Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar benim bide selülit sorunum var bu dermaroller,n selülitlerede iyi geldiğini okudum sitelerde sizin selülit için bildiğiniz birşey varmı

ayrıca zuzcanım
çatlaklarda etkisi kesinlikle kalıcı tatlım

canım senden bir rica olacak ben selülitlerdende müzdaribim.bu konuda bi sürü denemem oldu bi sürü param gitti velashape bile gittim.her gittiğim yer kesin geçecek şu kadar seasn yeter diyo seasnlar bitiyor şu kadar seasn daha lazım vücut yapınızdan kaynakanıyor bu geçikme diyor ama sonuç hep aynı.rica etsem kuzenine selülit için en iyi tedavi şekli hangisi sorarmısın canım kombine şekilde bir tedavide olabilir bua.s.

ya kızlar allahaşkına sizlerinde böyle bi baktığınızda silikleşme gözlemlendiğiniz bi baktığınızdada çatlaklarınız gene eskisi gibi gözüktüğü durumlar varmı kafayı yicem çünkü az önce baktım daha iyi bi ilerleme vardı sanki eskisine yakın bi hal almış cidden morelim bozuldu

canım bence resmini çek önce sonra uygulamanı yap.diğer uygulamanı yapacağın zman yine aynı yerde aynı ışıkta ve aynı şekilde durarak resmini çek karşılaştıralım çünkü aynı sorunu bende yaşamıştım gerçi ikinci uygulamay henüz geçmedim ama ilkinde aynı olmuştu:ecrin_bebek:

zuzucan benim 2. uygulamam ve yapalı bugün 12 gün oldu tam ışıktan ışığa fark ta olabilir diye düşünüyorum mesela dışarıdabakıyorum gayet silik evde odamda bakıyorum belirgin valla o kadar çok üzülüyorum ki geçmesi için sabır lazım

Son düzenleme:

canım bende çok üzülüyorum geçmesini çok istiyorum ama bak ne kadar şanslıyız yanlız değiliz birbirimize destek oluyoruz.bence sen yapacağın ilk uygulamada yapmadan önce resmini çek bunu ilk uygulama gibi düşün sonra diğer uygulamanıda yapacağın zaman resmini çek farkı gör hatta yükle beraber bakalım canımaa moralizmi bozmayalım ki hevesimiz kaçmasın.bak robestatum arkadaşımızn kuzeni dermatolog o bile dermaroller çok iyi bir görünüm kazanmanızı sağlar demiş.belki senin çatlakalrında bariz fark 2.uygulamanda değil 5. uygulanmda olcak ama önemli olan geçmesi değilmi kaçıncı seansta geçerse geçsin.takılma kaç seaznta geçeceğine geçmesine bak sen.bu yaz bitti zateb sen seneye odaklan canım.birde robestatum arkaasşımızın kuzeni fazla bastırmadan gezdirindemiş ama bazı arkadaşlarda bastırınca iyi sonuç aldık bastırmadan yapınca sonuç alamadık demiş artık onun ölüçüü nasıl ayarlayacağız bilmiyorum belkide çok hafifi yapıyoruz robestatum arkadaşımızın söylediğinden daha hafif yapıyoruz bu yüzden birazda deneme yanılma yapacağız sanırım.ama çok acıyo canım yaa ben dayanamıyorum bastıramıyorum sadece gezdiriyorum sen nasıl yapıyorsun?:uhm:

canlarım günaydın
nasılsınız
ben uykulu bir haldeyim iş yerindefisfisfis
zuzucanım bu selilütlerden bende çok çektim:1shok:
ama selilüt geçmesi çok zahmetli bir durum
ben 3 aydır fitness yapıyorum tatilde de bol bol yüzdüm
kuzeniminde söylediği sürekli spor şart
birde yediklerimizle çok alakalı bi durum
günde 2 fincan yeşil çayı alışkanlık haline getirmemiz gerekmiş
ben 1 fincan mutlaka içiyorum
ama ben sana şunu diyim
ben 3 aydır haftada 4 gün spora gidiyorum fitnessa
ve benim o portakalın pütürlü görünümü hafifledi
yediklerime de dikkat ediyorum
ben çok baharatlı soslu yağlı şeyleri yemeyi seven biriyim cips vazgeçilmezimdi (gerçi hala arada yiyorum ama çok az ) onları azaltınca vücut bunu resmen algılıyor
vücudun yağ dokusunun yapısıda önemli
ben çok şişman insanlar biliyorum pırıl pırıl pürüzsüz
daha selilüte yanıt veren bi tedavi yokmuş
bu piyasada satılan kremler vs hepsi hep geçici çözümlermiş
biraz yaşam şekliyle alakalı aslında
yüzme şansım olsa hep yüzmek çok çok iyi geliyormuş
ben ankarada yaşıyorum
burda çeşitli spor merkezleri var havuzlu
onlara üye olup gitmeyi düşünüyorum biraz tuzlu fiyatları var ve ben ancak kredim bitince bunu düşünebilirim ve daha henüz 4-5 ayı bulur akannehir
ama zuzucanım sen ilk adım sporla başla
farkı görüp mutlu olacaksın

ayrıca kızlar dermaroller kesinlikle öyle delicesibe bastırıp kan çıkana kadar uygulanmıyormuş
ozaman cildinde kararmalar olur dedi kuzenim
hafif bastırıp gezdirme şeklinde
ama çok hafif de deil dedi
biraz acıyı hisset orta şekilde dedi bende onun gösterdiği şekilde uyguluyorum
bazen basen bölgemde küçük kan çıkan yerler oluyo ama heralde o da hassas olan deri kısımları demekki
ben 3.uygulamamı yaptım ve sağ elimle yaptığım yerlere daha iyi ulaşabildiğimden sanırım iki basenimde baya farklılık var ben burdan anlıyorum ne kadar fark ettiğini
artık diğeri kısmı kardeşime yaptırıcam çünkü sol elimi istediğim gibi kullanamıyorum ve çabuk yoruluyorum
madecassol mutlaka hergün sürün kızlar
çatlaklarda mucize bir krem ben 20 nisandan beri kullanıyorum
ayrıca bir arkadaşımız çinko kremi demişti o da iyi geliyormuş ama ben henüz alamadım
sizler ne durumdanısınız
hepinize sevgilera.s.

hmmmm.ben çok bastırmıyorum aslında ama bende kararmalar oldu.zaten acısına dayanamıyorum bastırınca.normal şekilde gezdirdiğim de de ufak kanamalar oluyor.toplu iğne başı büyüklüğünde.

acca aynı dertten muzdaribiz.daha öncede konuşmuştuk senle.ama sanırım sadece ikimizde göz yanılsaması oluyor.mesela şu aralar benim çatlaklarım belirgin görünüyor.ayrıca derin olan yerler 4 seans yaptım hala dolmadı,hala derin.devam edelim bakalım.en azından bunu da denemedik demeyiz.bu da olmazsa bir daha uğraşmayacam zaten.hamile kaldığımda aynı sorunları zaten gene yaşıyacam
doğum yapıp ta çatlamayanlara şaşırırıp kalıyorum yahu.

umarım 4. ve 5. seanslarda daha çok ilerleme kaydederim bende bu arada kızlar selülit için kesinlikle rosebatum un da dediği gibi spor şart ben yürüyüş yapıyorum sadece ara ara yağlar azalttığımı düşünüyorum ve dengeli beslenmede çok önemli asla eve kola cips çikolata sokmuyorum ben :) inşallah sonuç alırız dermarollerdan kızlar :/

mayıs ayından beri dermoroller uyguluyorum belirli aralıklarla. en ufak bir düzelme bile yok bende. sanırım dermarollerde işe yaramayacak bende. umudumu tamamen kaybettim artık. oysa siparişimi verirken ne kadar mutlu ve umutluydum.

parpari aynen katılıyorum sana.bana da boşa kürek çekiyormuşum gibi geliyor.ama belirli aralıklarla kullanmaya devam edicem.belki bir ihtimal diyerek :)

kızlar ben etkisini gördüm rose a katılıorum cidden baya farketti

selülite kızlar tek çözüm pilatess :) bde ben derma roller uyguluorum sıkılaştırıcı sürüorum :) buz sürün arada bide yürüyüş müthiş etki :)

ebru parpari çok kısa zamanda bıktınz bu kadar kişi sonuç alıyo dünyada az sabredn canlarım ya geçicek ben brz daha şanslıım ki benm öle çok eski diil inş hepmznki geçsn kızlar öpüorum :)

kızlar madecassol sürün mutlaka hergün
gerçekten etkisi büyük özellikle ben dermaroller uyguladığım gün bolca sürüyorum
biliyorsunuz ben bu dermarollerden önce acnelyse ve madecassol uyguluyodum madecassol ozamanlar bile baya fark ettirdi bende
içeriğindeki bir madde çatlağa çok iyi geliyomuş
eczanelerde 10 tl miydi neydi
ve pes etmek yok kızlar :lepi:
biliyorum çok zor nelere katlanıyoruz
annem bana diyor o iğneleri nasıl gezdiriyosun kızım acımıyomu diyekafamçokkarıştı
acıyor ama düşünün nelere katlanıyoruz
normalde iğneden kan aldırmaktan falan tırsan ben ne hallere geldimsempatiksalakcinni
yeterki geçsin Allah'ım ne oluropuyorumnanaktan

arkadaşlar bence hemen pes etmeyin tamam insan sonuç istiyor ama ben çatlak tedavisi konusunda şöyle düşünüyorum bugüne kadar kadınlar kulübü forumları olsun diğer sitelerde takip ettiğim çatlakla ilgili konular olsun herkes çeşitli uygulamardan bahsediyr bi süre uygulanıyor yöntemler işte yağ karışımlarından tutunda kremlere kadar ama ben şunu farkettim süreklilik durumu olmuyor ve belkide işe yarıyacak bi yöntem çöpe gidiyor benim mesela nerdeyse tüm vücudumda var özellikle kollarımdan çok rahatsızım bu yaz yine ne kadar çok isterdim rahat rahat istediğim şeyleri giymeyi ama olmadı herneyse diyeceğim şu ki ben 3. uygulamamı yaptım ve fark var devamda edicem bence sizlerde umudunuzu kaybetmeyin ve devam edin

denizcim aynen katılıyorum sana sürekli yapmak lazım sonuç almak istiyorsak 9 10 ay yapıcaz hatta daha fazla bu çatlaklardada selülitlerde böyle bu arada seni çok iyi anlıyorum benimde kollarımda ve istedieğim gibi giyinemiyorum insan çok üzülüyo gerçekten kol olmasa başka yerklerimde olsa bu kadar takmazdım ben ama hadi bakalım yılmak yok yola devam pilatesi ben evde yapıyorum anam ne zor bişi program indirdim yarabbim kaldır kaldır indir kaldır bük ölüyorum :):)

evet canım kesinlikle uzun süreli bi tedavi mesele biraz daha sabretmekte bu arada aynen senin gibi düşünüyrm kolda olması çatlağın çok sinir bozucu başka bi yerde olsun orda olmasın isterdim gerçi her tarafım çatlakta nese :) moral bozmak yok yola devam

arkadaşlar 1,5 luktan alsak çok mu derin olur? selülit ve çatlak için kullananlar kaç kullanıyorlar..birde benim kredi kartım olmadığı için alamaıyorum..kredi kartsız kapıdan teslim eden bi satıcı var mı ?

glulu 1,5 mm al canım kredi kartsz nasl olur blmiorum ama gg dan alcaksan havale yaptır kabul ederler nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…