Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

hepinizin ağzına sağlık rabbim kabul etsin regl'im bitince okumadığım arkadaşlarada okuycam islh. Rabbim huzurlu ve mutlu olacağımız evliligi nasip etsin :)

Uzuuun zamandır konuya bakmıyordum şimdi denk geldim hayırlı eş için dualara başlanmış konu uzamışta uzamış :)) Rabbim herkesin gönlüne göre versin, kalbinde olanı en kısa zaman içinde hayırlısıyla nasip etsin. Hepiniz çok çok mutlu olun İnşallah :)

uzuuun zamandır konuya bakmıyordum şimdi denk geldim hayırlı eş için dualara başlanmış konu uzamışta uzamış :)) rabbim herkesin gönlüne göre versin, kalbinde olanı en kısa zaman içinde hayırlısıyla nasip etsin. Hepiniz çok çok mutlu olun inşallah :)

allah razı olsun,allah sizin de gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlı eylesin

Evet arkadaşlar,bugün sevgilim06 için okuyanlar buradan dönebilir mi?gerçi elanur okuyamıycak,daha sonra okuyacak,sanırım bir esilayağmur kaldı,o da dönerse şimdilik tamam sayılır,aramıza sonraan katılan buujuu arkadaşımız da vazgeçti sanırım,ondan da ses yok hiç

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan
10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84,sevgilim06 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol,sevgilim06 / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06[/B /henüz tamamlanmadı.
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06,esilayağmur / TAMAMLANDI.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW,azrazehra, melancol
16.02.2013 -----------------buujuu ----------------- melancol

MASLOW arkadaşıma bende katılıyorum aramıza sonradan katılan buujuu'dan hiç ses yok. Ama bugün ben onun için okudum.
Allah'ım dualarımızı kabul etsin. (Amin)

Kizlar liste bitmek uzere...Bitince Yasin okumaya devammi edelim..Yoksa Cuma Suresimi okusak...

Evet arkadaşlar,bugün sevgilim06 için okuyanlar buradan dönebilir mi?gerçi elanur okuyamıycak,daha sonra okuyacak,sanırım bir esilayağmur kaldı,o da dönerse şimdilik tamam sayılır,aramıza sonraan katılan buujuu arkadaşımız da vazgeçti sanırım,ondan da ses yok hiç

ben vazgeçmedim cnm okuyorum hepinize tek tek bitince4 haber vercem .bugun sanırım bana okuncaktı okuyan herkesten şimdiden ALLAH razı olsun RABBİM iki cihan saadeti versin selam ve dua ile.

Tarih ----------------------okunan ----------------okuyan
10.02.2013 -----------------maslow --------------- esilayagmur, azrazehra, melancol,elanur84,sevgilim06 / tamamlandı.
11.02.2013 -----------------azrazehra -------------- maaslow, elanur, esilayagmur, melancol,sevgilim06 / tamamlandı.
12.02.2013 ---------------- melancol --------------- azrazehra,maslow, esilayagmur, sevgilim06[/B /henüz tamamlanmadı.
13.02.2013 -----------------esilayagmur ------------- melancol,maslow,azrazehra,sevgilim06 / henüz tamamlanmadı.
14.02.2013 -----------------elanur84 ------------------ MASLOW, melancol,azrazehra,sevgilim06,esilayağmur / TAMAMLANDI.
15.02.2013 -----------------sevgilim06 -----------------MASLOW,azrazehra, melancol
16.02.2013 -----------------buujuu ----------------- melancol

MASLOW arkadaşıma bende katılıyorum aramıza sonradan katılan buujuu'dan hiç ses yok. Ama bugün ben onun için okudum.
Allah'ım dualarımızı kabul etsin. (Amin)

ALLAH razı olsun cnm bende sana okucam bugun inşALLAH RABBİM kabul etsin.

Arkadaslar Yüce Mevlamızın güzel isimleriyle iyileşmek istiyoruz.bilinçli bir sekilde 1 haftada bir isimlerini zikredecegiz.bu hafta pazartesiden itibaren baslayacagız ve günde 1000 kere cekecegiz. bu hafta cekilecek zikir "ya-rahman" ve "ya-rahim" birlikte cekilecek.
Er-rahman bu dünyada herkese maddi ve manevi rızk veren sonsuz sıfat sahibi,yani dev bir potansiyel,tarif edilemeyecek ölçüde büyük bir verme potansiyeli olan ve bunda cimri davranmadan veren. Fakat Er-rahim sadece ahiret yasamında müminlere veren.
Eger merhamet duygularınızın gelişmesini,gaflet ve unutkanlıktan kurtulmayı istiyorsanız "ya-rahman"esmasını zikredecegiz."Ya-rahim" esmasınında her türlü dünyevi tehlikelerden korunmak için faydası olacagı söylenmiştir.
Evet bu hafta bu iki esmayı zikredeceğiz.yarına kadar cekmek isteyenler yazsınlar ve hergün 1000 tane cekenler bildirim yapacaklar buraya.
katılımcı arkadaslar bu yazıyı begensinler.:KK34:

önemlidirrrrrr dikkat !!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaslar ben yeniden acıklama yapma geregi duydum.cünkü cok fazla soruldu bu konu.demekki yeterince anlasılır olamamısım.
şimdi şöyle söylüyorum. hergün 1000 ya-rahman ya-rahim ve 100 salavat cekiyoruz.bunu hergün yapıyoruz.
cuma gününe kadar toplamda her birimiz 5000 esma ve 500 salavat cekmiş oluyoruz yani.
Ayrıca ya-rahman ve ya-rahim esmasını birlikte aynı anda tek tespihte cekiyoruz.ayrı ayrı cekmiyoruz.
Yani ya-rahman ya-rahim deyip tespihi bi kere cekiyoruz sonra tekrar ya-rahman ya-rahim deyip ikinciyi cekiyoruz ve bölece 1000 taneyi aynı anda cekmiş oluyoruz.
Anlamayan arkadaslar varsa tekrar sorabilirler.:KK16::KK16:

Son düzenleme:
canım peki şöyle mi yapıyoruz

ya Rahman Ya Rahim

burayı 1000 defa sölicez dimi
cevap evet se

1000 defa Ya Rahman desem sonra Ya Rahim desem 1000 defa olurmu

aynı andan söyleyince dilim dolastı da sorayım dedim

canımmmmmmmmmmm hayırlı olsun topiğin umut olsun bizlere insallahhh

ben hemen baslıyorum

inş katılım cok olurda hep birlikte huzur buluruz bitanem.pazartesiden itibaren zikirleri cekmeye baslayalım. hatta sunuda yapacagım.katılımcıların hepsine bagıslayacagız. kaç kişi katılırsa vede zikirler tamamlanırsa o hafta o esma Mevlamızın güsel isminin faziletini hepimize bagıslayacagım ve bölece huzuru saadete erişecegimize ve işlerimizin yoluna girecegine tüm samimiyetimle yürekten inanıyorum. :KK42::KK42:

Son düzenleme:
canım peki şöyle mi yapıyoruz

ya Rahman Ya Rahim

burayı 1000 defa sölicez dimi
cevap evet se

1000 defa Ya Rahman desem sonra Ya Rahim desem 1000 defa olurmu

aynı andan söyleyince dilim dolastı da sorayım dedim

birlikte sölemen daha iimiş ama sen nasıl istersen tatlım aslında dilin dolasmaz acele etmeden cekeersen sıkıntı yasamazsın hayatım.

inş katılım cok olurda hep birlikte huzur buluruz bitanem.pazartesiden itibaren zikirleri cekmeye baslayalım. hatta sunuda yapacagım.katılımcıların hepsine bagıslayacagız. kaç kişi katılırsa vede zikirler tamamlanırsa o hafta o esma Mevlamızın güsel isminin faziletini hepimize bagıslayacagım ve bölece huzuru saadete erişecegimize ve işlerimizin yoluna girecegine tüm samimiyetimle yürekten inanırum. :KK49::KK49:

pazartesi mi baslıcaz tamam canım
normal abdest yeter dimi gusül yani

Topiğin hayırlı olsun canım,benim tek duam hayırlısı ile evlat sahibi olmak,umarım benim gibi isteyen bekleyen herkesi Rabbim evlat nimetiyle rızıklandırır...
Bende katılmak istiyorum,parmak zikirmatiğim var onunla çeksem olurmu peki...
Ve 1000 adet aldım önümüzdeki cumaya kadar bitiricem evvelAllah...:KK34:

Topiğin hayırlı olsun canım,benim tek duam hayırlısı ile evlat sahibi olmak,umarım benim gibi isteyen bekleyen herkesi Rabbim evlat nimetiyle rızıklandırır...
Bende katılmak istiyorum,parmak zikirmatiğim var onunla çeksem olurmu peki...
Ve 1000 adet aldım önümüzdeki cumaya kadar bitiricem evvelAllah...:KK34:

cnm öncelikle hosgeldin ve yüce Mevlam gönlüne göre hayırlısını versin. bende evlat sahibi olmayı cok istiyorum.cünkü 5 ay önce bi melek annesi oldum. burda diger bi arkadasım olan melekyavrum adlı arkadasımızda 3 melek annesi.zaten benimde bu topiği acma sebebim ruhumuza en büyük gıdayı verip Allaha teslimiyet içerisinde iileşmek ve gönlümüzdeki duaları hayırlısıyla Mevlamdan istemek. zikrin cekilmesi önemli olan ne sekilde cekilirse cekilsin. benimde parmak zikirmatiğim var zaten onunla daha kolay oluyo saymak. :nazar::nazar:

cnm öncelikle hosgeldin ve yüce Mevlam gönlüne göre hayırlısını versin. bende evlat sahibi olmayı cok istiyorum.cünkü 5 ay önce bi melek annesi oldum. burda diger bi arkadasım olan melekyavrum adlı arkadasımızda 3 melek annesi.zaten benimde bu topiği acma sebebim ruhumuza en büyük gıdayı verip Allaha teslimiyet içerisinde iileşmek ve gönlümüzdeki duaları hayırlısıyla Mevlamdan istemek. zikrin cekilmesi önemli olan ne sekilde cekilirse cekilsin. benimde parmak zikirmatiğim var zaten onunla daha kolay oluyo saymak. :nazar::nazar:

Amin canım teşekkür ederim,Allah hayırlı yazılar yazsın evlatlarınıza inşallah...
Zikirmatik benim için çok kolay parmağıma takıyorum yolda yürürken,dolmuşta,seyahatte heryerde rahatlıkla kullanıyor ve sayıları şaşırmıyorum:)
o zaman hoşgeldim aranıza,belki vesile olur birinizin duası inşallah:KK34:

X