Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Allahın izniyle yaralarımızı saracagız inş.

Canım bende çekmek istiyorum Allah'ın izniyle

Elossam Mevlam en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah sana da tüm isteyenlere de AMİN

Elossam Mevlam en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah sana da tüm isteyenlere de AMİN

Aminn bitanemm inşallah cümlemize sonra bana....
katılım olacaktır ama haftasonu olduğundan sanırım,haftaiçi daha çok arkadaş nete giriyor sanki...işyerlerinden v.s....
şimdi herkes gezmelerdedir:)

Böyle bi topik açmanıza ve buna denk gelmeme çok sevindim, 5 aylık bir oğlum var onunla ilgilenirken takıcam parmağıma zikirmatiğimi bende çekicem. Pazartesi başlıycam bende Allah izin verirse bitirince yazarım :)

bende cekmek isterim insallah..Allah razi olsun ne guzel dusunmussun ve uygulamissin

cümlemizden Allah razı olsun cnm.düşündüm ve Allahtan umut kesilmeyecegini ve umudumuzun sonsuz derman kapısı olan yüce Mevlam oldugunu ve Onun o güsel isimlerinin faziletlerini yasayarak zikredersek Ona daha cok yakın olmayı ve hakkımızda istedegimiz seyleri hayırlı eyleyip bize vermesini istemeyi uygun gördüm. bu topik bize umut olacak ve yüzümüzde tebessümler olusturacak. inş Mevlam isteyene hayılı saglıklı sıhhatli uzun ömürlü evlat verir.Bizim öncelikli istegimiz bu. diger katılımcı arkadaslarda gönüllerindeki istege göre ceksinler.

Rabbim evladına hayırlı uzun ömür versin ve sana hayırlı bi evlat eylesin inş cnm. Ve bizlerede nasip eylesin inş.

aysenazz hayırlı olsun topıkcık
esmaul husna gercekten cok gusel bı sifa fercekten...cok guzel olmus.
ne cekıyoruzz...
ya ben hamılelıgımde hep cekmıstım. okuyup hangısı sıfa olcaksa bana onu cekmeye calıstım.
hatta bi ara, son zaman hep ya musavvir cekıodum.
sekıl veren, layıkıyla yaratan demek. elini, ayagını butun vucudunu eksıkszı, geuzel yarat rabbım die...
kuvezde onu ilk gordugum dakika
o melegin yuzunde ya musavvir ismini gordum sankı. ole guzel tecelli etmis ki. anlatamam. guzel kızım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…