Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
evet melisa melisa... haftada bir kullanıyorum... ve BENEV in c vitamini serumunu alıp deneyeceğim... ama para biriktirmem lazım... uzun araştırmalarım sonucunda yüz ve göz altı için ennnn iyi ürün bu...... porselen gibi cildimiz olur inşallah:)....

Tabıkı tamamen gecmesı banada ıhtımal dısı gelıyor ama yuzde yuz bıtkısel bı yag ersag bebek yagı ve ersag vucut losyonu hıc bır dukkanda satılmıyor orıflame avon gıbı temsılcısı olucaksınız yada temsılcı olan bırısınden sıparıs verıceksınız cok pahalı degıl 20 tl falan bu cok urunu gercekten ıse yarayınca bende bır umutla aldım ama gercekten faydasını gordum tabı ugrastırıo hergun dus jelıyle yıka yaglan falan :KK70: ama tavsıye ederım tuy dokucu kremınıde kullanmaya basladım :KK66:

bugün kargodan aldım... 125 lira titanyum 540 iğneli olan... piyasadakilere göre gayet şık ve kaliteli bir duruşu vardı:) aldım birkere:) bayağı bir araştırdım... acaba derma roler ı neyle kullanmalıyım diye... bepanthen e vitamini tarzı birşeylerle kullanmaya karar verdim sonunda.... aslında BENEV in serumu var ama 235 lira civarında süper birserum... para biriktirmem lazım... :) yüzüme mezoterapi yapmaya başlıyorum bugün.. inşallah benimde yüzüme etki eder ve insanlar" aaaaaaa yaşını hiç göstermiyosuuuunnn" derler birgün :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: mekanizmasına inanıyorum ben... sonuçta cilde uyarı veriyor.. gerisini clt yapıyor zaten....... haydi sevgiyle kalın:)

canım gelişmeleri yazmenı bekliyoruz inş kurtuluruz bu fay hatlarından.sen kaç mm lik aldın

canım ben 0.5 mm olanı aldım.. yüz için..... uzun araştırmalarım sonucunda.. yüze 0.5 ten büyük iğne kullanılması yıpratıcıymış... yani ciddi bir deri problemi yoksa.. bizim gibi leke sivilcemsi şeyler içinse.... benim ilk farkettiğim şey... yüzümün artık hiç yağlanmaması oldu..:) bepanthen merhem sürüyorum onu bile emiyor.. galiba kanallar bayağı bir açıldı cildimde....

Vucudumdaki catlaklar icin sonunda 1,5 mmlik dermarolleri aldim ve bu hafta elime gecti,
Bugun ilk defa kullandim.
Haftada en az 1 kez banyodan sonra uygulayip dove bodylotion surmeyi dusunuyorum..

Vucudumdaki catlaklar icin sonunda 1,5 mmlik dermarolleri aldim ve bu hafta elime gecti,
Bugun ilk defa kullandim.
Haftada en az 1 kez banyodan sonra uygulayip dove bodylotion surmeyi dusunuyorum..

hadi bakalım senin deneyimlerini merakla bekliyorum :KK16: sanki uzun aralıklar daha iyi oluyo diye duymuştum ben 3 hafta 1 yapsan falan

Hmm, bilmiyorum 2 haftada 1 yapsam daha iyide.
Igneli aciyo yaaa. Iyice bastirmaya kiyamiyorum.
Bastirmadanda fazla faydasi olmaz galiba, off off :KK70:
Bu arada bizim burda lazer epilasyon yapilan yerede uzmanlar uygulamaya baslamis dermarolleri.
Faydasi varki guzellikmerkezide uygulamaya baslamis diyorumda,
kendime kiyamiyorum, kiymam lazim, yada en iyisi kardesime yaptirmak :26:

Hmm, bilmiyorum 2 haftada 1 yapsam daha iyide.
Igneli aciyo yaaa. Iyice bastirmaya kiyamiyorum.
Bastirmadanda fazla faydasi olmaz galiba, off off :KK70:
Bu arada bizim burda lazer epilasyon yapilan yerede uzmanlar uygulamaya baslamis dermarolleri.
Faydasi varki guzellikmerkezide uygulamaya baslamis diyorumda,
kendime kiyamiyorum, kiymam lazim, yada en iyisi kardesime yaptirmak :26:

bencede kardeşine yaptır ben de oyuzden şimdi başlamadım dermarollera bende kendime kıyamam çünkü ama baskası daha rahat bastırır :KK28:

Kızlr merhaba..
Benim bazı sorularım olacak, okadar sayfa okudum ama yine de karar veremedim.

Ben dermarolleri yüzümdeki güneş lekeleri ve selülitlerim için kullanmayı düşünüyorum, çatlaklarım da var ama az..onlara da uygulayabilirim..

1: yüze uyguladıktan sonra hangi serum/krem/ yağ uygulanıyor, yani hangisi daha etkili?
2: selülitler ve çatlaklar için uygulandığında hangi serumlar ve kremler uygulanıyor?

lütfen kullanan arkadaşlar sorularıma cevap versin:KK16:

kızlar,ben cumartesi günü özel bir hastanenin cildiye doktoruna 1 seans dermaroller yaptırdım.ücret 150tl idi.2 ayda bir yapılmasını tavsiye etti. farkı ne zaman göreceğim diye sorduğumda 6 ay sonra dedi.
işlemden 30 dakika kadar önce emla kremi sürdü ve streç film ile kapladık.
işlem sonrası 2 gün boyunca çok kızarık durdu cildim.şimdi yeni yeni kendine geliyor.
bu topikde tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz. hepsini okuma şansım olmadı.
ürünü satın alıp evde kendiniz yaptığınız ilgimi çekti.ben de mi satın alıp kendim uygulasam.
tecrübeli arkadaşlardan yardım,fikir istiyorum.

kızlar,ben cumartesi günü özel bir hastanenin cildiye doktoruna 1 seans dermaroller yaptırdım.ücret 150tl idi.2 ayda bir yapılmasını tavsiye etti. farkı ne zaman göreceğim diye sorduğumda 6 ay sonra dedi.
işlemden 30 dakika kadar önce emla kremi sürdü ve streç film ile kapladık.
işlem sonrası 2 gün boyunca çok kızarık durdu cildim.şimdi yeni yeni kendine geliyor.
bu topikde tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz. hepsini okuma şansım olmadı.
ürünü satın alıp evde kendiniz yaptığınız ilgimi çekti.ben de mi satın alıp kendim uygulasam.
tecrübeli arkadaşlardan yardım,fikir istiyorum.

dermaroller uyguladıktan sonra ne kullandı ? dermaroller kaç mmlikti? onemli olan o kısmı , eger evde yapabileceğin bişi oldugunu düşünüyosan hiç para verme o kadar yani

Son düzenleme:
haklısın,yaptığı işlem çok basitti yani. bende 1,5mmlik dermaroller kullandı.arkasından da koyun plasentası maskesi yaptı.
hepsi de evde yapabileceğimiz şeyler.
sadece kaliteli bir dermarolleri nerden alırız diye merak ediyorum.
bana yapılan uygulamadan sonra 3 gün geçti. cildimin üzeri pütürlü gibi oldu yani ölü hücre atmaya çalıştığını hissedebiliyorum.
mutlaka faydası olacaktır diye düşünüyorum. yani.

haklısın,yaptığı işlem çok basitti yani. bende 1,5mmlik dermaroller kullandı.arkasından da koyun plasentası maskesi yaptı.
hepsi de evde yapabileceğimiz şeyler.
sadece kaliteli bir dermarolleri nerden alırız diye merak ediyorum.
bana yapılan uygulamadan sonra 3 gün geçti. cildimin üzeri pütürlü gibi oldu yani ölü hücre atmaya çalıştığını hissedebiliyorum.
mutlaka faydası olacaktır diye düşünüyorum. yani.

koyun plasentası maskesi mi :KK53: ne işe yarıyormuş o :KK53: evet bende onu bilmiyorum hangi dermarollerı alsak

dermaroller alıp da menun olanlardan tavsiye alabiliriz burdan.
koyun plasenta maskesini bu sitede de konusu geçiyordu...
ayrıca ayşenur yazıcı kendi sitesinde de değişik kozmetikler gibi bu ürünü de övüyor.
bakabilirsiniz.

kullanan yada bildisi olan arkadaslar
dehset catlak ve dogum izim var
selulutum var var oğlu var:KK52:

2 mm lik mı alsam tvshopta 540 iğneli titenyum 99 tl bunu alsam mı ne dersiniz.
kullandıktan snra neler sürdünüz birde

arkadaşlar ben zgts marka 2mm lik titanyum iğneli almıştım yaklaşık 3 ay önce. 80 tl civarıydı. firmayı telefon ile aradım sipariş verdim kapıda ödedim kaliteli bir ürün tavsiye ederim

Canım ben ilk uygulamadan sonra çok ara verdim çok canım acımıştı bir türlü cesaret edemedim tekrar yapmaya. Nerdeyse 2,5 aydan sonra ikinci uygulamamı yaptım. Sanki birkaç gündür daha iyi gözüküyorlar. Bı de bir karışım yaptım kendimce argan yağı ile zeytin yağını spreyli bir şişeye koydum bu karışımı madecassol ile birlikte hem roller uyguladıktan sonra hem de düzenli olmasada aklıma geldikçe sürdüm devam edicem bakalım 6 uygulamayı tamamlayım diyorum.sonuç almazsam frakaiyonel lazer yaptiricam sen ne aşamadasın?

X