittir. Esma-i hüsna zikrini çekerken kalp O’nun rızası dışında başka yerlere takılabilir. Onu uyarmak ve doğru yola sevk etmek gerekir. Onun için esma-i hüsna zikri çekerken ‘İlahi ente maksudi ve rızake matlubi (Allahım Sen maksadımsın, isteğim de Senin rızandır.)’ sözünü en azından başta ve sonda birer kere de olsa söylemek ve bu konuda kalbi uyarmak gerekir. Daha çok söylemek daha büyük yararlar sağlar.

canım topiğin hayırlı olsun bende katılmak isterim canım

hg cnm pazartesi baslıyoruz seninlede o zaman

cnm cok saol bilgilerin için.

Son düzenleme:
aysenazzz 1000
melekyavrum 1000
elossa 1000
E_M_A 1000
nekadarzor 1000
cinarinannesii 1000
zelalperd 1000
derfat 1000
toplamda suana dek 8000 zikir oldu arkadaslar.

kızlar merhaba topiğin hayırlı olsn canımm
bende esma zikir ediyorum sizi bulmuşken sormak istedim... ben günlük 100 kere Allah 100 kere Rahman 100 kere Fettah 100 kee vedud ismini cekiyorum.. aklıma geldikce bazen sayısız.
Allah ismini ve rahman isimin dilleklerim kabulü için.. rahatlamak içn fettah ismini rızık ve manevi sıkıntı içn vedud ismini ise sevgi için düşmanlarım içn cekiyorum.. ama niyet etmiyorum rabbim niyetimi biliyor diye düşünüyorummmm sizce yanlış mı yapıyorum yardımcı olurmusunz

öncelikle hg cnm
ben bu topiği acarken bilinçli bi şekilde cekelim anlamını maneviyatını bilerek diye düşündüm. :)
bagıslaması duayla olur diye düşünüyorum. birde topluca birbirimiz içinde aynı temennide bulunarak cekmek Allahın daha cok hosuna gider mutlaka.
Allah herseyi elbette bilendir ama dua etmemizide cok sever. istersen bize katıl cnm ve beraber etmeye baslayalım.

bende allahımızın güzel isimlerini zikretmek istiyorum cumaya kadar 1000 mi yoksa pazartesiden cumaya 5000 mi zikretcez anlamadım.sağolun bu konuyu açtığunuz için...

hoşbuldummm ben bütün isimlerin manasinıı biliyorum güzel isimlerin Allahımın.. kendime uygun olanları seçtim ve devam ediyorumm ama bu şekilde yalnışmı yapıyorumm bilmiyorumm tabiki katılmak isterim bende

bende allahımızın güzel isimlerini zikretmek istiyorum cumaya kadar 1000 mi yoksa pazartesiden cumaya 5000 mi zikretcez anlamadım.sağolun bu konuyu açtığunuz için...

cnm hergün 1000 tane buda cumaya kadar 5000 tane yapıyo bu arada hg

kızlar bende çekmek istiyorum yalnız regl dönemimdeyim bu durumda olur mu ???yoksa bitince mi çekebilirim ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…