Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ebruschkacım kullandığın haplar nasıl?

tam bir fiyasko.kesinlikle kullanmayın derim.ben hiç bir yarar göremedim malesef
yalnız şu var ki,kabak lifi diyorum ben.cildi süper yapıyor.cumartesi günü aktardan yosun sabunu ve kabak lifi aldım,2 gündür günde 1 defa uyguladım.gerçekten yumuşacık yapıyor cildi.biliyorsunuz yosun sabunu selülitler için kullanılıyor.kabak lifide vücudunuzdan ölü derileri atmak için....
eriscim ben bu hapa güvenerek selülit uygulamalarımı bırakmıştım,ve selülit o kadar nankör ki,kendini bıraktığın an daha fazla şekilde geri geliyor,şimdi 2 gündür eski yöntemlerime dönüş yaptım ve çok sıkıldım artık uğraşmaktan ... her bölgem için ayrı ayrı kremler sürmeyi yaşam biçim haline getirmeye çalışmaktan başka çarem kalmadı..(banyo saatim 5-10 dakikadan kremlerle beraber yarım saate çıkıyor ki,bu da inanın çok yoruyor.)

saolun kızlar :) ebrucum ben faydasını gördüm sen çok acele ediosun bence canım bilemedm ne desem bırakma tatlım az sabret

buarada hap içmeyn kızlar benm doktorum tavsiye etmio illaki kimyasal çünkü kabak lifi ve yosun sabunu müthiş ikili ama devam et canım bide at kılı fırçası çok iyiymiş

kızlar bişe danışcam size
madecassol ve acnelyse ikilisini kullanıyodum.acnelyse cildimi tahriş ettii ara verdim madecasol sürüyodm sabah akşam.3. uygulamamı yapmam gerek hatta baya geç bile kaldım kızarıklıklar geçsin diye beklerken ama şimdi kahverengi oluyo sanki oralaar
iz kalcak diye korkuyorum.cildim bu haldeyken 3. uygulamayı yapayım mı yoksa bekleyim mi daha

canım bekle istersen acnelyse öle iz bırakıo ama geçio sora onlar kimyasal asit o dikkatli kullan

kızlar dün dermatoloğa gittim.çatkalar için değil ama başka bir problem için.. neyse gidince çatlaklarımı da gösterdim ve dermaroller uygulamasını sordum.bu uygulamayı yaptıklarını söyledi ve kanatana kadar kanal açma işlemi yapıyoruz sonrada kök hücre uyguluyoruz dedi.iki bacağımda da birer karış alanda çatlak var buraya seans başına 200 tl ayrıca bi kereye mahsus dermaroller ücreti alınıyomuş 10 ar gün arayla yapılacağını söyledi.ayda 600 tl yani gözlerim yerinden fırladı desem yeridir.neyse bilgi almış oldum ama ben uygulmaya bugün başlıyorum 1.5mmlik ile.gelişemleri de burda yazıcam.. hepimize sağlıklı günler diliyorum.....

bu arada çatlakları için kullanan arkadaşlar, ne kadar sıklıkla uygulma yapıyosunuz?
doktor 10 gün deyince ben karar vermedim nette araştırdığım kadarıyla ayda 1 deniyo ama cevaplarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:
valla canım bende şaştım kaldım vericekmisin bu parayı çok ayda 600 ben gayet gelşme gösterdm 50 liraya aldım üstelk :S güzellk salonu açıcam ilerde o olcak fiyatlara bak :))

tatlım ben 3 haftada bir yapıorum aldığım kadın öle söledi ancak yenilenirmiş

600 de ne demekmiş neredeyse asgari ücret maaşı kadar püüüü öylelerine çokmu bişi yapıyolarmışta 600 alıcaklar canım evde kendinde yapabilirsin dikkatli ve sterile edilmiş bi şekilde aynı sonucu alırsın kök hücreyle bu tedavi hızlanır evet fakat 600 çok ayrıca 10 gün arayla olması beni şaşırttı bende hep 3 haftayla 40 gün arasında yapılmasının daha faydalı olabilceğini duymuştum

Burayada yazıyorum. bir seansı 300 tlden 90 a düşürmüşler. link veremiyorum siz başına www koyup bi bakın lütfen. Bi seans yaptırıp dr. un nasıl yaptığını gözümle görüp bende evde yapıcam
sehirfirsati.com/in/.CgljAp

aynen hayatım evde yapablrsnz ya benm aldığım kadın güzellk uzmanıymış onlarda yapıolarmış ve evde kendnz yapablrsnz alet çok geliştirildi dedi bana ne gerek var dünyanın parasını dökücez :S 2 milyar nedir yani :S

kızlar aman diyeyeim nası vericem ayda 600 tl :)) ben başka problemlerim için gitiitğimde bilgi almak için sordum. zaten daha öncede bu başlığa yazmıştım.ben de yurtdışından dermarollerimi kendim aldım 1.5 mmlik. kendim yapmaya başlıycam yani doktora gitmiycem.. anlatırken biraz karışık anlatmışım..
doktordan bilgi alayımki daha bilinçli olururm dedim kendimce hemde fiyatı öğrenmek istedim açıkcası...hem de sizlerle paylaşayım dedim..

dün akşam başladım ilk seansımı yaptım.canım acıdı ama kanatacak kadar yapmadım.doktor öyle söyledi ama daha önce burda okumuştum kanatacak kadar bastırmayın demişlerdi.acelem yok yavaş yavaş iyileşsin kışa giricez nasılsa :)

işte benim de takıldığım da bu 10 gün de bir demesi doktorun..burda hep 3-4 hafta deniyo ona karar veremiyorum...sizce????

saol cnm benm valla mllet napıcanı şaşırdı bzm üstümzden para kazanmak için :)) tatlım ben 3 haftada bir yapıorum cilt ancak toparlanıomuş

mesela ben yapıyorum ve 2 hafta sonunda iyileştiğini görebiliyorum 10 gün banada saçma geliyo

acca ve papatya_84 teşekkür ederim.. bende 3 haftada karar kıldım söylediklerinizle..ayrıca kanatana kadar da yapabilecek cesarete ve o acıya dayanacak güce sahip değilim :) doktor hanım kanatana kadar diye bi söylediki içim acımıştı valla...

canım benim aldığım hanım kanatmadan yapın dedi bana aşırıya gerek yok :) böyle iyi benmde acı eşiğim çok düşük valla asla dayanamam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…