Dertler derya mı olmuş ben mi abartıyorum?

Bu bazı erkekler doğuştan mı böyle oluyo acaba annesi de der durur ben alıştırmadım söyledim söyledim ama yapmadılar bana kızma der. Ama ben annesinin ve babasının çocukların tüm sorumluluğunu üstlendiğini düşünüyorum o yüzden böyleler. Ekmek almaya bile göndermezdi babası. Biz evlendik ilk defa alışveriş yaptı hayatında. Ben meyve al derdim bozuk bozuk meyveleri alır gelirdi. Asla kötü niyetli değiller ama kıyamıyolar herhalde çocuklarına fakat iyilik değil bu. Sonra ceremesini bizim gibiler çekiyo böyle.

Canim benim seni cok iyi anliyorum. Bak forumda gezerken bir konu buldum ve mukemmel tavsiyeler var bence senin de cok isine yarayacak. Ben konuyu bastan okumaya basladim ve 80. Sayfadayim. Orada Z Zeynep B diye bi arkadasin tavsiyeleri var ki can damari konunun. O tavsiyeleri de erkekler mars kadinlar jupiter diye bir kitaptan yapiyor. Bence sen de okumalisin konuyu veya kitabi.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...kligi-beni-ayriliga-goturecek.1014024/page-80

Okuyorum teşekür ederim ilginiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…