Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım bu mesajı sana yazmıştım alıntı yapmayı unuttumsırnaşık şey
canım dermarolleri nette incelerken bir sitede dermarollerin etkisiyle iilgili ir bilgi buldum aynen kopyalıyorum.
Estethica Kliniği Başhekimi Dr. Özgür Evren Ersoy:

Dermaroller uygulaması, cildi yenileme yöntemi olarak tüm dünyada kabul edildi. Silindir şeklinde bir tamburun üzerinde bulunan çelik mikro iğneler yüzünüzde gezdiriliyor. Bunlar cilt üzerinde mikro kadinca kanallar açıyor. Açılan kanalların içine multivitamin içeren ve cilde kaybolan elastikiyetini yeniden kazandıran çeşitli ilaçlar zerk ediliyor. Böylece cilt pembelik ve parlaklık kazanıyor. Bu yöntem anti-aging etki sunuyor. Etkisi altı ay sürüyor. Üstelik güneş hassasiyeti yaratmıyor, uygulama sonrası özel bir bakım gerektirmiyor.

canım burada sanırım yüzden bahsediyor.çatlaklarda etkisi kalıcımı değilmi bilgin varmı?eğer mümkünse kuzenine sorarmısın.bu yazıyı okuyunca çok canım sıkıldı

canım dermarollerin etkisi kalıcımı geçicimi yani kullanmayı bırakınca eski haline ödnecermi yoksa öyle kalırmı?:uhm:

Merhaba,
Dermaroller tedavisi dermis tabakasında gerçekleşiyor.Bu yüzden geçici değil.Seansları belirli periyotlarda tekrarlamanız etkisini güçlendirir.Dermaroller sadece çatlak tedavisi için değil aynı zamanda anti-aging,güneş lekeleri,AKNE İZLERİ (ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTEDİM),saç terapisi ,selülit .Son derece etkin bir metod.Sahtelere dikkat edin dememin sebebi bize bile gelişi 150-200TL'dir.

asi rose katılıorum size biz gitmişiz tıp doktoruna sormuşuz onaylanmış benim doktorum ürün bu dedi uygula fayda görürsün dedi adamın ne çıkarı var oda bilirdi gel ben sana seansını 300 e 500 e yapiim yok uygun değil yok bilmem ne rica ediyorum bu işin ticaretiyle uğraşanlar bu siteye yazmasın artık :S

kızlar durumlar nasıl ben bazen bakıyorum görünmüyorlar bazen bakıyorum belirginler anlayamadım gitti 3. seansım yaklaşssa bari

kızlar durumlar nasıl ben bazen bakıyorum görünmüyorlar bazen bakıyorum belirginler anlayamadım gitti 3. seansım yaklaşssa bari

accacım seninle aynı durumdayım bende 3.seansımı bekliyorum diz kapaklarımın arkadasındakiler daraldı gibme geliyo ama tam göremediğimden orayı anlayamıyorm bazen aynadan bakıyorm hiç yok bazen belirgin
bide kızlar şunu farkettim ben göğüs bölgeme ve diz kapaklarımn arkadasına uyguluyorum hergün uyandığımda göğüslerime bakıyorm inceliyorum o kadar taktımki kafaya ama diz kapaklarımn arkadasındakileri o kadar takmadım arada bakıyorum ve sanki göğüslerim hiç düzelmiyo diz kapaklarımn arkadası iyileşiyo psikolojik oldu artık

zuzucanım selam tatlım
ben varya bu dermaroller almadan önce kuzenimin resmen beyinciğini ütülemiştimdelikafadulden
ben bu diğer kremleri yani acnleyse ve madecassol ikilisini kullanırken baya fayda görmüştüm kuzenime de anlattığımda o da bana dermarollerden bahsetmişti etkisinin daha hızlı ve kolay olduğundan falan
ben de öylesine dinlemiştim hatta sıkıla sıkıla
sonra bu sitede görünce "anam dedim acaba aynı aletmi ?"sositososito
sonra sordum kuzenime oda güldü bana beni dinlemedin şimdi kapıma geldin falan naniknanik
sonra iyce anlattı
nasıl etki ettiğini , nasıl uygulandığını
ve bende aldım
sonra kuzenime gösterdim
kullanılan dermarollerlerin yaklaşık olarak aynı aletler olduğunu ve önemli olan iğne dizilişinin ve sayısının ayrıca kalitesinin önemli olduğunu söyledi
çelik yada titanyum olurmuş
ve benimkini de onayladı
hatta bana dediki
bunlar basit düzenekler
bizim 192 küsür taneyi aynı anda gezdirme olanağımız olmadığı için bu düzeneklere ihtiyaç duyuyoruz , yoksa çok çok bi esprisi yok bunların dedi
sadece boyutları sayısı iğne kalitesi önemli unsurlar
ben ondan her görüştüğümüzde bilgileri alıyorum
satıcı mantığıyla siteye gelip de bizde 150-200 tl , diyenleri çok sallamıyorum
benim kuzenim plastik cerrah ve ben ondan her bilgiyi çok sağlıklı olarak alıyorum
çatlaklarda çok başarılı bir uygulama olduğunu ama tamamen ( yüzde 100) geçirmeyeceğini ama neredeyse görünmeyecek kadar azaltabileceğini söylüyor
ayrıca cilt yenilemede çok başarılı bir uygulamaymış
ben bunu duyduktan sonra yüzümde de kullanmaya başladım
işte böyle tatlişkolarım
hepinize bol çatlaksız günler
zuzcanım ayrıca bende o yabancı kızlara uyuz oluyorum sempatiksalakcinni
bir vücutta nasıl çatlak yada vs olmaz yaaaaa:sinifsinif:mafoldumben
ama bizde bu inatla gidersek ona yakın bişey olucaz :lepi:
herkese sevgiler :asigim:

ayrıca zuzcanım
çatlaklarda etkisi kesinlikle kalıcı tatlım

merhaba kızlar.tatilim bitti ve yeniden burdayım.1 haftalık yazıları okudum tek tek.
ilk olarak bile biliyordur gotu kolaya başlamıştım.kesinlikle almayın ben hala bir yarar göremedim.(3 hafta oldu.)
derma roller ise 4 seans uyguladım.göğüs bölgeme kullanıyorum sadece.(orası bile yeterince uğraştırıyor,bu bölgede bir yarar görürsem diğer yerlerime de kesinlikle uygulayacağım)daha önce de defalarca dediğim gibi bi bakıyorum azalmışlar,bi bakıyorum aynı yerlerindeler :))
yalnız sağ göğsüm sanki sola göre biraz çok çok hafif silikleşti gibi.gene daha önce de demiştim,dermaroller uyguladığım bölge de hafif kararmalar mevcut.bilmiyorum sizinkiler ne durumdalar.
eriscim beni soruyorsun :))) burlardaysan bekliyorum tatlım seni.saat 5-6 ya kadar kk de açık olucam.

son durumu bildiriyorum.kollarıma 3 seans uyguladığım halde bir gelişme yok ama diz kapaklarımın arkasına 2 kez uyguladım ve gerçekten daralma var daha ince gibi geliyor baktığımda ve dokunduğumda eskisi kadar derin değil sanki çatlaklar.

sanırım çatlakların oluştuğu yerler önemli.yorumlara göre anladığım şu,genellikle bacak bölgesinde daha etkili.belki kas yapılarına göre değişiyordur.elbette yılların da etkisi çok.çatlaklar oluştuktan sonra,ne kadar erken uygulanırsa okadar etkili olacaktır.yaş da çok önemli.tabi bunlar benim düşüncelerim.

sana katılıyorum çatlakların ne zamandan beri var olduğu yaş faktörü bunlar da önemli ve bende bakıyorum bazen görümüyorlar neredeyse bazende belirginler hiç anlamış değilim ama silikleşme evet söz konusu eğer bu şekildede geçmesse en son çare olarak ameliyatı bile denemeye razıyım :/:sinifsinif:

zaten tamamen geçmesi fikrinde kurtulmamız lazım.çünkü öyle birşey yok.silikleşmesi çok belirgin olmamasına razıyız hepimizde.ameliyat derken?nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsun?

insanın kollarında olunca daha bi hassaslaşıyo sanırım tamamen kurtulucağına inanmak istiyorum şöyle bişi duymuştum sağlıksız olan deriyi alıyolardı sanki liposakşın gibi ama bunun için uzman bi doktorla görüşmek gerek bende tam fikre sahip değilim

evet bende hiç duymadım.alla yardımcımız olsun
ben birara çaresi yok diye o bölgelere dövme veya hint kınası yaptırmayı bile düşünmüştüm :)) dövmeden geçtim ama hint kınası hala aklımda hehehe .son çare............

canlarım kurtulucaz merak etmeyn ya :)) can sıkıntısına amelyata gerek yok :) benm cidden silikleşme daralma var inş ilerleticem :) bırakmayalım brbrmizi burda destekleyelm kızlar uzun süre bu tedaviyi yapalım ve pırıl pırıl olalım desteğinizi bekliorum :)

inşallah kurtulucaz yoksa cidden durum vahim :/ benim kollarımda silikleşme oldu ama daralma olmadı neden acaba 2 seans olduğu içinmi diye düşünüyorum papatya_84 senin kaçıncı seansta daraldılar

kızlar bikaç hafta önce bu derma roller konusunu burda görünce çok etkilendim ve almaya karar verdim. ebaydan sipariş verdim 10 günde teslim aldım 15 tlye maloldu bana.yani gg'dekilerde sonuçta yurtdışından getirtiyor..neyse bugün geldi derma roller aletim. 1.5 mmlik aldım bacaklarımda yani basen bölgemdeki ergenlikten kalan çatlaklarım için kullanıcam. kullanan arkadaşlara sormak istiyorum nasıl dezenfekte ediyorsunuz?bir de kullanım sonrası çatlak onarıcı krem olarak ne kullanmalıyım diye düşünüyorum ama kararsız kalıyorum..deneyimli arkadaşlarımızın tavsiyelerini bekliyor olucam :) cevaplarınız için şimdiden tşkler...hepimize sağlıklı günler...

canım cevabın için teşkkür ederim.15 senelik çatlaklarda dermarollerin etkisi ne deece olur acaba bilgi veirirmisin ve kaç seanta bu sonuca ulaşılır?

ayrıca zuzcanım
çatlaklarda etkisi kesinlikle kalıcı tatlım

canım benim çok teşekkür ederim içime su serptin vallahi.seneye düğünüm var çok üzülüyordum ama şimdi hırslandım canım düğünüme kadar yapcma bunlardan kurtulcam.gözle görülmeyecek akdar iyi derecede geçiyor dedin ya cnaım bizden başkası anlayamaz yani değilmi çatlağımız olduğunu?bu arada o yabancılara bende gıcık oluyorum ama kızda selülit yok gibi görünüyodu bi ara öyle bi durdu ki ışık farklı açıdan geldi bacaklarına çok belirsiz selülitleri vardı ama yined ekız çok güzeldi yaaaaa geçri bizim güler yüzümüz yeter ne yapsalarda bizim yerimizi tutumuyolar soğuk nevale hepside sarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bencede vücudun bölgelerine göre değişiyor etkisi mesela bacakta 5 seansta geçerse kalçada 7 seans olabilir.geçsinde 3-4 seans önce geçmiş sonra gçmiş farketmez.:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…