Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
uzun süredir kullanan arkadaşlarımız nereye gittiler yahu :KK70: birde kollardaki çatlaklar için kullanan varmıydı. farkettinizmi bilmiyorum ama dermaroller çatlakları daraltmıyor sanki sadece beyaz olan yerler koyulaşıyor

uzun süredir kullanan arkadaşlarımız nereye gittiler yahu :KK70: birde kollardaki çatlaklar için kullanan varmıydı. farkettinizmi bilmiyorum ama dermaroller çatlakları daraltmıyor sanki sadece beyaz olan yerler koyulaşıyor

evet sana katılıyorum renkle alakalı önce renk olarak düzeltiyo bencede birazda yukarı doğru kabarsa ne güzel olcak .

kızlar benm doldurdu sanki ilk zamanlar benmde rengni değiştiriodu bu bile oradaki dolaşımı hızlandrdığını gösterir sizin kaçıncı seansınzdı benim 5 oldu bakalım epey daralma var inş toptan kurtulucam single needle bile kullanıorum düşünün yeterki geçsin :)

profraksiyonel lazer sanki kafama daha çok yattı...plastik cerrahlar bu yöntemi kullanıyorlarmış çatlak tedavisinde:uhm:

kızlar benm doldurdu sanki ilk zamanlar benmde rengni değiştiriodu bu bile oradaki dolaşımı hızlandrdığını gösterir sizin kaçıncı seansınzdı benim 5 oldu bakalım epey daralma var inş toptan kurtulucam single needle bile kullanıorum düşünün yeterki geçsin :)

benim daha 2. uygulamam umarım daralırlar yakında kol sonuçta ya yazın çok zor oluyo

kızlar merhaba
tatildeydim pazartesi geldim
ben tatile gitmeden bir uygulama daha yaptım
bu sefer uzun süre uyguladım
şimdi güneşten neredeyse kapkara bi hal aldığım için çatlaklarım hakkında çok yorum yapamıyorumkaydirigubbakcemile3
güneşte yanınca hiç yokmuş gibi gözüküyolar ne güzelsırnaşık şey
tatille birlikte uygulayalı 3 hafta bitti
bugünlerde yeni uygulamamı yapıcam
hem yüzüme hem çatlaklarıma
ayrıca bende çinko kremi almayı düşünüyorum
faydasını çok duydum
yüzüme uygularken uygulayacak bi krem bulamıyorum çünkü olay dan başka krem yok bende
acaba diyorum e vitamini kapsülleri varya onlardanmı sürsem
gelişmeler böyle kızlar siz ne alemdesiniz
çatlaklarıma ise yeniden acnelyse ve madecassol başlayacağım güneş nedeniyle ara vermiştim tatilde

imparatoriçe cnm lazerle kurtulan hiç duymadm ben hem çok zararlı ışın alıcaksın birsürü ynede sen blrsn :)

rose güneşte yanınca görünmüosa epey ilerleme kaydettn demektir çünkü normalde benm daha bi belli olur çatlaklarım yanınca canım

acca evet canım daha çok erken ki renk düzelmesi bile benm için mucize ki bide daraldı o kadar çok yıprandımki artık bu ışık oldu bana :)

kızlar merhaba
tatildeydim pazartesi geldim
ben tatile gitmeden bir uygulama daha yaptım
bu sefer uzun süre uyguladım
şimdi güneşten neredeyse kapkara bi hal aldığım için çatlaklarım hakkında çok yorum yapamıyorumkaydirigubbakcemile3
güneşte yanınca hiç yokmuş gibi gözüküyolar ne güzelsırnaşık şey
tatille birlikte uygulayalı 3 hafta bitti
bugünlerde yeni uygulamamı yapıcam
hem yüzüme hem çatlaklarıma
ayrıca bende çinko kremi almayı düşünüyorum
faydasını çok duydum
yüzüme uygularken uygulayacak bi krem bulamıyorum çünkü olay dan başka krem yok bende
acaba diyorum e vitamini kapsülleri varya onlardanmı sürsem
gelişmeler böyle kızlar siz ne alemdesiniz
çatlaklarıma ise yeniden acnelyse ve madecassol başlayacağım güneş nedeniyle ara vermiştim tatilde

rose sen kaçıncı uygulamadan sonra sonuç almıştın bana göre sanki çatlaklarım daralmıyorda sadece renkleri koyulaşıyor :/

kollarıma 3 diz kapağımın arka kısmına ikinci uygulamayı yaptım amannnn yanıyorum ben:sinifsinif:

kızlar bu konuyu ilk şeytane açmıştı ama kayboldu acaba gelişmeler nasıl?bilmiyorumkismile
kızlar çatlakların geçtiğine gerçekten eminmisiniz?göz yanılması filan değil değilmi? ben daha 2. uygulmamaı yapacağım okudukça olumsuz cevapları canım istemiyor.kızlar gerçekten geçiyosa yazında banada moral olsun :ecrin_bebek:

zuzucan tatlım ben çok faydasını gördüm geçmedi henüz ama cidden silikleşti annem dahi bunu farkedio acca nın rengi değişmiş ki insanlar sırf bunun için bile gidip çatlak boyaması yaptırıolar biz hemen geçicek die beklioruz böle bişi daha çıkmadı kızlar malesef hayal kurmayalım benm doktorum bana büyük oranda fayda sağlarsın belki geçer belki geçmez sadece azalır dedi ama uzun süreli kullanım gerekio.. ünlü kadınlara bakın taş gibi pürüzsüzler ama neler yapıolar öle kalmak için lütfen biraz sabır emeğinize paranıza yazık zaten bu alette geçrmezse ben daha bişiden medet ummuorum ve inanıorum geçiceğine güzellk merkezleri bile uyguluo bunu

birde kızlar gittiğim dermatolog gerçekten yarışmada derece almış bi isim sölediği tek şey şu piyasada çatlakları geçirecek bir krem yok malesef

yine de ben son kararımı verip almak için biraz daha bekliycem..ben 300 tlye bile dermaroller buldum yaa olamaz böyle bir şey..insanlar çok fırsatçı!!

rose sen kaçıncı uygulamadan sonra sonuç almıştın bana göre sanki çatlaklarım daralmıyorda sadece renkleri koyulaşıyor :/

acca selam canım
ben 20 nisandan beri acnelyse ve madecassol ikilisini kullanıyodum daha sonra burda dermaroller görünce onu da aldım
ben kremlerden baya gelişme sağlamıştım dermaroller sanki hızlandırdı bu süreci
tatilde kremlere ara verdim ama ten rengim açılınca (güneşten çok yandım ) tekrar başlıcam kremlere
ama kesinlikle dermaroller 1.numara derim
madecassol zaten çatlaklarda kullanılan en iyi tedavi kremiymiş (kuzenim doktor ) o söylemişti ve o bile şaşırıyor çünkü benim çatlaklarım okadar belirgindiki şuan yarı yarıya azaldı
dermaroller uygulamamı dün akşam yapacaktım misafir geldi yapamadım
bu akşam hayırlısıyla yapıcam
bu 3.uygulamam olacak hem yüzüme hem çatlaklarıma yapıcam
inşallah kurtuluruz kızlar
nefret ediyorum çünkü çatlaklarımdan
tatilde baktım rus kızların heryerleri pırıl pırıl öyle gıcık oldumki , ama türk kızlarına bakıyorum çatlaksız olan neredeyse çok az yok gibikafamçokkarıştı
demekki millet olarak çatlamaya müsaitiz kızlardelikafadulden
of of nerelere gidem ben piskolojim bozuluyo artık lülülülülülü

rose tatlım kuzenin derma roller için ne dedi ? benm doktorum kesnlkle etkisini görüceksn dedi merak ettim

bakalım bende diğer uygulamayı sabırsızlıkla bekliorum ama kesnlkle kızlar bencede derma roller bugüne kadar kullandığım yöntemlerin en iisi

kuzenim plastik cerrah
ve kesinlikle bu yöntemin türkiye de ne kadar uygulamaya geçilemese de (çok az ) diğer ülkelerde çokça kullanıldığını ve cilt kolajenini artırmada çok iyi olduğunu söyledi
ben ilk aldığımda sadece çatlaklarım için almıştım ama ondan duyunca yüzüme de uyguladım
bu akşam yeni uygulamamı yapcam
ama yaptıktan sonra ne süreyim yüzüme onu bilmiyorum
normalde de çok nemlendirici falan sürmem hepsi sivilce yapıyo benim inatçı yüzümde
şu e vitamini kapsüllerinden alıp kırıp sürsem olurmu sen ne sürüyosun

tatlım ben çinko kullanıorum çatlaklarıma birde madecassol
selülit için nivea
yüzüme normal nemlendiri kullanıorum cnmm

kızlar merak ettim uygulamayı yaptıktan sonra kolajen üretimi artıyor deniliyo acabaa bu üretim kaç gün kaç haftasürüyo merak ettim bu arada silikleşme gerçekten söz konusu benim daha 2. uygulamam

X