Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım güzellik merkezinde bana en az 20 gün deniz güneş yok demişlerdi bende 2.uygulamayı yapmayı düşünmüyorum sana tavsiyem bu yazı atlat böyle şimdilik sipariş verme bekle bakalım benimki %40lıktı yaa 4.günüm benim hala bişi yok çatlaklarda üstlerinde biraz buruşukluk ve pürüzlenmelerden başka yanii:)agustosta tatil düşünüyosan 20 gün önce uygulamayı bırakman lazım ki ürünü spariş etmen gelmesi falanda 10 gün de ozaman 3 seans falan yapıcan sende bence beni bekle sen şimdi gözlemlediğim ama çok erken oldugu için tam emin olmadıgım durumlarda var emin olunca yazarım gene sana o yüzden beklemeni tavsiye edebilirim bide işe yaramassa boşa umutlandırmış olmayayım seni üzülme ama yaaa tca ebayda yoksa gg de var burdan yurt dışına kargoda var:)ben sana yardımcı olurum söz şimdilik sadece bekle bakalım bende neler olcak yoksa bende tca deniycem burdan sanada yollarız artık:):)

bencede bekleyın artık hazıran oldu kızlar ne kaldıkı zaten surda hem yazın yapınca bıraz yapacaksın sonra bırakacaksın tedavın yarım kalmıs olacak bende sonbaharı bekleyenlerdenım tavsıyemde o hem sınemsu bızı haberdar edıcek daha bakalım onda gelısmeler ne olacak umarım ıyı sonuclar olurda hepımızın yuzu guler

5.gün benim yaaa hala gözle görünür bi degişim bi pullanma falanda yok etkisini görmek için 2_3 kez yapmakmı lazım acaba biraz daha bekliim ben haziranın 6sında 2 uygulamamı yapabilirim ama 20sindede gidicem ben ne yapsam yaaa 14 gün sonra denize girersem bişi olur diye korkuyorum 10 günde ben girmesem diyorum 24 gün yine az olmazmıki bişi olurmu yapsam yada bıraksammı böyle tek uygulamabilmiyorumkismile

yaza denk geldi kötü oldu keşke daha önce yapsaymışım şimdi beklemek nasıl zor gelicek bana

sınemcım bence sen tatılını falan yap canım ondan sonra devam et 2. uygulamayı oyle yap daha kotu sonuclar dogmasın cnm sımdı ya gene yaparsın gıder catlaklar ama ya kalıcı lekeler falan olursa allah korusun cılt rahtsızlıkları falan bence kullanma guzelım ya kısı beklerız hep beraber

o mesaj sayısının en gusel yolu ne bılıyormusun forumda gezın bır kac yere gırın merak ettıgın falan yorum olarakta paylasım ıcın sagol falan yaz olsun bıtsın :KK70:

Arkadaşlar 4. kullanımımı bugün yaptım. Şu ana kadar mucize olmasa da düzelmeler var bence 1 ay daha kullanınca %70 i gider gibime geliyor. Çok enteresan kolumun iç kısımları ve üst bacaklarımdaki baya bi neredeyse fark olunmayacak sşekilde geçmiş. Kolumun altındakiler daha zor geçiyor. Biraz da aslında toparlama yaptı yani sarkmaları toparladı gibi.. Haftaya yazarım yine..

sevındım ılerlemelere bende aynı kanıdayım devam edıldıkce gecıyor ya duzelmeler oluyor bende 2haftadır kaytarıyorum ama yarından tezı yok tekrar baslıcam sımdıden kolay gelsın bana

slmm ben geldim:)canım nasıl gidiyor kaytardınmı çabuk pes etme öyle devam devamm:)bende gene bişi yokkk hiç bişi olmadı gidi 8.günüm derecesi az geldi sanırım yok pullanma dökülme falan olmadı şimdiden sorada olurmu bilmembilmiyorumkismileama glycolıc asit bitirdim eylülde tca ile başlıycam %30 deniycem bende çatlaklarım 90 nıckli arkadaşım sipariş vereceksen eger %40 bende bi degişim göstermedi şimdilik bilgin olsun dermaroller toparlamadamı yapıyor yaaa hem onu hem tca yı kullansak abartmış olurmuyuz mantıken kullanılmaz ama heralde tahriş edermikiibilmiyorumkismile

Arkadaşlar bence dermoroller benim gibi çatlakları yola dönmüş kişileri 3 ayda falan iyi eder gibime geliyor.. Bu arada 10 kez geçmek gerekiyormuş cildin üstünden .. Kendinize iyi bakın 2 hafta sonra yeniden yazarım.

slmm ben geldim:)canım nasıl gidiyor kaytardınmı çabuk pes etme öyle devam devamm:)bende gene bişi yokkk hiç bişi olmadı gidi 8.günüm derecesi az geldi sanırım yok pullanma dökülme falan olmadı şimdiden sorada olurmu bilmembilmiyorumkismileama glycolıc asit bitirdim eylülde tca ile başlıycam %30 deniycem bende çatlaklarım 90 nıckli arkadaşım sipariş vereceksen eger %40 bende bi degişim göstermedi şimdilik bilgin olsun dermaroller toparlamadamı yapıyor yaaa hem onu hem tca yı kullansak abartmış olurmuyuz mantıken kullanılmaz ama heralde tahriş edermikiibilmiyorumkismile

Cok fazla olur tca ve dermaroller =) bence sen tca yi yaptiktan sonra yani catlakliklarin tamamen kaybolduktan sonrada toparlama icin kullanilabilir =) bende düsünyüorum tca dan sonra derma roller kullanmak.

ya sınemcım hosgeldın sormaya kaytardım valla halada kaytarıyorum nıye dersen bıraz saglık problemlerım var onunla ugrasamadım ondan ama baslıcam yakın zamanda tekrar demek ıse yaramadı glıkolık asıt uzuldum yaaaa ınsallah tca ıse yarar ama ne dıyımkı

dermarollerde 4. uygulamamı yaptım. bir değişiklik yok. kullanan arkadaşlar kaçıncı uygulamadan sonra değişiklik oldu sizler de

ben 3. uygulamada ne tbır sekılde daralmalar gozlemledım zaten 5uygulama yaptım uzun zamandır kaytarıyorum ama bende duzelme var ınceldıler ve renklerıde derı rengıme yaklastı yanı sılıklestı gıbı oldular sedef sedef parlamıyorlar acaba dogru uyguluyormusun?bır yerın uzerınden 10 kere gececeksın once "-" seklınde sonra" I " şeklınde sonra capraz yanı * seklınde heryerden gecmıs olacaksın ve bu yan cızgı dık cızgı sayısı on tane sonra caprazda on tane o bolgeyı oyle tamamlamıs oluyorsun bırde senın ıgne boyunda cok onemlı senın kı kac mmlık ben 1,5 kullandım memnunumda gerı baslarsam duzelmeler devam edıcek ınsallah darısı basına canım

ya sınemcım hosgeldın sormaya kaytardım valla halada kaytarıyorum nıye dersen bıraz saglık problemlerım var onunla ugrasamadım ondan ama baslıcam yakın zamanda tekrar demek ıse yaramadı glıkolık asıt uzuldum yaaaa ınsallah tca ıse yarar ama ne dıyımkı

slm canım bugünlerde yoğunum ben biraz sık giremiyorum nete.üzüldüm canım çok geçmiş olsun sağlıgına dikkat et.benim asit bende bi fark yaratmadı ewet belkide hakkını yiyorum düzenli kullanımda işe yarayabilir ama ilk kullanımda hiçbişi yapmamışım gibi oluyor artık sezonu kapattım ben eylül gibi başlıyacağım tca ile yani:))görüşürüzopuyorumnanaktan:1hug:

ben 3. uygulamada ne tbır sekılde daralmalar gozlemledım zaten 5uygulama yaptım uzun zamandır kaytarıyorum ama bende duzelme var ınceldıler ve renklerıde derı rengıme yaklastı yanı sılıklestı gıbı oldular sedef sedef parlamıyorlar acaba dogru uyguluyormusun?bır yerın uzerınden 10 kere gececeksın once "-" seklınde sonra" I " şeklınde sonra capraz yanı * seklınde heryerden gecmıs olacaksın ve bu yan cızgı dık cızgı sayısı on tane sonra caprazda on tane o bolgeyı oyle tamamlamıs oluyorsun bırde senın ıgne boyunda cok onemlı senın kı kac mmlık ben 1,5 kullandım memnunumda gerı baslarsam duzelmeler devam edıcek ınsallah darısı basına canım

1.5mm uygulamayı aynen senin anlattığın gibi yapıyorum. benim çatlaklarım doğumdan sonra oluştu belki derinlıği ve genişliği sonuç almayı etkiliyordur. uygulamaya devam edicem yıne de pes etmek yok

X