Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
valla canım bi film molası verip oturdum yine pc ye baktım tekrar:)tmm fazla düşünmeye gerek yok ozaman ebaydan siparişi vericem ben yarın inş. kısa sürede gelir kısa dedigimde 20 günlerden falan bahsediliyo bide onu beklemesi var geldi gelicek..zaten bişiyi düşündügümde yada karar verdiğimde hemen sana yazıyorum:)ürün geldikten sora beni cesaretlendirici msjlarınıda beklicem:)inş.canımm önce bende sonra sende işe yarar yaramassa pes edicem sanırm:KK43:yarın siparişi veriom verdim diyede yazarım zaten:)görüşürüz

harbıden dermaroller dıye actık tca ya geldık dovmelerden konustuk kahve lımonuda kattık sanırım baslıgı catlaklar hakkında corba dıye degıstırmelıyım :KK70: :KK70: neyse umarım cabucak gelırde sonuclarını yazarsın ben her zaman destekcınım canım unutma :KK66: sınem sınem sınem sınemkaydirigubbakcemile5 kurtulalım artık yiter ya yiter ya erman kuzu gıbı banada ınme ınecek sonunda zaten :) of dertlı basım of ne olurdu erkek doğsaydım ya sanırım artık cok gec bu yakınmalar ıcın sımdıden gozun aydın dıyorum ve mutlu haberler beklıyorum sınemcım

bırde sınemcım bır arkadasta catlaklar ıcın ısvec surubu kullanıyo ondanda haberler beklıyorum dun sordum bel yanlarımda duzelme var bıraz dedı ama bacak arkalarımı fark edemıyorum dedı bırde bu surubu surunce sarı oluyormus catlaklar ondan tam ent bırsey soyleyemıyorum dedı ama duzelme varmıs bende bu aralar pek maddıyat yok yoksa onuda denıcem ama ah napolyon ıste buldu parayı mahvettı bızı eskıden olsa bır kazak falan verır alırdım surubu degıs tokusla :) neyse ondanda gelısme alırsam buraya yazarım gene

canım az önce siparişimi verdim cebelleştim biraz ama oldu sanırım:)%40 aldım ben %50 tca düşündüm ama cesaret edemedim:):)inş.çabuk gelir.destegin için çok tşk ederim sana.sarı renk çatlak daha bi görünmezmi ya:)isveç surubuda neymiş içionmu sürüyonmu onu bu arada senin görüştügün satıcıdan verdim siparişimi bende bekliycem şimdii günlerde geçmezohaoldumsmile

ilk dermaroller uygulamamı perşembe akşamı yaptım.internette yaptığım araştırmada uygulamanın ılk başlandığında haftada 2-4 kez yapılabileceği sonra uygulama sayısının azaltılabileceğini okudum. bir gün yapıp 2gün ara verip 3.gün dermaroller uygulasak daha çabuk etki alırmıyız yoksa bir zararı olurmu kızlar?

canım az önce siparişimi verdim cebelleştim biraz ama oldu sanırım:)%40 aldım ben %50 tca düşündüm ama cesaret edemedim:):)inş.çabuk gelir.destegin için çok tşk ederim sana.sarı renk çatlak daha bi görünmezmi ya:)isveç surubuda neymiş içionmu sürüyonmu onu bu arada senin görüştügün satıcıdan verdim siparişimi bende bekliycem şimdii günlerde geçmezohaoldumsmile

isveç surubunu kısa süre denemiştim. cilde sürüyorsun ve hava almaması için streç filmle sarıyorsun. ben düzenli uygulamadığım için fayda alamadım

tca uygulamadım fakat yazın yapılmamalı diye okumuştum

dermaroller uygulandıktan 15-20dk sonra açtıği gözenekler kapanmaya başlıyormuş. krem sürüyorsanız bu süreyi geçirmeyin arkadaşlar

ilk dermaroller uygulamamı perşembe akşamı yaptım.internette yaptığım araştırmada uygulamanın ılk başlandığında haftada 2-4 kez yapılabileceği sonra uygulama sayısının azaltılabileceğini okudum. bir gün yapıp 2gün ara verip 3.gün dermaroller uygulasak daha çabuk etki alırmıyız yoksa bir zararı olurmu kızlar?

bende okudum onu ama o kırısıklık kremı falan uygulayanlar ıcın yanı 0.25 mm kullanlar ıcın dıye bılıyorum skarlar akne yara ve catlak ızlerı ıcın olanı 7-10 gun aralıklarla yapması gerek yazıyo heryerde bırde soyle bır durum var hanı sık yapınca ıyı olacagını bılsem yaparım zaten ama emın degılım ıste eger boyle bır bılgın varsa paylasırsan sevınırım actıgımız delıklerı vucut yarar olarak algılıyo sonra orayı tamır etmeye calısıyo zaman alıyomus bu tamır sımdı tam tamırın ortasında bız bır daha yara acıyoruz derı tam kendını toparlamadan tekrar yara bıraz yormazmı faydalı olurmukı acaba bılemıyorum mesela bu urunun paylasım sıtesınde 2 aydan bır yıla kadar o bolgede tamırın gerceklestıgı yazıyo bu nedenle zamanla duzelme oluyo dıye bır acıklama var bılemıyorumkı aklım karıstı sımdı benım acaba bende sıkmı kullansam arkadaslar ne dıyorsunuz bu konu hakkında

hadı hayırlı olsun sınemcım ınsallah ıyı sonuclar alırsın ınsallah cabuk gelırde bekleme sıkıntısı yasamazsın gemıyle geldıgı ıcın urunler uzun suruyo hemen gelsın ıstıyorsan ayrıca para oduyorsun zaten aman boylesı ıyı oldu canım yıllardır nelerı beklıyorz bunuda beklerız beraber artık kaydirigubbakcemile5 %40 aldıgın ıyı olmus %50ye derın uygulama demısler zaten acıklamasında sadece zaman farkı olacak arada ama kullannım klavuzu da ıngılızce olacak onu ne yapacksın tcacılardan yardım alırsın artık gercı tcacıalr hıc ugramaz oldular kac tanesıne ozelden mesaj attım tık yok kımsede ısvec surupu on numara bırsey valla cozemedgı hastalık hemen hemen hıc yok hem ıcıyorsun hem suruyorsuncatlaklar ıcın surerek ve ustunu orterek kullanıyorsun bogaz hastalıklarına karacıgere say say bıtmez ya herseye ıyı gelıyormus arastır ıstersen netten bı belkı bask bır amacla kullanırsın faydalı bırsey ısveclı bır adamının notlerının arasında bulmuslar adam 100 kusur yasamıs tas gıbıymıs attan dusup olmus ecel işte oyle olmezsem boyle oldurur allah neyse felaket tellalı gıbı oldum bırden bilmiyorumkismile tekrar hayırlı olsun canım tcan

tşk ederim canım kullanım kılavuzunuda çeviricez artık:)zaten bakıcam bi ewde uygulayamassam alıp şişemi giderim bi uzmana yapan birini bulurum elbet ilk uygulama önemlii sorasını belki kendimde yaparım bi gelsin bakalım kullanma klavuzunda aklıma takılan bişi olursa kendim yapamam zaten.ewet şimdi bende bakıcam bu isveç surubuna merak ettim.:)konuda bi bu şurup eksikti daha neler katılacak acaba merakla bekliyorum:KK70:kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar ben dermarollerla ilk uygulamamı 1 hafta önce yaptım. Yanaklarımdaki akne izleri için 1 mm olanını aldım. Pek çok sitede seanslar arasında 6-8 hafta olması gerektiği yazıyor ama haftada bir uygulayanlar da mevcut. Demin haftada 2-4 kez mi diye soran arkadaşınki 0.25 mmlik dermaroller için geçerli. O boydaki iğneye sahip dermarollerlar kolajen üretimini tetiklemiyor yalnızca en üst tabakayı yani epidermisi deldiğinden yalnızca kremlerin çok daha iyi emilmesini sağlıyor. Etkisi hafif olduğundan da sık kullanılabiliyor.

Benim akne izleri ve cildim genel olarak çok iyi tepki verdi bu 1 haftada. O yüzden yine 1 mm olan ama daha çok iğne sırasına sahip (8 sıralı) dermarollerın siparişini verdim, bu hafta gelecek inşallah. Özellikle bacak içlerim de uzun yıllardır selülit var. Kremler sıkılaştırsa da görünümdeki çatlaklara hiçbir etkileri olmadı. Sizlere gelişmeleri mutlaka yazacağım, inşallah hepimiz güzel sonuçlar alacağız...:içelim:

inşallah guzel sonuclar alırız yaaa herkes ıcın bunu dılıyorum sınemcım sanırım catlağa tedavı ıcın bu konuyu dahada genısletıcez gıbı gozukuyor :) gercı pekte bırsey kalmadı yanı her demden vurduk valla

ya bırde 6-8 hafta olması gerek yazmıssınız ya ben dayanamamkı okadar yaaaaaa :KK43: surda bır hafta zor gecıyor bılmıyorumkı okudugum cogu yerde bende 7-10 gun arası dıye okudum ondan haftada bır yada 8 gunde falan uyguluyorum bende

hey millet simdi, youtubede bi video izledim, shea butter diye birsey varmis oda cok iyi geliyomuss, duydunmuzmu hicc???
canım shea butter dedın gıttın ya nedır o shea butter acıklamadın ozeldende sordum ama cevap alamadım heralde ısın var gıremıyorsun ama gırdıgınde kesın yaz bıze o neymıs ya ben bıraz arastırdım asırı yaglı bırsey cavız yada kestane benzerı bır agacın meyvelerının yagıymıs ama etkılerını bulamadım cılt bakımında kullanıyormus ama catlakalr ıcın bır etkısını bulamadım senın bıldıgın bırsey varsa paylas lutfen cevap beklıyoruz senden

canım isveç surubu için bi çok faydalı bilgi yazıyor çatlakta yazıyor ellerdeki çatlaklar yada topuktaki çatlaklar gibi. yani bizim savaştıgımız çatlaklardan farklı bunu uygulayan bayan farklı bi topiktemi yazmış?nasıl uyguluyormuşki onu? nekadar zamandır,sonuç almışmı?

you tube daki o videoda gösteriyordur belkide canım orda izledim yazmışş bi bakalım bizde yazarsak çıkar belki

bn isveç şurubunu sürüorm biras deişiklk var gbi. belimdekiler küçüldü ona eminim. bn pamuğa döküp sürüorm günde iki deffa

canım shea butter dedın gıttın ya nedır o shea butter acıklamadın ozeldende sordum ama cevap alamadım heralde ısın var gıremıyorsun ama gırdıgınde kesın yaz bıze o neymıs ya ben bıraz arastırdım asırı yaglı bırsey cavız yada kestane benzerı bır agacın meyvelerının yagıymıs ama etkılerını bulamadım cılt bakımında kullanıyormus ama catlakalr ıcın bır etkısını bulamadım senın bıldıgın bırsey varsa paylas lutfen cevap beklıyoruz senden

ben shea butteri youtubede izledim, gecen linkleri yazdim ama panelde göstermedi,simdi yine denicem : Re: Stretch-Marks Shea Butter TonyaTko's Secret ;yazarsaniz youtubeye bi video cikicak, kadin anlatio ingilizce, anladigim kadariyla catlakliklara cok iyi geliomus, baska videolarda var bununla ilgili .Ben ismarlamayi düsünyüorum, cok pahali da degi, ebayde baktim.

X