Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar ne durumda çatlaklarınız
benimkiler ten rengime yaklaştı sadece pek daralma gözlemleyemiyoruum

canım benimkilerde öyle daralma yok fakat ten rengimi almaya başladı bakalım hayırlısıyla artık

kızlar benimde ten rengmle nerdeyse aynı şuan o yüzden epey silikleşti ama bende daralmada var zannediorum ilk uygulamalrda renk değiştirio sonra yoketmeye başlıo hadi bakalım hayrlısı ben çok inanıorum

ay canım cok sevindim adına hadi bakalım inşallah
ya bu arada ben kızarıklık ve kahverengi olan cildimin iyileşmesini beklerken özel günüm geldi cok acıyo bu günlerde o yüzden yapmıcam haftaya haldı ama baya bi zaman olcak ya 1 ayı biraz geçcek sanırım :/ sorun olmaz inş tedavide

aynen benimde regl zamanım ve yaptım daha çok acıdı özellikle karın bölgesi hemen bıraktım

ben gg dan aldım canım başka site blmiorum hatta 0,5 mm de aldım ordan güzel ürün alablrsn dışarda satışını bulamamıştm bende

kızlar regl dönemnde hassas oluyoruz ondan acıodr 1 hafta sabredn :)

ay evet bende şeytaneyi merak ediyorum konuyu açan kişi o en eskimzde o inş gelşme vardr

arkadaşlar gg dışında başka bir site var mı tavsiye edebileceğiniz dermarolleri almak için.CADIARZU

canım ben ebay sitesinden aldım. gg'den daha uygun fiyatı zaten gg deki satıcılrda ordan temin ediyor.. gerçi 10 günde teslim ediliyor beklemem diyosan gg'den al..sağlıklı günler...

canım ebay dekiler çinden gelio zaten ucuz olanlarda hep çin malı dkkat ettisen diğerleri 40 dolar falan 300 dolara bile gördüm ben benm aldığım kadın Amerikadan getiriomuş öle bişi olsa almazdım çinlilere güvenemiorum ben herşeyn çakması :S

bide kızlar yeni bi krem arıyorum siz ne kullanıosunuz ??

çin malı asla almak istemem nerden anlıyacağım almadan çin malı mı değil mi.kimse almasın çin malı kızlar çok tehlikeli ya:sm_cool:

aynen canım işte ebay dekiler çin malı olanlar ucuz ama plastiktir ben öle düşünüorum ben çok pimpirikliyim bu konularda gg dan aldım ama hemen doktoruma gösterdm orjinalmi diye oda onay verdi birde rosebatum kuzenine sormuş onunkide onaylamış sanırım gg dan almıştı oda tam emn diilim

kızlar co2 jeli duyan varsa sölesn almayı düşünüorumda :)

canıım ben acıbadem sütü aldım müthiş bişe yumuşacık yaptı tenimi uzun kullanımda çatlaklarıda geçirdiğini duydum inş bi etkisini görürüm

merhaba arkadaşlar.
dün çatlaklarım için bir estetik güzellik merkezine lazer tadevisini sormak için gittim. doktorla yaptıgım uzun görüşme sonucunda doktor lazerle %40 ila %80 arasında gelişme sağlanabildiğini ama bu oranın garantisini vermediğini söyledi. Şu an çok konuşulan fakat şimdi adını unuttugum lazer tadewasinin bir seansının 750-1000 tl olduğunu ve 4 seanstan oluştugunu soyledi. Bana umut vaadeden bir oran olmadıgını belirttiğimde de bu paraya evet biraz riskli çünkü masraflı bir uygulama dedi. Ve sonrasında çatlaklar için dermaroller i tavsiye etti. Gelişmeleri oldukça umut vaadedici ve güzel sonuçları olan bir yöntem oldugunu söyleyip bana bir kitapçık verdi. Kararımı verdiğimde kendisine bunu bildirmemi, dermaroller setini sipariş edip bana bir seans uygulayacagını ve nasıl yapılacağını göstereceğini sonrasında evimde kendimin de yapıabileceğimi ve bunun maliyetinin de 750 tl olduğunu söyledi.
Dün akşam saatlerce yaptıgım internetteki araştırmalarım ve bu forumda yazılanların hepsini okuduktan sonra aklıma bişey takıldı. Genel olarak 0.2-0.5 mm iğne uzunluguna sahip olan dermarolleri sadece evde uygulamak için hekimler uygun görmekte. daha fazlası için mutlaka doktor kontrolünde ve doktor vasıtasıyla yapılması gerektiği belirtilmiş. Ancak burada okudugum kadarıyla genelde 1.5 mm iğne uzunlugunda iğneleri kendiniz evinizde kullanmaktasınız. Sizce bu bir risk teşkil etmiyor mu? Açıkçası bu illetten kurutlmak için çok çabalıyorum bende her türlü alternatifi deneme yolundayım ancAK sağlık söz konusu oldugunda şüpheler kafamda oluşmuyor değil.
Bu anlamda kaç mm lik iğneli olanları evde kendimiz kullanabiliriz veya 1-1.5 mm olanı kendimiz kullanmamızda sakınca varmı bununla ilgili doktorla görüşme yapan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. Bu arada incelediğim kadarıyla genelde 1 mm olanlar çatlak için kullanılıyor oysaki burdaki bayan arkadaşlar 1.5 mm den bahsediyor. Aydınlatırsanız çok mutlu olacam. Çatlaksız günler dilerim :)

merhaba arkadaşlar.
dün çatlaklarım için bir estetik güzellik merkezine lazer tadevisini sormak için gittim. doktorla yaptıgım uzun görüşme sonucunda doktor lazerle %40 ila %80 arasında gelişme sağlanabildiğini ama bu oranın garantisini vermediğini söyledi. Şu an çok konuşulan fakat şimdi adını unuttugum lazer tadewasinin bir seansının 750-1000 tl olduğunu ve 4 seanstan oluştugunu soyledi. Bana umut vaadeden bir oran olmadıgını belirttiğimde de bu paraya evet biraz riskli çünkü masraflı bir uygulama dedi. Ve sonrasında çatlaklar için dermaroller i tavsiye etti. Gelişmeleri oldukça umut vaadedici ve güzel sonuçları olan bir yöntem oldugunu söyleyip bana bir kitapçık verdi. Kararımı verdiğimde kendisine bunu bildirmemi, dermaroller setini sipariş edip bana bir seans uygulayacagını ve nasıl yapılacağını göstereceğini sonrasında evimde kendimin de yapıabileceğimi ve bunun maliyetinin de 750 tl olduğunu söyledi.
Dün akşam saatlerce yaptıgım internetteki araştırmalarım ve bu forumda yazılanların hepsini okuduktan sonra aklıma bişey takıldı. Genel olarak 0.2-0.5 mm iğne uzunluguna sahip olan dermarolleri sadece evde uygulamak için hekimler uygun görmekte. daha fazlası için mutlaka doktor kontrolünde ve doktor vasıtasıyla yapılması gerektiği belirtilmiş. Ancak burada okudugum kadarıyla genelde 1.5 mm iğne uzunlugunda iğneleri kendiniz evinizde kullanmaktasınız. Sizce bu bir risk teşkil etmiyor mu? Açıkçası bu illetten kurutlmak için çok çabalıyorum bende her türlü alternatifi deneme yolundayım ancAK sağlık söz konusu oldugunda şüpheler kafamda oluşmuyor değil.
Bu anlamda kaç mm lik iğneli olanları evde kendimiz kullanabiliriz veya 1-1.5 mm olanı kendimiz kullanmamızda sakınca varmı bununla ilgili doktorla görüşme yapan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. Bu arada incelediğim kadarıyla genelde 1 mm olanlar çatlak için kullanılıyor oysaki burdaki bayan arkadaşlar 1.5 mm den bahsediyor. Aydınlatırsanız çok mutlu olacam. Çatlaksız günler dilerim :)

ben 3aydır 1.5mm dermaroller kullanıyorum bir zararı olmadı. ki zaten 3 ayda bir faydasıda olmadımafoldumben

ama doktor bana dermarollerin güzel we gözle görülür neticeler verdiğini söyledi..ya biyerde bi hata war göz göre göre yalan mı soyluyor ki bu doktor gastelerde fln da çıkmış..

dermaroller ın etkisi gözle görülür bi şekilde bende farkettirdi kendini bu arada yazında da bahsettiğin gibi bende 1mm 1.5 mm üzerinin doktor kontrolüyle bi sağlık merkezinde uygulanması gerektiğini okumuştum genelde 0.2 likler evde uygulanıyormuş sitelerdede bunu gördüm lakin aldım ve kullanıyorum 3. uygulamamı yaptım memnunum önemli olan dezenfekte etmek ben buna çok dikkat ediyorum

X