Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kizlar bu konuyu gecenin yarisi gordum, ise yaradigini soylediginiz icin hemen derma roller siparis ettim :KK31:
elime gecsin ben de deneyimlerimi yazarim artikin :KK53:

hayırlı olsun canım sanuçlarını merakla bekliyoruz dermarollerı ne için kullanacaksın sen? 540 alman çok iyi olmuş:KK34: nerden aldın markası ne?

.. canım ben yüz için aldım.... dermaroller comtr isimli bir siteden sipariş ettim... daha önce bir mezoterapi merkezinde gördüğüm derma rollerdan olduğu için biraz rahattım... 125 lira... ama 192 iğneli olan 95 lira civarında.. çok da ucuz mal almak tedirgin eder beni o yüzden paraya kıydım:) dün yatmadan önce kullandım:) güzelce cildimi temizledim... dermaroller ımı alkolle temizledim ve başladım yüzüme uygulamaya... bayağı bir kızardı.. sivilcelerim vardı onlardın bile üstünden geçtim:) sonra evicap var ya.. e vitamini kapsülü... onu üzerine güzelce yedirdim.. göz altları ve kenarları dahil... sonra yüz masajı yaptım ve yüz kaslarını çalıştırma egzersizleri yaptım.. kas ne kadar güçlü olursa o kadar sarkmaz.... sonrada odamı iyice karanlık yapıp uyudum.. karanlıkta cilt yenilenmesinin daha etkili olduğunu duymuştum..... sabahleyin kalktığımda.... yüzümde hoş bir ışıltı ve yumuşaklık gördüm:) o sivilcelerim de %50 oranında küçülmüştü:):) ... cilt öyle bir emiyor ki... sürer sürmez emildi.... .. daha ilk kullanışta minnacık da olsa bir hoşluk oldu yüzümde:) aslında ben C VİTAMİNİ kapsülü sürmeyi düşünmüştüm ama hiç bir eczanede yoktu... ebru akel filan yüzlerine c vitamini kapsülü sürüyorlarmış... c vitamini KOLLAJEN SENTEZİNİ artıran önemli bir vitamin... ama hiç bir yerde bulamadım:KK43: para biriktirip BENEV SERUM almayı düşünüyorum... çok etkiliymiş.... tabi ben bu derma roller uygulamasını haftada 1 yapmayı düşünüyorum.. cildi çok alıştırırsam sanki etki mekanizması azalır gibi geliyor...:):) ... bu gidişle selülitler ve çatlaklar içinde sipariş vermeyi düşüneceğim galiba:) ... sevgiyle kalın...... :)

Son düzenleme:
Kizlar bu konuyu gecenin yarisi gordum, ise yaradigini soylediginiz icin hemen derma roller siparis ettim :KK31:
elime gecsin ben de deneyimlerimi yazarim artikin :KK53:

inşallah canım memnun kalırsın....... işe yarayacağına ben çok inanıyorum... sonuçta mantığa yatıyor.. vucudumuzda bir yara oluşunca nasıl ki tamir mekanizması devreye girip orayı onarıyorsa... bu da aynı mantık... cilde bir uyarı veriliyor ve gerisini cilt yapıyor.... ... bir de yediklerimize dikkat edersek bol su içersek:) insanlar bize aaaaaa fondöten mi sürdün yüzüne... diye bile sorabilirler:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: .... sonrada selülitler çatlaklar... gider bu liste....:) sevgiler......

inşallah canım memnun kalırsın....... işe yarayacağına ben çok inanıyorum... sonuçta mantığa yatıyor.. vucudumuzda bir yara oluşunca nasıl ki tamir mekanizması devreye girip orayı onarıyorsa... bu da aynı mantık... cilde bir uyarı veriliyor ve gerisini cilt yapıyor.... ... bir de yediklerimize dikkat edersek bol su içersek:) insanlar bize aaaaaa fondöten mi sürdün yüzüne... diye bile sorabilirler:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: .... sonrada selülitler çatlaklar... gider bu liste....:) sevgiler......

çatlaklar için dermarollerden sonra bepanten plus kullanılması uygunmuş bunu da bugun ogrendim paylaşıyım dedim :KK76:

sagol canim. ben yuz icin degil 2 mmlik catlaklar selulitler icin olanindan siparis ettim, 540 igneli...
bence de cok mantikli, dediklerine katiliyorum...
insallah ise yarar da en azindan gorunumleri azalir yaa :KK31:
plajda rahatca dolasabiliriz o zaman :KK23:

kizlar derma roller kullanimi sonrasi surmek icin cinkolu krem ariyorum!!!!!!!
cinkolu krem kullananlar yardimci olabilir mi? :KK17:

uyuyan güzel nerden sipariş verdin bende biran önce almak istiyorum

evet bende merak ettim 540 iğneli 1.5 mm bulamadım çünkü kaliteli bişey

kizlar ben ebaydan aldim...
cok pahalilari da vardi 100 dolarin ustunde ama benimki 20 dolarlik bir sey pahali almadim valla, eger ise yararsa belki bi dahaki sefere pahalisindan alirim cunku metal igneler paslaniyormus zamanla...

kızlar çokkk rica ediyorum birisi bana ebayden aylardır kullanıp paslanmayan bi ürün söylesin ve nasıl alışveriş yapıldığını anlatsınnnn allahın adını verdim baak lütfen:KK53::KK37::KK33:

yani ebay den alacağınıza.. türkiyede de her fiyatta her kalitede ürün var... ki bende.. çok ucuz alıp da cildinizi tahriş etmeyin derim... ben paraya kıydım 125 liralık birşey aldım.. daha ilk kullanışım olmasına rağmen fark farkediliyor.... naçizane tavsiyem imkanınız varsa ucuz mal almayın .. ucuz mald FDA onaylı olmuyor ve kansorojen bir plastik olma ihtimali var çin malı gibi...

canımsen nerden aldın ki ya ben razıyım yeterki alabileceğim biyer bulayım hemen paslanmıcak düzgün bi ürün

arkadaslar yaklasık 3 yıllık catlaklarım vardı kalcamda belımde baldırlarımda hatta sedefleşmişti 1,2 aydır bır yag kullanıyorum ve ınanılmaz etkısını gordum ereyse yok oluyor bence henuz pembe olan catlakları 2 ayda kesınlıkle yok eder :)

arkadaslar yaklasık 3 yıllık catlaklarım vardı kalcamda belımde baldırlarımda hatta sedefleşmişti 1,2 aydır bır yag kullanıyorum ve ınanılmaz etkısını gordum ereyse yok oluyor bence henuz pembe olan catlakları 2 ayda kesınlıkle yok eder :)

hangi yağ imiş bu? biraz ihtimal dışı geldi bana ama :)

yani ebay den alacağınıza.. türkiyede de her fiyatta her kalitede ürün var... ki bende.. çok ucuz alıp da cildinizi tahriş etmeyin derim... ben paraya kıydım 125 liralık birşey aldım.. daha ilk kullanışım olmasına rağmen fark farkediliyor.... naçizane tavsiyem imkanınız varsa ucuz mal almayın .. ucuz mald FDA onaylı olmuyor ve kansorojen bir plastik olma ihtimali var çin malı gibi...

ben yurt disindayim ebayden bulabildim...
pahali almamamin nedeni ise urunu kullanacagimdan emin olmamam...
belki bir kere kullanip bir koseye aticam...bu ucuzuyla deneyelimde :nazar:
ucuz alan arkadaslardan bir sikayet gelmemis hem ben bi sakincasi yoktur sanirim...
ayrica ben pahali olanlara da baktim arada fark goremedim...
elle tutma yerleri farkliydi ve isikliydi sadece...

canımsen nerden aldın ki ya ben razıyım yeterki alabileceğim biyer bulayım hemen paslanmıcak düzgün bi ürün

canım ben dermaroller.comtr isimli bir siteden sipariş verdim.... 3 günde elime ulaştı.. ayrıca gayet ilgili ve her soruya cevap verdiler sipariş verirken.... titanyum olan 540 iğneli aldım.. ben şu an kullanıyorum ve gayet memnunum.. üstelik aldığım bu ürünü.... bir mezoterapi kliniğinde de gördüm:) yani.. durum böyle canım......

aldım alalalı 1 kere düzgünce kullandım... haftada bir en iyisi gibi geldi bana.... normalde benim yüzüm çoook yağlıdır.. gün içinde ciddi bir yağ birikimi olur yüzümde... o yüzden yüzüme doğru düzgün krem süren biri olmadım hiç... ama derma roller yaptıktan sonra yüzümde bir soyulma ve kuruma oluştu.... bepanthenin merhem ini sürüyorum:) onu bile hemen emiyor.... galiba derma rollerla üst deriyi soymuş da oluyoruz... taze taze deri oluşuyor:) .... şimdi para biriktirmeliyim.. ve yaptığım çoook uzun araştırmalardan sonra yüze en iyi gelen serumun BENEV VİTAMİN C serum olduğunu gördüm...( çok pahalı ama olsun:) . derma roller ve bu ürün dışında hiç birşey kullanmayacağım.... c vitamini kollajen sentezini artırıyor ve lekeleri engelliyor ya... haydi bakaım... sevgiyle kalın...........

aldım alalalı 1 kere düzgünce kullandım... haftada bir en iyisi gibi geldi bana.... normalde benim yüzüm çoook yağlıdır.. gün içinde ciddi bir yağ birikimi olur yüzümde... o yüzden yüzüme doğru düzgün krem süren biri olmadım hiç... ama derma roller yaptıktan sonra yüzümde bir soyulma ve kuruma oluştu.... bepanthenin merhem ini sürüyorum:) onu bile hemen emiyor.... galiba derma rollerla üst deriyi soymuş da oluyoruz... taze taze deri oluşuyor:) .... şimdi para biriktirmeliyim.. ve yaptığım çoook uzun araştırmalardan sonra yüze en iyi gelen serumun BENEV VİTAMİN C serum olduğunu gördüm...( çok pahalı ama olsun:) . derma roller ve bu ürün dışında hiç birşey kullanmayacağım.... c vitamini kollajen sentezini artırıyor ve lekeleri engelliyor ya... haydi bakaım... sevgiyle kalın...........

canım benm şanslığım galba o site açılmyo ya artık biran önce başlamak istiyorum ama alabileceğim biyer bulamıyorum bi arkadaş att medikal yazmış mail attım orayada cvp gelmedi henüz.540 olması eminim daha etkili ılacaktır bende ordan almak isterdim ama bahtsızlığım sanırım açılmıyor.sen yeni almadın sanırım?

canım benm şanslığım galba o site açılmyo ya artık biran önce başlamak istiyorum ama alabileceğim biyer bulamıyorum bi arkadaş att medikal yazmış mail attım orayada cvp gelmedi henüz.540 olması eminim daha etkili ılacaktır bende ordan almak isterdim ama bahtsızlığım sanırım açılmıyor.sen yeni almadın sanırım?
canım özel mesaj yazma şansım olmadığı için numarayı gönderemedim sana... buradan yazsam olmaz mı ki:).... ben çok memnum olduğum için tavsiye ediyorum sana da...

canım özel mesaj yazma şansım olmadığı için numarayı gönderemedim sana... buradan yazsam olmaz mı ki:).... ben çok memnum olduğum için tavsiye ediyorum sana da...
kaktüscüğüm... ben arkadaşa yardımcı oldum:) derma roller kardeşliği gittikçe büyüyor anlaşılan.... sen haftada bir mi kullanıyorsun ve ne ile kullanıyorsun?

X