Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Benim aldığım marka dr-roller'da seans aralığına 6-8 hafta diyor ama genelde şöyle bir aralık vardı 1 mm olan için;

1 mm --- minimum haftada 1; önerilen süre 2-4 hafta
1.5 mm --- minimum 15 günde 1; önerilen süre 4-6 hafta

O yüzden ben de bugün 2. seansımı yapmayı düşünüyorum akşamazemuszemus. Sonrakini ise 1 ay sonra yapacağım en erken heralde. Tüm tedavi içinse 6-8 arası uygulamayı önermişler çeşitli kaynaklarda, sonrasında ise yılda 1-2 uygulama yeterli oluyormuş.

Shea yağı bizim susam yağı gibi kuru ciltlere önerilen bir yağ canım... En iyi halini Body Shop'ta bulabilirsin denemek istersen, vücut nemlendirici olarak Shea Body Butter kremleri varhihoyyyt

Son düzenleme:
ya bide su tca ne oluyo??

TCA, glikolik ve meyve asitlerinden çok daha etkili bir tür asit... Akne, dövme, çatlak, yara izi tedavisinde kullanılıyor. Çeşitli yüzdeleri var, %20, 30, 50 ve 70 olarak. Ama mevsimi geçti çünkü güneşe maruz kalınınca kahverengi lekeler meydana geliyor korunsan bile... Ben de bu mevsim güneş kremiyle birlikte dermarollerdan iyi sonuç alırsam ama izler tamamen geçmezse, kışa doğru %20 veya %30 TCA yapacağım...Şeniz

cvp icin tskrler yerimseniben

sagol catlaklıklarım cevap verdıgın ıcın bır bakayım bende youtube dan nasıl bırseymıs ben bıraz bakmıstım ogun ama hep zencı ınsanlar saclarına falan suruyorlardı bır an aklıma acaba bal mumu tarzı bırseymı dıye geldı onlar sacları sabıt kalsın dıye balmumu kullanıyorlarmıs ya

isvec surubunuda magdelena kullanmıs bel bolgesınde degısıklık var demıs bende alıcam en kısa zamanlda bırde onu deneyelım bakalım kalmadıkı denemedık sey ne olacak sankı :)

ala ala bak sımdı aklım karıstı benım yaaaaa :S aldıgım satıcınında yabancı sıtelerden gonderdıgı lınklerde haftada bır yazıyordu benımkıde 1.5 mm lık sasırdım bak sımdı ama o kadar zamanda nasıl beklıcemkı yaaa ayda bır yapmak ne bılıyım ya ben en ıyısı boyle devam edeyım gıtsın boyle

selülite kullanan varmı arkadaşlar ben 1.5 roller yaptım ...sonucunu merak ediyorum uygulamalara devam edeceğim sizde durum ne vaziyette

maalesef ben catlak ıcın kullanıyorum durum ıyıye dogru gıdıyor catlaklarda daralmalar var gozlemektetyım durumları bende

Eveeet biraz önce vücut için 1 mmlik dermarollerım gelmiştir arkadaşlar, en kısa zamanda yapıp 1-2 güne size haberleri yazarım...

yaz yaz sende yaz yorumlarını gelısmelerını bu arada ben pazar gunune kadar yokum hbrınız olsun kendınıze ıyı bakın

benim arastirdigim kadariyla cok derin catlakliklar icin yani byöle yirtik gibi olanlar icin 1,5 mm öneriolar, cok derin olmayan catlakliklar icin de 1,00 mm 'likleri öneriolar. ben hangisini alsam acaba, daha henüz ismarlamadim ama kesinlikle ismarlicam. benim catlakliklarim yirtik gibi degil aslinda ama bilmiorum. sheytane sen kac haftadan beri kullaniosun derma rolleri ve ne kadar degisiklik oldu??

ben galiba 1,5 mm ismarlicam, ama 15 gün bekleyemem her zmn 8-9 günde bi yaparim lmaz: OFFF BU CATLAKLARDAN KURTULMAK ISTIORUM BIR AN ÖNCEEEEE INS HEP BIRLIKTE KURTULURUZ INSALLAH ISE YARAR :S BUDA ISE YARAMAZSA COK ÜZÜLÜRÜM Çok üzgünüm çoook

ben 1.5 mm kullanıyorum daha etkılı olacagını dusundum geneldede sıtelerde 1.5 mm catlaklar amelıya skarları ıcın uygun demısler bırıncı sayfada yazmıstım hatta bır sıteden aldıgım gıbı kopyalamıstım onu ben memnunum hem benım catlaklar eskı nerden baksan 9 senelık yanı ergenlıkten kalma bır durum ben 1.5 daha etkılı olur dıye bu neden le onu tercıh ettım sana kalmıs ama catlak ıcın uygun olanı 1.5 bence onu sıparıs et derım ben gelısmelere gelıncede ben durumdan cokcok ta olmasa memnunum yanı ha tamamen gıtmedı ama sedef rengı gıttı tenıme yaklastı rengı daralmalar var toplanıp tek bır cızgı halınde olmaya basladılar o eskısı gıbı fay hattı gıbı kırılgan saga sola dagılan halı kalmadı bende ben gecen carsamba 4.uygulamamı yaptım bu memnunum yanı

ıyı aksamlar ben bu hafta kaytardım cunku yazlıga gıttım denıze falan gırdım bu arada buyuk bır degısıklık fark ettım onceden beyaz beyaz parlardı sımdı oyle degıl ten rengı olmuşlar ve cok ıncelmısler duzenlı kullanımla baya ılerleme kaydedıcem emınım sonrada tca kurtulucam gıbı bu gıdısle

sheytane nerelerdesin, gelmedinmi daha tatilden? :1rolleyes: senin catlakliklar ne durumda, derma rolleri kullanmaya basladigindan beri? ben bide su kahve limonu denicem, türkiyeden özel taze cekilmis türk kahvesi ismarladim:sm_cool:. Bazilarinda ise yaramamis galiba, ama bence böyle seyler cilde bagli. Bugün baslicam kahve liomla. yarinda derma rolleri ismarlicam. Ben aslinda 3 kutu lierac ampul kullandim, size bahsetmedim daha, ama cok pahali oldugu icin biraktim, bi kutu lierac ampul 38,00 Euro ve bi kutu bana sdce 6-7 gün gidiodu, ama biraz etkisini gördüm gercektende haifledi sanki catlakliklarim öyle hissettim. Ben ögrenci oldugum icin cok uzun kullanamadim her hafta yaklasik 40 Euro, ve iyi bir sobnuc alabilmek icin bunu 40 gün fön kullanmak gerekiomus :S neyse umudum bi dermarollerle kahve liom oldu artik, onlari denicem. Tca pelling ebayde baktim hic birsey bulamadim bide evde yapmasi cok tehlikeliymis, türkiyede yasasaydim kesin bi güzzelik uzmaninda yaptirirdim, burda kesin cok fazla pahalidir. Ins gecer hepimizin catlaklari, dua ediorum bol bol ALLAHIM bizi bu catlakliklardan kurtar diye ins kabul olur dualarimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…